Sosyal Medyanın Tehlikeleri, Yalan Haber, Gazeteciliğin İlkeleri | İşin İçinden w/ Mehmet Akif Ersoy

  görünümler 133,063

Son Kabile

Son Kabile

2 aylar önce

Selamlar!
İşin İçinden'in bu haftaki bölümüne gazeteci Mehmet Akif Ersoy konuk oldu. Kendisi ile haber kanallarındaki işleyiş, gazeteciliğin ilkeleri, haberde objektiflik ve tarafsızlık gibi gazeteciliğe dair çok önemli konular hakkında konuştuk. İyi seyirler.
Kaman kardeşler gururla sunar!
Yepyeni videolarımız için kanala abone olmayı unutmayın: / @sonkabile
Instagram hesabımız: sonkabiletv?igs...
Voxl iletişim&işbirliği: hello@voxl.tv
#sonkabile #kamankardeşler #işiniçinden

YORUMLAR: 351
TheMrYakuzZ
TheMrYakuzZ 2 aylar önce
Nasıl yaptınız bilmiyorum ama müthiş bir iş olmuş. Bravo 🙌🏻
Zaims
Zaims 2 aylar önce
Överken gömmek bu herhalde 😂😂
Murat dörtyol
Murat dörtyol 2 aylar önce
Anlamadığım şey gayet güzel olmuş bu bölüm nasıl 20k izlenme alıyor
Ali Sağlam
Ali Sağlam 2 aylar önce
Mehmet Akif'in olduğu hiçbir videoyu kaçırmazken bir de kabileye gelmiş olması beni acayip mutlu etti. İnanılmaz kaliteli bir yayindı.
Müzik Dünyası
Müzik Dünyası 2 aylar önce
Mehmet Akif'i her izlediğimde hayranlık duygum arşa çıkar. Tebrik etmek gerekiyor emeği geçen herkesi
İsmail YILMAZ
İsmail YILMAZ 2 aylar önce
Mehmet Akif Ersoy'u burada görmek gerçekten sürpriz oldu. Kendisine ben de teşekkür ederim, çok güzel sohbet olmuş, açıklamaları da çok öğreticiydi. Güzel iş, güzel program olmuş. 👏👏
Mustafa Yilmaz
Mustafa Yilmaz 2 aylar önce
Eray ve Murat abinin goygoy yapamadığı ciddiyette ama her anından kalite akan "VAOUUVV" diyebileceğimiz bir bölümdü çok beğendik, takdir ettik, yenilerini de bekleriz efenim 🙂 bu arada kitap gönderecektiniz o da yalan oldu. 👋👋👋
Serkan V
Serkan V 2 aylar önce
Resmen gözümü kırpmadan izledim. Muazzam bir program olmuş. Emeklerinize sağlık. Mehmet Akif Ersoy'a ayrıca bir teşekkürü borç bilirim 🤘
Erke Tumer
Erke Tumer 2 aylar önce
İşlerinizi severek takip ediyorum. Umarım ilerleyen zamanlarda bu işleri podcast olarak diğer mecralara da aktarırsınız.
Kadriye Çörekci
Kadriye Çörekci 2 aylar önce
Çok saygı duyduğum,işini hakkıyla yaptigini düşündüğüm Mehmet Akif Ersoy'un sizle hayata, gazeteciliğe dair muhabbetini dinlemek çok keyifliydi. Teşekkürler son kabile :)
TLGGLMZ
TLGGLMZ 2 aylar önce
Bu adamın kıymetini bilmek lazım. Ülkenin böyle gazetecilere cidden çok ihtiyacı var….
volkan ağır
volkan ağır 2 aylar önce
Bence başka işlerin içinden insanlarla da program yaparak çizgileri genişletmiş olduğunuzu düşünüyorum.. hayırlı olmuş.. bundan sonra işler güçlerdeki gibi yunus eğitmeniyle de işin içinden programı yapmanızı bekliyorum =)) elinize ağzınıza sağlık =))
Cankiyadis
Cankiyadis 2 aylar önce
çok kaliteli sohbet, sohbetin en vurucu noktası "düşünmek" söylemi, insan neden kendisini bi' kafese tıkar ki? ve birilerinin gelip kendisini kurtarmasını bekler.
