Dünya Tarihsel Yol Ayrımında! Hamza Yardımcıoğlu

  görünümler 106,951

Hamza Yardımcıoğlu

2 aylar önce

İnsanoğlu olarak tarihsel bir dönüm noktasında duruyoruz. Karşımıza çıkan iki yoldan hangisini seçeceğiz? Kırmızı hapı mı yoksa mavi hapı mı?
Hamza Yardımcıoğlu insanlığın dününü, bugününü ve geleceğini yorumluyor.
HAMZA YARDIMCIOĞLU KİTAPLARI: www.kitapyurdu.com/yazar/hamza-yardimcioglu/34675.html
TWITTER: hyardimcioglu
INSTAGRAM: hamzayardimcioglu
FACEBOOK: hamza.yardimcioglu & hyardimcioglu

#HamzaYardımcıoğlu #Teknoloji #Tarih #Felsefe #Kriz #YeniDünyaDüzeni #NelerOlacak #trendvideolar #DijitalÇağ #Dünya

YORUMLAR
Leyla KayraHan
Leyla KayraHan 13 gün önce
Bizim süper kahramanımız "inek şaban" KEMAL SUNAL olabilirmi?😉bu durumda.🤔
Tarık Demir
Tarık Demir 17 gün önce
Seni, hiçbirşeyken, pis bir su iken, seni, insan olarak yaratan, mülkün ve yerin ve göklerin Rabbi olan Allah'ın ismini anmaktan kim alıkoyuyor Hamza abi? 17 dakikalık videoda bir kere bile Allah'ın ismini anmadın. Fakat diğer tanrılardan bahsettin. Bu şeytanilerin, Türkiye ayağından neden hiçkşmse bahsetmez? İngiliz kralının ve rockefellerin mustafa kamal ziyaretinden ve bu düzenin temelinin taaa ozamanlar atıldığından Neden hiçkimse bahsetmez? Rockefeller in Türkiye sorumlusu, boynuzlu faizci şeytandan neden kimse bahsetmez? Rockefeller in Türkiye sorumlusu boynuzlu faizci şeytan ın, her 10 kasımda gazetelere verdiği "olmasaydın olmazdık" ilânını neden kimse görmez? Dünyadan bahsedeceksin fakat dünyayı yaratan Allah'tan tek kelime bile söz etmeyeceksin, onun bize gösterdiği yolu gizleyeceksin. Ey müslüman lar,. Allah'ın ipine sarılmadığımız taktirde, bu şeytancılar, bizi teker teker yiyecekler. Ve onlarla birlikte cehenneme yuvarlanacağız.
taygahan
taygahan 18 gün önce
Palavra
wettmasterr
wettmasterr 22 gün önce
birbirini yeme mecburiyetini sizin mikail as dediginiz istilaci general u gezegeni sizin allah dediginiz federasyon bu dunyayi ele gecirdiginde kanun olarak koymus..
Zafer Cengiz
Zafer Cengiz 24 gün önce
💢 Beyin cevherini kullanamayıp "istikrarlı çağdaş yaşam düzeni kuramayan insanlık" Yine kendini bitirmek üzere..? ASLINDA TARİH TEKERRÜR ETMIYOR Kİ "AYNI HATALRLA SONUÇLAR AYNI" SADECE..!
Maide Ozalpdeveci
Maide Ozalpdeveci 25 gün önce
Kapitalizm kalkıyor vahşi kapitali geliyor geliştirilmiş kacari olmayan ......Alternatif..?
menevşe sepeti
menevşe sepeti 27 gün önce
Insan,kendi yamyamligini kendi bilissel duzeyine munasip olarak gerceklestiriyor ,evet hayvanin hayvani yemesi oluyor bu onlar bazinda dusunursek.yani birbirini yiyor insanlar gercekten de
Mehmet Doğa Güvendi
Mehmet Doğa Güvendi 27 gün önce
Dörtdörtlük bir video olmuş Hamza Bey elinize sağlık gerçekten gerçeklerin ve varlıkların farkında olmayan bazı insanları uyandırmaya çalışıyorsunuz
UB20O8
UB20O8 28 gün önce
trshow.info/on/2-I7fdxWsX8DecUeEFaoEA.html
MURAT DOĞAN
MURAT DOĞAN 29 gün önce
Tanrıların elinden bu kadar gelmiş ve gitmişler.
Ahmet Kaya
Ahmet Kaya Aylar önce
trshow.info/watch/q2BHI9OmdcA/video.html
mustafa özer
mustafa özer Aylar önce
Dikkat et yol ayrımında kendini çöpe attırma.Çünkü senin gibi vatan hainlerinin yeri tarihin çöplüğüdür.
