Masumlar Apartmanı 70. Bölüm Fragmanı

  görünümler 2,697,242

Masumlar Apartmanı

Masumlar Apartmanı

18 gün önce

Gerçek hayatların, iç acıtan hikayelerinden uyarlanmış bir başyapıt olan yeni bölümleriyle her salı 20.00’de ’de!

Masumlar Apartmanı fragmanlar için tıklayın…
bit.ly/2Rp0KQu
Masumlar Apartmanı bölümler için tıklayın...
bit.ly/36eFcie
Masumlar Apartmanı Resmi Facebook Sayfası (Official Facebook Page): masumlarapar...
Masumlar Apartmanı Resmi Twitter Sayfası (Official Twitter Page): masumlarapt
Masumlar Apartmanı Resmi Instagram Sayfası (Official Instagram Page): masumlarapa...
-------------------------------------------------
TRT1 Resmi Facebook Sayfası (Official Facebook Page): TRT1/
TRT1 Resmi Twitter Sayfası (Official Twitter Page): trt1/
TRT1 Resmi Instagram Sayfası (Official Instagram Page): trt1
TRT1 Resmi TRshow Kanalı (Official TRshow Page): trshow.info

YORUMLAR: 1 314
yâren
yâren 16 gün önce
fragmanlarını bile bu kadar özenle hazırlayan, her sahnesini, her geçişini, şarkılarını özenle seçen bu kadar "derinden" bir dizi hiç izlememiştim. her sahnesi o kadar ayrı ki. edebiyata, şiire, her türlü insana, hayvan sevgisine ince ince değinen, derinimize işleyen bir diziydi. özellikle anıl'ın sahnelerindeki o güzel cümleleri hiç unutmayacağım💗
Uğur Gün
Uğur Gün 3 gün önce
@Htc Kara ghu7
Berna Öztürk
Berna Öztürk 12 gün önce
Anıl kimdi
Elif Cevahir
Elif Cevahir 14 gün önce
Halka da öyleydi
Ummukulsum Səmədzadə
Ummukulsum Səmədzadə 14 gün önce
Bitiyormu?
nandenayo3sma
nandenayo3sma 15 gün önce
Anıl'ın deli olduğunu söylüyorlar ama söylediği sözler çok güzel gerçekten. Bir de en begendiklerinizden birini söyleyebilir misiniz rica etsem 😊
Melike Elmas
Melike Elmas 16 gün önce
hayatımda tek üzülerek, sevinerek ,zevkle izlediğim dizi.. Ailem gibi olmuştu bu dizi. şimdi kendimi boşlukta hissediyorum, bana öğrettiği çok şey var. Hepsini ayrı ayrı özleyeceğim ilk kez bir dizi benim için hayatımın parçası gibi olmuştu... Hepiniz harika iş başardınız son 2 bölümde de bütün bu duygularımı yaşayarak izleyeceğim yeni projelerde umarım yine görürüz sizi..
atanamamışPeygamber
atanamamışPeygamber 6 gün önce
@Bayram Akkoç ismimden sana ne ! Maksadım yok .
Evran Oc
Evran Oc 12 gün önce
Gerçekten bitmesini istemediğim tek dizi
Hatice Uzan
Hatice Uzan 13 gün önce
@ben aslında gerceğınde gelin yok dizide vardı gelın
Bayram Akkoç
Bayram Akkoç 14 gün önce
@atanamamışPeygamber ne biçim isim bu maksadınız nedir
a strange power
a strange power 14 gün önce
Bende özleyeceğim canım
Sümeyye Nazlı
Sümeyye Nazlı 16 gün önce
Ben bu hikayenin en suçlu karakterini Hikmet olarak görüyorum. O çok sevdiği Perihan ve Ömer'i bile ihmalkar davranmasından dolayı kaybetti. Ömer'in ateşi vardı ve Perihan, Ömer'i doktara götürelim dedi. Hikmet ise "Önemli toplantım var, iptal edemem. Sen götür." dedi. Sonra Perihan ve Ömer'e bir şey olacağını hissedip toplantıyı iptal etti. Hangi toplantı bir çocuktan daha değerli olabilir? Bence Hikmet sadece eşi ve çocuklarının acısını yaşamıyordu, aynı zamanda vicdan azabı da çekiyordu. Hasibe ile görücü usulü evlenmiş. Ama Hasibe'nin ne suçu vardı? Daha evlendikleri gece Perihan ve Ömer'in fotoğrafına sarılıp ağlayarak uyudu. Hasibe, gelinlikle öylece kaldı. Hasibe, zaten hayatı boyunca kendi annesinden eziyet görmüş. Resmen annesi Hasibe'yi kıskanmış. Kim Hasibe'yi severse bir şekilde aralarını bozup ayırmış onları. Oysaki gençken ne kadar güler yüzlü, hayat dolu bir kadınmış. Hasibe'nin annesi Hikmet'in Hasibe'yi sevmeyeceğini bildiği için evlenmelerine izin vermiş. Hasibe evlilikleri kurtarmak için ilk başlarda çabalamış. Ama hem annesinden hem de kocasından hiç sevgi görmeyince delirmiş resmen. Aslında Hasibe, Safiye gibi çok hastaydı. Ve psikolojik desteğe ihtiyacı vardı. Gülben ve Safiye'de eş desteğinin ne kadar önemli olduğunu gördük. Eğer Hikmet, Hasibe'yi biraz sevmeye çalışsaydı Hasibe, annesinden gördüğü o eziyete rağmen bu kadar kötü duruma gelmezdi. Hikmet hem Hasibe'ye ölmüş birisini kuma getirmiş hem de 4 tane çocuk yapmış. İnsan sevmediği birinden neden 4 çocuk yapar? Hadi, koca olmayı beceremedin, bari baba olmayı becersiydin Hikmet. Han'a Perihan ve Ömer'in fotoğrafını göstererek "Onlar benim ailem, siz ise benim akrabamsınız." dedi. Daha bu bölüm gösterdiler. Çocuklarını, bebekken kucağına bile almamış. Olan masum çocuklara oldu. Hepsinin hayatı mahvoldu. 😔
