Ronaldo, Cüneyt Çakır, Katar'a Doğru, Ataman & Micic | Mehmet Demirkol & Kaan Kural - Oyna Devam #14

  görünümler 154,548

Socrates Dergi

Socrates Dergi

Gün önce

YORUMLAR: 360
Bertan Aycan
Bertan Aycan 2 aylar önce
Sayın Demirkol’a çok büyük saygı duyuyorum ama 42 senelik ömrü hayatımda futbola dair duyduğum en saçma tez Ronaldo’yu çıkarırsan Portekiz favori olur cümlesiydi
Ali Yagcı
Ali Yagcı 2 aylar önce
Mehmet Demirkol'un bu Dunya Kupası'nı yerinde izleyip, gorduklerini ve yaşadıklarını anlatmasını çok isterdim.
Burak Çıkrıkçı
Burak Çıkrıkçı 2 aylar önce
Deli misin kardeşim git Allah tan başka bir şey iste kendin için
Emin Erdal
Emin Erdal 2 aylar önce
@Isaac Newton teşekkürler
Ari Bono
Ari Bono 2 aylar önce
Crowd founding ile sponsor olalim hep beraber
Isaac Newton
Isaac Newton 2 aylar önce
@Emin Erdal Tae Han Min Guk - 2002 Dünya Kupası Mektupları
Emin Erdal
Emin Erdal 2 aylar önce
@Ali Yagcı kitabın ismini söyleyebilir misin?
sinan gülle
sinan gülle 2 aylar önce
Son 20 yilin tartismasiz en iyi programi, muthis zevk aliyorum izlerken. Ekranda birbirlerini tamamlayan ve deger katan izleyicisinin zihnini acan cok degerli iki insan. Tebrik ederim ve bize bu keyfi yasattiginiz icin tesekkur ederim.
Pippo S
Pippo S 2 aylar önce
Kaan Kural basketbol konuşurken fazla bilgi birikiminden dolayı heyecanlanıyor ve kekeliyor ya bu programın en sevdiğim kısmı bu 😂
FBTR
FBTR 2 aylar önce
Demirkol hocam Katarda dunya kupası olmayacagi ve bu coğrafyada o kültürde Fasta kralının olacağı tespitiyle on numara beş yıldız bir çıkarım yaptı herzamanki gibi.
FBTR
FBTR 2 aylar önce
Bu kadar uzatmamın nedeni insanın içi acıyor, 2018den beri beklenen bir organizasyon ve telafisi en erken 2026da olabilecek bir turnuva. Bunun böyle rezil edilip 8 senenin heba edilmesi üzücü. Hemde bir avuç erazil rüşvetçi için.
FBTR
FBTR 2 aylar önce
Bir bakıma aynı kafada ama illa o kafada bir yerlerde olacaksa Fasta olsun Katar'a bin basar. Çünkü iyi kötü Fas bir turizm tecrübesine ve gorgusune sahip, Katarsa hem görgüsüz hemde kendini bir halt sanan bir kasaba. Turnuvalar şehirlere yayılarak bir cazibe oluşturur, Fas Kazablanka, Marakeş, fes gibi şehirleriyle buna imkan sağlayabilir ama ya katar, tek bir yerleşim biriminde ne bir kültür, ne bir gelenek nede turizm cazibesi olmayan bir tane çöl şehrinde koca dünya kupası rezil rüsva olacak. Öte yandan Fas bu turnuvayı en azından bir turnuva düzenlemeyi haketti, zira 6 kupaya başvurdular hiçbiri verilmedi, bu tıpkı bizim yaz olimpiyat oyunları için defalarca başvurup her defasında reddedilmemiz gibi. Bir diğer nedense iyi kötü Fasta bir futbol ve spor kültürü var, öyle yada böyle ortalama bir ligi ve Afrika çapında kaliteli, ekol sayılabilecek ve başarılı bir milli takımı var, daha önce dünya kupası sahnesinde yer almış, renk katmış, taraftar kültürü ve kitlesi var, Avrupa çapında bilinen yıldız isimler çikartmisligi var, mesela bizim ligde ve Fransa'da epeyi tanınan belhanda ve Amrabat, şimdide interli bir kanat-bek oyuncuları var yani yavaş yavaş Dünya futbolunda tanınmaya ve yıldız cikartmaya başlamış bir futbol kültürüne ve tarihi, doğal güzelliklere, nisbeten düzgün bir halka sahipler. Peki ya katar? Futbol kültürleri yok, taraftarları ithal parayla tutulan Afgan ve paki tayfa, liglerinin ve milli takimlarinin itibari hiç yok, milli takimlari hiçbir dünya kupası elemesini gecipte katilamamis o sahneye, ülke denen o ilçeden hallice yerin herhangi bir doğal, tarihi yada kültürel güzelliği yok, halkı temel görgü ve nezaket kurallarından bir haber cebi yeni para görüp görgüsüzce ne yapacağını şaşırmış bir bedevi guruhu, turizm becerileri ve tecrübeleri yok, kültürel ve yerel cazibe merkezleri olacak şehirleri yok, bir tane gökdelen kasabasında 8 stat yapmayla ne dünya kupası ülkesi olunur ne dünya milletleri nezdinde sevilen itibar gören değerli bir millet olunur. Bu kadar yerdik, birazda bizden örnek verelim mesela belki bizde de o alanda seyirci-taraftar ve sporcu havuzu ve kültürü dar olduğu için belki kış olimpiyat oyunları düzenlememiz abes olurdu, katara da verilebilecek maksimum organizasyon yazın temmuzda birkaç küçük hazirlik turnuvası ve formula 1 yarışları olabilir.
