Okan Bayülgen ile Nokta - 29 Eylül 2020 - Norm Ender @Norm Ender

  görünümler 181,971

TV100

2 aylar önce

Okan Bayülgen'in 'Nokta' programına konuk olan ve yeni şarkısı TRshow'da 5 günde 3 milyon dolaylarında, Instagram'da ise 14 saatte 182 milyondan fazla izlenme alan rapçi Norm Ender, "İzlenme satın alıyor musun" sorusunu yanıtladı.
Ender, "Kesinlikle hayır, TRshow üzerinde benim dünya listesine girme zamanım zaten o zaman daha izlenme satın alma diye bir şey yoktu yani. 2006 yıllarından falan bahsediyoruz. TRshow'a ilk eser üreten sanatçılardan biriyim. Bir şey satın almadım zaten bunu tespiti kolay yapılabilir" dedi.
Instagram'da yüklediğim bir şeye herkes bir şey atabilir" diyen Ender, "Bizim bot dediğimiz şey bu aslında. Biri videoma 182 milyon tık mı göndermiş, böyle bir şeyin imkansız olması imkansız" dedi.
Bayülgen: Instagram hakikaten bir geri zekalı dünya ve çok yakında büyük bir tiksintiyle sona ereceğini öngörüyorum
Aynı şarkısının videosunun Instagram'da 14 saatte 182 milyon izlenme aldığını hatırlatan Bayülgen, "Tabii ki platformların farkı var. Instagram'ı Maymunların da kullanabildiği gösterildi. İnsanlara maymun demiyorum. Instagram hakikaten bir geri zekalı dünya ve çok yakında büyük bir tiksintiyle sona ereceğini öngörüyorum ve haklı çıkacağım. Türkiye'nin çok büyük yıldızları orada sahte çay reklamı yapmaya başlayınca korkunç paralar alan insanların minicik paralara itibar etmeleri zaten o dünyanın ne kadar salak olduğunu gösteriyor. Ama burada Instagram'ın şeyi değil birisi sana bot mu gönderdi?" diye konuştu.
"Üstünde durduğum konu gerçekten birinin 14 saatte 182 milyon izlenme alacağını düşünen insanlar"
Bayülgen'in bu sözleri üzerine Ender, "Hesabımız açık. Birisi girip istediği kadar beğeni atabilir, yorum atabilir. İstediği kadar da izlenme atabilir. Bunlara bot deniyor. Benim üstünde durduğum konu gerçekten birinin 14 saatte 182 milyon izlenme alacağını düşünen insanlar" ifadesini kullandı.

Ayrıcalıklardan yararlanmak için bu kanala katılın:
trshow.info/on/ndsdUW_oPLqpQJY9J8oIRg.htmljoin
tv100 canlı yayını. Türkiye çapında yayın yapan tv100'ün canlı yayınını youtube üzerinden her zaman canlı olarak izleyebilirsiniz. www.tv100.com
Türkiye’nin yeni YÜZ’ü tv100 son dakika haberleri, Okan Bayülgen, Ertan Özyiğit, Oytun Erbaş ve canlı yayınlarla yeni video serileriyle her an elinizin altında.
#tv100 #tv100canlı #tv100canlıizle #tv100canlıyayınizle #canlıizle #canlıyayın
ABONE OL → bit.ly/2MMsz5R
tv100 Canlı Yayın İzle: trshow.info/watch/9NMCgLjGVRU/video.html
tv100 uydu bilgileri:
TÜRKSAT 4A
Frekans: 12729
Sembol: 30000
Polarizasyon: V (Dikey)
tv100 Kablo TV, DIGITURK, Turkcell TV+ ve DSMART platformlarında da 37. kanaldan Vodafone TV'de ise 36. kanaldan izlenebilir.
Site: www.tv100.com
Facebook: tv100com/
Twitter: tv100
Instagram: tv.100?hl=tr
TRshow: trshow.info

YORUMLAR
Oğuz Kağan
Oğuz Kağan 23 saatler önce
Norm enderle bozmuş kafayı sürekli millete saldıran bunu alıyor
Hale Akın
Hale Akın 7 gün önce
Rap dunyasinda fikir iscisi birinin oldugunu gormek beni sasirtti ve sevindirdi. Tebrikler .