Seyyid Bilal Karadeniz
Seyyid Bilal Karadeniz 2 aylar önce
güzel bir program olmuş. bu tür konuk seçimlerinin kanalı daha kıymetli hale getirebileceğini gözlemledim. hep inandığım birşey var, birileri hep var; iyi, dürüst, nitelikli, hakkaniyetli, gerçeklerden kopmamış, tecrübe sahibi gibi. bu düşüncemi destekleyen bir program olmuş. tebrikler.
Abdullah Özen
Abdullah Özen 2 aylar önce
Bu Adamı seviyorum. Vicdanlı ve hakkaniyetli olduğunu bütün konulara bakış açısı ile hissedebiliyorum. Sayıları artsın inşallah.
Kamil ÇETİN
Kamil ÇETİN Aylar önce
Bölüm özelinde söylemiyorum, -ki Mehmet bey müthiş bir kalite katmış, inanılmaz keyifli, başarılı bir iş yapıyorsunuz. İşin İçinden bölümleri çok lezzetli. Tebrikler, Teşekkürler... 👏👏👏
kaydadeger
kaydadeger 2 aylar önce
Harika düşünülmüş, harika yöneltilmiş, müthiş keyifli ve öğretici bir program olmuş. Tebrik ve teşekkür ediyorum! 👏🙏
Hakan Dilek
Hakan Dilek 2 aylar önce
Mehmet Akif Ersoy'ın bahsettiği çoğu şeyi ekran karşısında şahsına karşı hissetmiştim deprem zamanı. Bir şeyi söylerlen iyi, başka bir şeyi söylerken kötü andım. Ama günün sonunda hakkındaki düşüncelerim kötü değildi. Bu videoda da kendini ve mesleğini harika anlatmış. Aslında bir çok gazeteci ve medya çalışanı diğer meslektaşlarının yaptıkları yüzünden yaftalanıyor. Aralarında bulunan her iki kutbun savunucuları yüzünden koca bir meslek grubu etkileniyor.
frknozb
frknozb 2 aylar önce
Mehmet Akif Ersoy'u dinlemekten oldukça keyif alıyorum, senelerdir kendisinin daha çok değer görmesi gerektiğini düşünürüm ve o paye kendisine verilmeye başlandı. Söylediği sözler not alınası, bu kadar görmüş geçirmiş olmanın tecrübesini onu dinlediğinizde hissediyorsunuz. Keşke buradan sonra Konuşanlar'a filan katılsa da gazetecilikten sıyrılmış tarafını görebilsek. Son Kabile ekibine teşekkürler. Hazır gazeteciler / sunucular başlığı açılmışken Afşin Yurdakul'u da görebilsek keşke youtube ekranlarında. Belki bir sonraki o olur 👏👏
Bunlar Hep Bahane
Bunlar Hep Bahane 2 aylar önce
Yıllar önce savaş muhabiri olarak Yıldız Teknik Üniversitesinde, savaşta ki çocuklar hakkında konuşmuştuk. Mehmet Akif Ersoy, gerçek bir gazetecidir.
eyüp narr
eyüp narr 2 aylar önce
Mükemmel bir programdı, 10 dk izleyip bitirmiş gibi hissettim her dakikası ayrı bir anlamlıydı emeklerinize sağlık.
mihman inan
mihman inan 2 aylar önce
Ağzınıza sağlık, soluksuz dinledim. Müthiş bir yayın olmuş 🙏🏻
aslıhan özdemir
aslıhan özdemir 2 aylar önce
Bu programdan çok kazanımım oldu gerçekten, lise yıllarımda bile Mehmet Akif beyin her programını soluksuz izlerdim. Kendi adıma çok teşekkür ederim.