uğur böcügunun günlüğü 🐞
uğur böcügunun günlüğü 🐞 5 gün önce
@Sümeyye Nazlı birinci baba suçlu ama en büyük suçlu anne adamın ilgisini cekemeyince bütün nefretini çocuklarından çıkarmış hele bide onun annesi daha beter onnedir ya kızının sanki kaynanası
Sümeyye Nazlı
Sümeyye Nazlı 6 gün önce
@uğur böcügunun günlüğü 🐞 3-4 kez yazdım sanırım. Anne de baba da çok fazla suçlu. Amacım anneyi aklamak değildi. Hepimiz 1.bölümden sonuncu bölüme kadar anneye sayıp sövdük zaten. Ama baba yaşlılıktayken iki sevimli sahne yazıldı diye melek ilan ettiler adamı. Amacım Hikmet'in de aşırı derece suçlu olduğunun artık fark edilmesiydi. Annenin günahlarını herkes teker teker sayar zaten. Ama babayı dünyanın en masum insanı gibi görenler var 🙄 Benim kızdığım nokta toplulumuzun her zaman yaptığı gibi tüm sorumluluğu ve tüm suçu yine kadınlara yüklemesi. Oysaki Hikmet'in de Hasibe kadar suçu var.
uğur böcügunun günlüğü 🐞
uğur böcügunun günlüğü 🐞 6 gün önce
@öyle işte anlıyorum bunalmissin ben o hataya düşmedim eteafim hep derdi ne biçim annen var ne biçim ailen var diye etrafımdaki hiç bir anne öyle değildi benimki bir tuhafti gerçekten ve çocuklar arasında çok soğuk ve mesafeli bu anneden kaynaklanıyor ve şu anda bike o kıskançlığını o kibirini görüyorum olduğunu olacağını istemiyor okumama bile engel oldu sonradan okudum liseyi yeni bitirdim onda bile deliriyor eşime şikayet ediyir buna neden izin veriyorsun diye bende diyorum izin almama gerek yok bu benim hayatım istediğimi yaparım diyorum küplere biniyor sen nasıl böyle oldun ben seni okadar ezdimde diye hayret ediyor zor yanı.... annenin o ilgisini bı şekilde esprili bı halde eleştirip durdurabilenlerde var dışarıda başka biri çocuğunu doverken sen çıkıp islermisin yoksa o kişiyi tepkimi verirsin anne babanın seni korumamasi daha acı biliyormusun birileri sana saldirurken onların geri durması hiç mudahele etmemesi daha acı Haben öyle miyim değilim senin annen gibi değilim çocuklarım gelir ve her derdini bana anlatır babalarına da değil bana çünkü bilirler ki ben onları savunurum kimseye ezdirtmem babalarından aynı şeyi goremiyorlar malesef ilgisizlik insanı soğutur araya mesafe koydurur Ha senin annen korkuları yüzünden üstüne fazla düşmüş olabilir ne yaşadığını sor ona neden bu hale geldiğini kendi cocuklugunu anlattır belki o fazla ilgisi biraz durur Ben çocuklarımla arkadaş gibiyim kocaman oldular ama hala benim le futbol oynamayı film izlemeyi ders çalışmayı çok seviyorlar ve kendileri gelip anlatıyorlar ben hiç sormam bile..
öyle işte
öyle işte 6 gün önce
@uğur böcügunun günlüğü 🐞 iste benim annemin de senin gibi bir annesi vardı. O yüzden şu anki gibi bir kadına dönüştü. Onun bana yaşattıklarını evlatlarıma yaşatmayayım eksiklerimi onlarda tamamlayayım diye. Yaşadıklarınız gerçekten korkunç şeyler annemde gözlemleyebiliyorum. Ancak benimki kıymet bilmemezlik değil. Ona ihtiyacım olmayan durumlarda bile bir şeyleri benim için ya da yerime yapmaya hazır hatta bazen sormadan kendisi yapıyor. Bu belli bir yerden sonra yoruyor. İstediğimde söylerim dememe rağmen sormaya devam etmesi belli bir yerden sonra çıldırtmaya başlıyor. Annemi seviyorum ancak tüm sevgisini üzerime kusmasından nefret ediyorum. Resmen yutan bir annenin Peter Pan sendromlu çocuğu gibiyim. Hayatta tek başıma kalma korkumu yenmeye çalışıyorum. Sadece kötü davranarak azarlayarak değil gereğinden fazla sevgi verilerek de bir çocukta travmalar yaşatılabiliyor.