Ulaş Ağbulak
Ulaş Ağbulak 9 gün önce
Şu medya düşkünü yeteneksiz adamı ekranlara çıkarmaya utanmanız lazım artık. Yazık.
KaptanJigsaw
KaptanJigsaw 6 gün önce
düşünsene normal bir adam gelip sana yeteneksiz ediyor hahaytt
onurttt tv
onurttt tv 9 gün önce
Norm Ender bodrumda gece kulübünde sahne aldı.herkese kazandırdı.yok sattı.allah razı olsun bizde nasiplendik.yine gel lütfen
Elf Dnbş
Elf Dnbş 12 gün önce
Bu kadar özgüvenli bir efendilik... 😊 Sanki sonsuza kadar konuşsa dinlenir. Oturuşunda, duruşunda bile bir asalet var ❤️
Noel Baba
Noel Baba 12 gün önce
Yani bir kural var ortada ve kuralları yıkmak için kural koyuyorsun. Çelişkili değil mi? Basit bir paradoksu bu kadar gündeme alan kişinin ortada sanatçıyım diye dolaşıp taklit olduğu halde bana gelen bütün kötü yorumların tam tersidir mantığı güderek insanları kandırması ne kadar doğrudur müzikten çok da fazla anlamadıkları ve hatta müzisyen olmadıkları halde. Norm Ender zeki bir dolandırıcıdır hepsi bu. İsmi Norm fazlasıdır çünkü bu tarz insanlar ne üretici ne de yaratıcıdır. Olmayan bir şeye bir kulp takıp karşısındaki artık dinleyicisi mi her neyse kimse ki şuan yaptığım da o değildir karşılarındaki insanların zekasıyla alay ederler ve buna mizah diyen embesiller de vardır mizah dediğin asıl insanın kendisiyle alay etmesidir çünkü zaten sınırsız olan bir şeyi her türlü pazarlamak oldukça kolaydır. Kısacası rap müzikte bir kalite vardır müzikler hiçbir şekilde şu daha iyidir bu daha iyidir olarak ayrılamaz klasik müzikten daha iyi rap şarkıları vardır bunu müziğin kalitesi belirler. Kalitesiz bir klasik de mümkündür mesela dandik bir müzik aletiyle çalacağın hemen her müzik kalitesiz olur Steve Vai de çalsa bu böyledir. Bir insanın bilgisizliği ile alay etmek de ancak ve ancak kişisel mastürbasyondan başka bir şey değildir çok çok kolaydır çünkü kimsenin umurunda değildir. Ha hiçbir insanın da zaten her şeyi öğrenebilmesi mümkün değildir. Açık aramak sanatsa herkes sanatçı o zaman. Sanat basittir zor değildir saçımı her gün aynı kestiriyordum şimdi bir yanını sıfıra vurdurdum artık sanatçıyım, e değilsin bu sanat olsa bile olsa bile diyorum sırf prestijin bu kadar tüketilme dönüştürülmesi ve her şeyin de zor olduğuna inandırılma çabasıdır ve işin güzel tarafı da son derece zor olmasıdır gerçekten sanat yapabilmenin fakat bunu bu kadar yüzeyselleştirmek asıl iyi niyetli olmayan şeydir daha doğrusu tam olarak güvenilmeyecek bir şeydir. Çok çalışıyorsun ve kimse dinlemiyor müziğini diyelim fakat senden çok daha yeteneksiz biri parayı basıp biraz yardımla ve zekasını kullanarak diyor ki tek dediği şey de bana ne, sonra da kendini kazayla ya da isteğin dahilinde çok daha farkı bir moddayken dinlerken buluyorsun ve kendinden nefret ediyorsun. Herkes böyle düşünmüyor mu? Müzikle az çok uğraşan birisi fakat gerçek bu değil aq bu kişinin kendisini kandırmasıdır kişisel mastürbasyondan bahsettim mi tam hatırlayamadım ama bu odur işte gerçekten öyleyse herkes bunu görürdü zaten Cem Yılmaz hala öldükten sonra değerinin bilineceğini düşünüyor o yüzden komik zaten. En başta hayal olup olmamasının hiçbir önemi yok sanat olabilmesi için onu da söyleyeyim ne tv karşısında olmak ne de sanatçıyım demek ilk başta bir bardağı alıp su içmek de hayaldir peki bu sanat mı? Sonuçta daha almadın bardağı eline.
