YENİDEN DOĞANLAR | Dede Yadigarı Mercedes'i Hurdalıktan Çıkardı, Sıfır Gibi Yaptı

  görünümler 341,663

Sekizsilindir

Sekizsilindir

Aylar önce

Yepyeni bir seriye daha başlıyoruz. YENİ DOĞANLAR. Bu serimizde adeta hurdalıkta çürüyen, ya da hayatına bambaşka bir şekilde yeniden başlayan araçları konuk edeceğiz. Tabi böyle araçların hikayeleri de ilgi çekici oluyor.
Serimizin ilk videosu ise; dede yadigarı Mercedes W123 300TD Estate (S123) aracı adeta hurdalıktan çıkartıp sıfır gibi restore eden takipçimiz Ömer ile olacak. Ömer bize hem aracın hikayesini anlatacak, hem de yapılan işleri sizlere deski - yeni olarak detaylı bir şekilde göstereceğiz. Umarız videomuzu da beğenirsiniz, iyi seyirler.

YORUMLAR: 425
Sekizsilindir
Sekizsilindir
Arkadaşlar merhaba, yeni serimiz hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizlerin de böyle araçları varsa instagram @sekizsilindircom adresimize özelden bekleriz. Ayrıca beğeni ve yorumlarınız eksik etmeyin lütfen, yeni serimizi patlatalım :)
Ahmet Emre Toraman
Ahmet Emre Toraman
Aile mirasına sahip çıkan bu arkadaşımızı gönülden tebrik ediyorum. Umarım bu gibi videoları daha çok görürüz
Yasin
Yasin
Ufaklık uyuya kaldı arkada 🙂 ama yine de güzel bir hatırası oldu büyüyünce izler ellerinize sağlık👍
Tolgahan Korkmaz
Tolgahan Korkmaz
Neredeyse demir çelik fabrikasında eriyik olup yok olmak üzere olacakken gövdesinde rüzgarı hissedip uzun yollara çıkan ve içinde sıcacık yol hikayeleri biriktiren bir araba olmuş.
Gezgin_ 112ci
Gezgin_ 112ci
Ethem bey insanların araç kültürünü yükseltiyor sunuz çok saolun var olun.
Birkan Demir Çalışkan
Birkan Demir Çalışkan
İzlerken yıldım herhangi bir araç toplamaya 🤓 Maşallah çok güzel olmuş. Kazasız belasız kullanmanız dileğiyle 🙋‍♂️
Rebii
Rebii
Eski araçların toplanılması beni nedense çok rahatlatıyor, bayıldım bu seriye , bu bölüme,devam videoları bekliyorum.
HÜSEYİN ÇELİK
HÜSEYİN ÇELİK
Bu güzel videoyu hazırlayan emek veren herkese cok teşekkür ediyorum.Karadenizliler de Mercedes cok sevilir aile mirasına değer veren sahip çıkan hemşerime de canı gönülden teşekkür ediyorum keyifle sağlıcakla binmek nasip olur inşallah.emekleri takdire şayan maşallah 💙❤️
Volkan Balkan
Volkan Balkan
Keşke yarım kalan projeleri tamamlamaya yardımcı olan bi seri de olsa 😥
Mustafa Ülbeği
Mustafa Ülbeği
Hakettiğin yerlere gelmen o kadar sevindirici ki. Başarıların devamı 🤗
Zemheri41
Zemheri41
Artık işini hakkıyla yapan usta bulmak çok zor. Bulsan fiyatta anlaşabilmek daha zor. Parça bulmasıda cabası. Bu işe başlamak gerçekten büyük cesaret. Bütün bu şartlara rağmen aracı bu hale getirebildiği için arkadaşı tebrik ediyorum.
Azamet
Azamet
Vazgecmeniz çok güzel,ülkemizde yenileme yanlış anlaşılıyor.Ustaya götürüyorsun seni böyle çocuksu buluyor, uğraşma bununla diyor.Halbuki ortaya çıkan sonuca bakınca tadından yenmez.Bayılıyorum siz gibi insanlara.
AbdüLhamiD SayaN
AbdüLhamiD SayaN
Bu sadece maddiyatla yapılacak bir iş değil gerçekten sevmek değer vermek lazım helal olsun tebrike şâyân...
proje teknikofis
proje teknikofis
her karesiyle muazzam bir emek... çok sabır isteyen bir iş .. sohbette geçen tanıdık isimler semtler de cabası oldu ..gönülden tebrik ediyorum. Umarım bu gibi videoları daha çok görürüz
Mustafa Küçük
Mustafa Küçük
Size ilk rastladığımda 1000 abone dahi değildik sanırım jeep willys ve rüya garaj arabaları videolarınızı izlerken içeriklerinizin çok kaliteli olup bu günlere geleceğinizin fikrini o günlerde edinmiştim. Harika işler başarıp bizleri izlerken mest ediyorsunuz tüm sekiz silindir ekibine teşekkürler Kocaeli'den selamlar.
Can ERTAN
Can ERTAN
Allah kaza bela vermesin çok güzel olmuş. Eşsiz bir model. Yolu açık olsun.
Dinç Gökmen
Dinç Gökmen
Çok güzel bir program olmuş adeta belgesel tadında. Serinin devamını bekliyoruz. Araç sahibi arkadaşı da tebrik etmek istedim güzel toplamış aracı. Kazasız belasız kullansın.
Murat YÜKSELDİ
Murat YÜKSELDİ
Tebrik ederim. Kolay bir şey değil yaptığınız. Aile mirasına sahip çıkmak gurur verici, takdire şayan bir iş olmuş. Ellerinize sağlık.
m şen
m şen
Etem Bey, yeni seriniz hayırlı uğurlu olsun. Mercedes kültürü bambaşka gerçekten, araç sahibi arkadaşımızı da sabrından emeğinden dolayı tebrik ediyoruz.
Don Dondini
Don Dondini
Esyalari bir meteryalden hayatin parcasina ceviren aey hikayeler ve anilardir, harika hikayeler bulup cikariyorsubuz tebrikler