MR Right
MR Right Aylar önce
insan insani hayatta kalmak icin yemiyor, kiskanc oldugu icin yiyor.
erk erk
erk erk Aylar önce
👏👏👏
Dragon Williams
Dragon Williams Aylar önce
Merhaba Hocam, aydınlanıyorum ki sizi takip ediyorum. Evrim teorisinde hayatta kalanlar en güçlü olanlar değil!, en zeki olanlar da değildir!!!, bir tane daha var, bildiğinize inandığım için yazmıyorum. Kriterlerin tek boyuta göre yine tek bir yada iki veya bir kaç örneğe göre olmadığını düşünüyorum. Mesela Arslan ormanlar kıralıdır doğru diyelim ancak krallığı/borusu denizin altında veya havada ötmez. İnsanoğlu ise dünyada öyle zannettiğimiz gibi en zeki varlık değildir, doğal evrim sürecinin hızlandırıldığı ve çok abartmasın, haddini/limitini bilsin diye DNA'larında bilinçli olarak(Öyle olmamız istendiği için) eksik bırakılan tarafları nedeniyle çok cahil ve çok geri kalmış durumdadır. Evet doğa kökenli/kaynaklı bir çok alanda modellemeler yapılmıştır. Video, paylaşım, emek için teşekkürler :)
UB20O8
UB20O8 Aylar önce
Belkide çözümü çoktan bulunmuştur , kimbilir ? trshow.info/on/2-I7fdxWsX8DecUeEFaoEA.html . 3 maymunu oynuyor herkes yazık.
Alper Ersoy
Alper Ersoy Aylar önce
Insanoglu varolmak zorunda degil, bunu pek anlamiyoruz aslinda, nedir bu varolma saplantisi anlamiyorum. Yok olup gitmeliyiz belki de. Hic düsündünüz mü?
Ercan Yılmaz
Ercan Yılmaz Aylar önce
boş yapmış yine
Uzeyir balkan
Uzeyir balkan Aylar önce
Hamza bey Da Vinci Şifresi Kitabının, 182 sayfasının, Sangreal in ne olduğunu anlasa, son satırda "Sadece ondan 'KUTSAL KÂSE' diye bahsedilmesine alışkınsınız, o kadar! diyor! KUTSAL KÂSENİN bir tek kan hücresinin iki eşit parçaya bölünüp, her iki parçada kâse olduğunu Da Vinci kitapta açıklamıştır. Parçanın yarısının içine, sayfa 265 teki orijinal erkek ve dişi ikonaları korsa, kâsenin yarısı. Yani, kâse ve HAC (Hac dedikleri DNA da ki ERKEK SEMBOLÜDÜR!) 183. sayfa, 5. paragraf "Evet, ama SANGREAL Belgeleri (bu açıklananlar) Kutsal Kase hazinesinin sadece yarısı. Geri kalan (kitapta açıklanmayan DNA ve genler) Kase (diğer parçası) ile birlikte gömülü... ve gerçek anlamını açıklıyor. diyor. - Bu deneyi Cabir İbn Hayyan 900- 1000 seneleri arasında açıklamıştır. Deneyi görmek isteyen: Gelişim Genel Kültür Ansikl. Bilim ve Evren 5. cilt, sayfa 10 daki sarı resme bi bakı versin
Uzeyir balkan
Uzeyir balkan Aylar önce
YARATILIŞ Nisa Suresi: 1. Ey insanlar (bedenler/ben diyenler)! Sizi (tüm bedenleri) BİR TEK (ahad) canlıdan yaratan, ONDAN EŞİNİ de VÜCUDA/bedene getiren ve o ikisinden birçok (sonsuz) erkekler ve dişiler üreten (kopyalayan) Rabbinize (Ab-ı hayat suyu Alkanınıza) karşı gelmekten sakının... TARIK SURESİ 5. İnsan, neden yaratılmış (yaratanın) olduğuna bir baksın! 6. (Rahimlere) Atılan bir suyun (meninin/spermlerin) BİR parçacığından (bir tek spermden) yaratıldı o (ben dediğiniz beden). 7. Bel ile kaburgalar arasından (böbreklerden) çıkar o su. 8. O (meni/sperm rahimlere düştükçe), o insanı (bedeni) TEKRAR HAYATA DÖNDÜRMEYE elbette kadirdir. KIYAMET SURESİ 37. O (ben dediğiniz beden rahimlere) dökülen meniden BİR sperem değil miydi? 39. Nihayet ONDAN İKİ ÇİFTİ (1. çift: Adenin + Timin) erkeği ve (2. çift: Sitozin + Guanin) dişiyi vücuda getirdi. 40. Peki bunu yapan (meni/sperm rahimlere düştükçe), ÖLÜYÜ (ölen bedeni) DİRİLTMEYE GÜÇ yetiremez mi? - Erkekler! Ektiğiniz tohumdan anlayamaz iseniz, doğaya bakın, bitkilerden dökülen tohumlardan (otsulara!) hep ölmüş (kurumuş) olan bedenlerden dökülen tohumlar, ÖLMÜŞ olan bitki bedenini diriltiyor. Neden? Tohumun içindeki DNA ve genler ölen bedenden tohuma, tohumdan yeni bedene geçmiyor mu? "Yoktan, hiçbir beden var olmaz, var olan beden de bundan dolayı yok olmaz!