Mert Yüksel
Mert Yüksel 2 aylar önce
Hiç beklemediğim kadar kaliteli bir program olmuş. Daha iyisi gelir mi bilmem…
Emre Görogullari
Emre Görogullari 2 aylar önce
Mevcut konjonktür gereği gazetecilikten elini çekmiş eşi gazeteci olan ve gazetecilik mezunu olan biri olarak son zamanlarda duruşunu en beğendiğim gazeteci Mehmet Akif Ersoy’a öncelikli teşekkür ederim. En azından duruşuyla, haberciliğe verdiği değer ile ‘halen daha ülkemizde birileri bu işe değer veriyor’ algısını bende oluşturdu. Eşimle ‘hangi partili bu adam’ sorusunu sorduk biz de :) Ama sonra şunu farkettik, bunu sorduruyor ise şu ortamda bile demek ki hakikaten işini doğru yapıyor. Evet kimse objektif değildir, ama gazeteci kişi profesyonel ve objektif olmak zorundadır. En azından milyonların karşısına çıkıyorsa o insanlara olan borcudur. Zorlu ve karmakarışık bir döneme giriyoruz, dilerim Mehmet bey bu duruşunu bozmaz ve yaşlandığımızda gururla bu adamı hep izledik hep böyleydi diyebiliriz. Sevgi ve saygı ile :) Son kabile ekibine yarıda teşekkür ederiz, çok güzel sohbetti yenilerini bekliyoruz:)
GÜLSÜM KARSLI
GÜLSÜM KARSLI 2 aylar önce
Çok lezzetli, bitmesin diyerek izledim. Kitabını da öyle okumuştum. Kaman kardeşlere zaten hayranım. Mis gibi program işte
Caddeli 34
Caddeli 34 2 aylar önce
Mehmet Akif sen Türkiye'nin parmak ile gösterilen çocuğusun! Harbi işini on numara yapıyorsun, helal olsun sana
CİHAN Ö.
CİHAN Ö. 2 aylar önce
Bu yaptığınız iş büyük cesaret, her babayiğidin harcı değil. Helal olsun ağalar
ufka yolculuğa ilkadım
ufka yolculuğa ilkadım 2 aylar önce
eğlenmek için açtığım bu kanalda hem eğlenip hem bakış açısı kazandım bu tür dolu konuklarda gelsin. herkes dolu tabi ama ciddi bir boyutu olanlarda rahat bir ortam özelinde tanımak farklı bir zevk veriyor
Cüneyt Yıldız
Cüneyt Yıldız 2 aylar önce
Bir kutupta olmayıp kutuplaşmanın mantığını anlatan yegane aydınlanmış adam gibi adam Mehmet Akif Ersoy. Tebrikler harika bir sohbet olmuş.
Muttalip ERDOĞAN
Muttalip ERDOĞAN 2 aylar önce
Sonuç: İyimser bir abimiz kendisi, böyle bakan insanlara ihtiyaç var ama tam tersine de ihtiyacımız var. Çünkü gerçekler sadece iyi baktığında görünmüyor
Maatteessüf
Maatteessüf 2 aylar önce
Hiç TV izlemem, deprem zamanı o meşhur samimi konuşması dışında tanımadığım bir insanı izlemiş oldum ama çok keyifli bir sohbet olmuş. Teşekkür ederim Kamanlar.
Muhammed Akkus
Muhammed Akkus 2 aylar önce
Evimdeyken sizi izliyordum bulaşık yıkarken , yemek yaparken. Şimdi evim hasarlı sizi izliyorum yine, seviyorum sizi
rabia yldız
rabia yldız 2 aylar önce
Mehmet Akif Ersoy gelmiş inanamadım ilk gördüğümde. Son dönemde en çok beğendiğim ve işini hakkıyla yapan sayılı habercilerden biri. ✨🌹
sergen yıldız
sergen yıldız 2 aylar önce
Çağrılan en iyi konuk, en verimli söyleşi. Hayata dair tecrübeler ile mükemmel bakış açısı kazandıracak bir program olmuş. Çoğu insan gibi bende kaddafi söyleşisi ile tanıdım mehmet Akifi fakat mükemmel bir hatip olduğunu sizlerin sayesinde öğrendim, birkac önyargım vardı hepsi yokoldu. Varol akif :)
Selen Isik
Selen Isik 2 aylar önce
Çok güzel bir program olmuş.keyifle izledik.basarilariniz daim olsun. Net sorular net cevaplar harikaydınız .kocaman tebrikler.
