Varoluş Savcısı: Charlie Kaufman - Olmaz Öyle Saçma Şey Z - İlker Canikligil - S04B19

  görünümler 177,578

Flu TV

Flu TV

Yıl önce

Yönetmenler serisine tüm ekibin anlaşılmaz bir biçimde çok sevdiği Charlie Kaufman ile devam ediyoruz!

Cambly'yi bu kodla ücretsiz deneyebilir, yılın en büyük %60 indirimiyle abone olabilirsiniz: flu60
İncelemek için: bit.ly/flu60cambly
*İndirim sınırlı sayıda kişi için geçerlidir.

Biz de bir Charlie Kaufman olabilir miyiz? Kaufman neden bu kadar kaygılı? Kaufman filmlerinin genel teması nedir? Geoffrey filmleri neden izleyemiyor? Kaufman ölüm korkusu olan biri mi? Duygu Kaufman hayranı mı? Anomalisa neden animasyon olarak çekilmiş? Sil Baştan balon mu? Her Şeyi Bitirmeyi Düşünüyorum'un hikayesi aslında ne? Kaufman yıldız senaristlerin sonuncusu mu? Eternal Sunshine of the spotless mind'ı ekibimiz sevdi mi? Being John Malkovich zor bir film mi? Kaufman nereden ilham alıyor?

FluTV "Dünyanın En Otantik İçeriklerini Sunan" yepyeni bir dijital platformdur.
Videolardan haberdar olmak için lütfen abone olun:
➡ bit.ly/FluTvOlmaz Öyle Saçma Şey Z serimizin diğer videolarını izlemek için:
➡ olmaz.flutv.online

Varoluş Savcısı: Charlie Kaufman - Olmaz Öyle Saçma ŞeyZ - İlker Canikligil - S04B19 videomuzu beğendiyseniz en güncel diğer içeriklerimize göz atabilirsiniz.

Beni Siz Delirttiniz! - Delirmek Normaldir - Dr. Alper Hasanoğlu
➡ trshow.info/watch/F8YugQWocW4/video.html

➡Aptal Herifler - Canlı Yayın - B05
trshow.info/watch/qxgsLd_empk/video.html

➡Telif Hakları - Gereği Görüşüldü! - Avukat Oğuz Müftüoğlu - B04
trshow.info/watch/9nTQF_3hIkU/video.html

➡Eros - Böyle Buyurdu Kültür - Prof. Nevzat Kaya - B05
trshow.info/watch/r2hMsWt8o4g/video.html

➡Dandyler, Bohemler, Flanörler - Boş Modern Sohbetler - Yalın Alpay - B14
trshow.info/watch/EcTnVpuFjVE/video.html

➡500.000 Olduk! - FluTV 500K Özel
trshow.info/watch/CcnXxR_sV3c/video.html

Kanalımıza katılın: uye.flutv.me
Patreon destek sayfamız: flutv.me
Kanal: flutv.online
Twitter: flutivi
Instagram: flutv.online .
. . . .
FluTV Discord: discord.flutv.me -- Kripto Destekleri için: 0x87a9538Af8f5f80371233951438b7faf9570B82C