Uzeyir balkan
Uzeyir balkan Aylar önce
Biyoloji veya tıpın ciltlerle açıklamaya çalıştığı yaratılışı, Kuran 15 ayetle açıklıyor! Bakara Suresi 30. Bir zamanlar Rabbin meleklere (DNA ve genlere): "Ben yeryüzünde bir halife (halef) atayacağım" demişti de onlar şöyle konuşmuşlardı: "Orada bozgunculuk etmekte olan, kan döken BİRİNİ (o-I---) mi atayacaksın?... 36. ... "Bir kısmınız bir kısmınıza düşman olarak aşağıya inin. BELİRLİ bir süreye kadar yeryüzünde sizin için bir bekleme yeri,... 42. Hakkı bâtılla/saçmalık ve tutarsızlıkla kirletmeyin. Bilip durduğunuz halde gerçeği gizliyorsunuz.
Uzeyir balkan
Uzeyir balkan Aylar önce
"Muhtaç olduğun kudret (tanrı) tanrı damarlarındaki asil KANDA mevcuttur!" M. K. Ata Türk - İnsan oğlu bir gün kanın ne olduğunu ne olmadığını öğrenirse ne Ala "Bir Türk dünyaya bedeldir!" İşte, insan oğlu bir gün kanı öğrenirse, bir Türk ü de öğrenecek bilecektir. Hamza bey ona Hac diyor! Üst akıl bir tuzak kurguluyor! DNA da onlara bir tuzak kurguluyor. Galip gelecek kim? Şüpheniz olmasın ki o damarlarınızdaki asil kan olacaktır. Ondan sonra da erkeklerin bellerinden zürriyetleri alınacak ve birdaha bugün olduğu gibi sormsuzca üreyemeyecekler!
Pembe Dünyam
Pembe Dünyam Aylar önce
Üzeyir balkan yani sonrası ne anlatın lütfen👏👏👏👏👍🧐👽
ordu devlet
ordu devlet Aylar önce
Ancak bukadar ozet bir kesitle icinde olunan vehamet guzel anlatilabilir.yarizekayla deposu dolu olanlar ancak bu kadar mesafe alabilirdi ...maymunlar cennetimi desem ne isim taksam bilmiyorum.zeka seviyesi yarimda olsa bazilarindada ceyrek kadari islevsel gibi .efendi kirbac vurdukca zevk aliyor mazosistler efendide dururmu veriyor kirbaci sadist bu boyle bir pskolojik kisir dongude bize maaruz kaldigimiz olay bu ceyrek aklin urunudur .tam anlasalar hayati kisayoldan terkeder gocerdi bu yigin
ordu devlet
ordu devlet Aylar önce
Hamza bey maymundan farksiz bu insanlik.hayvan kadar etmezler.iclerinde varettikleri ve gayret ettikleri
Berken Unlu
Berken Unlu Aylar önce
O kadar cok reklam var ki, izlenmiyor. Ilk 5 dakika bi bakiyorum, cok ilgi cekici bir konu ise, 50 reklama tahammul ediyorum. Yoksa birak ve dinle yapamiyorum... Dinledigin sey 20 dakika, reklam 40
Meşkure Yakut
Meşkure Yakut Aylar önce
Harika
Cagan Özerdag
Cagan Özerdag Aylar önce
Hamza kardes sende tam bir komünist potansiyeli var..Dünyayi gezegeni kurtaracak olanlar yine komünistler olacaktir.
Bülent Demir
Bülent Demir Aylar önce
İnsani değerler sanallaşmaya gitmesi kölelikle aynı eş değer milattan önce ve sonrası gibi inşallah bizi sömürenler için değil birey olduğumuz için var oluruz yoksa dahada kötü günler bizi bekliyor.
