KAYSERİLİ İŞ ADAMI FEHMİ BEY

  görünümler 1,268,710

Deep Turkish Web

Deep Turkish Web

4 aylar önce

deepturkishweb
erdikizgir
emrekizgir

İletişim: deepturkishweb@gmail.com

YORUMLAR: 2 985
Enes Yılmaz
Enes Yılmaz 4 aylar önce
Anadolu'nun bağrında ki fabrika sahibi saygıdeğer iş adamlarımızı temiz bir üslupla anlatan mükemmel bir kısa film olmuş . Hollywood yıldızlarına taş çıkartacak oyunculuklarıda dikkat çekiyor...
SunFlower
SunFlower 28 gün önce
Yo?
ky-RoLex
ky-RoLex Aylar önce
ki yi neden ayri yazdin?
Abbas Emin Aziz
Abbas Emin Aziz 2 aylar önce
anadolunun bağrında ki fabrika sahiplerinden kaç tanesini tanıyorsun
G Ö K B Ö R Ü 🌙
G Ö K B Ö R Ü 🌙 3 aylar önce
Ki ayrı
Slim Shady
Slim Shady 2 aylar önce
Kelimelerin tükendiği yerdeyim. Yazacak pek bir şey de kalmamış zaten herşeyi söylemişler.. Sizinle gurur duyuyorum ülkenin sizin gibi aklı selim , kültürlü ve özverili bireylere ihtiyacı var. Başarılarınızın devamını diliyorum..
SosyalMakarna
SosyalMakarna 3 aylar önce
Anadolu irfanı ve misafirperverliğini gün yüzüne çıkaran nadide eserlerden birini ortaya koymuş olmanızın haklı gururunu yaşıyorum. Toplumumuzun değerlerini hem gelecek nesillere hem de günümüz çevrelerine hakkını vererek ve sinir uçlarına dokunmayacak bir üslupla anlatmak herkesin başarabileceği türden bir meziyet değil, başarılarınızın devamını dilerim.
Ferid ferid
Ferid ferid Aylar önce
Pamuk gibi oldum okurken
sinan Ustaoğlu
sinan Ustaoğlu 3 aylar önce
En güzel yorum
Giray Türktemel
Giray Türktemel 2 aylar önce
Bu eser, 21.yüzyılda Anadolu'da kurulmuş aile şirketleri sahiplerinin iç dünyasına doğru bir yolculuğa çıkarıyor. Her karakterin duygu dünyasını en ince ayrıntısına kadar anlatan eser, Anadolu kültüründe iş ve sosyal ilişki dengesinin kurulmakta bazı zorluklarla karşılaşıldığını vurgularken, agresif bir pazar yapısı olduğunu ve marketi ele geçirmek için kendinden vazgeçen iş insanlarının öyküsünü anlatıyor. Eserin son kısmındaki bok torbası sahnesi düzenin bozulduğuna ve artık geri döndürülemez bir noktaya ulaştığını bizlere gösteren eser en sonunda Kayserili iş adamı Fehmi Bey tarafından fişi çekilerek bu düzenin tamamen kaldırılması gerektiğini anlatan bir metafor olarak gözümüze çarpıyor.
Enes ÇELİK
Enes ÇELİK 3 aylar önce
Yapımda emeği geçen çaycısından yönetmenine kadar herkese teşekkürler. Bu muhteşem kısa filmle verilen mesajların anlamlarında boğuldum adeta. Anadolu'daki iş insanın ahlakını, eş dost akraba ve komşuluk ilişkilerini mükemmel düzeyde ifade eden bir eser olmuş. Tebrik ederim.
Alparslan Adem Ermin
Alparslan Adem Ermin 4 aylar önce
Genel kültürüme o kadar iyi geliyorsunuz ki.. Öyle ilham veryiorsunuz ki.. Sanırım bir kitap yazacağım. Teşekkürler Mr. Kızgır ailesi..