YORUMLAR: 1 297
Ahmet Kulaksiz
Ahmet Kulaksiz Yıl önce
Bakın abartmıyorum eğer abartıyorsam TRshow'a girmek nasip olmasın :) Flu Tv tarihinin en ama en otantik içeriği bu olabilir. Bayıldım, hayran kaldım, harikulade.
Bilgihan Polatkılıç
Bilgihan Polatkılıç 8 aylar önce
+++
Kerem Kucukoglu
Kerem Kucukoglu 10 aylar önce
bunu yazmak için tam bakıyordum yorumlara.
erkan balkan
erkan balkan Yıl önce
Way arkadaş, süper bölüm olmuş. İki stajyerle beraber hiç poz yapmadan, süper açık, süper içten bir sohbet. Her gün daha da güzel işler çıkartıyor İlker hoca, helal olsun!
Muratturgut Erdem
Muratturgut Erdem Yıl önce
Bu programdan çok keyif aldım. Hem yalnız olmadığımı hissettim, hem özel olmadığımı. 30'a bir kaç sene kalmış biri olarak, hayat konusunda "bitsede gitsek" diye düşünmediğim gün olmadı. 15 yaşında yapmak istediğim her şeyi, hala istiyorum. Ama yapmıyorum. Duygu gibi yönetmen de olmak istemiyorum. Bir şey olmak zorunda olmak istemiyorum artık. İnsanlarla konuşmak zorunda bırakıldığım, ama nasıl yapacağımı bilmediğim bir şey. Patronum her "daha hızlı ol" dediğinde hayatın gereksizliğine daha çok batıyor gibi oluyorum. Hep kırmadan, kırılmadan, azıcık içinde sanat olan bir işle hayatımı kazanmak istedim. Olmadı, olacak gibi de değil. Daha çok okuyorum, daha çok dinliyorum, daha çok izliyorum, belki kafamın içini doldurup, kendimi dışarı atabilirim diye düşünüyorum. Ama okuduğumu, dinlediğimi, izlediğimi unutuyorum. Herkes kadar önemsiz olduğum halde, kendimi bir türlü unutamıyorum. Keşke insanların manueli olsa. Okusak ve nerede nasıl davranacağımızı bilsek. Ben bu saçma durumumun biyolojik bir rahatsız olduğunu düşüyorum. Bu videodan anladığım kadarıyla hiç az sayıda değiliz. Belki de başka bir hayatta kötü çocuklar olduk, ve cehennem olarak kendimiz dahil, hiç bir şeyi anlamlandıramadığımız bu dünyaya gönderildik...
F
F Aylar önce
Teşekkürler
fkfk dmfmc
fkfk dmfmc 3 aylar önce
@no bir Gayet de mantıklı
FİNAL.
FİNAL. 7 aylar önce
Haklısın murat...
Senya
Senya 7 aylar önce
Yaşamak bu sanırım...bütün bildiklerine rağmen varkalmak. Hiçbir amacın olmadığını biliyor olmak bile "arabadan atla" seçeneğini değerlendirmeye yetmiyor. Atlayamıyorsun...kolay değil çünkü zincirlerin var. Bazen kendimi bütün zincirlerimden koparacak kadar benzersiz bir alçaklık etme arzusu içinde buluyorum. Hayat anlamsız diye bilmek için başka bir hayatı düşünmüş olmak lazımsa.... düşünüyorum...maksatların, anlamların, arzuların ve insani bütün duyguların rezaletinden arınmış bir hayat düşünüyorum, her sabah doğan ve var olmayışımı aydınlatan bir güneş düşünüyorum. Bazen diyorum, işte buldum, işte bu benim, yaşayamayarak ben, ben oluyorum...fakat içimdeki "sen sadece var oluşunun gizli fanatiğisin" diyen sesi susturamıyorum. Düşündüğümüz an yanılıyoruz, düşünmeyelim tamam, amma şimdiye kadar düşündüklerimizi nasıl unutalım, kendimizi nasıl unutalım... Haklısınız, herkes kadar önemsiz olduğumuz halde, kendimizi bir türlü unutamıyoruz.
Taylan B
Taylan B 10 aylar önce
eger kendini iyi tanirsan, aslinda herkesin kendi icinde bir "manuel"i oldugunu anlarsin. yilmak yok yola devam. ayrica eger donup dolasip kendini hep ayni dongunun icinde buluyorsan, sana cok iyi gelecek bir kitap onerim var. The Holistic Psychologist HOW TO DO THE WORK RECOGNIZE YOUR PATTERNS, HEAL FROM YOUR PAST, + CREATE YOURSELF
Cemil Kerimli