Simge A.
Simge A. 14 gün önce
"Bir sevgi insana her şeyi yaptırabilir bir de sevgisizlik " sözünün en güzel tanımlanmış hali bu dizi
Ahsen Hh
Ahsen Hh 16 gün önce
Safiye'nin çocuk sahibi olmak istememesine saygı duyulması çok hoş.
ZYNP
ZYNP 12 gün önce
@Şükriye Afşar hikmetin eski eşi
Şükriye Afşar
Şükriye Afşar 13 gün önce
Perihan kim oluyor
ZYNP
ZYNP 14 gün önce
@E. / hayır kitaba göre bissuru şey değişti zaten mesela han yok ilk Gülben değil Neriman evleniyo vs bi buna bakmazlar
Resad Heydarli
Resad Heydarli 14 gün önce
Bu kadar in a da pes bu kiz Latin hep yapdiqlarina sayqi duyuldu. Goresen fakir oldaydilar bu kadar sayqi gorurlerdimi zannetmem.
dizicik
dizicik 16 gün önce
Diziyi uzatarak basitlestirmek yerine tadında bir efsane olarak bitirmek yerinde bir karar... Dizide emegi gecen herkese simdiden cok tesekkur ederim...ve yüzü hareketleri giysileri ile bana rahmetli babamı hatirlatan ekranda beni hüngür hüngür ağlatan babaya ayrıca tesekkur ederim.
H kilic
H kilic 14 gün önce
Kesinlikle katılıyorum
FERDİ BEKÇE
FERDİ BEKÇE 15 gün önce
@Zeynebb Bende sizin çok yüzeysel baktığınızı düşünüyorum bu konuya .Diziyede çok yüzeysel baktığınızı düşünüyorum .Dizi sonuçta psikolojik hastalık söz konusu olan dizi ve siz dizinin ana karakteri olmayan psikolojik sorunu olan hasta oldu mu iş oldu bittiye getirilebilinir diye düşünüyorsunuz hatta söz konusu dizinin ana karakteri Han olsa bile gerçekteki hikayede Han olmadığı için iyileşmesi oldu bittiye getirilebilinir diye düşünüyorsun .Ama böyle halinizden siz memnunsanız da tartışmaya gerek yok. Sizle aynı düşüncede değilim .
Zeynebb
Zeynebb 15 gün önce
@FERDİ BEKÇE çok yüzeysel baktığınızı düşünüyorum konuya. Ama böyle halinizden memnunsanız da tartışmaya gerek yok. Sizle aynı düşüncede değilim. Hayırlı geceler.
FERDİ BEKÇE
FERDİ BEKÇE 15 gün önce
@Zeynebb Han gerçekte hikayede olmayabilir ama dizide Han karakteride ana karakter olduğuna göre dizide değinilmesi gereken karakter . Han'ın , babasına karşı kızgınlığı yoktu zaten , sadece Hikmet kendi oğlu olmasına rağmen Han'ı , Hasibe kazan dairesine kilitlediğinde annesine karşı çıkmamış ve olayın hesabını sormamışken , Hikmet söz konusu başkası olunca Han'a hesap sorunca babasına karşı sadece o gün doldu , durum bu . Han'ın özür dilemesi aslında Hikmet'e karşı sadece o gün gerçekleşen kızgınlık olduğu ve onun haricinde babasına kızgın olmadığını ve üzülmesini istemediğini gösterir .Kişi eğer annesi tarafından bir yere kilitlenirse babası olaya göz yumarsa ama aynı şeyi kendisi bir başkasına yaptığında bunu nasıl yaparsın diye hesap sorarsa öncesinde babasına karşı içerlememiş olsada o an babasına karşı dolar . Eğer Han , babasına içerleseydi özür dilemezdi . Mazo meselesi olmasaydı , Han , babasının hikayesini tam olarak bilmeyecekti , babasını sadece eşi ve oğlunu kazada kaybetmiş adam olarak bilecekti .
