Uzay Çağında Gezegenlere Yolculuk Yaparak 100 GÜN Hayatta Kaldım! Minecraft Hardcore Part 1

  görünümler 387,361

Luser

Luser

2 aylar önce

Kanalıma üye olarak desteklemek için: trshow.info/on/fZ4.html...

•Discord: discord.com/invite/CtDHx7gjAK
•Instagram: luserhuso
•Twitter: luserhuso
•Yayın Kayıtları Kanalım: trshow.info/on/7j_.html...

Modpack: www.mediafire.com/file/u8d941...

İletişim(Contact): luseriletisim@gmail.com

Minecraft sunucularımız SAGANETWORK.NET tarafından sağlanmaktadır! Sizde kaliteli sunucularda oynamak için tıklayın ► www.saganetwork.net/

(Texture Pack ve diğer eklentiler için discord grubuma katılmalısınız!)

YORUMLAR: 1 397
Luser
Luser
Selamlar! genellikle bir yerlerden bir şeyler aldığımda bunu belirtiyorum, 100 gün serileri bana özel değil ama yabancılarda oynadığım tarzda uzay serüveni yok. Ayrıca bu tarzı 2 hafta önce topluluk oylamasında siz istediniz:
Semih Bayrak
Semih Bayrak
100 Gün serisi kesinlikle devam etmeli çok güzel.
Atakan in Wild Rift
Atakan in Wild Rift
sen bu işin en iyisisin hüseyin. 23 yaşındayım ve 7-8 yıl önce minecraft oynamayı bıraktım ama seni izlemeyi bırakamadım. sen hep minecraft oyna, biz hep izleyelim..
Mehmet Arslan
Mehmet Arslan
Bunu 100 gün değilde devamlı bir seri haline getirebilirsin izleriz
Ahmet Yavuz AKARSU
Ahmet Yavuz AKARSU
Selam luser! Sana bir önerim olacak. SevtechAges diye bir mod paketi var, çağ atlıyorsun. taş devrinden uzay devrine kadar... 200 küsür mod paketi var içinde,oldukça yaygın bir mod paketi bakmanı öneririm.
Küçük Oyuncu
Küçük Oyuncu
video larını zevk ve şaşkınlakla izliyorum abi ellerine sağlık tekardan mükemmel video çıkarmıssın ortaya 100 gün serisi aslada bitmesin abi adamsın seviliyorsun <3
Ahmet Melih Bayram
Ahmet Melih Bayram
Abi taşıma kabloları için thermal expension modundaki "itemduct" kablolarını kullanmanı öneririm. Hem eşyaları yere düşürmüyor, hem daha hızlı, hemde daha kolay bir şekilde filtreleme yapılabiliyor. Arama kısmına itemduct yazarsan çıkar.
AbddestsizSukuna
AbddestsizSukuna
hüseyin abi ellerine sağlık,biliyoruz videolar için çok çalışıyorsun daha yeni taşındın işlerin vardır ama yayınları özledik bea
Tuncay Yılmaz
Tuncay Yılmaz
9:47
Aziz Dağlı
Aziz Dağlı
Advanced Rocketery daha iyi bir uzay modu bence. Multiblock makineleri çok iyi. Roketi in dizaynını sen yapıyorsun. Uzay üssünü yapmak aşırı iyi hissettiriyor(uzay üssünde yer çekimini dünyaya olan açısını ve ışığın açısını ayarlayabiliyosun. Karadelikten enerji üretebiliyosun. Orbital miner ile maden kazabiliyosun. Başka gezegenlerden gaz alabiliyorsun. 1.16 sürümüde var.
Can
Can
100 Günlük seri dışında böyle teknolojik ( modern ) bir mod paketi hazırlayıp veya hazırlardan alıp bir survival serisi çıkarır mısın ?
KARA EJDER
KARA EJDER
Minecraft ve uzay modu çok uyumlu oluyor ve zaten bu yüzden en sevdiğim modlardan biridir kendisi. Fazla uzamaması için part şeklinde olması daha güzel oldu bence.
Ahmet Melih Bayram
Ahmet Melih Bayram
Abi eğer 1.12 de oynuyorsan "thermal expension" modu yerine "ender io" modunu öneririm. Hem daha hızlı hem daha stabil. Ayrıca thermal expension modundaki her şey ve daha fazlası var. Ender io modunu kullandığında aradaki farkı anlayacaksın zaten. Umarım mesajımı okuyup moda bir bakarsın.
semih kütük
semih kütük
Gerçekten çok iyi bir seri oluyor gibi geldi devamının gelmesi dileğiyle...
Mert Gns
Mert Gns
Bu tarz bi seride 1-100-1000 olarak devam et luser.
Enes Altug
Enes Altug
bu seriler çok iyi abi seviyoruz seni böyle devam <3
Lofty Guardian
Lofty Guardian
merhabalar;
erustify
erustify
Abi su kovasını klavyeden kolayca erişebileceğin bir yere koymalısın fall damage den kurtulursun enazından ve hardcore gitme olasılığı düşer seviliyorsun :) <3
Itachi
Itachi
Yıllardır videolarını devamli ve keyifli bir şekilde izliyorum harika içeriklerin var gerçekten ellerine sağlık yine etkileyici bir video
mehmetsait akman
mehmetsait akman
Şunu seri olarak yapsanda bizde oturup izlesek güzel olmaz mı be:)
Minecraft'ı Şekil Değiştirerek Bitirmek
16:24