𝙳𝚊𝚌̧ጎፕልርዘጎ
𝙳𝚊𝚌̧ጎፕልርዘጎ 2 aylar önce
Yaz yaz kitabi yaz
Sefa AŞ
Sefa AŞ 3 aylar önce
@AHMET ÖZTÜFEKÇİ Allah daimi dostumuz olsun Allah'u Teala kalbimize nur yolu açsın amin 🌺 18/KEHF-102: E fe hasibellezîne keferû en yettehızû ibâdî min dûnî evliyâ’(evliyâe), innâ a’tednâ cehenneme lil kâfirîne nuzulâ(nuzulen). Yoksa kâfirler, kullarımın Benden başka dostlar edineceklerini mi zannettiler? Muhakkak ki Biz, cehennemi kâfirlere bir ikram (kalacak yer) olarak hazırladık.
Sefa AŞ
Sefa AŞ 3 aylar önce
@Aydın Haciyev Allah daimi dostumuz olsun Allah'u Teala kalbimize nur yolu açsın amin 🌺 18/KEHF-102: E fe hasibellezîne keferû en yettehızû ibâdî min dûnî evliyâ’(evliyâe), innâ a’tednâ cehenneme lil kâfirîne nuzulâ(nuzulen). Yoksa kâfirler, kullarımın Benden başka dostlar edineceklerini mi zannettiler? Muhakkak ki Biz, cehennemi kâfirlere bir ikram (kalacak yer) olarak hazırladık.
Sefa AŞ
Sefa AŞ 3 aylar önce
@Yasar Gungor Allah daimi dostumuz olsun Allah'u Teala kalbimize nur yolu açsın amin 🌺 18/KEHF-102: E fe hasibellezîne keferû en yettehızû ibâdî min dûnî evliyâ’(evliyâe), innâ a’tednâ cehenneme lil kâfirîne nuzulâ(nuzulen). Yoksa kâfirler, kullarımın Benden başka dostlar edineceklerini mi zannettiler? Muhakkak ki Biz, cehennemi kâfirlere bir ikram (kalacak yer) olarak hazırladık.
eftal kutlu
eftal kutlu 4 aylar önce
Ilkokullarda öğrencilere gönül rahatlığıyla izletilebilecek ders niteliğinde bir eser olmuş tebrik ederim
Tanerizm
Tanerizm Aylar önce
İzlettin mi
Bakican Boydaş
Bakican Boydaş 4 aylar önce
Bu eserde Kubrickvin alt metinlerini, Nolan'ın inanılmaz kafa yakan çıkmazlarını ve Tarantino'nun muhteşem aksiyon sahnelerini gördüğümü belirtmek isterim. Özellikle karakter gelişimi konusunda komşu çocuğu ile aralarında ilişki ayrıntıyla yazılmış. Yönetmen filmin sonunu izleyicinin yorumuna bırakmış.
poyraz güler
poyraz güler 3 aylar önce
amcan sapancalı mı?
Aliye Altunışık
Aliye Altunışık 3 aylar önce
😅
Yavuz Tuzcu
Yavuz Tuzcu 3 aylar önce
Bu nadide kısa filmimizde Anadolu insanımızın misafirperverliğini ve de iş ahlakını bir arada görme fırsatımız oldu. Emeğinize sağlık
Emirhan Cenber
Emirhan Cenber 3 aylar önce
Hayatın zorlukları arasında sıkışıp kalmış, içinde bulunduğu durumdan kurtulmak için sonunu getirecek hamleyi yapan bir iş adamı ve dışarıdan kalpsiz görünen Fehmi beyin aslında ne kadar düşünceli naif olduğunu gösteren bir bölüm. Böyle ince düşünülmüş bir senaryo olabilir mi ya, bayıldım.
Doğuş Ferit Uydur
Doğuş Ferit Uydur 4 aylar önce
Yıllardır süregelen kült komşu çocuğu karakterinin etrafında objektif şekilde işlenen saygılı bir hikaye, Anadolu irfanı ile süslenmiş ödüllü kısa film tadında çok şık olmuş.