Fatih Erbey
Fatih Erbey 2 aylar önce
Tadı damağımızda kalan bir bölüm oldu. Teşekkürler.
Banu Kocaman
Banu Kocaman 2 aylar önce
-"Seçimler ne olacak sence ?" -"Ne bileyim abi :)" Mehmet Akif Ersoy izlemekten keyif aldığımız kadar varsın. Senin sayende bu keyifli kanaldan da haberdar olmuş oldum:) Güzel bir program olmuş, tebrikler.
Gamer Merwish
Gamer Merwish 2 aylar önce
Merak ettiğim, keşke gelse dediğim bir konuktu ve heyecanlandıran bir video oldu. Keyifle izledim. Habercilikte işin içinde ne var az şey biliyordum ve güzel bilgiler edindim. Teşekkürler herkese 👏
KriptocuTV
KriptocuTV 2 aylar önce
Şimdiye kadar çıkardığınız en iyi bölüm buydu... Size de Ersoy'a da teşekkürler...
Necati Kaya
Necati Kaya 2 aylar önce
Çok başarılı, çok samimi ve gerçekçi. Çok teşekkürler... Emeklerinize sağlık...
PartTimeMoney
PartTimeMoney 2 aylar önce
Müthiş bir program olmuş. Komedilerin arasına serpiştirin bu şekilde. Tebrikler teşekkürler
ahmet yıldız
ahmet yıldız 2 aylar önce
Çok iyi program olmuş, çok bilgilendirici ufuk açıcı olmuş. Haberlere artık herkes maruz kalıyor hatta bile isteye. Çıkamıyoruz haber sitelerinden vsö ama işin kutfağı nasıl, arka planda neler oluyor bunları öğrenmek çok iyiydi. Keza Avrupa Amerika dış devletler hakkındaki yorumlarda Ufuk açıcıydı. Yanlış bildiğimiz birçok şeyi düzeltme imkanı oldu. Teşekkürler.
maksi
maksi 2 aylar önce
5 saat sürse izlerdim, efsane söhbet helal olsun, saolun emekleriniz için.
Fatih TEKIN
Fatih TEKIN 2 aylar önce
Hem Mehmet Akif'i hem Kaman kardeşleri çok seviyorum. Bu program bilhassa çok güzel olmuş. 🙏
Ebubekir Emirhan Koç
Ebubekir Emirhan Koç 11 gün önce
Çok keyifli bir program olmuş. Akif beyi dinlemek zaten her zaman keyifli olmuştur.
Delias Mysis
Delias Mysis 2 aylar önce
Kafa dağıtmak için ve gülmek için geldim aydınlandım ve gidiyorum, kaliteli adamlarsınız vesselam, kendi adıma teşekkür ederim.
Hasan Rıza Yetiş
Hasan Rıza Yetiş 2 aylar önce
Ulan Kurtlar Vadisi'ne yeni başladım 30 yaşımda. "İnanılmaz bir dizi yaaa" diye diye izliyorum her bölümü. Bir ara vereyim de sizin şu programı izleyeyim dedim. MI6 muhabbeti dönerken tüylerim diken diken oldu. "Kurtlar Vadisi gibi bir durum gerçek olsa ve gazetecilerden biri bu vadi'ye içli dışlı olsa, bu kim olurdu?" diye sorsalar, Mehmet Akif Ersoy derdim. :D
Basar kenan Aladağ
Basar kenan Aladağ 2 aylar önce
Düz net etkili samimi ve insanın kalbine direkt ulaşan m Akif bey i tebrik eder bu programı yapan arkadaşlara teşekkür. Ederim
Sinan K
Sinan K 2 aylar önce
Mehmet Akif beyi sadece ekranda sunucu olarak dinliyorduk. Bizim için onu tanıma fırsatı oldu , zevkle sonuna kadar izledim. Teşekkürler..👏
Yoruknuri01
Yoruknuri01 2 aylar önce
Çok kaliteli bir konuk seçmişsiniz tebrik ederim ♥️👍🇹🇷
Ömür Ç.