Zeynebb
Zeynebb 15 gün önce
@FERDİ BEKÇE Arkadaşım dizinin konusu han ve Anıl'ın terapilerlr iyileşme süreçleri mi? Pek çok şeyi son 1 aya sığdırdıkları doğru ama Han ve Anıl'la geçen sezon yeterince zaman kaybetti dizi. Evet Anıl müthiş bir karakter, her detayını öğrenmek isterdim ama dizinin ana konusu Safiye ve Gülben, hatta çoğunlukla Safiye. Rüya karakterinin gereksizliğine katılmakla birlikte, Mazo konusunda aynı fikirde değilim. Mazo Han'a, asla yüzleşemediği yüzleşmek de istemediği kötü çocukla yüzleşme imkanı tanıdı. Mazo sayesinde Han babasını buldu, affedemediği babasını affedebildi. Bunu başka türlü de işleyebilirlerdi ama böyle işlediler, başka türlü nasıl olurdu bilmiyoruz.
eylül büke
eylül büke 13 gün önce
Safiye'nin kendini yorgun hissedişi ve çocuk istememesi, dahası çocuksuz da mutlu son olabileceği detayı çok güzel
Zehra Altunkülah
Zehra Altunkülah 15 gün önce
Türk televizyon tarihinin "en" leri arasına girecek dizilerden biriydi. Rahatsız edici, aydınlatıcı, sorgulatıcı, öğretici, eğlenceli. Masumlar Apartmanı için emeği geçen herkese teşekkürler...
Merve
Merve 16 gün önce
Hikmet Amcammm deyişini özleyeceğim sanırım Okşan'ın. Teşekkürler Metin Coşkun! Dev oyunculuğunla unutulmaz bir karakteri yaşattın bizlere çok güzeldi herbir repliğinde candan yaşattın evimizden biri gibi.. Mükemmel doğal oyunculuk. 👏🏻👏🏻👏🏻
BUSE NUR
BUSE NUR 15 gün önce
@niyazı apaçar yeni sezon derken dizi finale giriyo tamamen bitiyo
Yasemin Altinok
Yasemin Altinok 16 gün önce
Bütün dizi boyunca hissettiğim; toplumda ben de dahil ruh sağlığı %100 yerinde olan insan yok...her bölümde tanıdık gelen duygular, olaylar, sevinçler, üzüntüler....bütün oyuncular harikaydı, teşekkürler.
sashildreyy
sashildreyy 16 gün önce
Çocuklarınızı çok sevin 🤍 Her çocuk sevilmeye değerdir. Ebeveyn olamayacağınızı düşünüyorsanız hazır değilsenizde olmayın çocuklar kimsenin stres topu, oyuncağı değil.
Ebrar & Aysima
Ebrar & Aysima 16 gün önce
Bu diziden ne anladık . Elindekini kaybetmeden sevgimizi göstermeyi , eşimize çocuklarımıza sevgiyi merhameti aşılamamız gerektiğini , aksi halde kadın ve çocuğu malı gören ve en ufak bir tartışmada öldürülen kadınlar olmaya devam edicek . Kadın mal değil servettir 🤗
Resad Heydarli
Resad Heydarli 14 gün önce
Vallah Ben bu diziden onu anladim ruhun hasta da olsa paran olmalidi parana gore cevren de her deliliyine susur. 😄😄benimle ayni dusuncede olmayan qardaslarim in da cani sag olsun Rusiyyadan привет✋👋
Ebrar & Aysima
Ebrar & Aysima 15 gün önce
@godismyportion Burada vurgulanmak istenen bellidir . Aslan gibi delikanlı. Çivi gibi su . Gibi teşbihte bulundum . Aksi halde bende kadın kadın dır biliyorum . Yazılarım sizin gibi bilene değil bilmeyenlere .
godismyportion
godismyportion 16 gün önce
Kadın kadındır. Servet metadır. Bir şeye benzetilmek istemiyoruz. Kendimiz olsak yeter.
Redamancy
Redamancy 16 gün önce
Abartmak gibi değil ama izlerken ciğerime bıçak sapladılar sanki. Ben bu insanlarla hikayeleriyle bağ kurdum. Şimdi şurda son iki yazıyor. Bense son beş bölümdür hiç ağlamadığım kadar ağlıyorum. Mutlu anlarda gülümserdim şimdi onlara daha çok ağlıyorum. Sanki kendim mutluyum da o cefanın sonunda gelen mutluluk gözyaşı gibi. İyi ki varsınız. Bu hikayede bize böyle hissetmemizi sağlayan kişiler size söylüyorum. İyi ki varsınız. Hoşçakalın.
n.
n. 16 gün önce
Ben de öyle bu aile içimden bir parça olmuştu
Neslihan Han
Neslihan Han 16 gün önce
Kıyıda köşede kalmış, içimize dert olmuş çocukluğumuzda, gençliğimizde yaşadığımız veya yaşayamadığımız her ne varsa bu projede kendimizi de gördük kah ağladık kah güldük ama bizde yüzleştik bazı içimize attığımız duygularımızla.Çok güzeldi emeğinize yüreğinize sağlık 👏👏👏
Beyza Demirci
Beyza Demirci 15 gün önce
Kesinlikle katılıyorum. Diziyi bu kadar anlamlandıran şey aslında kendimizden bir şeyler buluşumuzdu..