Emir Can Önder
Emir Can Önder 2 aylar önce
@UğurGrealish değil
UğurGrealish
UğurGrealish 2 aylar önce
fas da aynı kafa değil mi
akatoruko
akatoruko 2 aylar önce
Abilerim harikasınız. İzleyicilerle kez öyle yorumlardan belli oluyor umarım böyle devam eder. Iyi ve kültürlü insanların olması bur nimet bu günümüz Turkiyesinde. Teşekkürler herkese.
Orçun Öçalan
Orçun Öçalan 2 aylar önce
Mehmet Demirkol Ortadoğulu bir insan değil. Nereden benzerlik kurmuş acaba? Tek dayanağı buysa Katar'da Dünya Kupası düzenlenemeyeceğini o da söyleyemez. Ama bence söyleyebilmek için "oralı" olmaya gerek yok.
Gökhan K
Gökhan K 2 aylar önce
İlk saniyedeki yorumdan sonra zaten dinlemeye bile gerek görmüyorum. Mehmet bey 20 yıldır hiç birşey anlayamamış futbola dair. Ronaldo’nun hırsı Portekiz’i ileriye taşıyacak bu bile yeter!
Theta
Theta 2 aylar önce
Ronaldo, ragnick konusunda egzajere yapıyor. Bence orada kastettiği şey ragnick bu seviye için yetersiz olduğunu söylüyor. Onun açısından bakarsak bence haklı çünkü Ronaldo 20 sene üst düzeyde ragnick i rakib yedek kulübesinde kaç defa görmüştür.
Sev Kardeşim
Sev Kardeşim 2 aylar önce
Ronaldo Real’den gittiğinden beri çok kötü hocalarla çalıştı. En büyük şanssızlığı da bu oldu. Ten Hag iyi bir hoca ama onunla da yıldızları baştan barışmadı!
R.Emre Özel
R.Emre Özel 2 aylar önce
Solksjaer'i de rakip teknik direktör olarak hiç görmedi ve görmeyecek ama onun emrinde çalışmaya geldi.
Mehmettt
Mehmettt 2 aylar önce
Kendisine saygısızlık yapmak istemem ama Mehmet Demirkol’un fikirlerinin tek parlayacağı yer bence Türk futbolu. Bu programı bir kaç aydır takip ediyorum. Genel olarak dünyadaki sporlarla ilgili fikirleri kahve muhabbetinin ötesine geçemiyor. Geçen sene de Avrupa futbol şampiyonasında Türk milli takımı dışında yorumlarıyla Emre Özcan’ın yanında ciddi anlamda zayıf kalmıştı. Zannedersem sadece güçlü olduğu kavga, kaosun içinde söylediği görece entellektüel fikirleriyle türk futbolunu yorumlasa daha iyi olacak. Kaan Kural da garibim ne desin Verstappen olayını karşısındaki anlamadı bile hala anlatmaya çalışıyor :))
Mike Tyson
Mike Tyson 2 aylar önce
Ya sen spor programısın ben nasıl seni izlediğim her zaman kültürleniyorum. Çok güzel bir program harika iki entelektüel. İyi ki varsınız
Yavuz Akaydin
Yavuz Akaydin 2 aylar önce
Kaan Kural'in oyuncu psikolojisi uzerine dusunceleri inanilmaz yerinde. Oyuncu mentorlugu yapti mi yapmayi dusundu mu cok merak ediyorum
Yunus Emre Navruz
Yunus Emre Navruz 2 aylar önce
bu ikili çok acayip 10 saat olsa durdurmadan izlerim.
can berk
can berk 2 aylar önce
Böyle insanların spor medyasında yer alması bizim şansımız, gerçekten zihin açan ve farklı bakış açısı geliştiren yorumlar... Zaten biri Galatasaray mezunu diğeri Robert Kolej, Boğaziçi vs. yapmış... Kalite haliyle kaçınılmaz oluyor.
Emre METE
Emre METE 2 aylar önce
Ronaldo aktif bir saldırgan açıklamalar yapsa da haklı açıklamalar yaptı. Dünya kupası zamanı el üstünde tutmaları lazım. Messi nasıl Arjantin tarafından sahiplendiyse= Ronaldo'da Portekiz tarafından sahiplenmeli. Portekiz kim diye sorsan herkesin aklına ilk Ronaldo gelir. Yıllar sonrada öyle olacak. Adamı haksız görenlerin sindiremedikleri var.