Mükramin İlhan
Mükramin İlhan 2 aylar önce
Özellikle cinsel organa istiğfar etmemek üzere uyarılma çok içten samimi ve çağdaş bir yaklaşımla yapılmış.
iwannastayanonymous
iwannastayanonymous 2 aylar önce
@Sefa AŞ Her yerdesin, sal insanları biraz. Dinde zorlama yoktur ve 21. Yüzyıldayız. Hiç mi insanların ne yaptığına dair saygın yok?
iwannastayanonymous
iwannastayanonymous 2 aylar önce
Arkada bir de klasik müzik var ya kopuyorum .d
Suat Vural
Suat Vural 3 aylar önce
@Rosevel Rose Music dinle adamı
Rosevel Rose Music
Rosevel Rose Music 3 aylar önce
@Sefa AŞ qhı
onee
onee Aylar önce
Anadolu iş adamlarımızın ne kadar kültürlü ve örf ve adetlerimize bağlı olduğunu gösteren güzel bir kısa film olmuş.
Mevlüt Karaca
Mevlüt Karaca 4 aylar önce
Son sahnesi toplumumuzun elektrik faturalarına olan zam yağmuruna tepkisine mükemmel bir gönderme olması yapıtın ne denli kaliteli olduğunu göstermektedir. Gurur verici bi o kadarda manidar oscar ödüllerinde sizleri göreceğime emin olmak şimdiden heyecan verici..
Yurtsever Beldek
Yurtsever Beldek 2 aylar önce
Gerçekten çok anlamlı harika bir eser. Ne kadar kaliteli ve anlam yüklü bir kült eseriniz olduğu, saygı ve sevgi çerçevesinde yüzlerce yorumdan bile anlaşılıyor. Başarılar diliyorum.
Batuhan Aydın
Batuhan Aydın 3 aylar önce
Kısa film dalında birçok ödüle aday bir başyapıt. Bu filmin kitabı da olduğu söyleniyor. Komşu çocuğu rolü ile kast sınıfının hala devam ettiğini, büyük balığın küçük balıkları yediğini gösteren bir eser. İş adamlarının ne zorluklarla mücadele ettiklerini, aralarında ki muhteşem çekişmeli bir yaşam ve sanayi de yardımlaşmanın değeri. Aman tanrım.
alper tarık
alper tarık 4 aylar önce
Toplumumuzun önde gelen iş adamlarının çektiği günlük sıkıntıları ve millete hizmet uğruna yaptıkları fedakarlıkları kısa ama bir o kadar da anlamlı bir videoda derlediğiniz için size bütün izleyenlerin nadide teşekkürlerini iletmek isterim. 7'den 70'e herkesin izlemeyip anlamaya çalışması gereken bir kanal. Tek kelimeyle fevkalade bir eser olmuş yine.
69jiafeiscircleshapedcvmbox69
69jiafeiscircleshapedcvmbox69 2 aylar önce
@Sefa AŞ allah yok
Emre Can
Emre Can 3 aylar önce
@Prof.DR.kömürcü ooooo kimler burdaymış :D
Sefa AŞ
Sefa AŞ 3 aylar önce
@Melih Allah daimi dostumuz olsun Allah'u Teala kalbimize nur yolu açsın amin 🌺 18/KEHF-102: E fe hasibellezîne keferû en yettehızû ibâdî min dûnî evliyâ’(evliyâe), innâ a’tednâ cehenneme lil kâfirîne nuzulâ(nuzulen). Yoksa kâfirler, kullarımın Benden başka dostlar edineceklerini mi zannettiler? Muhakkak ki Biz, cehennemi kâfirlere bir ikram (kalacak yer) olarak hazırladık.
Melih
Melih 3 aylar önce
O osurma sahmnesi ne anlatıyordu aga
Yukomen
Yukomen 3 aylar önce
çok iyi ya :)
Joe Black
Joe Black Aylar önce
Globalleşen dünyada, kurumsallaşma ve iş birliği sürecini gözler önüne seren ve bu yolda yaşanan zorlukları açık açık anlatan bir yapım olmuş.
