NİLER ALBAYRAK "TÜRKİYE'NİN İLK AÇIK KİMLİKLİ TRANSSEKSÜEL KAMU GÖREVLİSİYİM!"

  görünümler 633,174

196Sekiz

196Sekiz

Yıl önce

Gör Beni serisinde bu hafta konuğumuz Niler Albayrak. Çok zor bir hayatı olduğunu anlatan Albayrak, hayatta en çok istediği şeyin mecliste trans bireylerin varlığını görmek olduğunu belirtti. Kardeşleri haber vermediği için babasından helallik alamamanın onu hayatta en çok üzen şey olduğunu söyleyen Albayrak, aslında babasının ona her zaman sahip çıktığını ve onu kabul ettiğini vurguladı.
Abone Ol! - bit.ly/2HbpWoA
Armağan Çağlayan'ın kıyafeti için:
www.loft.com.tr/erkek-sweatsh...
Bizi sosyal medyada takip et:
Instagram: / 196.sekiz
Twitter: / 196sekiz

YORUMLAR: 1 000
@halffullofhappiness
@halffullofhappiness Yıl önce
Sevgili Niler hanım, medeni cesaretinizden dolayı sizi tebrik ederim. Hiç utanmadan çekinmeden hayat kadınlığı yapıyordum dediğiniz için sizinle gurur duydum çünkü esas utanması gerekenler kendinden farklı olana saygı bile duyamayan sizi bu hayati yaşamaya mecbur bırakan zavallılardır.
@gulbaharaktar476
@gulbaharaktar476 Yıl önce
@Sementa fax çok haklısınız 👏
@atillademir3894
@atillademir3894 Yıl önce
o kadar anlamlıydı ki bu bölüm. Dilerim ki izleyen herkes kendi payına düşeni alır, zira dümdüz izlemek mümkün degil, toplumun hangi kösesinden geldiğine bağlı olmaksızın. Armağan Bey sizi kutluyorum! Iyi ki varsiniz, ve tüm lgbti bireyleri sizler de öyle!
@michaelscofield7456
@michaelscofield7456 Yıl önce
Merhaba sizinle tanışmak isterim...
@lalesimsekcollection9624
@lalesimsekcollection9624 Yıl önce
@@michaelscofield7456 :))
@kubitas8538
@kubitas8538 Yıl önce
Atilla 🙏🙏♥️♥️♥️
@oguznarman9933
@oguznarman9933 Yıl önce
İnstagram verebilir misin🙏🏻🙏🏻🙏🏻
@seydademirr
@seydademirr Yıl önce
Niler hanım , sizi dinlerken bazen insanlığımdan utandım. Kadın ya da erkek olmak değil mesele; mesele İnsan olmak, insan kalmak. Siz her şeyden önce bir insansınız.
@ilaydaayyldz6311
@ilaydaayyldz6311 Yıl önce
ameliyathanede çalışıyorum, uyum sürecindeki trans bireyler estetik ameliyatlarına gelince arkalarından dedikodu yapılıyor, çok üzücü. umarım bir gün bu ülkedeki tüm kadınlar tüm bireyler özgürce "insan gibi" hayat yaşayabilir.
@efearas4599
@efearas4599 Yıl önce
Merhaba size bir sorum olacak transeksüel bireyler kadin olduktan sonra adet geciririmi bunu yapatim boyunca merak ettim hic de araştırmadim
@GrooshRetro
@GrooshRetro Yıl önce
@@efearas4599 mantıklı düşününce olması imkansız zaten, menstural döngü çok büyük bir olay, rahim nakli denemeleride günümüzde sadece deneysel sanıyorum. ama dış görünüş olarak ayırmak mümkün olmayabilir bazen.
@rafetdemir3400
@rafetdemir3400 Yıl önce
İkiyüzlü insanlar her yerde malesef:(
@tlgarc3063
@tlgarc3063 Yıl önce
@@efearas4599 görmez
@aysunozcan481
@aysunozcan481 Yıl önce
@@efearas4599 Hayır
@bernaoztuzun7061
@bernaoztuzun7061 Yıl önce
Helal olsun Belediyemize. Sizede helal olsun Niler Albayrak. Her insan istediği hayatı yaşayabilmeyi, mücadele etmeyi bilebilmeye. Teşekkürler Armağan bey. Ne hayatlar tanıyorum sayenizde.
@emrealpatan8977
@emrealpatan8977 Yıl önce
Böyle bir olaya helal olsun deme bari
@openyoureyeslookuptotheski8481
@openyoureyeslookuptotheski8481 Yıl önce
@@emrealpatan8977 ne demesini bekliyordunuz?
@siyahbeyaz1516
@siyahbeyaz1516 Yıl önce
Avcılar Belediyesi benim için özel bir yere sahip oldu.Geçmiş olsun, bir daha göstermesin.Sağlıklı,huzurlu yıllarınız olsun.
@tulayerinc2590
@tulayerinc2590 Yıl önce
Mutlu olmasını dilerim Hanımefendi'nin🧿
@ulviyarzayeva4642
@ulviyarzayeva4642 Yıl önce
@@emrealpatan8977 gğvvvv
@elv199
@elv199 Yıl önce