bilalafif altun
bilalafif altun 14 gün önce
no1 i al yaw bakalım ne olacak ....
hümeyra yavuz
hümeyra yavuz 16 gün önce
Gerçek müzisyen gerçek sanatçı duruşudur norm ender 👊🏻🤛🏻
Abdullah Muaz Çimen
Abdullah Muaz Çimen 16 gün önce
Hrant Dink için "toprağı bol olsun" demesi bile kültürlü olduğunu gösteriyor. Bilmeyen biri olsa "Allah rahmet eylesin" falan derdi.
Abdullah Muaz Çimen
Abdullah Muaz Çimen 16 gün önce
Konuşmasını, diksiyonunu ve duruşunu çok iyi buluyorum ama keşke eser üretmede de bu kadar zengin olsa.
SİBEL AKGÜÇ
SİBEL AKGÜÇ 17 gün önce
Okan bayülgen şok'tan şoka giriyor norm ender'i dinlerken.Sakin ve sade bir adam kabul et artık..
Merve Yavuz
Merve Yavuz 18 gün önce
Harika cümleler Norm Ender, harika örnekler. İzlemekten çok zevk aldığım bir program oldu, Okan Bayülgen'e de teşekkürler.
Poyraz Poyraz
Poyraz Poyraz 19 gün önce
OKAN, karşında oturan kişi 90'ların sonunda zaga'daki BAYÜLGEN. biraz aşırı, biraz arıza, çokça gerçekçi ve çokça aykırı. biliyorum okuyorsun burayı.. Zaman sihirli bir şey. Kendini karşına çıkardı. Zamanın hatrına bu adamı karşı sandalyende daha çok oturtmalısın.
Go Bigger
Go Bigger 19 gün önce
Okan'ın niye bu kadar çok ilgi gösterildiği ile alakalı sorusunu ben cevaplıyım. Çünkü adam düşündüğünü çok net şekilde ifade edebiliyor. Anlaşılır konuşuyor ve en önemlisi mantıklı konuşuyor. Kendisini dinletiyor yani.
Cem EZELHAN
Cem EZELHAN 19 gün önce
Okan bey Mutlaka Şanışer karşı koltuğunda oturmalı. Muhabbeti Sabırsızlıkla Bekliyorum.
#suman #suman
#suman #suman 21 gün önce
Hersey cok SIKICI YAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
berna evin
berna evin 21 gün önce
Norm Ender hep gelsin hep konuşsun
you life
you life 22 gün önce
Normenderi tanımam etmem. programı baştan sona şimdi seyrettim ve diyorumki ankarada bile bu kafa çok çok az. Hani diyorlar ya parti kur oy verelim.
Poyraz Poyraz
Poyraz Poyraz 23 gün önce
Programı sonuna kadar izledim. İçim dolu dolu. Sayfalar yetmez. O yüzden kısa geçeceğim. Zaga'dan beri yıllardır sıkı takip ettiğim Okan ve Tekir'den beri bildiğim Ender. Bu nasıl lezzetli, dolu bir programdı böyle. Okan, zamanında "29 yaşından sonra şöhrete kavuşmuş biri olarak popüper popçular gibi çok ta şımaramıyorum" açıklaması yaptığın günleri hatırla... işte bu ender denen adım senin o halin. Sadece kendinizi ifade etmek için kullandığınız enstürmanlarınız farklı.
james rock
james rock 24 gün önce
Sagopa gelsin
Onur Demir
Onur Demir 24 gün önce
Okan bayülgen konuşurken ilerleten sadece benmiyim
merting_ blockstrike
merting_ blockstrike 26 gün önce
56:12
merting_ blockstrike
merting_ blockstrike 26 gün önce
Tekrar butonuyum 35:48
merting_ blockstrike
merting_ blockstrike 26 gün önce
Şu adamın lise terk olduğuna inanamıyorum
sjeodhsos '
sjeodhsos ' 26 gün önce
31:59 hangi şarkında Türk efsanelerini yansıttın peki?
sjeodhsos '
sjeodhsos ' 26 gün önce
9:05 o zaman neden rap i bu vandalizmin içine atıyorsunuz?