Cemil Kerimli Yıl önce
Çocukken şehirler arası seyahet ederken annemle babamın sohbetini dinledigimde hissettiğim gibi hissettim. Hiç tanımadığım birisi hakkında konuşulyor ve ben nedensizce dinliyorum.
Ece E.
Ece E. Yıl önce
Ben de aynı hissettim.Umarım daha fazla bu tarz çekerler.
Eren
Eren Yıl önce
video siyasal parti gibi salkhas jeffrey: ana muhalefet duygu: muhalefetten gelme iktidar ortağı ilker canikligil: iktidar sdjhgsdşsd
Emekcan KAŞKAL
Emekcan KAŞKAL 5 aylar önce
Savcıyı unutma.
Ahmet Schwarzenegger
Ahmet Schwarzenegger Yıl önce
@Hillary Ledoux Fake
Mustafa Kemal Akkaya
Mustafa Kemal Akkaya Yıl önce
flu tv like atarak gene sağcı olduğunu kanıtlıyor
hasan pehlivanoglu
hasan pehlivanoglu Yıl önce
eren abi seni burada görmek bizi mutlu etti.
Sezgin KARAPINAR
Sezgin KARAPINAR Yıl önce
İlker hoca Cafer'e klişeleri bırak kendin ol deyince çocuk tamamen açıldı
Faruk Şentunalı
Faruk Şentunalı Yıl önce
Flu TV'de izlediğim istisnasız en iyi bölümdü.
md
md Yıl önce
Steinback'in "... fakirler burada kendilerini sömürülen bir sınıf olarak değil, geçici olarak sıkıntı yaşayan milyonerler olarak görmektedir." sözüne benzer bir şekilde bizim nesil de kendisini geçici olarak sıkıntı yaşayan dahiler olarak görüyor sanırım. Herkesin çok büyük hayalleri var ve onlar bir şekilde dış etkenlere bağlı olarak(!) gerçekleşmiyor; bu hayallerin altında ezilip kendimize eziyet ediyoruz.
Yalnız kovboy
Yalnız kovboy 10 aylar önce
Sebebi yetiştirilme tarzımız var,çocukken hepimiz bir şeylerde birinci olduk,başarılı olduk ders çalıştık ancak büyüdüğümüz zaman çalıştığımız derslerin bir anlamı olmadığını öğrendik
Emir Arslan
Emir Arslan Yıl önce
Dediğiniz gibi bahanelerin ardına sığınıp hayallerini sürekli erteleyen çok fazla insan var fakat onları herhangi bir ideali, hayali olmayan insanlara tercih ederim.
N N
N N Yıl önce
aslında çoğumuzun hayali yok. Hayatta beklediğimiz saygıyı görmediğimiz için hayalimizdeki imajımızı istiyoruz. Kimi yakışıklı olmak, kimi zengin olmak, kimi en bilmem ne olmak. Aslında istenen bu. Çok azımızın bir hayali var. Hayali olan zaten başarıyor.
Light Yagami
Light Yagami Yıl önce
Evet, bu nesilde herkes Tesla maşallah.
md
md Yıl önce
Steinbeck olacaktı bu arada, beynim kamaşmış.
Adem Aydemir
Adem Aydemir Yıl önce
En keyifli bölümlerden biriydi benim için. Muhtemelen herkesin kafasındaki soruların sorulması, hayat karşısında ne yapacağımızı bilemiyor olmamız ve mizaha kaçışımızı yansıttığı için.
Çağlar Ateş Benli
Çağlar Ateş Benli Yıl önce
"Sinemaya olan merakımdan" değil, kafası çalışan insanların sohbetini sevdiğim için izliyorum. Herkese saygılar...
Ahmet Bindel
Ahmet Bindel Yıl önce
Duygu'nun bu videoyu Instagram'da neden öve öve bitiremediğini şimdi anladım. Efsane bir sohbet/içerik olmuş.
Onur Kurnaz
Onur Kurnaz Yıl önce
Sonda yazması gereken 'Special Thanks' listesi : Charlie Kaufman Michel Gondry Nevzat Kaya Philipp Kaufman David Lynch Spike Jonze Necip Fazıl Kısakürek Geoffrey'nin sex yapan arkadaşı
sude sh
sude sh Yıl önce
Psikiyatrist Viktor E. Frankl : "İnsanı en çok yaralayan şey fiziksel acı değil, haksızlığın, mantıksızlığın verdiği ruhsal ıstıraptır.."
ezgi berf
ezgi berf Yıl önce
Tr'de yaşamak be like
Yılmaz B
Yılmaz B Yıl önce
@Alihan Köktürk :)) Ne kadar güzel bir çaba diyebilirim o zaman.
Alihan Köktürk
Alihan Köktürk Yıl önce
