LOL Biggie Pets Eye Spy Dev Sürpriz Yumurta Nadir LOL Oyuncak bulduk

  görünümler 1,803,562

Toys and Fun

2 yıl önce

LOL Surprise Biggie Pets eye spy series Türkçe adıyla LOL sürpriz Biggie Pets Büyük Evcil Hayvanlar açıyoruz. LOL Pets dev sürpriz yumurtanın içinden çıkan L.O.L. oyuncaklarla oyuncak inceleme yapıp renkli buz küpleri nin içine atarak renk testi yapıyoruz. Renk değiştiren LOL oyuncak bebeklerinde içinden bulunduğu renkli buz küpleri ile renkleri öğreniyoruz. Songül abla ile çocuk videoları yeni bölümümüzde bulduğumuz gizli mesaj hangi oyuncaktan çıktı? Cevaplarınızı yorumlarda bekliyoruz.
Eğlenceli çocuk videoları yeni bölümümüzde LOL Surprise Biggie Pets Eye Spy Türkçe adıyla LOL sürpriz büyük evcil hayvanlar açıyoruz ve Rengarenk buz küpleri ile renkleri öğreniyoruz. Biggie Pets Sürpriz yumurtadının içinden bakalım kaç tane Pet bebek çıkıyor?
İçinde Biggie Pets sürpriz yumurta bulunan LOL sürpriz kutunun üzerinde Dollmation yani bir dalmaçyalı köpek resmi bulunuyor ve bizi evlat edin diyor. Paketimizin üzerindeki Wear and share yani giy ve paylaş, mybe maystery food babies Türkçe adıyla belkide içinden gizemli bir yemek çıkar gibi mesajları da okuduktan sonra sihirli lensle sürpriz paketimizi inceliyoruz ve açmaya başlıyoruz.
Biggie Pets sürpriz paketin içinden dev LOL topu ve bir sürü LOL aksesuarı çıkıyor. LOL Biggie Pets aksesuarlarının içinde kalpli tasma şeklinde bir kulp bulunuyor. Kulpu L.O.L. topuna taktığımızda dev bir LOL çantasına dönüşüyor. Pembe renkli dev LOL Pets tasması, Dünyayı tos pembe gösteren Eye Spy ın olmazsa olmazı LOL gözlükleri de aksesuarların arasında yerini alıyor. Dev LOL sürpriz topumuzu açıyoruz. Dev LOL Biggie Pets sürpriz tumurta şeklindeki sürpriz topumuzun içinden büyük evcil hayvanlar serisinden dalmaçyalı bir LOL Pets çıkıyor. İçinde nadir ve ultra nadir seçenekler bulununan oyuncakların içinden bize nadir L.O.L. bebek çıktı.
Dev LOL Pets’in içindeki LOL sürpriz paketlerin içinden bakalım hangi sürpriz oyuncaklar çıkıyor? Aynı zamanda LOL kumbarası olarak da kullanılabilen LOL oyuncağının içinden mavi renkli bir kürek, çok şirin bir kurdele ve üzerinde BB Pets shop yazan LOL tableti şeklindeki sanal marketi ile LOL tacının yanı sıra LOL kolyesi, nal şeklinde bir oyuncak ve kocaman bir dalmaçyalı kemiği çıkıyor. Çarkıfelek oyunu oynanabilen bir aksesuar, pembe, mavi ve sarı renkli sürpriz kutularda diğer sürprizlerimizin arasında bulunuyor.
Sarı, pembe ve mavi renkli sürpriz kutuların içinden kinetik kum şeklinde oyun kumları çıkıyor. Sarı renkli kutunun içindeki LOL oyun kumunun içinden dalmaçyalı köpekçik, pembe oyun kumunun içinden dalmaçyalı kedicik ve yeşil kumun içinden LOL Pets’lerden kedicik çıkıyor. Dalmaçyalı kemiğin içinden de gizli bir şifre olarak hot dogs yani sosisli mesajı çıkıyor.
LOL Surprise Biggie Pets Eye Spy isim listesinden baktığımızda Clam Club serisinden Dollmation, Doll Hammy ve Storybook Club serisinden Bow Wow Q.T. oyuncaklarının bize çıktığını görüyoruz. Gizli mesaj hangi oyuncağın içinden çıktı? Cevaplarınızı yorumlarda bekliyoruz.
Songül abla ile birlikte renkli buzlarla yani buz küpleriyle renkleri öğreniyoruz.
Yeşil ( Green )
Mavi ( Blue )
Pembe ( Pink )
Mor ( Purple )
Turuncu ( Orange )
LOL Pets oyuncaklarımızı buz küplerinin içine koyup üzerlerine su ilave ediyoruz ve renk testi yapıyoruz. LOL Surprise Biggie Pets Eye Spy içinden çıkan LOL Pets oyuncaklar bakalım renk değiştiren oyuncaklardan mı? Hep birlikte izliyoruz. #collectLOL
LOL Surprise Biggie isim listesi:
Clam Club
Dollmation
Doll Kitten
Doll Hammy

Glee Club
M.C Hammy
M.C. Meow
M.C. Hippity Hop
Display Club
Bon Bon Ham,
Bon Bon Meow
Hop Hop
Neon Kitty
Neon Puppy
Neon Bunny
Food Babies
Avo Toast On Wheat
Avo Toast On White
Taco
Choco Taco
Storybook Club
Bow Wow Q.T.
Songül abla ile Toys and Fun kanalımızı izlediğiniz için teşekkür ederiz. Yeni bölümlerimizi kaçırmamak için ücretsiz abone olun. Çocuk kalın mutlu kalın.
Sevgiler. Toys and Fun
Sosyal Medya’da Toys and Fun:
Facebook: toysandfunyoutube/
Instagram: toys.and.fun
Twitter: ToysandFun_TV

YORUMLAR
Yine Oyuncak Peşindeyim | Toy Chase | EvcilikTV
13:08
Ezgi Mola: Sahne Bitince Mutfağa Gidip Ağladım
3:59
@Prof. Dr. Özgür Demirtaş "Teknolojiyi yasaklayamazlar"
1:20:22
KRAL ŞAKİR: 3 Bölüm Bir Arada | Çizgi Film
37:11
Ezgi Mola: Sahne Bitince Mutfağa Gidip Ağladım
3:59
@Prof. Dr. Özgür Demirtaş "Teknolojiyi yasaklayamazlar"
1:20:22
Arka Sokaklar 587. Bölüm Fragmanı
0:55
Arka Sokaklar
görünümler 1,1 Mn
Emanet | 161. Bölüm
54:27
Emanet Dizisi
görünümler 263 B
KAHKAHA DOLU ANLAR! | Survivor 2021
3:45
Survivor Türkiye
görünümler 364 B
Alev Alev 24. Bölüm Fragman
1:11
Alev Alev
görünümler 675 B
Kuruluş Osman 54. Bölüm
2:16:43
Kuruluş Osman
görünümler 4,2 Mn