SÜLEYMAN KAYIŞ
SÜLEYMAN KAYIŞ 2 aylar önce
Abi ne program olmuş ya muhteşem, lezzetli. Efsane ikili devam etsin yıllarca.
Burak Demir
Burak Demir 2 aylar önce
İkinizi seyretmek ve dinlemek çok keyifli. Muhabbetiniz her daim bol olsun.
Tunahan Sönmez
Tunahan Sönmez 2 aylar önce
Kaan abinin MJ tasviri var her şeyi kişiselleştirebilmesi ile ilgili, Ronaldo'nun akşam yemeği davetine gelen arkadaşına minimum kalori tavuk ve sebze vermesinden aşırı takıntılı bir adam olduğu sonucuna varabiliriz bu noktada tüm bu eleştirileri kişiselleştirip dünya kupasını son dans ve son şov gibi oynayacağı kanaatindeyim rolünü düşürmeden tüm takım arkadaşlarına meramını bir teknik direktör edasıyla anlatabilirse Mehmet abinin tezini çürütebilir diye düşünüyorum.
esnur
esnur 2 aylar önce
Hangi arkadaşına vermiş tavuk 😂
Felipe Massa
Felipe Massa 2 aylar önce
Mehmet Demirkol ve onun gibi düşünenler Arjantin in kesinlikle favori olmadığını sizde biliyorsunuz siz sadece Messi kazansın diye ümit ediyorsunuz. Bu arada kupa da her zaman her yerde favori Almanya dır çünkü böyle değerli kupalar takım halinde kazanılır teşekkürler
Ulass
Ulass 2 aylar önce
Program yapmadan önce keşke Leao'nun hangi mevkide oynadığını araştırsaydınız.
ali osman Aslan
ali osman Aslan 2 aylar önce
Cristiano Ronaldo'nun şu anki bulunduğu durum üzüntü verici ama bu durum ve sonrasında ne olursa olsun onun tarihin en büyük 2 futbolcusundan birisi olması gerçeğini değiştirmez. Hiç bir futbolcu Messi ve CR7 ile kıyaslanamaz
LGTV Mert
LGTV Mert 2 aylar önce
çok iyi ikili olmuş. merakla bekliyoruz her hafta.
hüseyin b
hüseyin b 2 aylar önce
Kaan Kural gibi bir kariyerin milli takım Ve Türk basketbolunu yorumlamaktan kaçması bunu kör gözün parmağına yapması kendisini basketbol otoritesi gören herkesi hayal kırıklığına uğrattı Avrupa şampiyonası dahil 2 cümle kuramaz mi insan ya Lol ve epl yorumcusu adam onlarca var senin için izleyenlere biraz saygı
Kasım ÇAKMAK
Kasım ÇAKMAK 2 aylar önce
Çok sevdiğim ve sürekli takip ettiğim bir proğram.İki yorumcuda branşlarında en iyilerden. Geçen hafta Tayfun TAŞDEMİR dünya bilardo şampiyonu oldu ama bu proğramın akışına maalesef girememiş.
Can Kolsuz
Can Kolsuz 2 aylar önce
Futbolda oyunu hızlandırmak için yapılacak en iyi yenilik faullerde vs. topun durmasını beklemeden oyunun başlaması. Yok topu yere koy yok dursun. Top sekerken vs. bile oyun başlatılabilmeli.
Sev Kardeşim
Sev Kardeşim 2 aylar önce
Arjantin’in kadrosu tamamen Messi’yi beslemek üzerine kurulmuş bir kadro. Tıpkı 2016 Portekiz gibi. Ronaldo ile Messi yer değişse yine favori oranlarında bir değişiklik olmaz. Çünkü bu tip star oyuncular, oyun kendileri üzerine kurulsun isterler. Ronaldo’nun Manu’da yaşadığı problem de bu!
Okan Erenli
Okan Erenli 2 aylar önce
Ronaldo'nun bilmemesi normal... Efsane bir oyuncu neden bu tip hocaları bilmek zorunda olsun ki? Bence messi halen bilmiyordur kim olduğunu. Üzgünüm ama adam 10 sene gazoz firmasının futbol altyapı sorumlusuydu. Adam o takımda ki oyuncular kaltesinde oyuncu "belki" yetiştirmiş ama hiç yönetmemiştir bu güne kadar...
Rashad Gurbanov
Rashad Gurbanov 2 aylar önce
Abiler, siz bu işi sakın bırakmayın. Uzuluruz yoksa. Agziniza saglik.
Cihan Kaplan
Cihan Kaplan 2 aylar önce
Demirkola göre "bati" tek bir bloktan olusuyor. Mesela batının bir kısmı dünya kupasının Katar verilmesini elestirilemez çünkü FIFA öyle karar verdi. Muhalif fikir diye bir şey olduğunu unutmuş olamaz değil mi?