@Yılmaz B Teşekkürler, yazı benim değil alıntı. 1 senedir anlamaya çalıştığım kendi kişilik tipimin özellikleri bunlar galiba hatta belki de Flu TVnin ortak paydası.
Yılmaz B
Yılmaz B Yıl önce
@Alihan Köktürk Öncelikle eline ve emeğine sağlık. Bitirme tezimizde, A Tipi Kişilik ve Stres arasındaki ilişkiyi incelerken bahsettiğin kavramların aslında çoğu zaman "iç içe" geçmiş olduğunu fark ettim ve okuma yaparken aklıma bolca "narsisizme" bu eleştirel bakış açısının olması gerektiği geldi. Flu TV aslında " herşeye eleştiri yöneltebilidiği" için bu denli tatmin edebiliyor beni.
Alihan Köktürk
Alihan Köktürk Yıl önce
14:08 Kırılgan narsistler kendilerinin üstün olduklarına inanırlar ancak, diğer narsistler gibi eleştirileri görmezden gelemezler ve çok etkilenirler. Bu nedenle kendilerine yönelik üstünlük algılarını korumak için eleştirilmemek için içedönük ve kaçıngan davranırlar. Ancak bir yandan da üstün olduklarına dair inançlarını pekiştirmek adına sürekli başkaları tarafından onaylanma ihtiyacı duydukları için insanlara yaklaşmak zorunda kalırlar. Bu sebeple ilişkileri çelişkilerle doludur. Kırılgan narsistlerin içe dönüklükleri ve olumsuz verilere yönelik hassasiyetleri nedeniyle genel anlamda mutluluk düzeyleri düşüktür. Sürekli onaylanma ihtiyaçları nedeniyle özsaygıları dalgalı olur. Depresyona kapılma eğilimleri daha yüksektir. Sürekli onaylanma ihtiyaçları, dengesiz özsaygıları ve çelişkili davranışları nedeniyle sevilmemekten ziyade tercih edilmezler. Öz saygılarını koruyabilmek için kaçıngan veya başkalarına karşı aşırı boyun eğici ve teslimiyetçi davranabilirler. Bu stratejiler, kırılgan narsistlerin insiyatif almaktan kaçınmalarına, özsaygı dalgalanmasına ve genel olarak yüksek kaygı durumuna ve mutsuzluğa sebep olur.
Ebru Altan
Ebru Altan Yıl önce
En beğendiğim bölümlerden biri oldu. 52 yaşında hem gençlerin hem yaşlıların sorunlarını aynı anda yaşıyorum, bir garip dönem 50'ler, hem olgunsun hem de büyük bir parçan genç...
MONO TV
MONO TV Yıl önce
Doğru bir tespit olmuş...Sanırım bizde de aynı bir durum var... Bu nedenle 40 yaşında Twitch de Valorant oynarken 13 yaşında arkadaşlarla muhabbet edebiliyorum..Adam vuramayınca da olanlara sabredebiliyorum...Büyük bir parça genç...
Mahmut Altuntaş
Mahmut Altuntaş Yıl önce
Spoiler vermek gibi olmasın ama o his hep olacak. İnsanın içi yaş almıyor dışı gibi.
osman ender
osman ender Yıl önce
Abi yarıldım resmen. Cafer'in Canikligil taklidi çok iyi. İlker Canikligil, hiç bir şey bilmediğini fark etmiş olmasından dolayı arabanın en bilgesi. Just like .....:D
Omer Emre
Omer Emre Yıl önce
Duygu'nun Kısakürek şiirini görüyor ve Necatigil ile artıyorum: "Niçin ölümden bahsediyorsun? Bu sevda nereden esti? Şairler yazmadan önce Kimse ölümü sevmezdi."
H K
H K Yıl önce
Gerçekten çok güzel bir bölümdü. O kadar keyifle izledim ki...yaptığınız şey gerçekten sanattı. Ortak duygulara sahip bir çok insanı yalnız hissettirmeyerek hafiflettiniz. Duyguyla da Geoffrey ile de İlker Hocayla arkadaş olmayı etrafımda böyle kaliteli sohbetler yapabileceğim insanların olmasını gerçekten çok isterdim İlker hocanın onları neden seçtiği çok bariz ikisi de gerçekten zeki ve açık zihinliler İlker Bey umarım ölmezsiniz yakında ya...ben eski videoları bile tekrar tekrar açıp izliyorum, bu zevkten mahrum kalmayı hiç istemem. Zaten korona olduğunuzda da çok üzülmüştüm ölürseniz diye. İyi günler