Emrah Altun
Emrah Altun 3 aylar önce
Iste gerçek sanattan anlayan bi topluluk . Yorumları okurken gözlerim doldu . Sizler ne güzel insanlarsınız. Ayrıca yapımcıları da bu güzel eser için ayrıca tebrik ediyorum. ❤❤
Mahmut Coşkun
Mahmut Coşkun 3 aylar önce
Bu nadide eserin vermek istediği mesaj , aile bireylerimizin bizi uyardığı küçükken sürekli uzak durmamız gereken o kötü çocukların , büyüdükten sonra bizim mallarınızı ve hayatlarımızı mahvedebileceğini anlatan öğretici bir film teşekkürler DTW ailesi hoşçakalın
Metin Alıcı
Metin Alıcı 4 aylar önce
sevilmeyen ve hor görülen komşu çocuğu afacanın yeri geldiği zaman hayatını nasıl ortaya koyduğunu, içtiği rakıların karşılığını nasıl ödediğini ve bok torbası patladığında da nasıl çekilmez biri olduğunu gösteren, yani bizi bize anlatan bir eser olmuş.
Mesut Kaya
Mesut Kaya 4 aylar önce
Sanatını hem sanat hem toplum için yapan mükemmel sanatçılar bunlar. Toplumumuzun gelenek, görenek ve yaşantısına ayna tutarcasına gösteren, gösterirken güldüren ve düşündüren bir eser olmuş. Tebrik ediyorum.
Eski Sözlük
Eski Sözlük 3 aylar önce
Gaziantep ve Kayseri gibi Anadolu’muzun güzel iki şehrini anlatan bu güzel bi film ile insanlarımıza olan hasretimi az olsa gidermiş oldum. Teşekkür ederim
Animational
Animational 3 aylar önce
Güzel Kayserimizi layıkıyla temsil eden Anadolu örf adet ve ananelerini cümle aleme tanıtan bir başyapıt. Nuri Bilge Ceylan filmlerindeki derin anlam ve adanmışlık barınıdırıyor.
Thecugara
Thecugara 3 aylar önce
Sizin gibi Anadolunun bağrından kopup gelmiş saygıdeğer iş adamlarını görmekten ve tanımaktan bu şerefe nail olduk teşekkürler güzel insanlar..
İce
İce 4 aylar önce
Gayet ahlak çerçevesinde milli değerlerimize ve örf adetlerimize uygun çekilmiş eleştirel kısa bir film olmuş başrol oyuncusu kayserili iş adamı çok üzüldü fabrikasını kaybettiğinde onunla birlikte ağladık çok duygusaldı
Elchin B.
Elchin B. 3 aylar önce
@İce Sacit amca, ben de spoiler vere bilirmiyim?))
İce
İce 3 aylar önce
@Kadir Berat AY nideyim spoiler vericem nideyim şam fıstıkları açılmıyo
Kadir Berat AY
Kadir Berat AY 3 aylar önce
spoiler yedim üzüldüm şu an
unholytoad
unholytoad 4 aylar önce
Kaç çeşit pastırma olduğu konusunda fikir ayrılığına düştüğümüz anda yolumuzu aydınlatan bir başyapıt. Teşekkürler.
muzaffer Gns
muzaffer Gns 4 aylar önce
Günümüz iş dünyasını ve iş adamlarının aralarındaki ilişkiyi anlatan önemli bir eser olarak yerini baş köşede aldı.
Baldur
Baldur 2 aylar önce
O kadar güzel,kültürlü,terbiyeli bir eser ki tam Oscar Ödülü alacak bir Sanat. Böyle Nadide bir eser dünyada bulunamaz. Anadolunun kültürünü,nezihliğini,terbiyesini ve düzenini öyle anlatmış ki bu esere Ailem bile bayıldı.
zaferify
zaferify 19 gün önce
Üniversitelerde ders olarak okutulmalı. Unutulan değerlerimizi samimi bi üslupla yeniden işleyerek milli şuurumuzu tazeliyor.
Masumiyet Karidesi
Masumiyet Karidesi 4 aylar önce
Ortağı misafirliğe geldiğinde peruğunu ona ikram edip kendisi kasket takan adam gibi adam ❤️ Anadolu insanının misafirperverliğini fevkalade yansıtan bu video için sizlere çok müteşekkiriz.
Yaxinom
Yaxinom 3 aylar önce
Tam bir aile filmi olmuş.Son sahnede komşu çocuğunun bu halde yaşamasına acıyarak çocuğun hayatına son veren iş adamı hepimizi duygulandırdı .