Uğur Ülger
Uğur Ülger Aylar önce
bu program bitti mi 3 haftadır yayınlanmıyorda ara mı verdiler yoksa
Mehmet Yavaş
Mehmet Yavaş 2 aylar önce
Tekvando konusunda yolu açan Bahri Tanrıkulu ve Reyhan tanrikuluya teşekkürler
Sergen Şen
Sergen Şen 2 aylar önce
Soluksuz izledik. Teşekkürler Socrates
Erhan Aydın
Erhan Aydın 2 aylar önce
Kaan hocam çok kral adamsın, yorumların da çok kıymetli ama çok araya giriyosun be abi. 10 dk konuşuyosun adam seni sabırla dinleyip sonra sen verdin diye söze başlıyo, daha 2 saniye geçmeden gene bişeyler sıkıştırıyosun:) bir de Mehmet Demirkol tam sükse yapacak bişeyler söylüyo gaza gelmiş, adamı dinlemek yerine kendin ne söyleyecğine odaklanıyosun. 31:20’yi kendin izle ne demek istediğimi anlayacaksın.
Balbazar Clips
Balbazar Clips 2 aylar önce
Socratesin Ronaldo düşmanlığı ayri seviyye😀
Hasan Hüseyin ÇAVDAR
Hasan Hüseyin ÇAVDAR Aylar önce
Demirkol "Ronaldo 'yu takımın el freni, Messi herşeyi" demiş özetle. Şu an itibariyle ne kadar haklı bi yorum olduğunu gördük 👋
ozan cayir
ozan cayir 2 aylar önce
Kaan abimi izleyince ben niye mutlu oluyorum ya
Sev Kardeşim
Sev Kardeşim 2 aylar önce
Yaa Mehmet Demirkol ne diyorsun abi sen! Ne yeteneği ne çalışması! Bu adam daha geçen sene tek başına Manu’yu UCL’de gruptan 1. çıkardı. Messi Psg’de çeyrek bile göremedi!
Serdar Yiğit
Serdar Yiğit 2 aylar önce
Türkiye'nin en kaliteli programı🤘
7milestones
7milestones 2 aylar önce
Bugune kadar severek izledigim programi ve sevdigim bu iki kisinin diger programlari da dahil son izledigim olacak. 10 yil surmus bir insaat projesinde modern kolelik misali zorla calistirilma (forced labor) bir ortamda insan ve isci haklarinin ihlal edildigi acik. 2018'de katar zaten bu kosullarda iyilestirme yaptigini acikladi. Isten ayrilma ve is degismede bile isvereninin izninin olmasi gerektigi, mevsim farketmeksizin o bolgede o sicakta calisildigi, hijyenik olmayan yerlerde istiflenmis kosulda yasayan iscilerden bahsediyoruz ve bahsedilen rakam 6500, bu rakam da iscilerin ulkelerinin elciliklerine bildirilen olum rakami. bu arada tamami stad insasinda olmus degil, toplam olum rakami bu ve Socrates adi altinda yayin yapan 2 yorumcuya "sacma" gelmis. "mantikli degil"mis.
Hasan Hüseyin ÇAVDAR
Hasan Hüseyin ÇAVDAR Aylar önce
Bu arada "nazar" batıl inanç değildir. Peygamberimizin hadisi şerifi var"Nazar haktır" diye.
Onur Akgül
Onur Akgül 2 aylar önce
3 büyükte oynama kriteri var milli takım için Bilal de onlardan birine gelirse kesin çağırılır 😁
Arif ÜMİT
Arif ÜMİT 2 aylar önce
Stad çalışmasında 5bin kişi ölmüş olabilir mi bilmiyorum ama havalimanında çalışan biri olarak istanbul havalimanındaki inşaat esnasında da 100ü aşkın insanın öldüğünü inşaatte çalışanlar anlattılar. Eski maden alanı olduğu için bazılarının cesedini çıkartmayıp üzerini kapattıkları bile olmuş. Çoğu Srilanka, Nepal vs gibi yerlerden gelen işçilermiş.
Meursault
Meursault 2 aylar önce
Verstappen kazada tartışmasız suçlu demek için f1'i maksimum 1-2 senedir izliyor olmak lazım. Bilmediğiniz konularda yorum yaparken daha az cüretkar olabilirsiniz.
Samet Nişancı
Samet Nişancı 2 aylar önce
Performansı yetersiz ise göndersinler ama bu şekilde tahrik edip çileden çıkarttıktan sonra Cristiano'yu suçlamak bence çok saçma
Murat Öktem
Murat Öktem 2 aylar önce
Netflix FIFA belgeseli üzerinde konuşmaya değmez mi? Ne düşünüyorsunuz belgesel ve FIFA'da olanlar konusunda? (FIBA'yı karıştırmadan, o ayrı :)
Metin Koca
Metin Koca 2 aylar önce
MEHMET ABİ GEÇEN SEZON Kİ RONALDO PERFORMANSINDAN İSTATİSTİKLERİNDEN NE YAZIK Kİ BİHABER.