Ünal Özcan
Ünal Özcan Yıl önce
Yakın arkadaşlarımla kar altında arabayı bir kenara çekmiş, klimayı açmış, bira içiyor gibi hissettirdiğiniz için teşekkürler.Pandemiden dolayı epeydir yapamıyordum çünkü bunu.Ayrıca flu 60 kodunu kullandım oscar, cannes falan da aldığımda görüşürüz:)
Alp
Alp Yıl önce
Galiba hem eğlence hem de Geoffrey performansı açısından en iyi bölümdü
Serdar Ugurlu
Serdar Ugurlu Yıl önce
“Üç aptal bir bilge eder”, diyor Vietnam atasözü. Ayrıca, İlker hocanın genç arkadaşlara daha fazla sarıldığı, arabanın soğuğuna rağmen, sıcacık bir bölüm olmuş. Kaufman’ın duygu dünyası biçim ve içerik olarak gayet başarılı sindirilmiş programın formatına. Bütün ekibe teşekkürler.
Ekrem Faruk özten
Ekrem Faruk özten Yıl önce
Bu bölüm sohbet her zamankinden çok daha güzel geldi....
Onur
Onur Yıl önce
23:56 "Siz ne düşünüyorsunuz onu duymak istiyorum. Seyretmeyen de seyretmesin (vücut diliyle sizin düşüncenizden önemli değil hareketi)" Geoffrey ve Duygunun suratındaki tebessüm... Şu cümleyi ailesinden duymaya ihtiyaç duyan milyonlar...
Sühan Sencer
Sühan Sencer 10 aylar önce
Efsane söz: “Hayat anlamsız diyebilmek için, başka bir hayatı düşünüyor olmak lazım.” İlker Canikligil
Ertan Saygi
Ertan Saygi 10 aylar önce
Arada Geoffrey oldukça zeki laflar etmiş ama İlker hoca anlamamış bu bölümde :) Ayrıca Duygunun sandığının aksine, Geoffrey aslında diğerlerinin gerizekalı olduğunu düşünmekten ziyade, diğerlerini anlamadığını söylüyor. Duygu, Geoffrey'i zeki bulduğu için bu anlamazlığı onların gerizekalı olduğunu düşünme sonucu ile ilintilendiriyor. Halbuki Geoffrey sadece farklı kavramlara sahip olduğunun farkında ve bu anlamazlık bir süreç. O süreç de Geoffrey'i yormuş. Aslında muhtemelen ortalama zeka ile 2 standart sapma kadar bir farkı var zeka açısından. Ondan muzdarip. Türkiye'de çocuklara IQ testi standart olmadığı için, zeki insanlar kendilerini hasta ya da sorunlu görüyor. Halbuki ortalama düşük sadece ve onlar ortalamadan ilişki kuramayacak kadar farklı oldukları için o kavramlara göre düşünemiyorlar. Aynı kavramsal dünyaya, umwelt'e sahip değiller. Bir ev, bir araba, memur maaşı etrafında şekillenmiş bir Dünya'da, "Herşey anlamsız"ı anlayabilecek insan sayısı oldukça az. Cümlenin birinci kısımda bahsedilenlerden bazıları ölüm döşeğine yaklaşırken bunu farkedebiliyor. Bu bilince 20 yaşında ulaşmak da haliyle bir uyumsuzluk yaratıyor etraftaki sırtlan kümesiyle. "Bunlar ne yapıyorlar?"
Çağrı Kahveci
Çağrı Kahveci Yıl önce
FluTv'nin zirve videosu net budur gibi.
serhat öz
serhat öz Yıl önce
Kesinlikle
Arthieon
Arthieon Yıl önce
Atla!
Baran Keskin
Baran Keskin Yıl önce
Yaptığınız en iyi, en yaratıcı, en Kaufman bölüm.
Çağrı Engin
Çağrı Engin Yıl önce
TRshow'da bu tarz uğraşılmış kurguları görmek cidden heyecanlandırıyor, çok iyi bi bölüm/konsept olmuş. Özellikle CGI teknolojisiyle yerleştirilen Geoffrey çok başarılı. Yapay zekası çok gelişmiş. Tebrikler!
Çağrı Engin
Çağrı Engin Yıl önce
Bölümü izledikten sonra gelen edit: Burcu'nun dediği gibi çok efsane bi bölüm olmuş.
Çağrı Engin
Çağrı Engin Yıl önce
@Cafer Karakaya Severek takip ediyoruz :)
Cafer Karakaya
Cafer Karakaya Yıl önce
yazıklar olsun ksks
Anıl Baysan
Anıl Baysan Yıl önce