Melike
Melike 13 gün önce
ilk defa bir dizinin böyle bitmesi insanı hüzünlendiriyor resmen sanki gerçekten içlerinde yaşamışım gibi büyük bir boşluk büyük bir hüzün var içimde emeği geçen herkese teşekkürler. asla unutulmaz bir dizi olarak kalacak hep insanın öyle kalbine işliyor ki buram buram kalite ve samimiyet kokuyor..
asitane
asitane 16 gün önce
Dizi tarihine herşeyi ile damgasını vurdu bu dizi emeği geçen herkese teşekkür ederim öyle dolu dolu sanki içinde yaşar gibi izledik.Yani çekimler bile o kadar özenli ki dizinin çekildiği semt te oturuyorum o apartmanın olduğu sokaktan kaç kez geçtim fakat çekimlerde daha bir başka harika bir iş çıkardınız👏👏♥️
Ergül Öztürk
Ergül Öztürk 16 gün önce
Yorumları okurken bile hıçkırarak ağlıyorum. Bize ne yaptın Masumlar Apartmanı. Emek veren herkesin gönülden yüreğine sağlık.
HummingVampire
HummingVampire 16 gün önce
bu fragman gerçekten efsane.. BÜTÜN emeklerinize çok teşekkür ederiz! ❤️
Betül Demirci
Betül Demirci 16 gün önce
Burada en çok Hasibe ve 4 çocuğa haksızlık yapıldı. Hikmet, ölen karısını ve çocuğunu hiç unutamadı. Hasibeyle sevmeyerek evlendi, Sevgisiz bir evlilikten ne olur ki zaten ? İçinde sevgi yoksa kimsenin Hayatını mahvetmeyeceksin. Hikmet sonunda hatasını anladı ama iş işten geçti. Ne yazık ki böyle pişmanlıkla, geçmişe özlemle ve geç kalınmışlıklar içinde öldü...
use zaten knk
use zaten knk 15 gün önce
Aslında biz bitmesine üzülmüyoruz. Biz alıştığımız beklediğimiz kendimizi içinde bulduğumuz ismi olmayan bir duyguya üzülüyoruz çünkü bir daha olmayacak. Bir daha böyle bir dizinin gelmeyeceğini biliyoruz meydanın yine kalitesiz yersiz dizilere kalacağını biliyoruz...
Yılmaz Ailesi
Yılmaz Ailesi 11 gün önce
'Bazı insanlar iyi ki var,bazıları iyi ki yok'dedirten ve koşulsuz sevginin her şeye ilaç olabildiğini gösteren dizi.
elif bilge
elif bilge 15 gün önce
Kâh ağlattınız kâh güldürdünüz bazen düşünmeyi bazen empati yapmayı bazende insanları anlamayı öğrettiniz herkesin acısı olabileceğini insanları dıştan yargılamamayı öğrettiniz her bölümü bize heycanla ve merakla beklettiniz. Dizinin biteceği için o kadar üzgünüz ki anlatamam ama yinede hep efsane bir dizi olarak akıllarda kalacak.
Nur 1907
Nur 1907 15 gün önce
Gözyaşları içinde izlediğim Hikmet Amca sen hepimiz için bir "baba" oldun. Unutkanlıkların, güzel potlar kırman, geçte olsa babalığını göstermeye çabalaman...Teşekkürler çok teşekkürler.
Duygu Ozkan
Duygu Ozkan 15 gün önce
Ailece izlenicek güzel diziydi.İstenince ahlak kurallarına uygun yapımlar yapılabiliyor Emeği geçenlere teşekkür ederim
Aysenur Ak
Aysenur Ak 16 gün önce
Fragman da bile bu kadar ağladıysam bölümü düşünemiyorum. Nereden nereye geldik. En kötü hallerinden en mutlu olduğu hayallerini yaşadıkları zamana. Her şey çok özel 💙
D E R Y A
D E R Y A 16 gün önce
şu 1 dakika anında bu kadar ağlattı :'(
Leyla Köse
Leyla Köse 16 gün önce
@Mihsan Al heçççç.....onlara aglayacagımıza kendi halimize aglayak....dünya her geçen gün daha berbat hal alıyor, biz ise dizilerin derdine düşmüşek....tsssss 🙄
Leyla Köse
Leyla Köse 16 gün önce
@signor aslan avrupa ha ?.....🙄hmmm,,,,anladım....hadi yat uyu gari
Leyla Köse
Leyla Köse 16 gün önce
@signor aslan saat kaç ?🙄
Mihsan Al
Mihsan Al 16 gün önce
Aglanılacak ne var
Nisa
Nisa 14 gün önce
Çok güzel bir dizi sona erdi. Çok mutuyum çünkü bana çok şey kattınız. Anlatmayacağım şeylerle başa çıkmayı öğrettiniz. Başarınız daim olsun.
Ayşegül TD
Ayşegül TD 16 gün önce
Bayramların evlat edinme kararı ve Safiye'nin çocuk istememe kararı çok iyiydi. 👏🏻👏🏻👏🏻
Elohandro
Elohandro 16 gün önce
70. Bölüm ve hemen her bölümde ağladım, çok içimi acıtan yanları vardı bu hikayenin küçük kısmıda olsa gerçeklik payı olması ayrı bir hüzün.
