"Sende iyice sorgu meleğine döndün Mustafa'm!" | Kızılcık Şerbeti 32. Bölüm

  görünümler 26,127

Kızılcık Şerbeti

Kızılcık Şerbeti

2 aylar önce

Kızılcık Şerbeti'nin 32. Bölümünde; Doğa’nın avukatının Fatih tarafından satın alınması ile başlayan süreç, Doğa’nın aleyhinde ilerlemektedir. Fatih’in ayrılmamak konusundaki ısrarları ve Abdullah’ın baskısıyla Nilay’ın şahitlikten çekilmesi dava sürecini uzatacaktır.
Kısa bir süreliğine bebeğini Nursema’ya emanet eden Doğa, onun bunu fırsat bilerek çocuğunu görsün diye Fatih’i çağırması nedeniyle ikilinin arası açılacaktır.
Nursema ve Umut’un, Abdullah’ın evine geçici olarak gelmesi ikilinin ilişkisini olumsuz etkilerken Pembe kızının yanında olmasından dolayı çok mutludur. Ancak Umut’un geceleri barda şarkıcılık yaptığına yakından tanık olan Abdullah damadını sert bir şekilde uyaracaktır.
Ömer ve Kıvılcım evlendiklerini deklare etmek üzere bir yemek daveti yaparlar. Alev yemeğe son anda katılacak ve büyük bir bomba patlatacaktır. Ama en büyük sürpriz finalde mahkeme salonunda yaşanacaktır.
Kızılcık Şerbeti’nin kısaca konusu:
İyi eğitimli, realist ve modern bir kadın olan Kıvılcım (Evrim Alasya), eşinden boşandıktan sonra dimdik ayakta kalmış, iki kızını da inandığı değerler doğrultusunda yetiştirmiştir. Küçük kızı Çimen (Selin Türkmen) henüz liseye devam etmekte, büyük kızı Doğa (Sıla Türkoğlu) ise üniversitede diş hekimliği okumaktadır. Kıvılcım’ın tek isteği çocuklarının ileride başarılı ve mutlu olmalarını görmektir. Doğa’nın daha üniversiteye girdiği ilk yıl erkek arkadaşıyla evlenmesiyle büyük bir hayal kırıklığı yaşayan Kıvılcım, hayatının şokunu kızının kocasının ailesiyle tanışmasında yaşar. Doğa’nın kocası Fatih’in (Doğukan Güngör) ailesi muhafazakar bir ailedir. Kızının hayata bu kadar farklı bakan bir aileyle yapamayacağını düşünür. Doğa ise aşklarının her türlü farklılığın üstesinden geleceğine inanmaktadır. Kızılcık Şerbeti; doğruları aynı, yöntemleri farklı olan iki uç aile arasında kalan bir aşk hikayesidir.
Kızılcık Şerbeti’nin oyuncu kadrosunda; Barış Kılıç, Evrim Alasya, Settar Tanrıöğen, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Doğukan Güngör, Müjde Uzman, Yiğit Kirazcı, Aliye Uzunatağan, Feyza Civelek, Ceren Yalazoğlu Karakoç, Emrah Altıntoprak, Feray Darıcı, Selin Türkmen, Özlem Çakar, Rahimcan Kapkap, Serkan Tınmaz yer alıyor.
Kızılcık Şerbeti yeni bölümüyle Cuma 20.00'de Show TV’de!
Kızılcık Şerbeti TRshow kanalına abone olmak için ➡ showtv.tv/fsGmQ8
Kızılcık Şerbeti Facebook hesabını takip etmek için ➡ / kizilcikserbetitv
#ShowTv
#EmrahAltıntoprak
#FeyzaCivelek