Araba seti çok işe yarıyor. Zaten işe yarayan örnekleri çok. Carpool Kraraoke, Comedians in Cars vs . vs.. Samimiyeti arttırıyor. Zira oyuncuların rahatlamasını sağlıyor. Sanki normalmiş gibi. Kimsenin birbirine bakmaması ve stüdyo dışı bilindik alan olması. Devam bu formata lütfen.
Oğuz Tuncay
Oğuz Tuncay Yıl önce
bu tarz anlamsız ama anlamlı sohbetler daha fazla yapılmalı bu kanalda. Yapılmalı diyişim kendi yoksunluğumdan aslında. Bu tarz sohbetleri yapabileceğim bir arkadaş çevresinden uzak oluşumun yoksunluğu.
Zeynep Erol
Zeynep Erol Yıl önce
Kesinlikle katılıyorum. Maalesef insanlar bunun gibi muhabbetler yapmaktan çekiniyor ve korkuyorlar.
no bir
no bir Yıl önce
Kardeşim karar ver anlamlı mı anlamsız mı?
Mustafa Preşeva
Mustafa Preşeva Yıl önce
Şaka maka bir yana, araba atmosferi olmuş. Dışardan geçen "ışıkları" dahil. 2 gençle formatı da çok başarılı
Kayzer Soze
Kayzer Soze 7 aylar önce
kralım
Emre Özcan
Emre Özcan Yıl önce
O kadar güzel ki tekrar izleyeceğim.Bu güzel ortamı yaratan İlker Bey'e çok teşekkür ediyorum.Kaufmann'ı ben de sizin gibi anladım ve kendimden çok parçalar buldum.Bence Dosteyevski gibi ama bu devirde derdini kitapla değil görsel olarak anlatıyor.Gerçek bir edebiyat ustası.
kevin haney
kevin haney Yıl önce
Bir Dostoyevski romanı gibiydi. Karakterlerin iç dünyalarını samimi bir şekilde açmaları söylediklerini kontrol altında tutmadan dışarı vurmaları çok hoştu. İnsan hayatın anlamsızlığını kavrasa da zorunlu olarak anlam aramaya devam eder. Geçim sıkıntısı olmayan son derece sağlıklı bir insan keyfi yerindeyken hayatında bir anlam aramayabilir ta ki kendisini değerlendirmeye başlayana kadar. Kendisini değerlendirdiğinde zihninde anlamla ilişkilendirdiği şablonlarla kendi hayatını mukayese eder ve yaşamının ne kadar boş ve anlamsız olduğunu düşünebilir. Oysa ki bu bir ilizyondur. Kişi neyi başarırsa başarsın bir yönetmen, bir yazar, bir kral da olsa anlamın kendi benliğiyle ilişkili olmadığını dışındaki gerçekliğin anlamsız ve kaotik olduğu sonucuna varacaktır. İnsan olarak seçeneklerimiz: 1-intihar etmek, 2- keyfine bakmak, 3-anlamlı bir yaşam inşa etmek. 3.seçeneği seçen bir insanın anlamının, bilimsel ve kültürel meselelerdeki bir çalışmaya katkı yapmak olmasını dilerim.
Korkuyu Beklerken
Korkuyu Beklerken Yıl önce
oğlum her şeye bu kadar anlam yüklemeyin izleyin geçin . adamlar gırgırında
no bir
no bir Yıl önce
Yazını aptalca buldum.
Klorofil Pigmenti
Klorofil Pigmenti Yıl önce
Yazdıkların çok etkileyici🖤seninle gerçek hayatta bir kahve içip sohbet etmek isterdim.
nur
nur Yıl önce
Video sanki hiç bitmeyecekmiş gibi. Kafamda hala bu üçlü arabanın içinde yolculuğa devam ediyor. Harika bir bölümdü.
Rycskn
Rycskn Yıl önce
Bence Hayao Miyazaki de özel bir bölümü hakediyor.
Esra KAVA
Esra KAVA Yıl önce
+1
mert ışık
mert ışık Yıl önce
gökteki kale
Selman Aydemir
Selman Aydemir Yıl önce
Net🔥🔥🔥
Alp
Alp Yıl önce
Tarkovsky konuşuldu, Lynch konuşuldu, Gaspar Noe konuşuldu, Trier konuşuldu; bence bunların üstüne bir Haneke, bir Bergman, bir Fellini, belki bir Pasolini harika olurdu.
Erdem Eralp
Erdem Eralp Yıl önce
İlker Canikligil'e Kadıköy Sinemasındaki programlarında sormuştum. Nazım ve Veysi ile birliktelerken. Animasyon konusunda bir bölüm düşünüyor musunuz diye. Hayır cevabı vermişti. Hatta çocuğum yok izlemiyorum diye de eklemişti. Ama sanırım Isle of Dogs'u beğendiğini söylemişti. Bilemiyorum belki yaparlar.
Muharrem Taç
Muharrem Taç Yıl önce
Olmaz Öyle Saçma Şey tarihinin zirvesi bu bölüm olmuş.