Ömür Ç. 2 aylar önce
Devletin kolluk kuvveti asker, hükümetin kolluk kuvveti polis, halkın kolluk kuvveti gazetecilerdir. Şu an ülkemde bu kavramlar tam oturmamış olsa da böyledir. Çok iyi bir yayın olmuş yine. Tebrikler.
Ömür Ç.
Ömür Ç. 2 aylar önce
@Berke TEMIZKAN kötülemek veya bir şey ima etmek için yazmadım. Genelde ve tüm ülkelerde toplumsal olaylar için hükümetlerin polisi kullanmasıdır demek istediğim. Genel bir söylemdir bütün ülkelerde. Yoksa çürük elmalar her yerde var. Bir gruba özel değil.
KOMİK -19
KOMİK -19 2 aylar önce
Müthiş bir kanal müthiş bir program. Tebrikler 👏🏻👏🏻
Berna Eskil
Berna Eskil 2 aylar önce
Her programınızı, her formatınızı çok beğeniyorum fakat bu bölüm ayrı bi yere konması gereken cinsten olmuş. Masanın kalitesi ve sohbet çok iyi geldi. Teşekkürler
Murat Çelik
Murat Çelik 2 aylar önce
Valla çok güzel bir bölüm olmuş arkadaşlar. Mehmet Akif Ersoy'da sağlam dolu adammış . 🤘
Bahtiyar izgi
Bahtiyar izgi 2 aylar önce
sevgili ekip sohbet çok güzeldi çok teşekkürler. bir fikir olması açısından size teklifte bulunmak isterim. gelecek konuklarınıza soru sormak isteyenlerimiz olabilir. önceden bir platformda haber verilse güzel olmazmı. bende Mehmet Akif Ersoy'a soru sormak isterdim mesela.
Volkan Erol
Volkan Erol 2 aylar önce
Böyle adamlar geleceğe dair umut dolu olmamı sağlıyor.
Yunus Demiryurek
Yunus Demiryurek 2 aylar önce
Çok güzel program olmuş. Akif hem modere etmiş hem konuk olmuş:)
Abdulkadir
Abdulkadir 2 aylar önce
Fazlasıyla harika bir bölüm olmuş.Emeğinize sağlık.
Şafak DURAN
Şafak DURAN 2 aylar önce
Vallahi 2 nizi seviyordum. Mehmet Akif Ersoy'uda seviyordum... 3 sevdiğim insanı bir arada görünce ve gönül dolusu sohbet ederken görünce daha çok sevindim..Mevlam Yüzde 5 lerin gazabından korusun kötü insanların şerrinden korusun.. Program su gibi geçti.. Ayrıca kurgucu da çok doğru noktalarada Cut yapmış sıkılmadım.. selam olsun ;) Katkılı bir program oldu.
özgür topçu
özgür topçu 2 aylar önce
Çok güzel bir programdı. Tüm bölümleri izlemiştim. Bu bölüm konuk sayesinde yine güzeldi.
Emrah Subay
Emrah Subay 2 aylar önce
Ağzınıza sağlık. Çok iyi program olmuş. Mehmet Akif abi seni seviyoruz. Duruşu olan nadir adamlardansın. Sinek vızıltılarına kulak asma sen. Meyve veren ağaç taşlanır....
sentezim sentez
sentezim sentez 2 aylar önce
Güzel programdı. Su gibi aktı. Mehmet Akif Bey düzgün duruşu olan biri gibi. İnşallah böyle devam eder.
Ali Cabbar
Ali Cabbar 2 aylar önce
Bence çok kaliteli bir isim. Ortada duran bir insan taraf değil doğru dürüst bir insan olmaya çabası olan bir insan benim gözümde. Kendi adıma çok teşekkür ederim kendisine. Bu arada program çok keyifliydi umarım bu niteliğe sahip insanları programa davet edersiniz. :)
S
S 2 aylar önce
Tarafsız olmak çok zor muhalkak bir tartafa ağır geliyorsundur
Ali Cabbar
Ali Cabbar 2 aylar önce
@S Tarafsız olmaya çalışmak diyeyim o vakit. Nitelendirme yapmak gelişimi durdurmaktır bir açıdan.