Serdar Bayraktar
Serdar Bayraktar 2 aylar önce
Ronaldo hakkındaki düşüncelerimi Kaan Kural programın sonunda sözleriyle aktarmış.Aynen öyle analarına sövse eyvallah demeleri lazım Portekizlilerin
hasan gümüşkaya
hasan gümüşkaya 2 aylar önce
Şu adama Mehmet diyerek bir fener maçı izlemek isterdim biraz daha erken dünyaya gelsem adam ile arkadaş olmak mümkün olur muydu gerçi şansım daha yüksek olurdu nüfus miktarlarını düşününce 😊
Mert Kayar
Mert Kayar 2 aylar önce
ekranlarda görmekten en çok keyif aldıgım ikili. mehmet demirkol'u ntvspordan beri aralıksız takip ederim. kaan abiyi zaten çocuklugumdan beri takip ederim. ikisi sabaha kadar hangi konuyu konuşursa konuşsun dinlerim.
Sinan bursalıoglu
Sinan bursalıoglu 2 aylar önce
Başakşehir - Galatasaray (0-7) maçına hiç değinmemeleri peki. Uzun yılların en önemli skorlarından halbuki.
ahmet umut arslan
ahmet umut arslan 2 aylar önce
Verstappen bence haklı kendi prensibidir vermez sırasını, hak eden geçer. Ama tam tersi olduğunda da takım arkadaşından istemeyecek sıra.
Dogus Özdemir
Dogus Özdemir 2 aylar önce
Mehmet demirkol kanatsız uçmaya devam ediyor. Neymiş Arjantin turnuvanin 1. Favorisiymiş. Futbolu forvetlerden ibaret sanıyor. Emekli olsun. Ben de arjantini tutuyorum ama kalecisi, defansı, takım savunması ne durumda. Umarım iyi bir kura ve iyi bir oyunla arjantin alır kupayı. Ama asla 1. Favori değil.
Fatih Tutal
Fatih Tutal 2 aylar önce
Yalnız Ronaldo Real sonrası kolayı seçip PSG yada City gibi takımlarda oynayabilirdi. Messi kolayı seçti PSG'ye gitti. O yüzden Ronaldo'yu savunmak biraz tuhaf ama kendisine sanki biraz haksızlık yaptınız gibi
Ferhat Dağ
Ferhat Dağ 2 aylar önce
Ligi 10 sene domine etmiş Juventus baya zor bi yol seçimi gerçekten
welat yıldırım
welat yıldırım 2 aylar önce
Yaz ayında Ronaldoya izin verilip bonservis istenmeseydi, ayrılıkları da böyle olmazdı, adam döndü takımın en iyisi olarak performans koydu ortaya ve ayrıldı, gayet güzel bir hikaye olacaktı.
R.Emre Özel
R.Emre Özel 2 aylar önce
Kimse almadı Ronaldo'yu. Menajeri Arabistan'a teklif olduğunu söyledi. Avrupa'dan hiç söz etmedi. Siz hala neyden söz ediyorsunuz?
The SynCardia
The SynCardia 2 aylar önce
ronaldoya sallamak iyi prim veriyor diye herkes sallamaya başladı. umarım ronaldo hepinizin ağzını golleriyle kapatır
İsmail Emci
İsmail Emci 2 aylar önce
Desene, Portekiz medyası bile, prim kasmak için kendi milli takım oyuncusuna sallıyor.
Umut Şentürk
Umut Şentürk 2 aylar önce
Ronaldo’nun eski performansından uzak olduğu aşikar ama Ronaldoyu Portekizden çıkarınca Portekiz favori oluyor sözü çok abartı geliyor. Tabiki sol kanatta Leao oynamalı ve Ronaldo da en ileri uçta rahatça oynar.
Cahilkoruyucusu
Cahilkoruyucusu 2 aylar önce
Abi geceleri uyurken kulaklığı takıp sizi dinleyerek uyuyorum o kadar çok seviyorum saygı duyuyorum size ama şunu da söylemek istiyorum ronaldoyu biraz fazla gömmüşsünüz 😂
erdal ozan
erdal ozan 2 aylar önce
Max Verstapen konusunda en doğru yorum Kaan Kural'ın son söylediği olmuş.
Kerem Dumlupınar
Kerem Dumlupınar 2 aylar önce
Selamlar. Program her zaman olduğu gibi dinleyici açışından mükemmel olmuş. Ancak arka dekorların ve masanın alt delikli kısmının paslanmış olması hem çok dikkat dağıtıyor hem de socrates kalitesine yakışmamış maalesef...
Adem Şentürk
Adem Şentürk 2 aylar önce
3 ayda Ronaldo bitmemiştir ya! "nerde oynatilacakmiş" falan bence çok abartılıyor. Hala Portekiz milli takımının en büyük gücü.
İbrahim Can Akbayır
İbrahim Can Akbayır 2 aylar önce
Ölen işçiler üzerine 3000 mi 5000 mi diye geyik yamak yerine hangi koşullarda çalışmak zorunda kaldıklarını (mesela yazın 40 derecede), ve bu pis organizasyonun Katar’a nasıl satıldığını anlatsaydınız daha hayırlı olurdu. Mehmet Demirkol’u ve programı çok beğeniyorum ama bazen bilmediği etmediği veya araştırmadığı konularda çok boş atıyor. Bkz. Kerem Akturkoğlu yorumu. 5000 rakamı bu işin inandırıcılığını yitiriyor deyip geçmek yerine bu işin özünde ne olduğunu anlatmanızı beklerdim. Ayıp etmişsiniz. 2 BBC videosu izlemek 10 dakikanızı alırdı.