Sami Gür
Sami Gür 26 gün önce
Ender'in bardağında Beypazarı mı var!?
imam Yarar
imam Yarar 27 gün önce
Okan'ın norm hayranlığı... Sorularda bayağı, bayağı çanak
Onur Tunalı
Onur Tunalı 27 gün önce
Okan sayesinde bu tür dijital balonları daha iyi anlıyoruz.
FURKAN EMİN
FURKAN EMİN 28 gün önce
247 ölsün var
ucy mp4
ucy mp4 Aylar önce
ZIMBOLAR
SeLim Kurnaz
SeLim Kurnaz Aylar önce
okan bayülgenin tarzını pek sevmem normalde , enderle konuşurken bana itici gelen kişiliğini kenara bırakmış gibi geliyor.
Carl Jr
Carl Jr Aylar önce
Çok keyifli ve samimi bir söyleşi olmuş.
Yunus Emre Canbay
Yunus Emre Canbay Aylar önce
Şu normu seviyorum ya adam gibi adam
Banu Oruç
Banu Oruç Aylar önce
👌
Özlem Sarman
Özlem Sarman Aylar önce
31:26
Undead St
Undead St Aylar önce
Norm Ender'in bu program da konuşuyorken kafası güzel görünebilir ama söyledikleri ile yaptıkları o kadar çelişiyor ki ben bu adamın asla ceza, sagopa,Fuat Ergin gibi bir rapçi olabileceğini düşünmüyorum. Söylediği ve yaptığı herşey sanki rap dünyasına kendisini hala kabul ettiremediği için düzeni eleştirmek için değilde, Türkçe Rap'i ve Rap dünyasını eleştirmek içinmiş gibi geliyor.
Leyla Ekici
Leyla Ekici Aylar önce
Okan bayülgen norm enderin yakışıklılığını kıskandı bence 😂
mr.steeltv
mr.steeltv Aylar önce
permalanmış aslan,ağdalanmış şempaze,pudralı bukalemun ,makyajla her şey olmuyor.consept adına ne yapabiliriz sorusuna verilmiş en güzel cevap=s ı f ı r .bile değil sıfırın altında çok yazık. production da çalışan ekbin para kazaranıyor olması sevindirici sadece bayülgen kendini izlemeli ve çok üzülmemeli . üzülmemeli çünkü potansiyeli zaten bu.
Ulviyye Memmedova
Ulviyye Memmedova Aylar önce
Baya iyi!
Ulviyye Memmedova
Ulviyye Memmedova Aylar önce
Çok iyi!
Yiğit Berk Bakırhan
Yiğit Berk Bakırhan Aylar önce
11:23 “Soran olursa mekan yeraltı” Norm Ender-Playboy
YICD
YICD Aylar önce
harika
diyar iletisim
diyar iletisim Aylar önce
Ceza ve Sagopa
Furkan Efe
Furkan Efe Aylar önce
Massakayı sorardın adam olsaydın edisi sormayı biliyon
Emir ile Türkçe Rap
Emir ile Türkçe Rap Aylar önce
Git ALLAH aşkina , baska tema'da video bul
coşkun coşar
coşkun coşar Aylar önce
Okan abinin saçı peruk mu norm ender köse mi aklım da ki iki soru 🤔
Light of Froyd
Light of Froyd Aylar önce
Yer altı canavarı nerde be
haynis hayrunisa
haynis hayrunisa Aylar önce
35.48 çok güzel
haynis hayrunisa
haynis hayrunisa Aylar önce
okan baybülen saçını boyatmış
haynis hayrunisa
haynis hayrunisa Aylar önce
şu okan bayülende gey mi ne
Ülkü Zeybek
Ülkü Zeybek Aylar önce
Aşık veysel köroğlu ile kendini kıyaslıyor kadınları aşagılayan birisin sen şarkıların küfür dolu bu nasıl kültür
WINCHESTER
WINCHESTER Aylar önce
Allah aşkına Neyzen Tevfik in şiirlerini bi acsana . Küfrün babasını göreceksin
haynis hayrunisa
haynis hayrunisa Aylar önce
doğum günümde atmışlar çok mutlu oldum
haynis hayrunisa
haynis hayrunisa Aylar önce
@coşkun coşar tmm abi
coşkun coşar
coşkun coşar Aylar önce
@haynis hayrunisa istanbul ama şu anda mersindeyim mesleğim pastane şefiyim
haynis hayrunisa
haynis hayrunisa Aylar önce
@coşkun coşar bir mesleğin varmı abi
haynis hayrunisa
haynis hayrunisa Aylar önce
@coşkun coşar nerde yaşıyorsun
coşkun coşar
coşkun coşar Aylar önce
@haynis hayrunisa yok görmedim
Gandalf
Gandalf Aylar önce
Kendisini bu kadar iyi ifade edebilen rapçilerin olması güzel.
