ADAYA VEDA EDEN YARIŞMACI! | Survivor All Star 2022 - 113. Bölüm

  görünümler 1,173,013

Survivor Türkiye

Survivor Türkiye

Aylar önce

Eleme konseyinde adaya veda eden isim belli oldu. Elenen isim belli oldu.
Survivor Tv8 ekranlarında yayınlanan ve “Acun Medya” tarafından hazırlanan Türkiye'nin en çok izlenen en heyecanlı yarışma programı...

İzleyenleri her sezon ekrana kilitleyen Survivor 2022'nin bu yılki yarışmacı kadrosu nefesleri kesiyor.

Ünlüler Takımı: Adem Kılıçcı, Aycan Yanaç, Barış Murat Yağcı, Batuhan Karacakaya, Birsen Bekgöz, Çağan Atakan Arslan, Elif Gören, Furkan Kızılay, Mert Öcal, Merve Aydın, Nagihan Karadere, Sema Aydemir, Sercan Yıldırım, Bora Edin, Gizem Memiç, Parviz Abdullayev, Aşkım Burçe Tunay

Gönüllüler Takımı: Anıl Berk Baki, Ardahan Uzkanbaş, Berkan Karabulut, Berna Keklikler, Evrim Keklik, Gizem Kerimoğlu, Gökhan Keser, Hikmet Tuğsuz, Nisa Bölükbaşı, Ogeday Girişken, Seda Ocak, Sude Burcu, Yasin Obuz, Ayşe Yüksel, Yağmur Banda

ıssız bir adada hayatta kalma mücadelesi veren yarışmacıların zor yaşamı ve birincilik mücadelesi.

Facebook: SurvivorTurkiye
Instagram: survivortur...
Twitter: survivorturkiye

YORUMLAR: 3 010
Unutulmaz Eserler
Unutulmaz Eserler
Sude bugün kaybedilen ödül oyunu sonrası "aylardır bu kıyafetin içindeyim, artık yeni kıyafet giymek istiyorum" demişti. Allah duasını aynı akşam kabul etti : )
VenusINscorpio1976
VenusINscorpio1976
Sude Seda ve Yağmur, survivor tarihinin en antipatik 3 kadını olmayı başardılar. Hak ettikleri biçimde de elendiler.
Mysterious
Mysterious
Seda-Sude-Yağmur üçlüsünün Evrim-Ayşe-Nisa üçlüsünü aynı anda potaya sokmasından sonra bu üçlüyü artık televizyondan izleyecek olmaları bana çok büyük bir haz veriyor.
Batikan Ozdamar
Batikan Ozdamar
Seda, Sude ve Yağmur aylarca Ayşe, Evrim, Nisa, Gökhan ve Yasin'e neler yaptığınızı unutmadik. İşte ilahi adalet!
Ferah Dilek
Ferah Dilek
SUDE kimsenin kalbini kırmadım diyorsun "Koloni grubunuzla birlikte ne çok kalpler kırdınız" Evrim buraya yumruklar havaya👏🥳
Svdee
Svdee
Nisa ve Evrim'i koloniye yar etmeyen herkese teşekkürü bir borç bilirim elinize yüreğinize sağlık. 🌷
Zeynep
Zeynep
Sude şaşırdı elenmesine. Ben de onun şaşırmasına şaşırdım
HİLAL PÜSKÜLLÜOĞLU
HİLAL PÜSKÜLLÜOĞLU
Uyumuştum uyandım sude elenmiş artık huzurla uyuyabilirim.
Dreamcatcher
Dreamcatcher
Koloniden ayrı kalıp ünlülere geçmesi bir şeyi değiştirmedi, aylarca diğer insanlara yaptığınız baskılar,dışlamalar unutulmadı. İyi ki gittin mesude. (İlişki konusunu kendisi açtı hatırlarsanız Nisa'yı uyandırıp sordu, mert bunu kamera karşısına taşıdı. Başta sudeye üzüldük bilmiyodur dedik ama o da biliyormuş ve bunu bilerek geldi. Ben ilişkim konuşulsun istemiyorum diyip kaç defa gördük onları. Nisa sadece aldatılan arkadaşını savundu. Aylarca kendileri zayıfla yarıştılar diğerleri iyilerle yarıştı onlar kaybedince bahaneleri hazırdı kankalarıyla hedef belirleyip onları gönderdiler potaya,sürgüne,yokluğa. Bariz bi dışlama vardı Nisa'ya,Ayşe'ye,Evrim'e,Gökhan'a vs. herkeste farkındaydı. Kötü oldukları bi günde bile oynadılar hep istatistik kovaladılar, kendi kötü arkadaşlarını potaya sokmadılar bunun üstüne yağmur Nisa dan iyi algısını yaptılar,kızın özgüvenini düşürdüler. Daha sayayım mı??)
Kübra GENÇEL
Kübra GENÇEL
Koloni mevzusundan önce severdim Sude'yi. Yasin'e Gökhan'a Nisa'ya yaptıklarınızı kimse unutmadı.Sude zaten Barış’ın haftasında elenmişti. Barış elenmek istediği için sonuçlar manipüle edildi. Sude'nin performansı iyi olsa bile sevimsiz ve itici. Yani Sude aslında haftalar önce elendi. O aşk meşk mevzuları yüzünden çoktan gözümden düşmüştü.
Şevval Erdemci
Şevval Erdemci
Bir koloni kadın grubu devri bitti halk gerçekten hiçbir şeyi unutmuyormus bunu gördük...Sanırım biraz da aylarca insanlara yaşattığınızı yaşadınız dışarı çıkınca hatalarının farkına varırsın umarım kimseye üstten bakmamayi öğrenirsin 👋
Public Transport of Istanbul
Public Transport of Istanbul
Tıpkı Merve Aydın'ın dediği gibi "ilahi adalette zaman aşımı yoktur"
Rıdvan Ergül
Rıdvan Ergül
Yağmur out
Barlas Akbulut
Barlas Akbulut
Zaten o potada smsde Sude en zayıf yarışmacıydı. Gitmesi sürpriz olmadı. Her neyse Seda, Yağmur, Sude artik birbirine kavuşmuş oldu.
Gül Carman
Gül Carman
Artık seda ablaları sude ve yağmuru disarda yönlendirsin halk hic birsey unutmaz
Han Solo
Han Solo
Barış’ın elendiği potadan kurtulan Sude, 2.potasında elendi. Aslında o potada Barış’ın kendi isteği ile çekildiği bir kez daha tescillendi.
Vika
Vika
Sude,yağmur, seda,Berna bunlar'in hepsi evrim ve nisaya karsiydilar, meydan okudular. Her şey olacağına varır. İlahi adalet :)
Bişir Düşür
Bişir Düşür
Sude: karakter ve duruşumu hiç bozmadım hiç bir arkadasimin kalbini kirmadim😀😀😀 sude sakamisin sen?
Gunel Shirinzadeh
Gunel Shirinzadeh
Koloniden her kes gitti. Performans değilde antipatik oldukları için elendiler. Gittiklerinde 3de durşumu bozmadım diyor, duruşunuz çok kötü işte.
GüzelGünler
GüzelGünler
Ne Sudeye üzüldüm ne Sedaya üzüldüğüm tek şey halkın koloni diye şu iki isme nefret kusup koloninin iki üyesi Anıl ve Berkana aynı hissleri duymaması!
🔴SIRA SANA GELDİ KUZEY İMPARATORLUĞU (2K)
4:10:19
ORGANIZE - Film [prod. by Waxy]
2:03
ORGANIZE34
görünümler 74 B