YORUMLAR: 21
@emirkozcuoglu650
@emirkozcuoglu650 2 aylar önce
Bu zekayla bu yaşa gelmesi mucize olan umut'un, nursema'nın avukatıyla muhattap olmak zorunda kalacağı bölümünü yakında izleyeceğimizi düşünüyorum.
@emirkozcuoglu650
@emirkozcuoglu650 2 aylar önce
Ne oldu ya bu diziye; senarist mi değişti? yeni doğmuş bebeğin velayetinin (tedbiren dahi olsa) tek celsede! (ikinci celseymiş) anneden alınıp babaya verildiği nerede görülmüş? üstelik akıl sağlığı gibi konulardaki iddialar tanık beyanıyla bu şekilde ispat edilebilir mi sanıyorsunuz allasen? dünyalar kadar deli paralar kazanıp bir hukuk danışmanlığı almıyorsunuz ya; ayıplıyorum bir hukukçu olarak bu garabet senaryoyu; tebriks.. atlamışım bir de anlaşmalı boşanma duruşması görülüyor; çocuğun velayeti konusunda anlaşılmadan anlaşmalı boşanamazsınız diyen bir hukukçu dostunuz da mı yok; yazık ya. fatih karakterinin saç boyasıyla dalga geçtik diye saçını tekrar koyuya boyatmış; hiç mi aynaya bakmamıştın kral önceden; o ne komiklikti öyle.
@lalnagyeva3262
@lalnagyeva3262 2 aylar önce
Bölümler önceden çekiliyor öyle birşey dedik diye 1 bölüme değişmez ki
@zarttirizort
@zarttirizort 2 aylar önce
Gerçekten saçma yorumlarınız var😂 "Senarist mi değişti" diyorsunuz sanki bu senarist daha önce bu velayet konusunu çok mantıklı yazıyormuş gibi😀 esas senarist değişmediği için bu olayın baştan böyle yazılacağı belliydi. Yasak Elma dizisinde de Halit ve Yıldız boşanık olmalarına rağmen (üstelik Halit zina yaptığı için boşanmışlardı) Yıldız'ın Kerim'e sarıldığı bir fotoğrafa bakılarak Yıldız Halit'i aldattı denilip küçücük Halitcan'ın velayeti Halit'e verilmişti. Bu senarist bu senaryoyu yazarken Halit ve Yıldız evli değil, zaten Halit yüzünden boşanmışlar, üstelik sarılmak=aldatmak değil; düşünün. e daha önce bunu böyle yazan senarist bu dizide de benzer bi saçmalığı elbette yapacaktı. Ha Yasak Elma'yı izlememiş olabilirsiniz gerçi ama yine de "senarist mi değişti" demeniz, bu senaristten böyle saçma bir senaryo beklemediğinizi gösterir ve bu beklentinizin hiçbir dayanağı yok. Saçma bulduğum durum bu. Gördüğünüz üzere verdiğim örnekle sabit ki Yasak Elma senaristleri (yani Kızılcık Şerbeti'nin de senaristleri) böyleler işte. Yazdıkları diziler akıcı ama hukuken manasız.
@ehisteeylul.
@ehisteeylul. 2 aylar önce
​@@zarttirizort sen ne anlatıyon be abla
@xeyaleismayilova1583
@xeyaleismayilova1583 2 aylar önce
Tam Nilay cinsinden😂😂
@reminehme8304
@reminehme8304 2 aylar önce
Sila ❤❤❤
@ahmetsevim8324
@ahmetsevim8324 2 aylar önce
Kızılcık şerbeti😮 sevenler kalp ❤️ bıraksın ❤
@user-lm6cf5xc4f
@user-lm6cf5xc4f 2 aylar önce
Все родственники Нилай хитрые, как она сама. И умеют подлизываться к тем, кто сильнее.....
@valeriapereiradesouza6462
@valeriapereiradesouza6462 2 aylar önce
O restaurante da vó da Doga ficou com o Mustafá?😮
@mamn3032
@mamn3032 2 aylar önce
Nilay ayuda a Doga 🙏🙏🙏🙏🙏🙏
@asi5439
@asi5439 2 aylar önce
👏👏👍👍👍
@yaleskavanessaaguilarjarqu7938
@yaleskavanessaaguilarjarqu7938 2 aylar önce
👍👍👍
@ragad.alwaele
@ragad.alwaele 2 aylar önce
😘😘😘😘😘
@arditem
@arditem Aylar önce
🤲📿
@mamn3032
@mamn3032 2 aylar önce
Eso investiga e investiga para ayudar a Doga
@SefkatTepeSungurlar39
@SefkatTepeSungurlar39 2 aylar önce
Kim izlemek isiyorsa aksiyon diziler> ("TEŞKİLAT" İstihbarat Aksiyon Dram) ("Ben Bu Cihana Sığmazam" Aksiyon Dram) ("Arka Sokaklar" Polisiye Aksiyon Dram Komedi) izlemelerini tavsiye ederim! Bide yeni bir dizi çıktı adı "Hudutsuz Sevda" Intikam dram dizisi Senaristi Kurtlar Vadisi ve Kurtlar Vadisi Pusu ve Filmleri yazan Kişi izlemek istersiniz😉🎉🎉
@hilal-nur
@hilal-nur 2 aylar önce
Ya yeter her vidyonun altına bu yorumu yazmaktan bıkmadın mı?
Alev, Pembe'ye ateş püskürdü! | Kızılcık Şerbeti
12:14
Kızılcık Şerbeti
görünümler 466 B
skibidi toilet 68 (part 1)
01:59
DaFuq!?Boom!
görünümler 35 Mn
Herif Dama Çıkmış Abi Yaa | Kardeş Payı #shorts
00:59
Sandık Kokusu 1.Bölüm @sandikkokusudizi
2:00:05
Sandık Kokusu
görünümler 788 B
Cranberry Sorbet | Chapter 1
1:59:16
Kızılcık Şerbeti
görünümler 13 Mn
SELÇUK BÜYÜK | SOS CHALLENGE 🤷‍♂️
1:01
SELÇUK BÜYÜK
görünümler 1,2 Mn
Berfu Yenenler ile Talk Show Perileri - Murat Dalkılıç
46:57
BABASINI OKULA ÇAĞIRAN ÇOCUK 😱
0:21
Sehiroglu
görünümler 1,6 Mn
Keloğlan masallarındaki uzunun taklidini yapabiliyorum
0:12
Ne Gemiler Yaktım 1. Bölüm
2:15:40
Ne Gemiler Yaktım
görünümler 1,5 Mn