Nisa _bockun
Nisa _bockun Aylar önce
Sabaha kadar konuş dinlerim seni...
Nisa _bockun
Nisa _bockun Aylar önce
Sadece rap değil, konuşması, efendiliği ve kültürü ile kısacası herşeyi ile mükemmel bir insan. Zaten Okan Bayülgenin takdir ettiği insanlardan bitanesi.
Alper Sağsöz
Alper Sağsöz Aylar önce
Saygısıyla anlattıklarıyla çok başarlı bir sanatçı . Kaliteli bir program olmuş.
Onkel Yusef Kilic
Onkel Yusef Kilic Aylar önce
Norm ender gercekten kendine örnek alabileceyim bir insa aşiri bilgin ver boş konuşuyor insanin 10 dakika sohbet etdikten sonra cok daha bilgin olabilecegi birisi
polaaat535 polaaat535
polaaat535 polaaat535 Aylar önce
şu videonun başından tut sonuna kadar arkadan hep böyle acayip bir ses geliyo ve rahatsız ediyor bir işi yapıyosunuz bari düzgün yapın.
Şiir Hane
Şiir Hane Aylar önce
1- Sagopa 2- Ceza 3- Norm bunlar dışında rap müzik hakkında başka bir insan tanımam. Son derecede kültürlü insanlar öğrenmeyi sever ve öğretmeyi de severler. Türkiye kültürünü ve geleceğe dair insanların beklentilerini de yansıtacak nadir insanlardan. Norm Life 12 yaşımdan beri seni dinlerim
Şiir Hane
Şiir Hane Aylar önce
08:46 ** 😂😂
Buket altınöz
Buket altınöz Aylar önce
Kaliteli sanatçı her anlamda 👍🏾
Miralay
Miralay Aylar önce
Fero iyi çocuksun da sanat ve sanatçı anlamında Norm enderin N'si bile olamazsın 🦅
Batuhan
Batuhan Aylar önce
Mikrofon çok kötü konuşmacı sustuktan sonra çok sert sesi kesiyor.
Özkan Özer
Özkan Özer Aylar önce
Sesi kim aliyosa daha almasın bence
ben MAHİR
ben MAHİR Aylar önce
Ya siz anlamıyorsunuz hidra ve diğer rapciler in dediği gibi bireysel değil bunu anlatmak istiyorlar mesla FIGHT KÜLÜP gibi nasıl linç yaptıysanız bence başarılıydı siz onlar çıkarsın ben dinlerim kafası dasınız mesela ben contra seviyorum bu demek değildir başka dinlemeyin hayır tabiki de sadece yorum yapmayın yani şöyle toplumsal algı yaratıyoruz sunuz sadece beğenmediysen bile bi Bilgin olsun şu yüzden diye bil ön yargı lı olmayalım FIGHT KÜLÜP 2 de r reymeni çıkardınız linçleyerek neyse ben i zeki olanlar anladı ztn kendedize iyi bakın ❤️
ZaBaNdaS
ZaBaNdaS Aylar önce
Böyle dolu dolu kaliteli bir adamın sevdiğim müziğin sanatçısı olmasını isterdim tabi bencilce :) Okan olmasa bu adamı tanımazdım kesinlikle.. bu arada bence bu programda muhtemelen çok uzun bir süre ya da hiç bu kadar keyifli bir program olmayacak.