Elohandro
Elohandro 15 gün önce
@emrah kaman kardeş bi sal
Just Arkon
Just Arkon 13 gün önce
fragmanlarını bile bu kadar özenle hazırlayan, her sahnesini, her geçişini, şarkılarını özenle seçen bu kadar "derinden" bir dizi hiç izlememiştim. her sahnesi o kadar ayrı ki. edebiyata, şiire, her türlü insana, hayvan sevgisine ince ince değinen, derinimize işleyen bir diziydi. özellikle anıl'ın sahnelerindeki o güzel cümleleri hiç unutmayacağım
yusuf sivri
yusuf sivri 16 gün önce
Hasibe ve çocukların Hikmet ve Perihan'ın oğullarıyla giderkenki bakışı üzdü.
Yasemin Karaca
Yasemin Karaca 13 gün önce
Ayni seyi simdi bende hissettim kalbimden birsey kopup gitti o son saniyede aglayasim geldi dort cocuk ve karisinin mazlum bakislari kalbimi biraktim o son saniyeye aglamak istiyorum resmen suan
ismayil Qasimov
ismayil Qasimov 15 gün önce
Bu sahneyə çok üzüldüm
Olympia
Olympia 15 gün önce
@Doruk ozb insan bir başkasına aşıkken başka bir aile kurmamalı bu yüzden, hikmeti affedemiyorum
möge apla
möge apla 15 gün önce
@Zeynebb hasibe de öldü?
Zeynebb
Zeynebb 15 gün önce
@Doruk ozb aslinda o sahne hikmet perihana aşık diye o şekilde çekilmemiş olabilir, sonuçta hikmet de perihan da Ömer de ölü. Elbette ki onlarla gidecek.
MERVE
MERVE 16 gün önce
Kelimelerin kifayetsiz kaldığı mükemmel bir dizi keşke hiç bitmesen resmen ağladım
Efsane Yusifli
Efsane Yusifli 16 gün önce
Ah be Hikmet. Bir kere Hasibeyi görmeyi,sevmeği deneseydin ne kaybederdin ki. Bir kere gözünün içine bakan kadına elini uzatsaydin ne kaybederdin ki? Kaybetmezdin Perihana olan sevgin de bitmezdi ama ruh sağlığı iyi olan çocukların olurdu,ailen olurdu.
ayşegül dondurmacı
ayşegül dondurmacı 15 gün önce
adam öldüğünde bile Perihan ve Ömer'in yanına gitti...
Olympia
Olympia 15 gün önce
Hikmeti affedemiyorum hiç, Hasibe ile eşit miktarda suçlu bu aileye olanlarda
Meryem Ismailoglu
Meryem Ismailoglu 15 gün önce
Aynen öyle. Hikmet bunca pişmanlığına rağmen yinemi Perihan ile gitti
Nur. Barlik
Nur. Barlik 16 gün önce
Fragmanı bile içimize işledi ilk ailesinin elini tutarken 2nci ailesinin onu izlemesi üzücü üzülüyorum böyle bir dizinin bitmesine
Amid Anime
Amid Anime 13 gün önce
İzlediğim en güzel dizi.her şey inceden inceden😢. boğazım düğümleniyor şarkıyı duyunca.sevinc hüzün hepsi birlikte hiss ettirdiniz be❤️
Esra İlke
Esra İlke 16 gün önce
Bitmesini istemediğimiz bir dizi daha finale doğru ilerliyor.🥺🥺
UğurxUzunel
UğurxUzunel 16 gün önce
Evet son 1 bu bölümü saymazsak🥲🥺
♡PotterHead♡
♡PotterHead♡ 16 gün önce
neden her güzel şey bitmek zorunda? gözlerimden yaş damladı...Ezgi molaya hayranım,insallah yeni bir dizisi olur😪
♡PotterHead♡
♡PotterHead♡ 16 gün önce
@cakes and desserts 🎂 evet bende anlıyorum,en sevdiyim dizi çukur ve masumlar apartmanı...Çukura 4 yılımı vermiştim,finalinde çok ağlamıştım,galiba bundada öyle olucak🥺ama olsun,en azından böyle bir diziyi kaçırmadık ve izledik
Bay Wayne
Bay Wayne 16 gün önce
Başlangıcı olan herşeyin bir de sonu vardır 😑
cakes and desserts 🎂
cakes and desserts 🎂 16 gün önce
Məndə çox sevirəm ,amma ayrılmaq diziden çox mənə ağır gəlir.onlarnan birlikdə yaşayırdım,dizini.bu bir həyatdır.Sevdiklerin ellerinden çox möhkəm tutmaq..,lazımdır.,itirdikdə peşman olmayasan.axi ómùr çox qısadır,çoooox qisa
Вера Зенина
Вера Зенина 16 gün önce
Я тоже люблю Эзги Мола 😍
Orn O
Orn O 16 gün önce
Türk dizi tarihin en iyi yapimlarindan birisi diyebiliriz gercekten. Unutulmaz
Melisin Dünyası
Melisin Dünyası 15 gün önce
Herkesi tebrik ediyorum kamera önü arkası ancak bu kadar güzel yazılır bu kadar güzel oynanır bu kadar güzel olabilirdi herşey...