Umut G.
Umut G. 2 aylar önce
Soru: Basketbol yorumculuğunda en büyük iki isim kaan kuralla murat murathanoğlu neden yıllardır aynı programda bir araya gelmiyor
Makortan
Makortan 2 aylar önce
Ralf Rangnick konusunda tanimiyorum derken ManU yonetimini elestirmis aslinda , sinirlenip kendisi kaybetmesi durumu degil. Ralf Rangnick'i teknik direktor olarak tanimiyorum diyor, Manu yonetimi RR'yi sportif direktor olarak getiriyor (uzun vadeli) ama Kisa vadeli TD olarak kalip ayriliyor. Bence Ronaldo ve RR ayni durumdan sikayetci o da ManU yonetimi. Bir de komplo teorisi olusturmak istemem ama euro 20 (21) turnuvasinda icecek firmasini otekilestirmesinden sonra isler kotuye gitmeye basladi. ManU sahiplerinin belki cikar iliskisi olabilir icecek firmasi ile.
Yunus Gülercan
Yunus Gülercan 2 aylar önce
Portekiz de jota sakatlanmamış olsa mehmet abiye katılırdım ama jota yokluğunda ronaldo olmadığında andre silva dünya kupası alacaksa vah futbolun haline
samed yıldız
samed yıldız 2 aylar önce
Gönlümde Portekiz favori her zaman Almanya 😆
Kadir G.
Kadir G. 2 aylar önce
Bu program Kaan başkan döktürmüş :)
Fatih
Fatih 2 aylar önce
checo vers olayında vers haklı. monaco da max hızlı turu almasın diye kaza yaptı bilerek. böyle bir şey yapıyorsa max da tabii ki de karşılık verecekti. perez de kötü pilot zaten. brezilya da sc sonrası mercedesler ile arasında dağlar kadar fark vardı ve leclerc ve sainz a da geçildi. rb18 gibi bir araçla bunu yapamazsın. sıralamada 2. olmak istiyosan bu tarz hatalar yapmıcan.
Volkan Bilgic
Volkan Bilgic 2 aylar önce
Son 2 yılda sol açıkta yıldızlaşan R. Leao’yu Ronaldo yerine 9 numara oynatmak ne güzel fikir ya baya zekiceymiş. Zaten kimse sizin her konuda fikir sahibi olmanızı beklemiyor ama öyle gözükmek için saçmalamanıza gerek yok. Leao gibi yıldızı parlayan bi oyuncunun da hangi mevkide oynadığını bilmek zor olmamalı. Ayrıca Kaan kural bi de ben olsam ronaldoyu benche koyardım diyor. Andre Silva mı oynayacak kim oynayacak. Ne saçma yorumlar ya
Emre Genc
Emre Genc 2 aylar önce
Hocam Portekiz’i insanlar tanıyorsa Ronaldonun bunda payı %99 dur . Messi Arjantin favori örneği çok saçmaydı Ronaldo’suz Portekiz hiçbiri şey ayrıca messinin ne zaman kendisini taşıyamayan oyuncularla oynadığını gördünüz ama Ronaldo hep böyle oynadı nasıl böyle düşünebiliyorsunuz
mahpi u
mahpi u 2 aylar önce
Bundan 6 ay once Chealse macinda Kante biz Ronaldo ya yenildik dedi ne degisti bu kadar ayda, bu adama yapilanlar saygisizlik bence dunya kupasinda gayet kendini kanitliyacak gerek olmamasina ragmen.
Üstün Enes Halal
Üstün Enes Halal 2 aylar önce
Kaan abi den beklenmedik bir bitiriş oldu sdfkgsk Hiç alışık değilim bu çıkışlara ahahh
Ali Aksoy
Ali Aksoy 2 aylar önce
Bir Bosman vari bir hareket lazım Avrupa basketbolunda kesinlikle
Mahmut YILMAZ
Mahmut YILMAZ 2 aylar önce
O ozel performansin milli takim kalesine gecmesi icin Galatasaray’a transfer olmasi gerekir. Muslera’nin kaleci antrenoru oldugu ortamda mumkun olabilir. Bjk’li Ersin dahi done donem cok iyi oldugu halde yapamadi.
MKS
MKS 2 aylar önce
hayir yani 23 yasindaki onur alp bitimden ümidini hangi yasta kestin be kaan kural.
Ulas Yılmaz
Ulas Yılmaz 2 aylar önce
Mehmet demirkolun türkiye ligi hariç futboldan zerre anlamadığı ve takip etmediği belli oldu. Leao'nun hangi mrvkide oynadığına açıp baksaydın keşke bu işten para kazanıyorsunuz ronaldo çıksa portekiz favori olur ne demek. İzleyiciye azıcık saygınız olsun
Zeus
Zeus 2 aylar önce
Milli takım dediğin yer formda olan futbolcunun seçildiği yerdir eğer formda olanları seçersen başarı da gelir yoksa böyle her turnuvayı televizyondan izlemeye devam ederiz
R.Emre Özel
R.Emre Özel 2 aylar önce
Milli takım tek başına formda olan oyuncuların seçildiği yer değildir. Yeri gelir sürekli oynayan biri formsuz olur ama yine de seçilir. Bu çok temel bir kuraldır.