Empati yapabilmek ne kadar önemli bir duygu . Anlayamadığımız yerde hissetmemiz bile yeterli 💜
@nazlkayumova8542
@nazlkayumova8542 Yıl önce
Ama anlayamadığımız bi seyi nasıl hissedebilirki
@elv199
@elv199 Yıl önce
@@nazlkayumova8542 Tercihlerini anlayamabilrisiniz.Fakat üzüntü ve acı çekmenin gözyaşının ortak bir duygusu var ya ondan empati yapabilirsiniz .
@gizemakin2225
@gizemakin2225 Yıl önce
Bugün de başkaları adına utandık... Keşke her insan üzerine düşen görevi layığıyla yapabilse. Vazgeçmeyip hayallerinize ulaştığınız için tebrik ederim Niler hanım💛
@vildanarslan3140
@vildanarslan3140 Yıl önce
Tüm video buyunca boğazım düğüm düğüm dinledim, izledim... Çok şükür bugünde insanlığımızdan utanacak şeyler öğrendik.. Niler hanım umarım hayat bundan sonra sizin için çok güzel olur🙏🏻
@hakantopal33
@hakantopal33 Yıl önce
Bu zamana kadar ki en etkilendiğim videonuz Hayat Hikayesi ...İzlerken çok gözyaşı döktüm hissettim....İnsan olmak diyorum....Umarım ülkemiz herkesin hakettiği değerli ve mutlu bir yaşamı hak edecek günleri görür......
@hasanyildiran3399
@hasanyildiran3399 Yıl önce
Şu programın belki de en güzel tarafı, karşılaşmadığımız, karşılaşmamızın toplum tarafından engellendiği kişilerle tanışmak, onları tanımak ve empati kurabilmek. Umarım Niler ve diğer engellenen herkesin yaşadıkları bir şekilde telafi edilir. Çok teşekkürler..
@nesrinyazici7380
@nesrinyazici7380 Yıl önce
Baştan ayağa mücadele, baştan ayağa direnç kadın Niler Albayrak, dürüstlüğünüz karşısında saygıyla eğiliyorum. Keşke babanıza ve size acı ve üzüntü veren tüm vicdansız, kibir ve ikiyüzlülük dolu kişileri ve sebep oldukları koşulları, ellerimi ellerinize katsam da paramparça etsek.
@gunesarslan2022
@gunesarslan2022 Yıl önce
Duygularımı kaybettiğim için ağlayamadım ama en çok üzüldüğüm insan sen oldun Niller ,gücüne de hayran kaldım , hayat hepimize zor ama sizler için daha zor .herşey gönlünce olsun .
@rohatdervisoglu3939
@rohatdervisoglu3939 Yıl önce
Duygularini neden kaybettin
@betul167
@betul167 Yıl önce
sanırım sen bensin
@selmasahin7729
@selmasahin7729 Yıl önce
Sevgili Niler hanım, ağlamadan dinlemek mümkün değil, bugün burada şahsınızda ülkemizin değişmeyen gerçeklerini dinledik, siz bir örneksiniz, bugün burada kaç kişiye ilham oldunuz, aslında en büyük desteği size yine kadınlar vermeli, bu benim şahsi düşüncem, her zaman saygı ve sevgiyle
@sibelarslan4059
@sibelarslan4059 Yıl önce
çok akıllı bir kadınsınız. bu ülkede belki de bir ilk yaşanmış ve dilerim ki son olmaz. bu kuruma ayağınız bereketli gelir, uğurlu gelir ve pek çok trans birey de sizin gibi başka imkanlara kavuşabilirler. yolunuz açık yüzünüz güleç şansınız bol olsun niler hanım. sizin adınıza hem çok sevindim hem çok üzüldüm ama bilin ki sizinle gurur duydum. hayat mücadeleniz herkese örnek olsun güç versin
@fuatcelikel7523
@fuatcelikel7523 Yıl önce
İnsanlara iş imkanı sunmak, onların kalifiye eleman olmasını sağlamak ne büyük bir erdem ❤️
@tilbenazcalskan7021
@tilbenazcalskan7021 Yıl önce
Umarım yönelimler, ırk ve düşünceler ne olursa olsun hep birlikte ayrıştırılmadan saygı ve sevgi içerisinde mutlu yaşamayı başarabileceğimiz günler gelir.
@Efsagunes07
@Efsagunes07 Yıl önce
Amin Gökhan çınar bey 🤣
@tilbenazcalskan7021
@tilbenazcalskan7021 Yıl önce
@@Efsagunes07 İnan anlamadım ama gülmem gerekiyorsa güleyim hatırın kalmasın 😂
@Efsagunes07
@Efsagunes07 Yıl önce
@@tilbenazcalskan7021 Çok sevdiğim bir piskolog var mutlaka izliyorsundur, katarsis diye kanalı var Gökhan çınar 😁 Onun lafı da ondan dolayı😆😆
@bhh3241
@bhh3241 Yıl önce