Rumeysa Kara
Rumeysa Kara 16 gün önce
Hala daha perihan diyor ya sabır allah aşkına kalbinizde aklınızda biri varken onu unutmadan başka biriyle evlenmeyin işte sonu böyle aile dramı çıldırıcam
Özlem Kılıç
Özlem Kılıç 16 gün önce
Sonda hikmetin Perihan ve önerin yanına gitmesi kırıcı olmuş. Hayattayken ölülerin arkasından yas tuta tuta kendi çocuklarını da ihmal etti ama ölürken dahi hala çocuklarını arkada bırakıyor. Bu adam akillanmıyor resmennn
Berat Yılmaz
Berat Yılmaz 15 gün önce
Belki haklısınız ama Öldü adam yani İlk karısı ve ilk çocuğu ondan dolayı onların yanında olabilir.
secret superstar
secret superstar 16 gün önce
o kadar zaman 2 yıl en büyük krizlerini çıldırmışlıklarını izledik sonunda bu mutlu hallerini gördük ya şükür ya rabbim keşke mutluluklarını bu kadar kısa değilde biraz daha uzun görebilseydik bunu hak ettik
Deniz Kühne
Deniz Kühne 16 gün önce
Yıktınız perdeyi eylediniz viran ... Bu kadro , bu kalite ve özen, A'dan Z'ye tüm ekibi ile şapka çıkartılacak bir başarı. Yokluğunuza alışmak zor olacak, can-ı gönülden tebrik ediyorum hepinizi ayrı ayrı. Yine böyle güzel ötesi bir yapıtta buluşmak üzere.
Mavi Kelebek
Mavi Kelebek 16 gün önce
Bazen incittiniz, bazen sevindirdiniz. Derinden, derinden... Dokunup geçtiniz yüreğimizden. Karakterleri canlandıran sevgili oyuncular; yüreğinize ve emeğinize sağlık. Üzgünüm ama bir o kadar gurur duyuyorum sizlerle. Hayatıma değdiğiniz için sizlere teşekkür ederim. Hoşça kalın... 💖💖💖
Meliha Çelik
Meliha Çelik 15 gün önce
bir dizi anca bu kadar güzel bitirilebilirdi çok sevdiğim kitabın sonuna gelmişim gibi hissettim emeğinize sağlık..
sadeceelif
sadeceelif 16 gün önce
Dizi çok garipti, hiç kimseyi tam olarak suçlu bulamadım, hep savunulacak masum bir tarafları vardı. Hoşçakal en ciddi anlarda bile bizi güldürebilen Hikmet amca...
Firdevs
Firdevs 16 gün önce
Türk dizi tarihinin en başaralı en içten samimi duygularını yaşatan tek dizi bu dizi... Bu dizinin bendeki yeri ayrı. Her yıl yazın düzenli olarak baştan sona kadar izleyeceğim diziler arasına girdi... İzlediğim 2 dizi var zaten masumlar apartmanı ve yasak elma ❤️
falso olmasın yoksa
falso olmasın yoksa 15 gün önce
aynen ve ne kadar tezatlar dı mı :)))) birinde eglenıyoruz öbür gün çiğerimiz şişiyor :)
Mücahit Mescioğlu
Mücahit Mescioğlu 16 gün önce
Çok sert bi fragman olmus ya değişik duygulara soktu beni. Gerçekten Türk dizi tarihinde yerini alan bir proje oldu izlerken yaşattıkları her duygu çok güzeldi.Sonsuz teşekkürler.♥️
Hera.
Hera. 16 gün önce
"Sen oğlum kurşun askerini de bulmuşsun, çöpte değil artık" AĞLIYORUM 😭😭
Leyla Buse
Leyla Buse 16 gün önce
@Radyoaktifransamerika ağlayamaz mı neden yalan söylesin ki,ha bu arada bolly fani misin, melez misin ,öylesine mi ismin hintürk
Hera.
Hera. 16 gün önce
@Radyoaktifransamerika İlk bölümden beri severek izlediğim dizinin bu noktaya geldiğini görmek beni duygulandırdı ve ağladım. Bu çok İNSANİ BİR DURUM ama anlamazsınız
Radyoaktifransamerika
Radyoaktifransamerika 16 gün önce
Yaw he he kesin ağlıyorsundur, ufak atta civcivler yesin.
Adalet Yılmaz
Adalet Yılmaz 16 gün önce
Bende cok agladim kurşun askere inanılmaz hüzünlüyüm zaten diziyi başından beri izlediğimde hep agliyorum
Öteki Dünyalı
Öteki Dünyalı 16 gün önce
Hikmetin öldükten sonra bile Perihana doğru gidip dört çocuk yaptığı kadının çocuklarıyla mezarlıkta ona acıyla bakması... Adalet öbür dünyada bile tecelli etmemiş bu filmde.☹️ Hasibe yine mutsuz ☹️
Naime Açıkgöz
Naime Açıkgöz 16 gün önce
Eder adelet tecelli merak etmeyin o masumların ne günahı vardı hikmet kavuşamaz gerçekde eski karısı ve çocuğuna dünyada mutlu edemefiği çocuklarının cezası çetin malesef
ervaa güler
ervaa güler 16 gün önce
Öyle değil" bekleyin geliyorum sorunlarım !"diyor ya işte Perihan ve oğluna kavuşma sevinci yanı sıra günahına girdiklerinin de hesabını vereceğini ifade ediyor...gerçekten hayat onun için ağır bir yük olmaktan başka bişey olmamış kendisiyle birlikte tüm ailesini mutsuz etmiş...