Batuhan Nalkiran
Batuhan Nalkiran 2 aylar önce
Programda ufak bir sekansta da olsa bir tenis sohbeti izlemek isterim.
Atiba Hutchinsen
Atiba Hutchinsen 2 aylar önce
Bravo demirkol yine siyaset 👍🏼👍🏼
Viento Hambro
Viento Hambro 2 aylar önce
muhteşem ikili
welat yıldırım
welat yıldırım 2 aylar önce
Ronaldo kendini yaşına her zaman adapte etmiştir, kanattan merkeze oyununu adapte ederek geçti ve futbol ömrünü uzattı. Yıllardır yavas başlayıp sampiyonlar ligi dönemi yükselip, elemelerde pick yapıyor, planlı bir şekilde adapte ediyor kendini yaşına fiziğine göre.
Mehmet Yaşar
Mehmet Yaşar 2 aylar önce
@mahmut tunçer Bu adam potansiyelini ve prime dönemini yaşarken bunun kararını verdi ben her zaman en iyi olmalıyım bu hırsı onu yıllarca 1 numara olarak tuttu o tepeden inmek zor işte ya bi anda bırakacaksın ki şuan bıraksa bütün rekorlar elinde başkası kırsa nolcak ? O matematik hesabıyla 40 a kadar performansım düşmeden 40 dan sonrada kademeli şekilde kontrollü düşüşle devam eder bırakarım düşüncesindeydi 22-23 sezonuna başlayana kadar düzgün bi planlı şekilde gidiyordu bu lakin öyle olmadı. Ronaldoyu GS ye benzetiyorum kaostan besleniyor kariyerinde düşüş yaşadığı dönemlerden çıkıp sezon sonu ya Avrupada kupa kaldırdı ya gol krallığı ya bi şey yaptı yani Dünya kupası nolur bilinmez kazanırsa tartışma diye bi şey kalmaz zaten gerçi milli takım kupası var almasının çok bi önemi yok yakın dönem için Euro=World Cuptır. Ronaldonun bu rest çekişi özgüveni ve egosudur hep bi challange yapma istediğidir buda göt ister kısacası WC 2022 de gol atarsa sanırım tarihe geçecek.
mahmut tunçer
mahmut tunçer 2 aylar önce
"Planlı bir şekilde Adapte EDİYORDU kendini" desek daha doğru olur. Adam gelmiş 38 yaşına şu dakikadan sonra adapte olabileceği tek konum Demirkol'un dediği gibi daha düşük bir profil. Ronaldo da hâliyle bunda zorlanıyor.
Xilaydag7 Kbk
Xilaydag7 Kbk 2 aylar önce
Kaan kural joker gibi her spordan anlıyor
Doğan Gürbüz
Doğan Gürbüz 2 aylar önce
Beklediğimiz ikili
Ercan arslan
Ercan arslan 2 aylar önce
Adamlar hentbol dünya şampiyonasında ispanyadan özel milli takımlarına taraftar getirdi herşeyi yapabilirler
ONRCGTY10
ONRCGTY10 2 aylar önce
Ronaldo her konuda haklıdır , kırmızılara gitmesi büyük hataydı .
sercan kapucu
sercan kapucu 2 aylar önce
Mehmet bey arada çıkmaz sokaklara giriyor sonra geri vites sevmediği için de tuhaf çıkarımlar da bulunuyor, bu sefer de Portekiz'in Ronaldo olmayınca favori olacağını sıkmış pardon iddia etmiş. Dayanağı da Leao nun Ronaldo yerine oynaması gerektiği. Halbuki çok ufak araştırma ile Leao ile Jota nın değişmeli oynadığını farkedebilirdi. Milli takımda aynı mevkide bile oynamıyor bu oyuncular.