Burak Güzel
Burak Güzel 2 aylar önce
müthiş program olmuş. ufkumuz gönlümüz açıldı.
muhsin korkmaz
muhsin korkmaz 2 aylar önce
Çok güzel bir program olmuş.Mehmet Akif Ersoy'u Hatay'da deprem bölgesinde tanımış oldum geç tanımışım inşallah bu çizgisini bozmaz şahsi düşüncem ise çizgisini bozacağını sanmıyorum.
Знаешь брат давай еще посидим
Знаешь брат давай еще посидим Aylar önce
çok akıcı ve güzel olmuş Mehmet Akif cidden farklı bir bakış akışı kazandırdı bana anlattıklarıyla teşekkürler.
Ahmet Jersey
Ahmet Jersey 26 gün önce
Tıpkı Kaman kardeşlerim hipnoz olmuşçasına izlediği gibi bende M.Akifi izledim. Kafamda ona sorularım var ama takdirim sorularımdan daha fazla helal olsun son kabile süper bir program olmuş
Metehan Mert
Metehan Mert 2 aylar önce
Bu ülke’ye yakışan bir konuk olmuş 👏👏👏🇹🇷
Hasan Tiryaki
Hasan Tiryaki 2 aylar önce
Sevdiğim ve takdir ettiğim 5 gazeteciden biridir Mehmet Akif Ersoy... başarıların devamini dilerim
Numan Direkçi
Numan Direkçi 2 aylar önce
Şu cümle yetti programın kalitesi anlatmak için "Herkes gücü kadar zulm eder."
murat baran Kaya
murat baran Kaya 2 aylar önce
Lezzetli bir bölüm bu video için söylenebilecek kelime. Bu alan keyfi sohbet kalite bambaşka
CRYSTAL ahMETH
CRYSTAL ahMETH 2 aylar önce
Ben bu kanalı talk show havasında izliyordum, ama son gelen konuklar beni şaşırttı gerçekten güzel işler olmuş. Teşekkürler
mustafa arslan
mustafa arslan 2 aylar önce
Mehmet abi resmen idolsün , programda emeği geçen herkese teşekkürler.
hayseni
hayseni Aylar önce
Bomba bölüm olmuş helal olsun size 🤘🤘🤘
Güncel Haberler
Güncel Haberler 8 gün önce
Adam okadarda sakin konuşuyorki erayın sesi içine kaçmış 😂 9:09
Ezgicngz
Ezgicngz 2 aylar önce
Dürüstçe konuştuğu için teşekkürler 🙏
Zekiye Ince
Zekiye Ince 2 aylar önce
Çok güzel bir programdı Teşekkür ederim ❤
Ebubekir Güler
Ebubekir Güler 9 gün önce
bu program benim icin baya faydalı oldu, son kabile ekibine teşekkürlerimi arz ederim efenim
Motorist
Motorist 2 aylar önce
Adı gibi adam, helal olsun. Mehmet abi şunu bil ki sen çok şanslısın, elinde çok büyük bir nimet var, dilerim bunu ömrünün sonuna kadar doğru kullanabilirsin. O nimet ne mi? Sen veya bunu okuyanlar da eminim ki bana katılacaklardır; bir şeyleri doğru yapmaya çalışan, doğru bir insan olmaya çalışan, liyakat sahibi, dürüst, mert, açık sözlü bireylerin NEREDEYSE TAMAMI atıl vaziyette veya haketmedikleri konumlarda acı içinde ve “mutlaka bir gün” umuduyla kıvranıyorlar. İsmet Özel deyişiyle sen “ses sahibi” kılınmışsın. Dilerim ki hem elindeki nimetin kıymetini bilir hem de birilerinin yolunu açabilirsin abi. Programda emeği geçen herkese teşekkürler, çok keyifli sohbetti.
Rıdvan
Rıdvan 2 aylar önce
Mehmet Akif abimi bayadır takip ediyorum. Açıkcası onu sahada sivil kıyafetle izlemek, dört çerçeve içinde takım elbise ile izlemekten çok daha keyifli.