Halil İbrahim Koyuncu
Halil İbrahim Koyuncu 16 gün önce
Cocuk sahibi olmak onu sadece giydirip yedirmek olmadigini cok guzel anlatan bir diziydi . Ebeveyn olmak demek sorumluluk almak demek sevgi veremiceksen cocuk yapmamak gerektiginin somut ornegi...
Tuğba Özbayındır
Tuğba Özbayındır 15 gün önce
İçimde koca bir boşluk ve hüzünle yazıyorum biteceği için üzgünüm yeri bende apayrı hayatımın bir parçası olan dizi. Ama gerçek hayatta yaşanılan ve sonunun da böyle olduğu hayatlar olduğunu düşününce içimde minik huzur tohumları baş gösteriyor. İyiki varsınız masumlar ailesi..🌸
muhabbetli günler⚘⚘
muhabbetli günler⚘⚘ 15 gün önce
Günümüz klasik dizileri gibi ahlaksizlik ve ihanet dolu değil tam tersi son derece edepli bir diziydi.böyle yapimlari özleyeceğiz gerçekten ....
Its Sema
Its Sema 16 gün önce
Han ve Ceylan için çok mutluyum yaaa 🥺😍
Ayşenur Altın
Ayşenur Altın 16 gün önce
Cocuklari mi oldu
Merve Koç
Merve Koç 15 gün önce
Bekar evinde kalıyorum ve evimde televizyonum yok ama ona rağmen her bölümünü interntten kaçırmadan izledim. Bir dizi ancak bu kadar insanın içine dokunabilirdi. Her saniyesini izleyip geçmek yerine yaşıyordum resmen. Gerçekten Türk tarihinde bu kadar başarılı bir dizi yapılmadı bence. Safiye, gülben, han, baba, ege, Neriman ve daha fazlası yüreğinize sağlık çok güzeldi dizleri izlemek. Final olması üzdü.
merve tok
merve tok 15 gün önce
Umarım bu kardeşler ekibi bozulmadan tekrar bir projede birlikte olurlar. Çok alışmıştık..
Fatma Öztürk
Fatma Öztürk 16 gün önce
Yaşadığı hayatı her anlamda sorgulatan tek diziydi emeğinize sağlık...
berfin gc
berfin gc 15 gün önce
Ah bu dizide herkes kendinden bir şeyler bulmuş, acısını tatlısını kendi yaşantısıyla yoğurmuş. Bizlerden biri olup tüm duygularımıza dostluk ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sizler muradınıza ermenin mutluluğunu yaşarken biz hem eşlik ediyor hem de içten içe masadan bir arkadaş daha eksilir gibi hüzünleniyoruz. ❤️
Naina R
Naina R 16 gün önce
Her dizide bir hikayede örnek şeyler olmalı , bu dizide çooook örneklikler oldu . Tüm ekibe sonsuz teşekkürümü bildiriyorum ❤️🙏🏼 ÇOÇUKLARINIZI SEVİN ❤️
Ayşe Demirer
Ayşe Demirer 16 gün önce
Kalbime kazınan efsane bir baş yapıt diziydiniz biz sizi çok sevdik emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler♥️♥️♥️♥️♥️
fm 44
fm 44 15 gün önce
Sevginin ne cok engelleri aştığını gördük, tüm ekibe tesekkürler...cok şey ögrendik severek aglayarak, gülerek izledik..tesekkürler trt..
Masumlar Apartmanı 1. Bölüm
2:20:29
Masumlar Apartmanı
görünümler 18 Mn
Gülümse Kaderine 5. Bölüm (FİNAL)
2:34:25
Gülümse Kaderine
görünümler 1 Mn
Destan 24. Bölüm @atv
2:17:19
Destan
görünümler 2,6 Mn
Camdaki Kız | 42. Bölüm
2:01:39
Camdaki Kız
görünümler 4 Mn
Azerbaycan’da Çok Gizli Köşeler !
33:46
Noluyo Ya ¿
görünümler 3 Mn
masumlar apartmanı - EsGül
0:35
Kate Kane
görünümler 37 B
Masumlar Apartmanı 70. Bölüm Ön İzleme
3:27
Masumlar Apartmanı
görünümler 877 B
SİNEMAYA HAYVAN SOKMANIN YOLU DİLA KENT
8:26
Dila Kent
görünümler 1,9 Mn
YETENEK SİZSİNİZ DİSCORD 2!
8:56
Saniye
görünümler 2,3 Mn
Hakim 7. Bölüm @atv
2:14:11
Hakim
görünümler 541 B
Bir Zamanlar Çukurova 138. Bölüm @atv
2:16:04
Bir Zamanlar Çukurova
görünümler 818 B
Survivor Ekstra 94. Bölüm | 28 Mayıs 2022
1:32:43
Survivor Ekstra
görünümler 76 B