Səma Seyidməmmədova
Səma Seyidməmmədova 3 aylar önce
Yine çok medeni uslupla halk değerlerini göz önünde bulunduran bir baş yapıt ❤️ Harikasınız sizin gibilere ihtiyacımız var ❤️❤️
YUNUS ÜSTÜN
YUNUS ÜSTÜN 3 aylar önce
Ben söze büyük düşünür Lev tolstoy'un şu meşhur sözüyle başlamak isterim ''Sanat düşünebilen gerçeği görebilen toplumu anlayabilen insanların işidir. '' sinema tarihimize bu unutulmayacak şaheser kısa filmi kazandırdığınız için siz değerli ve ancak öldükten sonra kıymeti anlaşılacak sanatçıların önünde saygı ile eğiliyorum.
Fullfresh
Fullfresh 3 aylar önce
Mizahın küfürsüz ve naif bir şekilde de yapılabileceğinin bir göstergesi adeta. Karakter analizlerinin derinlemesine yapıldığı, yozlaşmış toplum düzenine bir baş kaldırı olabilecek eleştirel bakış açısının sanatsal olarak aktarıldığı inanılmaz bir prodüksiyon...
Mehmet Ali Yumrukaya
Mehmet Ali Yumrukaya 4 aylar önce
Sinema tadında ailecek izleyebilecek nadide bir eser. Küfürsüz güldürebilen nadir insanlarsınız, anadolunun iş adamlarını güzel bir şekilde anlatan bir başyapıt. Bu kötü günlerde içimizi ısıtan hem düşündüren hem öğreten bir kanal. Mükemmel.
hürmüz Bogazı
hürmüz Bogazı 2 aylar önce
@tawainase player senide
GeneralCrowbar
GeneralCrowbar 2 aylar önce
Meslek Lisesi öğrencilerinin yaşamış olduğu zorlukları ne kadar da güzel iğnelemiş..
Çağatay Yunus Duran
Çağatay Yunus Duran 4 aylar önce
Geleceğin film yıldızları... Bu kadar nezih,etik ve örnek videolar kaydettiğiniz için müteşekkiriz efenim.
Bayram Baytemur
Bayram Baytemur 3 aylar önce
Gayet ahlak kurallarina uygun bir kısa film olmuş tebrikler 🥰
nisa
nisa Aylar önce
gerçekten sürekli izleten ve ne kadar artık izlemeyeyim artık desem de izleten film tadında video. her izlediğimde farklı anlam, farklı mesajlar çıkartabiliyorum. muhtemelen bu yüzden sürekli izleyip duruyorum. toplumun, aile yapısının muhteşem işlendiği bu video her saniyesinde bana deja vu yaşatıyor. teşekkür ederim deep turkish web.
Furkan Özkan
Furkan Özkan 4 aylar önce
Yine saygı çerçevesinde küfürsüz bir bölüm olmuş tebrikler
Tuğçe Turan
Tuğçe Turan 3 aylar önce
@Furkan Özkan diğer Furkan beye söylemiştim beyfendi, saygı ve sevgi çerçevesinde selamlarımı iletiyorum.
Furkan Özkan
Furkan Özkan 3 aylar önce
@Tuğçe Turan rica ederim
Tuğçe Turan
Tuğçe Turan 3 aylar önce
Yine oldukça yerinde bir yorum olmuş Furkan bey tebrikler
Furkan Özkan
Furkan Özkan 4 aylar önce
Hem adaş hem soydaş, ilk defa denk geliyor
hataylı sergio🇸🇯
hataylı sergio🇸🇯 4 aylar önce
@『𝖜𝖆𝖑𝖊𝖔』 Saydın mı lan
Kumanbeg Beybars
Kumanbeg Beybars 3 aylar önce
Anadolu'nun aile yapısını örf,adet ve geleneklerini akıcı ve realist birşekilde izleyicisine aktaran , sanat dünyasında kalıcı bir etki yaratan , gelecek nesillerle günümüze köprü olabilecek adeta bir başyapıt.