Admin
Admin 2 aylar önce
Çok güzel bir bölümdü teşekkürler ❤️
ND
ND 2 aylar önce
Çok güzel bir bölüm olmuş. Bence 2. bölümü de gelebilirr
Robot Kop
Robot Kop 2 aylar önce
Mehmet Akif Ersoy’un gelmesine bende şaşırdım ama müthiş bir iş olmuş Mehmet bey in gazeteciliği en iyiler arasında değil en iyidir tarafsızdır efsane olma yolunda gidiyor
Alya K.
Alya K. 2 aylar önce
Harika bir konuk 😊Mehmet Akif'i gördüğüme çok sevindim👏
mehmet hilmi tutumlu
mehmet hilmi tutumlu Aylar önce
Kaliteli bir muhabbet olmuş. ❤
MURAT EROĞLU
MURAT EROĞLU 2 aylar önce
Mehmet Akif'i gerçekten seviyorum. Başarılar dilerim...
Zeynep özdilek
Zeynep özdilek 2 aylar önce
Nasıl güzel bir program olmuş 👏👏👏
Buğra Atay
Buğra Atay 2 aylar önce
Bi başka güzel bölüm olmuş. Benzer işler gelir umarım.
Mehmet Savan
Mehmet Savan 2 aylar önce
Güzel bir program olmuş, tebrik ederim. MI6 ve Mossad üzerinden, kimin adamısınız? örneği çok hoşuma gitti. 👏🏻
Ozan
Ozan 2 aylar önce
Baştan sona akıcı güzel bir sohbet olmuş, teşekkürler.
Büşra
Büşra 2 aylar önce
Harika bir programdı. Emeğinize sağlık
Özlem
Özlem 2 aylar önce
Hiç bitmesin istedim.Cok çok güzel bir sohbetti. Çok teşekkürler
cafer karaca
cafer karaca 2 aylar önce
Çok iyi program inşallah izleyen gençler biraz birşey öğrenmiştir.
Emin E.
Emin E. 2 aylar önce
Selçuk Aydemir videosu ile birlikte zirveyi temsil ediyor. Teşekkürler.
Sergen¹⁰
Sergen¹⁰ 2 aylar önce
Eray'inda bu programa cikmak icin abisi Murat'a para ödedigi söyleniyor :D
Ensar KAVAKÇİOĞLU
Ensar KAVAKÇİOĞLU 2 aylar önce
Abi çok iyi olmuş, karşılaştırılmaz ama Mehmet Akif Ersoy'u TV'de belki kendisinin bile rahatsızlık duyduğu adamlarla dinlemektense bu şekilde samimi bir ortamda dinlemek çok daha keyifli.
Ahmet Halis Bakkal
Ahmet Halis Bakkal 2 aylar önce
10 numara bir program olmuş...teşekkürler
Batu ATAŞ
Batu ATAŞ 2 aylar önce
Çok güzel bir program olmuş. Ellerinize sağlık
Murat Bingöl
Murat Bingöl 2 aylar önce
Arada böyle farklı konuklar kanalı biraz daha alternatif kılıyor bence. Bu konseptinizi beğendim. Devam etmesini umarım
Murat Polat
Murat Polat 25 gün önce
Mehmet Akif abi sen ne kadar güzel adammışsın be.
AreN62
AreN62 2 aylar önce
Çok başarılı bir haberci tebrik ediyorum gram sıkılmadan izledim
Doberman vs Tavuk #shorts
00:15
Siyah Giyen Genç
görünümler 378 B
Yaaa hahaha 😂😂😂
0:23
Tuğba Tuncel Tülü
görünümler 812 B
Bu Sefer Namuslu Kıza Denk Geldim..
0:26
Lucifer Michaelson
görünümler 1,6 Mn
Kadına Kelepçe Takıp Ne Yaptı | Ölene Kadar
0:59
Ouch.. 🙈
0:28
Celine & Michiel
görünümler 8 Mn
HAYATTA/BÖLÜM 2 #film #dizi #sinema
0:59
Sinema Kurdum
görünümler 610 B