Cem Yücetürk
Cem Yücetürk Yıl önce
Neden bilmiyorum ama gözlerin doldu izlerken. Şu işe harcanan emek bence her şeye değebilir. dünyaya basit de olsa böyle rastgele bir anı bırakmak benim varoluş sancılarımı dindirirdi sanırım. İyi ki varsınız
Cem Yücetürk
Cem Yücetürk Yıl önce
@Mustafa Preşeva kralım haklısınız :) beni bu karlı havalar mahvetti
Mustafa Preşeva
Mustafa Preşeva Yıl önce
Kar'ın etkisi :)
Şeyma
Şeyma Yıl önce
Cefri'yi çok iyi anlıyorum: İnsanlarla aynı dili konuşmadığını anladığın an kendi köşene çekilirsin.
Kevyus E.
Kevyus E. Yıl önce
Seninle aynı halde olup aynı dili konuşan birini bulunca da hiçbir şey değişmeyecek. Ben böyle düşünüyorum. Yani içimizdeyken bizi boğan soruları bu sayede dışarı çıkarabiliriz fakat elimizde yine bir cevap olmaz.
Mert Can Baybekman
Mert Can Baybekman Yıl önce
Galiba izlediğim en iyi bölümüydü serinin. Hiç olmamıştı bu his.
Fakatsuzanbu
Fakatsuzanbu Yıl önce
Evet yaşlanmanız lazım. Yaşlanınca acı çekilmiyor gerçekten. Cağnım z kuşağı yaa kalp kalp. Süper bölüm olmuş yaa muhteşem sohbet muhteşem geyik.
Berkan Berat
Berkan Berat Yıl önce
kim bilir bambaşka bir bölüm olduğunu dile getiren bilmem kaçıncı insanım fakat gerçekten çok keyifli ve bir o kadar da derin bir bölüm olduğunu düşünüyorum. tekrar tekrar seyredip de sıkılmayacağım türden bir video. şahsen bu "ağırlıkta" içerikleri daha çok görmek isterim. sevgiler, saygılar ve teşekkürler.
Kartal Şahin
Kartal Şahin 6 aylar önce
O kadar bölümdür izliyorum, hiç bu kadar keyif aldığımı hatırlamıyorum. Arabanın içinde yolculuk yaparken ve bir yandan kar yağışı fikri aşırı iyi. Gerçekten kendimi yanınızda hissettim, çok sıcak ve samimi geldi. Aynı konseptten mutlaka yine bekliyoruz Emeğinize sağlık:)
yunus emre
yunus emre Yıl önce
aslında caferin sonda anlatmaya çalışıp anlatamadığı şey normal olmak. normallikten koptuğun anda her şey anlamsızlaşıyor, gereksizleşiyor. bir çekiciliği de kalmıyor aslında. o kolektif hareketlerin bir bütünü olmaktan çıkıp kendi başına kimse tarafından bilinmeden yaşayıp ölüyorsun; biraz kıskançlık, biraz kederle birlikte
çağatay Ok
çağatay Ok Yıl önce
olmaz öyle saçma şey'de 1k civarı takipçiniz olduğu zamandan beri takipte olan biri olarak en verimli ,en zihin açıcı ,en zevkli paylaşım olmuş kanımca.
Selin Kara
Selin Kara Yıl önce
İzlediğim en içten program olabilir. Duygu ve Geoffrey’nin yaşıtı olarak, hayat hakkında kafalarındaki ve kalplerindeki düşünceleri fazlasıyla hissettim galiba, ara ara gözlerim doldu onlar konuşurken. Sizi seviyorum FluTV💜
Oktay Kaya
Oktay Kaya Yıl önce
Bu bölüm sıkışmışlığıma sıkışmışlık kattı. Türkiyede her yıl çekilen onlarca filmin toplamından daha çok şey hissettirdi bu video. Son sahne için, intihar etme lütfen canikligil.
Temmuz Eylem Erat
Temmuz Eylem Erat Yıl önce
100 bölüme yakın olmaz öyle saçma şey tarihinin en iyi bölümlerinden biriydi 🧤🧣
Mehmet Sezer
Mehmet Sezer Yıl önce
Abi bir TRshow içeriği olarak bence masterpiece bu yaptığınız.
AZİZE ŞEVVAL DÜNDAR
AZİZE ŞEVVAL DÜNDAR Yıl önce
Çok kaliteli bir bölümdü, 39 dakika olmasına rağmen hiç sıkılmadım çok eğlendim ayrıca Cefri'yle fazla empati kurabilmiş olmam iyi mi kötü mü bilemedim :))
Nez Türkeli
Nez Türkeli Yıl önce
Vaktim olsa da bir dört kere daha izlesem. Çok keyifli bir yolculuk olmuş :)
D D
D D Yıl önce