Aytekin Turan
Aytekin Turan Aylar önce
Teşekkürler hocam
sinan K
sinan K Aylar önce
Kimse sizden kölelik istemiyor Tanrıcılık oynayıp kulluk bekliyor.
sinan K
sinan K Aylar önce
Çalıştığımız iş yerlerini ondan batırmıyoruz. Bize para veriyorlar:))
hüseyin yeniay
hüseyin yeniay Aylar önce
hamza bey insan beyni herşeyi bilen bir yapıdadır fakat mesele beynin bu bilgilerden ne kadarını bilince aktardığıyla ilgilidir. insan aklı bilinçte açığa çıkan bilgiyle çalışır yorum yapar fikir üretir.beyin yani (hard disk) kendisi isterse ve siz çok dürüstseniz cömert davranır bilince yani (ram) e.
Alparslan Çakmak
Alparslan Çakmak Aylar önce
Insan yarı zeki ve evcillesme evrimini tamamlayamamis ,yarı vahsi ve vahsi sürüler halinde yaşayan,hayatta kalma güdüsünü yok etme uzerine( tuketme) kurgulamış memeli bir varlıktır.
Murat aydın
Murat aydın Aylar önce
Hocam hayırdır. Ulus devlet direnişimiz bitiyor mu.
mehmet dalma
mehmet dalma Aylar önce
Guzeldi hamza
sofia Aslan
sofia Aslan Aylar önce
çok güzel konulara değiniyorsunuz emeğinize yureginize sağlık amma velâ kin , benzer cümleler kurup konuyu 5 dakikada anlatmaniz gerekiyorken siz sanki gerizekalı bir kitleye anlatıyormus gibi 45 dakikaya çıkarıyorsunuz , lütfen önce yazın eleyin sonra anlatın
Ozer Bilan
Ozer Bilan Aylar önce
17 dk. 8 reklam hey maaşallah..
Mustafa Uzel
Mustafa Uzel Aylar önce
Burada dunyanin kurumlari degil bitcoin gibi blockchain tabanli araclar tercih edilirse ozgurluk secilir.
H. Bey
H. Bey Aylar önce
Ziya atıyor gene, örümcek ademolog😅
Hakkı Güven
Hakkı Güven Aylar önce
ohoo bakışaçısındaki yanılgıya bak Allah demiyor mu her şeyi insanın hizmetine yarattım diye? senin bakışından anlamaya çalışırsak; Güneş olmazsa bitki olmaz, bitki olmazsa atlar saman-yem yiyemez, demekki güneş atlara ve diğer otcul hayvanlara kölelik ediyor!!! hatta su bile! böyle bi mantıksızlık olabilir mi? kafayı efendiler ve köleler anlayışına takmışsınız bir kere ondan sonra da "lütuf" nedir düşünemezsiniz tabi... bunların hepsi Allah'ın lütfudur! öküz saban içindir, at binek hayvanıdır. sen atı sabana koşarsan öküzü de binek olarak kullanmaya kalkarsan o zaman zulmetmiş olursun! işte yeryüzünün halifesi olarak insan bu adaleti kollaması gerekir! sanki hiç ayet-hadis bilmiyormuş gibi cümleler kurma, vebal var, hesap var! gerçi youtube sitesinden maaş alan birine ne desen boş ya neyse!!!
hasan kilicarslan
hasan kilicarslan Aylar önce
Blockchain diyorsunda kim kontrol ediyor Blockchaini? Blockchaini kabul etmek tek devlet ve miletleri kabul etmemekdir
semih altaş
semih altaş Aylar önce
Hamza hoca seni severek dinlerdim sende ibne çıktın kimin malı olduğun belli oldu blokchain ne demek, hangi merkezin malı olacak sen insanları nereye yönlendiriyorsun merkeziyetsiz yapı diyorsun küresel sermayenin malı olmaya dünden razısın
Happy Station
Happy Station Aylar önce
Yeni Kölelik sistemi için her şey hazır sadece süreç yaşanacak ve sonra yaşasın yeni kölelik...
g g
g g Aylar önce
Tıraş Ali berber.
Nejat Uysal
Nejat Uysal Aylar önce
Türk deizmi ve budizmi aynı kavram içine sokulabilir..
Abdurrahman Kaya
Abdurrahman Kaya Aylar önce
Hamzabey sizce bu dönemde parayı dolara yatırmak mantıklı mı
Onur Can
Onur Can Aylar önce
Beğenmeyenler zeki insan türü herhalde herif gayet güzel bir konu ile alakalı konuşma yapmış.
Cesur Karataş
Cesur Karataş Aylar önce
Hayvanlar, istisnalar hariç, asla biriktirmez ve hiçbir hayvan, yiyeceğinden fazlasını öldürmez.Şu dünyada en zalim canlı insandır. bu vahşetin tek bir sebebi vardır. O da cahil insanlar değil, kötülüğe aklını satmış ilim sahibi kişilerdir. Bu zalim insanlarla tek mücadele yolumuz, onlardan daha akıllı olmaktır. Bunun içinde okumalı, araştırmalı ve sorgulamalıyız. Saygılarımla...