Cengiz
Cengiz 2 aylar önce
Bu skeç de gördük ki insan daima dürüst ve ahlaklı olmalı ki böyle bi durum bizim başımıza geldiğinde kendini senin yerine feda edecek tanıdıklarımız olsun bu bana eski türk filmlerinde ki saflığı ve güzelliği hatırlattı 80lere döndüm resmen senaristi tebrik ederim gaziantepli iş adamının sürekli antep fıstığı yemesi çok ince bi detay olmuş 👏👏
Xein
Xein 3 aylar önce
Abi gerçekten ailemizle birlikte izleyebileceğimiz saygılı sayılı youtuberlardan bir tanesi'sin helal olsun küfürsüz mizah diye buna denir.
MaCeD
MaCeD 3 aylar önce
İnsanlara güvenmememizi anlatan çok öğretici bir kısa film olmuş Tebrikler
Bengisu KESEMEN
Bengisu KESEMEN 3 aylar önce
Kendi oğlunuz olmadığı halde sizin için kendini feda eden birini düşünün. Allah herkesi böyle insanlarla karşılaştırsın. Çok güzel bir video olmuş. Emeğinize sağlık umarım hepimiz böyle insanlarla karşılaşırız.
Black
Black 3 aylar önce
Slm bisey sora bilirmiyim bengisu
Abdulkadir Umut
Abdulkadir Umut 3 aylar önce
kelimeler bile yetmez ,gerçekten karekterler dünyadan birileri gibi kayserili iş adamına dikkat ettiyseniz ne kadar komşunun çocuğuna kötü davransada içi biliyor içinde geçmişten kalma bir sevgisizlik var ,çocuğa değer versede bunu gösteremiyor karekterler çok derin analizler ile yaratılmış ,oyunculuklar ise oscara aday olur bu sene veee o çekim açıları anlatılamaz ,kusursuz bir başyapıt olacaktır kesinlikle…
DOĞU YILMAZ
DOĞU YILMAZ 3 aylar önce
Sonunda küfürsüz de bizleri güldürebilen, Anadolu insanının misafirperverliğini, komşuluk aile ilişkisini çok güzel anlatan muhteşem bir baş yapıt. Mütevazı ama haylaz, çılgın ama durgun, yorgun ama hızlı bir film olmuş. Ailecek izleyebilirsiniz.
Alika
Alika 4 aylar önce
İnsanın insana insanca anlatıldığı bir eser.
ENES BULUT
ENES BULUT 4 aylar önce
Müsiad ve Anadolu Kaplanları gibi müstesna kurumlarda izletilmesi gereken bir başyapıt. Globalleşen dünya’da Anadolulu işadamlarımızın bu gibi sanat eserleriyle sadece sanayide değil kültür anlamındada dünya’ya açılması gerekiyor. Özellikle Emir Gırgıç beyefendiye hem sadakatinden hemde cesaretinden ötürü teşekkürü bir borç bilirim.
TELEFONUNUÇIKAR
TELEFONUNUÇIKAR 3 aylar önce
Müsiad cemaatçi
Metin MEYDAN
Metin MEYDAN 3 aylar önce
Niye tüsiad izlemeyecek mi
Armağan Kıltaç
Armağan Kıltaç 2 aylar önce
Finali beni derinden yaraladı. Yüreğim parçalandı...
Josef stalinko
Josef stalinko 4 aylar önce
Sondaki osurma efektleri olmasa çok güzel bir yapıt cidden. anadolunun köklü zengin burjuvazi yaşantısı çok güzel anlatılmiş cidden 8 / 10 luk bir yapıt Kaybedenler klubunden sonra favori yapıtım olacak. Teşekkurler kızgır ailesi.
Cihan Efruz
Cihan Efruz 3 aylar önce
Beynimi kullanmaya bile gerek kalmadığım, harika estantanelerle dolu Bilim-Kurgu düzeyinde mükemmel bir başyapıt şimdiden Imdb puanı 9,5'i hak ediyor. Hissediyorum sarıyoooooorr.
Friedrich Nietzsche
Friedrich Nietzsche 3 aylar önce
Feodel yapıdan yozlaştırılmış neo-liberal kapitalist düzene atıflarda bulunan muazzam bir baş yapıt. Sanayileşmenin daha az gelişmiş yerlerde daha az gelişmiş insanlar üzerindeki etkisine Tarantino filmlerine de atıflarda bulunan muhteşem bir sitkom.