Nefis olmuş, muhtemelen en iyi flu tv’de yapılmış en iyi iş. Yani diğerleri kötü olduğundan değil, bu nefis.
Süleyman POYRAZ
Süleyman POYRAZ Yıl önce
Geoffre'nin "Fotoğrafçı bir adam vardı ölmek üzereydi," dediği adam Coşkun Aral olur. Acilen onu çağırıp bir video çekmenizi ve hocadan da özür dilemenizi emrediyorum :D. Şaka bir yana hayali bile güzel bu videonun :D. Hep video ve film üzerine bu seride. Bir de fotoğrafçı gelsin yaw :D
Çağa tay
Çağa tay Yıl önce
Yapıp yapıp psikolojik sorunum var diyor. Bariz terbiyesizliikti bu.
David Stricagnoli
David Stricagnoli Yıl önce
@Egemen Ünal herifin psikolojik sorunları var ve çok genç. Az çok flutv seyretmişseniz ilker hocanın da çok rahat biri olduğunu anlarsınız. Art niyetli söylediğini düşünmüyorum.
Mehmet Şimşek
Mehmet Şimşek Yıl önce
@Süleyman POYRAZ Gelsin canım gelmesin mi! :)
Süleyman POYRAZ
Süleyman POYRAZ Yıl önce
​@Mehmet Şimşek yok hocam biz severek izliyoruz sevdiğimize de nazar değmesin diye iki sopa vuruyoruz. Ayrıca alttan alta fotoğrafçı dinlemek istiyoruz flutv'de. İlker hoca bu kadar film anlattı, Film çekemedik bari fotoğraf çekelim diye bir olmaz öyle saçma fotoğraf serisi istiyoruz. 1 bölümlük olsa bile. Duy bizi ilker hocaaaa
Mehmet Şimşek
Mehmet Şimşek Yıl önce
@Cemil Kerimli Sizi anlıyorum ama bazı kişiler Coşkun Bey'e olan saygılarından dolayı biraz sinirlenmişler :)
Hafifmeşrep
Hafifmeşrep Yıl önce
Charlie Kaufman gibi birini anlatan videoda bu kadar eğleneceğimi düşünmemiştim. Üçünüz de her zamankinden çok daha samimisiniz bu videoda.
Hanım Yıldırım Soysal
Hanım Yıldırım Soysal Yıl önce
İlker hoca nasıl bu genç insanlarla bu kadar eglenebiliyor ya:) çok tatlılar..
Ramternative
Ramternative Yıl önce
En sevdiğim bölüm oldu bu. Konuşulan konuların kesişimleri, varoluşsal sancılar ve bütün hepsinin (bence) güzel bir mizahla anlatılmasını çok beğendim.
belemirsila
belemirsila Yıl önce
Açık ara en iyi bölümdü. Tebrikler. Ayrıca Geoffrey 🖤
Yuşa ARIĞ
Yuşa ARIĞ Yıl önce
zihinlere konuk olmak muhteşemdi. geoffrey'yi ayrıca açıklığından ötürü tebrik ederim :) çok keyifli bir seyahat oldu
Xalid Allahverdiyev
Xalid Allahverdiyev Yıl önce
Ve ben de Geoffrey'e teşekkür ederim
Ayşe Narin
Ayşe Narin Yıl önce
Videodaki depresif hava ve nedense daha samimi olan muhabbet ve Cefri'nin donukluğuyla en sevdiğim bölüm oldu resmen :)) 16:51 İlker hocanın efsane Çefri taklidi hbjnkl
Asosyal Liberal
Asosyal Liberal Yıl önce
TRshow'dan alabileceğim maksimum verimi alıyorum teşekkürler İlker Kaufman
oastabis
oastabis Yıl önce
Son zamanların en iyi bölümüydü!! arabada geçmesi, herkesi aynı anda görmemiz özellikle
ozgur ocak
ozgur ocak Yıl önce
Synecdoche'yi simdi seyrettim. Kafam da güzeldi. Müthiş bir film bence, dahiyane. Sonuna kadar, tempo düşse de merakımı uyanık tuttu. Merak da denmez aslında, daha çok, zihnim daha ne kadar açılabilir diye seyrettim. Ve şimdi, filmin de etkisinden dolayı, bana bu satırları yazdıran şey olarak bu yazdıklarıma yabancılaşıyorum ama kendim olma, kendimin bir versiyonu olma ve bunu deneyimleme adına yazmaya devam ediyorum. bu cesurca bir şey bence. Demek Twitter'da, orda, burda sallayan insanlar belki de aslında çok cesurdur ve onlara korkak diyen bizler asıl korkaklarızdır. veya aslında en önemli şey, tüm yaşadıklarımıza eşlik eden duygudur, çünkü ben çou gibi bir nefret hissetmiyorum. Aksine bunu yaptığınız için çok memnunum. Bu daha başlangıç.