Mahmut B
Mahmut B Aylar önce
Yine yaratan sıfatını yanlış kullandın TEVBE et yanlışını düzelt
Ka Akıl
Ka Akıl Aylar önce
5:35 iyi de köpek Balıkları yumurtlar!
haydar acar
haydar acar Aylar önce
Çok güzel bir birikim ve bunu aktarmanoz mükemmel
haydar acar
haydar acar Aylar önce
Evrim teorisine karşı isen seni dinlemek zaman kaybıdır
Mesut Temel
Mesut Temel Aylar önce
Beta cagindan Gama cagina gecdigimiz Dogrumu sayin hamza bey Video,larinizi keyifle izliyorum Bir ust katmana gecdigimiz dogrumu Selamlar
Hüseyin DUMAN
Hüseyin DUMAN Aylar önce
iyi
aşkayolcu ol
aşkayolcu ol Aylar önce
Peki bu seçimi nasıl yapacağız? Dayatmalar arasında bireysel olarak seçim yapma gücümüz olacak mı? Diyelim ki yöneticiler bir arada sdr yeni ortak para birimi dedi. Ben onu kullanmam btc kullanırım diyebilecek mi halk?
MyKetoPal Janine
MyKetoPal Janine Aylar önce
Ne bos yorumlar bunlar. Bu gerizekali icin yasamda Tanri'nin hic bir rolu yok.
Sarah Younussi
Sarah Younussi Aylar önce
Kanadan selamlar.
Hasan Yıldırım
Hasan Yıldırım Aylar önce
Insanin aptali yasiyor, akıllısını harciyorlar maalesef.
Akif Ceylan
Akif Ceylan Aylar önce
Abi iyisin hoşsunda reklamları çok fazla koyuyorsun bi de izleyen kitlenle dalga geçer gibi reklamların olduğu yeri sarı şerit çekiyosun videolarında. Sırf bu yüzden bu videonu izlemiyorum haberin olsun
Burak Yavas
Burak Yavas Aylar önce
Ne güzel anlatılmış.. 🙏🏻
Nihat Aydın ADIGÜZEL
Nihat Aydın ADIGÜZEL Aylar önce
Hamza biz şuanda Musa nın Tanrıyla buluşmaya gittiği halk gibiyiz. Verdiğimiz sözlerimizi, insanlık değerlerimizi, bildiklerimizi unuttuk sapıklaştık. (Gerçi farkındalık sahibi bir insan için dini olgulara gerek yoktur. İyi ve kötü aklı olan herkesin anlayabileceği olgulardır.) genel olarak herkes herşeyin farkında ama yaptığını kılıfına uydurmak için neden bulurlar. Şeytana uydum, cahilliğime verin v.s. gibi bahanelerle avunurlar. Çok hastalıklı bir normale sahip insanlarız bu nedenle sorunlu durumlar normal gibi geliyor. Önce normalimizi düzeltmeliyiz. Bu sistem böyle işliyor. Dışarıdan bakıldığında çok dürüst karakter sahibi insanlar bile birilerini kazıklama, kandırma yada sömürme durumlarında fırsatı yakaladığında başrolü oynamaya başlıyor. Uyardığında herkes böyle yapıyor bu iş böyle yapılır gibi savunuyorlar. Bu bozuk hastalıklı sisteme hepimiz alet oluyoruz. Haksızlığa susuyoruz. İşte bu yüzden başımıza geldiğinde başkalarını suçlamak yerine suçu kendimizde aramalıyız. Değişime kendimizden başlamalıyız. Eğer "Bir" olursak ne aç kalır ne kötüler. tabi zenginler olmaz toplumsal statü ortalama seviyeye gelir. Ama biz onu da suistimal edeceğimiz için bu bilinçle zor abi. O evreye gelmek için bu dünyada bu ruhların daha çok enkarne olması lazım. Biz eğer desteklemezsek kötülük güç bulamaz. Ama biz hala küresel güçlerin markalarını kullanıyoruz. Hatta paramızı bile onların bankalarına yatırıyoruz. Bu gücü onlara biz verdik. Gücümüzün farkına varmalıyız daha geç olmadan.
Cuma TİRYAKİ
Cuma TİRYAKİ Aylar önce
Sanırım kırmızı yol ayrımı olacak hamza bey, neden çünki efendiler kölelerinden vazgeçmezler.