SELÇUK ÇULLU
SELÇUK ÇULLU Aylar önce
Adam çok kültürlü bilgili
Eren Eryiğit
Eren Eryiğit Aylar önce
Şöyle 3 4 Saat Yapsaydınız
๖ۣۜXİMMORALİTY๖ۣۜ
๖ۣۜXİMMORALİTY๖ۣۜ Aylar önce
abi bune dorm biraz yaşlan lan
Bonex 35
Bonex 35 Aylar önce
Fıss
Ersin BOZ
Ersin BOZ Aylar önce
Sagopa Kajmer & Norm Ender düeti yakındır, not alın
Ersin BOZ
Ersin BOZ Aylar önce
@WINCHESTER ender gençliğinde sagopaya sallasa da şuan kafa yapıları aynı bi ışık yaksa Sagopa patrona yaptığı gibi geri çevirmeyecektir. Buna benzer bi yorumu patron için de yapmıştım düet geldi. Bekleyelim ve görelim ayrıca çokta keyifli olur
WINCHESTER
WINCHESTER Aylar önce
Nereden bu kanıya vardın?
Ersin BOZ
Ersin BOZ Aylar önce
Bilgi birikimi olan, laubali ukala olmayan, konuşmasını bilen, kendisini ve temsil ettiği kültürü iyi ifade edip açıklayabilen bir kaç TÜRKÇE rap sanatçısının olduğunu bilmek umut verici. Teşekürler ENDER 👊✊✌️
D. K.
D. K. Aylar önce
Norm enderson seviliyosun
Seksendört Fan
Seksendört Fan Aylar önce
Rock çıyım ama bu adama bayılırım 🤘🏻
Sarı Papatya
Sarı Papatya Aylar önce
Bu adam konuşsun biz dinleriz çok donanımlı ve başarılı bir rapci iyiki rap yapıyor iyiki bizde dinliyoruz 🙏♥️
Enis
Enis Aylar önce
Kral.
Melek Yarali
Melek Yarali Aylar önce
2 tane zeki kültürlü adamı dinleyip izlemek kadar keyif verici bişey olamaz tvlerde görmeye hhasret kaldığımız dolu kafalar boş tenekelerden çok sıkıldık
Melek Yarali
Melek Yarali Aylar önce
Dobra akıllı hazır cevap ve yalakalik etmeyen 2 adam gibi adam Okan ve norm ender sizi çok seviyorum iyiki varsınız
Hakan ÖZBIYIK
Hakan ÖZBIYIK Aylar önce
norm ender rin çok fazla rapı var ama en güzel rapı ihtiyacım yok
Blessymlw
Blessymlw Aylar önce
Doğruyu söylemek gerekirse evet Hip Hop dünyasının en yakışıklı adamı Norm Ender.
Kemal Gül
Kemal Gül Aylar önce
güzel bir bölüm olmuş fakat bir şarkıda gitar solosunun belli bir süresi olması gerektiği düşüncesi çok yanlış. bu bir tercih meselesidir, şarkının tamamı solodan oluşması onu kötü yapacaktır diye bir durum yok , sanatçının müziğine bağlı bir durum. tamamen saz solosundan oluşan parçalar da olmasın o zaman? tamamen gitar solosu üzerine kurulmuş şarkılar var bir sürü. Norm Ender de bu söylediği şeyin yanlış olduğunu biliyordur, kesinlikle bilmediğinden değil, program heyecanı.
Asya A
Asya A Aylar önce
Kuş uçar, balik yüzer ben de rap yapiyorum aslinda konu bu kadar basit..