Metin Arslan
Metin Arslan 2 aylar önce
“Ronaldoyu portekizden çıkartırsan portekiz favori olur” lafı krala saygısızlık sonuçta Ronaldodan bahsediyoruz abim hepinizle hesaplaşıcak sakin
Ali Gacar
Ali Gacar 2 aylar önce
"Bu yaptığının hayvanlık olduğu anlamını değiştirmiyor." olağanüstü yorum... 😁😁
brkaks
brkaks 2 aylar önce
Gerçekten Fas ta çok kaliteli olurdu. Eğlence ve gece hayatında da Fas 10 numara
Furkan ÇAKAN
Furkan ÇAKAN 2 aylar önce
Bu bölüm emperyalizme karşı savaş açılmıştır hayırlı uğurlu olsun
mert çalıcı
mert çalıcı 2 aylar önce
Kaan kuralin ben amerikadayken deyip başlaması 🤣🤪herkez anladı artik Amerikayi
Onur Gülen
Onur Gülen 2 aylar önce
Arkadaş ameliyat ve sonrası kısmına da girdiniz ya… Post op demediniz bir tek!!! Bu ne içi boş bilmişlik… Bu ne kendini bilmezlik… Vallahi tebrikler 👏🏼👏🏼👏🏼
Ferid Alqayev
Ferid Alqayev 2 aylar önce
Ronaldo suz portekiz nasıl favori olucak çok merak esiyorum,bazıları öyle düşünüyor ki Ronaldo bitti,yaşlandı,yok abi yok Ronaldoyu MUN yaşlandırdı,şu anda bile Ronaldo ata bilecek golleri ata bilen bir oyuncu varmı,eğer varsa yorumlarda belirtin
ilker şahin
ilker şahin 2 aylar önce
c. ronaldo zanetiğiniz gibi yedek kulübesi oyuncu değil önemli olan doğru rol vermek
Rias Gremory
Rias Gremory 2 aylar önce
Gerçekler her zaman acıtır 1:44 Ronaldo az bile konuşmuş
berk berkay
berk berkay 2 aylar önce
Her yerde Ronaldo konusuluyodu ama bir turlu yahu bu adam ne demis de olay oldu sorusunun cevabin i bulamiyorum herkes sonuclarina odaklanmis bu yuzdenntesekkurler size
Burak Aytekin
Burak Aytekin 2 aylar önce
Mehmet abiyi çok severim cidden çok severim yıllardır da takip ederim ama Ronaldo nerde oynayacak sorusu biraz tuhaf olmuş Ronaldo santrafor mevkiinde oynayacak bu çok bariz bişey, Leao da sol açık da zaten
sercan kapucu
sercan kapucu 2 aylar önce
hocaları çoğu zaman Leao nun yerine Jota oynatıyor. O da sakat olduğundan zaten Leao kanatta oynayacak. Ronaldo ile mevkisi bile aynı değil
emre kilic
emre kilic 2 aylar önce
ben de çözemedim o yorumu. portekizin yıllardır sıkıntısı, eksiği hep sağlam santraforu olmamasıydı zaten. nasıl ellerindeki tek iyi santraforu kadrodan çıkarınca daha iyi oluyorlar anlamadım. leao ile ronaldo aynı yerde oynuyor demesi de ayrı komik olmuş..
Kadircan Hasani
Kadircan Hasani 2 aylar önce
Aynen valla sorma leao solda sağda bernardo Silva ortada Ronaldo her zamanki gibi Ronaldo yerine ayaksız Andre Silva mi oynayacak😂
Mazlum Kiray
Mazlum Kiray 2 aylar önce
Cidden bu kadar boş bir yorum olamaz
Berotti
Berotti 2 aylar önce
Umarım ciddi değildir.
Karanlık Düşler
Karanlık Düşler 2 aylar önce
Mehmet demirkola selamlarımı iletiyorum yok Portekizden Ronaldoyu çıkarırsan favoriymiş falan ne oldu messili Arjantinde Sudi Arabistana yenildi favorimiydi bu Arjantin hangi turnuvada ne yaptılar da favori oldular hiçbir teknik taktik yok yine Arjantin yine messi hüsran gruptan çıksalar bile ötesi yok
frkNNN z
frkNNN z 2 aylar önce
daha fazla EUROLEAGUE lütfen
Hürşah Utku Kaya
Hürşah Utku Kaya 2 aylar önce
C. Ronaldo ile Messi arasında yaş farkı var. Ronaldo'nun da Messi'nin de yeteneği en üst düzeyde olmasa 15 sene bunu yapamazdı. Messi Fransa gibi daha basit bir ligin açık ara en iyi ve yatırımlı takımına ve hızlı bir oyuna gitti. Ronaldo ise yaşına rağmen en rekabetçi ve en yüksek seviyedeki lige gitti. Aksi takdirde düşüş bu kadar sert olmazdı. İkisi de tarihin en büyük futbolcularından. Fakat Ronaldo artık yaşına göre hareket etmeli. Yeniden konumlanmalı. Spor hayatında da sahadaki oyunda da.
serdar
serdar 2 aylar önce
Kaan Kural nasıl bir kapanış yaptı öyle ya, sert oldu : )
Eray
Eray 2 aylar önce
Mehmet Demirkol uzun zamandır avrupa futbolunu sanırım dikkatli takip etmiyor , Leao santrafor oynar demek milan maclarını pek izlemedigini gösterir
4 BÜYÜKLER - 22.HAFTA ÖZEET (LİGDEN ÇEKİLMEK)
4:31
ARİF SEVİMLİ
görünümler 220 B
Siz Kaç Tane Hatırladınız? 🧠
1:00
Al Sancak 3. Bölüm
1:47:21
Al Sancak TRT
görünümler 746 B
DIY A Handy Metal Brush
0:39
Crafty Panda
görünümler 13 Mn
FUTBOLCULARIN YAŞLARINI TAHMİN ETTİK!
13:22
Nevzat Özkur
görünümler 315 B
Psg 5- All Nasr
1:01
Aziz Esdevlet
görünümler 386 B
Richarlison 😈 🇧🇷  #shorts #viral
0:18