Ümit Karaca
Ümit Karaca Aylar önce
Saygı ve esenlik dileklerimle, www.dizibox.pw/biohackers-1-sezon-1-bolum-izle/3/ "Hamza bey belki konudan ayrı fakat, Bu dizi de bunları görüyorsunuz ve ilginç --------"Tanrı'nın pabucu dama atılacak ve tek çocuk, çip, et ve büyükbaş hayvancılığın öldürülmesi, sanal gerçeklik, sentetik gen teknolojisi ve yaratıktan, yaratıcı olmak ve dil almanca.... Derin Dünya'dan Ahmet Yozgat'ın kulakları çınlasın, frankfurt alman ekolü veTürkiyeye son darbeyi frankfurt ekolünün yaptırması.... Gittikçe anlaşılıyor...
Cuma TİRYAKİ
Cuma TİRYAKİ Aylar önce
İnsanlar ile hayvanlar arasındaki nüasnı kaldırınca hayvandan farkı ne ki, fark olan akla ve bu farkı kötüye kullandığı zaman hayvandan daha tehlikeli yaratık değilmi insan dediğin.
Tolga Tepretmez
Tolga Tepretmez Aylar önce
Evet, Dünyaya yön vermeye çalışanların planları bu yönde ama yapamayacaklar, uyanış çığ gibi ilerliyor, sizinde bu uyanışa katkıda bulunduğunuzu düşünüyorum Hamza bey, genede planları kesin yapacaklar, becerebilecekler gibi anlatmasanız memnun olacağım. Teşekkürler.
Hatice Özdemir
Hatice Özdemir Aylar önce
Kırmızı hap tabi ki 💊🧬 Sarılı olmayananı bulamadım ama kırmızı hap candır 🤗☺️
Ramiz Dayı
Ramiz Dayı Aylar önce
chpkk ne der bu işe?
Hakan Yildiz
Hakan Yildiz Aylar önce
Üstadım superman'ın adı kai el idi. Dünya'da o superman oldu (:
Fatih Ağrı
Fatih Ağrı Aylar önce
Bu ne ya sürekli reklam
Amir Yildiz
Amir Yildiz Aylar önce
Bu "merkeziyetsiz" diye isimlendirilen sistem, gerçekten insanları hür'mü yapacak.? Ve insanı köle eden, buna teslimmi olacak.? Bunamı inanalım.? Yoksa bu yeni ve daha global bir versiyonmu.?
Burak Şanlı
Burak Şanlı Aylar önce
Allah insanı zeki bir varlık olarak yarattı. Fakat insan Rabbine yine ihanet ederek gerizekalı olmayı şeçiyor Merkeziyetsizleştirilmiş sistemlerdeki kansuzlaşmaya ne diyeceksin peki kuralsız bir siber dünya. Ya da bu siber dünyayı yöneten şirketlere kim kuralları koyacak. Ya da bunun hacklenmesini ne önleyebilir. HİÇBİR ŞEY
Rose Lambert
Rose Lambert Aylar önce
Uyanişa geçmiş tanri nedir bilen biri olarak söylüyorum .. Araştirin bilmeden bir yere yatirim yapmayin. Dünyada banka systemi çökebilir ama bu iyimi kötümü size kalmiş birşey. Arkasinda kim var nereye parani emanet ediyorsun sor öğren lütfen ..
TAN KANAL
TAN KANAL Aylar önce
Seni seviyoruz ama 15 dakikaya 20 reklam da konulmaz be kardeşim
cazibe d
cazibe d Aylar önce
Harikasın Evlât
Serkan Tutuman
Serkan Tutuman Aylar önce
hamza git bir psikoloğa görün , yada bu şekilde rant yapacağını düşünüyorsun ve başarıyorsunda , hareketlerin davranışların ve anlatım şeklin çok kaotik ve anormal ,
gubidikk
gubidikk Aylar önce
Mülkiyet, hırsızlıktır. Demiş Anarşist Düşünür Pierre Joseph Proudhon Ve şuna eminim Hamza Yardımcıoğlu kesinlikle Anarşisttir ! Diğer sözleri videonun temelini oluşturuyor; Her kim beni yönetmek için elimi üzerime koyarsa, o bir gaspçı ve despottur; onu düşmanım ilan ediyorum. İstisnasız tüm partiler, iktidar peşinde koştukları için, mutlakiyetçiliğin çeşitlemeleridir. Mülkiyet sahte Tanrıların sonuncusudur. Kalbimdeki tüm enerji ve üzüntüyle söylüyorum; kendinizi sizden kopmuş olanlardan ayırın. Ayrılık yoluyla kazanacaksınız, temsilci yok, aday yok. Anarşist Düşünür Pierre Joseph Proudhon
MarkRenton9
MarkRenton9 Aylar önce
Üçüncü bir seçenek oluşturulabilir ya da oluşturulmaya ihtiyaç duyulmadan farkedilebilir, böyle olasılıklarda var.
