Halil'den Sıla'ya Yemek Karıştırma Dersi - Nermin'in Enfes Mutfağı

  görünümler 490,417

Nermin'in Enfes Mutfağı Kanal 7

Nermin'in Enfes Mutfağı Kanal 7

Yıl önce

Nermin'in Enfes Mutfağı - Halil, Sıla'ya yemek yapmanın püf noktalarını anlatıyor.
(2 Haziran 2021)
YEMEK TEK YÖNE KARIŞTIRILIR
LEZZETLİ YEMEK TARİFLERİ NERMİN’İN ENFES MUTFAĞI İLE KANAL 7’DE
Kanal 7’nin yeni programı Nermin’in Enfes Mutfağı’nda pratik tarifler, lezzetli yemekler, şık sunumlar yer alacak. Program yemek yapmayı keyfe dönüştürürken, Nermin Gül pratik ve lezzetli yemeklerin sırlarını verecek.
Kanal 7 ekranlarında yepyeni bir program başlıyor. Yemek tutkunlarını buluşturacak olan Nermin’in Enfes Mutfağı izleyicisini yeni güne hazırlayacak. Sosyal medyanın sevilen ismi Nermin Gül, Nermin’in Enfes Mutfağı ile ekrandaki yerini alacak. Birbirinden lezzetli yemekler, hayatın içinden konular, sağlık dolu bilgiler Nermin’in Enfes Mutfağı’yla Pazartesi’den Çarşamba’ya evlere konuk olacak. Sağlıklı yemek tarifleri, yapımı kolay aperatifler, pratik lezzetler, şık sunumlar Nermin Gül’ün anlatımıyla ekrana taşınacak. Nermin Gül, her biri alanında uzman isimlerle birlikte izleyicinin kafasına takılan soruları canlı yayında ele alacak.
Nermin Gül’ün yıllardır sosyal medyada verdiği birbirinden nefis tarifler, gün sofralarının vazgeçilmez ikramlıkları ve muhteşem yemek menüleri Nermin’in Enfes Mutfağı’yla Kanal 7 ekranlarında olacak.

YORUMLAR: 295
Mahmure Aras
Mahmure Aras
Lütfen bu güzel çiftimiz tekrar gelsin maşallah size🌼🌼🌼🌼🌼🌼
sadaqat kenqerli
sadaqat kenqerli Yıl önce
Sila çok zarif güzel bir kız!Mutfakta iyi olmaya bilir,dert değil şimdi her şeyin tarifi internetde vardır hiç kafa yormağa değmez!ALLAH başarılarını daim eylesin,bahtını da yüzü kibi güzel eylesin İNŞALLAH!
Iliriana Alikaj
Iliriana Alikaj Yıl önce
Sila je e mrekullueshme je nje aktore ne moshe te re por qe prezanton nje ruol sikur ke nje jet ne kte aktrim..bravo sigurisht me zotin Halil jeni te perkryer..
Sevil Şimşek
Sevil Şimşek Yıl önce
Sıla helvayı kavururken Halil sılaya sıcakmı diyip bez araması çok hoştu sılanın elinin yanmasını istemedi Halil sılaya aşkla bakıyor çok yakışıyorlar maşallah 🤗💕
rosario martinez
rosario martinez Yıl önce
He visto todo el programa y tengo que decir que es admirable como dos colegas-amigos del trabajo velan el uno por el otro, son muy afectuosos y por si fuera poco, son super artistas.
MIGUELINA POLO
MIGUELINA POLO Yıl önce
Deberían traducir al español para saber lo que dicen para el público latino gracias saludos desde México 🙋Sila y Halil buenos actores
Lourdes Lobato
Lourdes Lobato
Aquí en esta entrevista Sila lo mira 🤩🤩🤩🇪🇦👏
Meczubun_biriktirdikleri
Meczubun_biriktirdikleri Yıl önce
Sıla'nın tepkisine bayıldım çok doğal 🌞😅😅
Güner Aydin
Güner Aydin Yıl önce
Emanet dizisi bizlere Halil ibrahim ceyhan gibi bir aktör ve Sıla Türkoğlu gibi Zümrüt gözlü şu perisi gibi güzel bir sanatçı kazandırdı ikisininde yolları ve bantları açık olsun birbirlerine çok yakışıyorlar bize hissettirdikleri sanki özel hayatlarındada birbirlerine karşı boş değiller hayırlısı olsun inşallah
Cristina Aparecida do Canto
Cristina Aparecida do Canto Yıl önce
Que pena que não entendi nada, mas admiro muito o casal, são formidáveis 💖🇧🇷
Niculina Baicu
Niculina Baicu Yıl önce
That moment when you understand only one word, "çorba" because that's the name of "soup" in your language😂😂😂...I love Sila and Halil, the best couple!
Benan Özmen
Benan Özmen Yıl önce
Bunlar gerçekten yakışıyor bir birlerine dizi tadında izledik aşk parçaları 💙❤️🏹🌼
Ana Dalton
Ana Dalton 14 gün önce
SILA y HALIL, son unos Excelentes Actores e Irradian mucha Ternura. Felicitaciones !!!. Que el ÉXITO, los acompañe Siempre !!!. 👏👏👏
marlene krettli
marlene krettli Yıl önce
Amo esse casal Halil e Sila mostrando as suas habilidades em tudo que fazem 🥰🥰👏👏👏👏🇧🇷
Öznur Özcelik
Öznur Özcelik Yıl önce
İkiside çok tatlı mașallah ❤️ severek izliyoruz emanet dizisini. Rabbim yollarınıda bahtlarınıda açık etsin inșallah
Angela Maria
Angela Maria Yıl önce
Lindos demais,era pra eles fazerem a berinjela com arroz e iogurte que e o prato que eles falam em Emanet ❤️❤️❤️❤️ e receita em português pra nós a preder.
Noor Fatima
Noor Fatima Yıl önce
I cannot understand Turkish but l can only watch this for HALIL and SILA ❤❤💕😍
xKeiraa
xKeiraa Yıl önce
Merba & Salam!
Hajra Abbasi
Hajra Abbasi Yıl önce
I'm guessing it's a morning cooking show. ❤ I love both of these actors, they are amazing together on screen 😍😘. The host of this show is pretty💖
Ayşe Adem
Ayşe Adem
Çok uyumlu çok tatlilar