Ferhat 21
Ferhat 21 Aylar önce
Biri Erman'ı sorsaydı keşke
Poyraz
Poyraz Aylar önce
Ender mi kinder mi bırak şimdi onu bunu buraya rapin starları cezayı sagoyu göster bize okan
Nisa _bockun
Nisa _bockun Aylar önce
Ne boşsun
Süveyda Bayrakli
Süveyda Bayrakli Aylar önce
Norm Ender zeki adam! Hem dinleyicisine hem kendisine saygiyi esirgemiyor. bos bir dam degil, 10 yil sonrada dinlerim raplerini. Bilgelik eskimez, popülerlik eskir. Seviyoruz seni Norm!
Samet bedir
Samet bedir Aylar önce
Ilk defa bir youtube videosunu sonuna kadar izledim... mükemmel
M & S
M & S Aylar önce
Güzel röportaj ancak Erman'ı sorsanız daha iyi olurdu.
İlyas Enes Çiğdem
İlyas Enes Çiğdem Aylar önce
“Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmayın” Rota’nın sözüdür bu arada..
Ali Atmaca
Ali Atmaca Aylar önce
Ben hep burjuvaydım 😎
Şahadol Art
Şahadol Art Aylar önce
Norm Ender sana rapçi diyenin gözü kör olsun ben Şehinşah hayranıyım norm Ender Şehinşahı kıskandığı için şarkı yapıyor hiphop ve rape darbe vurmak zarar vermek istiyor bence
qwa
qwa Aylar önce
şakaysa komik değilse daha komik
Asmakaya HD
Asmakaya HD Aylar önce
Hey mike atsana bir like 😂
EMİR İMRE
EMİR İMRE Aylar önce
Okan bayülgen konuşurken hizi 0,5 yapin karsiniza sarhos okan bayülgen çıkıyor ahahsjcjcjckc
EMİR İMRE
EMİR İMRE Aylar önce
Okan bayülgen: ııı, eee ,ııı , eeee
*Skeleton flower*
*Skeleton flower* Aylar önce
Dinlemeye değer
Sümeyye Güneş
Sümeyye Güneş Aylar önce
Norm Ender ile konuşmakta böyle bir şey işte. Hayatın kendisi ✌
Ateş Hekimoğlu
Ateş Hekimoğlu Aylar önce
Hiciv, nükte, Neyzen İhtiyacım Yok şarkısında geçti bu sözler bu programda da anlattı.
rippeace Peace
rippeace Peace Aylar önce
Müziğini sevmem sesin hoş değil tekniğin basit ama duruşun tavrın hiphopı konferans verir gibi iyi anlatabilip temsil etmen mükemmel
Ferdi Havalan
Ferdi Havalan Aylar önce
Kayıttaki bu berbat rüzgar sesi nedir, her konuşma esnasında geri plandan patlayan sesi duyan bir Allah'ın kulu yok mu?
Nazan Yeter
Nazan Yeter Aylar önce
okan bey norm enderi 8yasinda oglum dinlerken o yastaki bir çocuğa uygun söz ve davranislari olmadigi icin uygun bulmadigim icin yasakladim bunlar kliplerinden ötürü idi şimdi kendim sizin programiniza denk gelmem tevafuk oldu aslinda önyargılı bir insan degilim fakat norm enderden hic hoslanmamistim simdi dinleyince neden norm ender olduguna hak verdim yinede rap ilgimi çekmiyor kendisine basarilar diliyorum.
ateşler kanalı
ateşler kanalı Aylar önce
Aga yemin ederim norm ender'e diss yazıyordum taaki bu videoyu izleyen kadar
Az Sevdim
2:30
Reynmen - Topic
görünümler 411 B
İbrahim Selim ile Bu Gece #43: Norm Ender, Ozan Buğra Kaya
1:21:39
Zorlu Performans Sanatları Merkezi
görünümler 257 B
tv100 Canlı Yayın HD
TV100
görünümler 908
tv100 Ekonomi Canlı Yayın HD
TV100
görünümler 1
TRT Haber Canlı Yayını
TRT Haber
görünümler 2
Az Sevdim
2:30
Reynmen - Topic
görünümler 411 B
Sol Yanım 2. Bölüm Ön İzleme
0:48
Sol Yanım
görünümler 767 B
İlk Diktatör JÜL SEZAR Kimdir ? Geldim, Gördüm, Yendim !
18:57
Engin Deniz Videoları
görünümler 174 B