Harmoni FD
Harmoni FD Aylar önce
Her zaman ki gibi muhteşemsiniz. Harika bir sunum. Teşekkürler. Saygılarımla 🐞 🌱
alp avcıoglu
alp avcıoglu 2 aylar önce
Neurolink transhumanizmin anahtarı.. Elon Musk dünyayı sona hazırlıyorum
yıldırım üçgül
yıldırım üçgül 2 aylar önce
insanları etnik gürüplara parcalarlar bana köle olsünlar diye buylece ilahlaşa bilirler ve bir peygamber gelir senin 36parcaya böldügünü bir parça yapar bu insanlar ozaman gercek bir olan ilaha taparlar
Ciger Han
Ciger Han 2 aylar önce
Abi su 3 günlük Dünyada gözü doymayan cok insan var ve bundan dolayi dünya bu halde. Cocuklarimiza Irki, Dini, bayragi vs degilde ilk önce Insanligi gösterirsek ozaman hem merhametli hemde herseyin kiymetini bilecektir...
Sevgi Çelik
Sevgi Çelik 2 aylar önce
Hocam mavi hap mı, kırmızı hap mı diye sorulacak mı benim ondan da şüphem var.
Nuran İşler
Nuran İşler 2 aylar önce
trshow.info/watch/KI7KZoiXudc/video.html iskitler...
MergenMurphy
MergenMurphy 2 aylar önce
17:35 bu soruya Cenk Hoca'nın çok iyi bi cevabı var. "Red pill mother f..."
Ilias Kara
Ilias Kara Aylar önce
Cenk hoca Red pill Aynen 😂👍🏼
Nuran İşler
Nuran İşler 2 aylar önce
Sizin verdiğiniz mesajı nüfusun % 80’i anlamıyor bence, çünkü yönlendirme olmadan ayakta kalabileceğine inanan insan sayısı çok az. Dediğinize örnek güzel medeniyetlerde var olmuş. Kral, Başkan vb. olmayan gelişmiş medeniyet İskitler- altın elbiseli insanlar.
kursat sancar
kursat sancar 2 aylar önce
Block Chain kim Hamza? Bu kez de block chain'in sahipleri hükümetler üstü tek otorite olmayacak mı? Sen de küreselci güç odaklarından yağlamışsın ekmeğini belli ki. Kendi söylediklerinle kendin çelişiyorsun.
Yasin Asik
Yasin Asik 2 aylar önce
Hamza abi..kisa kes birzahmet..virüs kisitlamalari nezaman bitecek? Hürlügümüze ne zaman kavusacagiz?? Gerisi hikaye masal
hasan yüksel
hasan yüksel 2 aylar önce
Açıklamalar daha net ve özet olabilir mi ?
hipteser
hipteser 2 aylar önce
Anlattiklariniz sebeplerden insanoglu zeki degil bu bencillikke hic de olmadi. Zamninda dev yaratiklar göktasindan dolayi yok olmasaydi ve sonrasinda insanogluna müdahale olmsaydi magarada yasamaya devam edecekti haliyle çogalamamasi ve disarda asiri tehlikeler olmasi sebebiyle yok olup gidebilirdi!! Bunun neresi zekilik? Dev yaratiklari yenip bu hale gelseydik zeki derdik👍 diger sanseseri hayatta kalip bugune kadar gelen canlilar kadar zeki ve aptaliz👍hatta bir adim daha fazla çünku birlikte bile yasayamiyiruz..
hüseyin gencel
hüseyin gencel 2 aylar önce
tabiki mekez olan dijital para ...5 sene önce 1 bit coin 400$ ken ben tercih etmedim cünkü devletler bunu kabul etmeyecegini biliyordum devletler para yı konturol ve takip ediline bilinir sistemi tercih eder hamza bey bunu yenimi ögrendin
Gülay Demirci
Gülay Demirci 2 aylar önce
Belki etini yemiyor ama her türlü sömürülüyor insan...
Oral Özkan Sevingil
Oral Özkan Sevingil 2 aylar önce
Emeğinize sağlık.. Işık sizinle olsun 🙏 😇
100Mayıs
100Mayıs 2 aylar önce
Matrix felsefesinde NEO isyankarları kontrol altında tutmak için yazılmış bir programdı. Kırmızı ya da mavi hapı seçmek zorunda değiliz, seçimsizlik de bir sçeimdir
HERMES
HERMES Aylar önce
Insanların filmlerden örnek vermesine, o filmlerde mesaj aramasına şaşar oldum. O senaristlere ilham olan öğretilerin kaynaklarından, eğitiminden habersizcesine yaşıyorlar. Sahne var, kulis var. Adı üstünde : Film! Ankayan anladı.