Uğur Sayın
Uğur Sayın 4 aylar önce
Küfür etmeden güldüren nadir insanlardansınız çok teşekkürler….
xlSavageZzlx
xlSavageZzlx 3 aylar önce
@ittybittybetty bende sana
ittybittybetty
ittybittybetty 3 aylar önce
bayılıyorum deep turkish webin yavaş ama emin adımlarla popüler olmasına,,,
taner films
taner films 4 aylar önce
@IBIS CURIOSUM ironi gömleklerin ütülü olmasıdır kumaş pantolonların düz çizgili olmasıdır
baranyildiz
baranyildiz 4 aylar önce
@Veli İroni sevmektir, ironi aşktır, ironi; büyükleri sevmek, küçükleri korumaktır.
Uwut Demirci
Uwut Demirci 4 aylar önce
Türkiye'nin yetiştirdiği ender insanlarsınız. Küfür olmadan bu kadar güldürebilen kimse yok. Ellerinize sağlık,ailecek izliyoruz.
Jank Revo
Jank Revo 3 aylar önce
Antepli iş adamının ölürken ağzına son bir antep fıstığı atması, antep fıstığı fabriknda olsa ölürken yanında bişey götüremediğini. Makinanın fişinin çekilmesi sahneside hiç bir iyiliğin cezasız kalmadığı gibi konular işlenmiş. Oyunculuklar bizde çok güzel bir tat bıraktı. Sanata bu denli katkılarınızdan dolayı şükranlarımı iletmek istiyorum.
Ömer Onur KANÇELTİK
Ömer Onur KANÇELTİK 3 aylar önce
Çağın çok ötesinde, mutlaka izlenmesi gereken kült filmler listesinde zaman içinde yerini alacaktır.
Hakan -
Hakan - 3 aylar önce
Toplumsal konulara bu kadar derinden, bir o kadar da hassas yaklaşan bir kısa film izlememiştim. Adeta beyninizin kıvrımlarına dokunuyor ve sizi düşünmeye teşvik ediyor. Ne kadar kıvrak zekayla yapılmış eleştiri ama! Emeklerine sağlık.
sedat boyraz
sedat boyraz 3 aylar önce
bu kısa film ödüle doymaz ülkemizi uluslar arası arenada en iyi şekilde temsil edebileceğine candan inanıyorum.
GREENCARD HÜSEYİN HAMBURGERCİ AÇIYOR
3:30
Deep Turkish Web
görünümler 3 Mn
Kıyma 1. Sezon Fragmanı
1:01
Sıfır Bir
görünümler 228 B
ANTALYA'DA KÖPEK BALIĞI YAKALADIM!!
13:41
Deli Mi Ne?
görünümler 1,3 Mn
Müge Anlı ile Tatlı Sert 18 Mayıs 2022 Çarşamba
2:15:10
Müge Anlı ile Tatlı Sert
görünümler 782 B
Gönül Dağı 65. Bölüm Fragmanı (Sezon Finali)
1:00
Gönül Dağı
görünümler 1,4 Mn
ÇİFTLİK BANK
3:46
Deep Turkish Web
görünümler 5 Mn
Славік Мартинюк. Життя під час війни
14:19
Славік Мартинюк
görünümler 108 B
GAZİNOCULAR KRALI ALAATTİN
6:56
Deep Turkish Web
görünümler 1 Mn
MUSTAFA TİLKİ
8:00
Deep Turkish Web
görünümler 4 Mn
ŞİKECİ MUHARREM
2:56
Deep Turkish Web
görünümler 2 Mn
LOKMA SELÇUK
4:30
Deep Turkish Web
görünümler 8 Mn
Tom Odell - Another Love (Official Video)
4:08
Tom Odell
görünümler 434 Mn
Yalnız Kurt 16. Bölüm
2:18:54
Yalnız Kurt
görünümler 1,9 Mn
Gözlerime Bak - 306.Bölüm (Güldür Güldür Show)
12:02
Alparslan Büyük Selçuklu 25. Bölüm
2:13:56
Alparslan: Büyük Selçuklu
görünümler 2,4 Mn