Rasim Ayhan
Rasim Ayhan 2 aylar önce
Google'a adam yaz hamza yardımcıoğlu çıkar.
Yakup beşirli
Yakup beşirli 2 aylar önce
Hz. Adem yasak meyveyi yiyince " inin cennetten birbirinize düşman olarak" denildiği için yeryüzünde barış olamaz. Bu Allah'ın kuralıdır. Tıpkı altın ve gümüş gibi. Onlar da ölçü için seçilmişlerdir. Değerlerini kaybetmezler. Diğer madenler gibi değildir.
KRAL
KRAL 2 aylar önce
gırmızıyınan mavüyü billeştirurun penbe olur. obu da biliyin mi? neyse hap iyidir haplarla insan ömrü 55lerden 80lere çıktı. iyidir iyi eyi muz eyi ah silahşör ahmet anayın dini.. trshow.info/watch/X90ZBUhYXn0/video.html
Buğra Çetinkaya
Buğra Çetinkaya 2 aylar önce
gunesin aktiviteleri artıyor manyetik alan kayıyor .Bu durumda dünya gelecekte elektronik butün varlıklarını gecici olarak kaybedebilir. Eğer bitcoin gibi sanal paraya geçilecek olursa devamindaki kaosu nasıl engelleyecekler . Hele ki Vatandaslik bilgileri vs sadece sanal ortamda var olması durumu vs bunlardan bahsetmiyorum bile . Son olarakta insanları cipleyecekler deniyor .Birde bu taraftan bakın . O elektornik devre bozulduğunda insan ne hale gelebilir ?
Bilal Aykanat
Bilal Aykanat 2 aylar önce
Bir yerde yanlışın var abicim (yani Bill'in, yani yönetmen Tarantino'nun). Batman karakteri maske olarak kostümünü değil, Bruce Wayne şahsiyetini kullanır. Diğerlerinden farklıdır.
Tayfun TEKŞEN
Tayfun TEKŞEN 2 aylar önce
Merkeziyetsizlik == BlockChain :)
EYYUP AKMETİN
EYYUP AKMETİN 2 aylar önce
Özgürlükten yanayız, Hak yolu seçmişiz, Hak yolda yürürüz.. Ölene kadar İnşâAllah.. İlahi yolda yürüyenler asla kayıp etmez, Şer yolda yürüyenler asla kazanamaz.. İman kurtarır Müslümanı, İblis her daim düşmanımız.. Şeytana tapanlar... Kayıp etmeye mahkum.....
Kasım Ayına Dikkat!!! | Öner Döşer & Hamza Yardımcıoğlu
30:15
Beş Lira Fikri - Güldür Güldür Show 241.Bölüm
12:24
Güldür Güldür
görünümler 429 B
AZERBAYCAN-ERMENİSTAN SAVAŞlNA GİTTİM!
12:59
Ruhi Çenet Videoları
görünümler 1,8 Mn
Feride Hilal Akın - Yağmurlar
2:32
netd müzik
görünümler 428 B
Sen Çal Kapımı 17. Bölüm Fragmanı
0:46
Sen Çal Kapımı
görünümler 3,7 Mn
Teke Tek Özel - 15 Ekim 2017 (CERN'deki Araştırmalar)
2:32:57
Liberalizm Nedir? | Hamza Yardımcıoğlu & Cem Toker
1:39:39
Hamza Yardımcıoğlu
görünümler 82 B
Türkiye Ekonomisi hakkında Kehanet
32:59
Prof. Dr. Özgür Demirtaş
görünümler 1,1 Mn
Beş Lira Fikri - Güldür Güldür Show 241.Bölüm
12:24
Güldür Güldür
görünümler 429 B
AZERBAYCAN-ERMENİSTAN SAVAŞlNA GİTTİM!
12:59
Ruhi Çenet Videoları
görünümler 1,8 Mn
Feride Hilal Akın - Yağmurlar
2:32
netd müzik
görünümler 428 B
Sen Çal Kapımı 17. Bölüm Fragmanı
0:46
Sen Çal Kapımı
görünümler 3,7 Mn
Yağmurlar
2:25
Feride Hilal Akın - Topic
görünümler 272 B
Çok Güzel Hareketler 2 - 59.Bölüm
2:11:41
Çok Güzel Hareketler
görünümler 2,7 Mn
Güldür Güldür Show - 241.Bölüm (Yeni Sezon)
2:4:29
Güldür Güldür
görünümler 823 B
Kuzey Yıldızı İlk Aşk 38. Bölüm 2. Fragman
0:58
Kuzey Yıldızı İlk Aşk
görünümler 2,7 Mn