Bir başkasının ,hiç tanımadığımız bir insanın yaşamına ağladık ve herkesin adına utandık yine.İnsanca yaşamak bu kadar mı zor ..
@enginfirol
@enginfirol Yıl önce
Avcılar Belediye Başkanı’nı, yardımcılarını ve tüm yönetimi kutluyorum. İlk defa böyle bir şey duydum, izledim. Çok duygulandım. İyi ki varsınız! Amacınıza ulaşmanızı diliyorum, bu yolda da ilgili desteğin verileceğini umuyorum.
@sunaguven1865
@sunaguven1865 Yıl önce
Niler Hanım, yolunuz açık olsun🙏🏻 Çok güzel şeyleri hak ediyorsunuz , bundan sonrasında güzelliklerle buluşun 🙏🏻🙏🏻🙏🏻Babanızın sizi görmek istemesi, size helallik vermesi anlamına geliyor diye hissettim ben ❤️❤️❤️ Armağan Bey ve ekibi çok teşekkür ederiz 🙏🏻
@meltemkutlu92
@meltemkutlu92 Yıl önce
Gördüğü tüm kötü insanlara rağmen yılmamış bir kadın .... Şu an destek alabilmesi beni çok mutlu etti. Gözlerim dolu dolu dinledim. Teşekkür ederiz. Umarım Niler Hanım'ın son dileği gerçek olur ve Mecliste temsil edilirler.
@elbettbirgun
@elbettbirgun Yıl önce
Kotuluk mu gormus kotuluk mu yapmis tanimiyorsunuz onu asla tanitmaz kendini maskesini iyi kullanir
@filizcamkomuru1648
@filizcamkomuru1648 Yıl önce
Hepimiz birer fani olarak bu dünyaya geldiğimize göre hiç kimseyi yargılamaya hesap sormaya kınamaya hakkımız yok.Bırakın her koyun kendi bacağından asılsın.Siz kendi ayıplarınıza günahlarınıza bakın.Umarım bundan sonraki yolunuz bahtınız hep açık olur hanımefendi🤗😊
@dilekbozkurt4137
@dilekbozkurt4137 Yıl önce
Hayata tırnakları geçirmiş cesur kadın. Sadece lgbt bireylere değil tüm insanlara cesaretinizle örnek bir insansınız.
@defneyavuz8446
@defneyavuz8446 Yıl önce
insanları cinsel yöneliminden dolayı dışlamak çok utanç verici. Gözyaşlarıma hakim olamadım izlerken emeğinize sağlık Armağan bey teşekkürler.
@bilgeylmaz4354
@bilgeylmaz4354 Yıl önce
insanları görmek değil dinlemek lazım sanırım... sosyal medyada sadece görüp aklımda başka fikirler oluşmuştu. şimdi bu kadar derinden bir konuşmayı dinleyince gerçekten acımasızca yargılamayı bırakmamız gerekiyor diye düşündüm. hayatı bu kadar yaşaması ne büyük bir mücadele. dilerim daha mutlu günleri olur niler hanımın
@asilbeg1210
@asilbeg1210 Yıl önce
Dinlerken göz yaşlarıma hakim olamadım..
@asiyeleblebici2822
@asiyeleblebici2822 Yıl önce
Hayatları hiç kolay değil çok zor,keşke insanlar,empati yaparak yaklaşabilseler,ilkokul mezunu olmasına rağmen kendini ifade etmesi,diksiyonu çok güzel,azminden dolayı kendisini ve ona yardımcı olan Avcılar Belediye Bşk.nını çok takdir ettim,inşallah dilediği gibi bir gün meclise de milletvekili olarak girer,yolu açık olsun.
@munzur2162
@munzur2162 Yıl önce
Ezilen,sesini duyuramayan insanlara bu fırsatı verdiğiniz için kanalınızı çok seviyorum.Niler hanımı umarım mecliste görebiliriz,kendisinin meclise katkısı olacağından şüphem yok.
@slnd.1419
@slnd.1419 Yıl önce
Sizi belediye de işe alan üstelik te makam şoförü olarak çalıştıran belediye başkanını tebrik ediyorum. Umarım örnek olur umarım...
@vahidekara4928
@vahidekara4928 Yıl önce
Umarim bu yayindan sonra isine devam eder
@mervecetinkaya5809
@mervecetinkaya5809 Yıl önce
@@vahidekara4928 benimde aklımdan o geçti şuan.baski yapmazlar umarım
@bernademir7116
@bernademir7116 Yıl önce
@@vahidekara4928 buyayın sonrası işinden olursa duyursun halk gerekeni yapar..
@Nalan60560
@Nalan60560 Yıl önce
Yine ders gibi bir bölüm kendisine açık yürekliliği için onu her haliyle kabul edip iş verenlere ve sizin bunları görüp bize ulaşabilmelerini sağladığınız için teşekkür ediyorum.👏
@volkansimsir7275
@volkansimsir7275 Yıl önce
Kaçımız bu kadar zor bir hayatın üstesinden gelebiliriz ki? Belki de çok azını anlattı. Yolu açık olsun.
@betg6748
@betg6748 Yıl önce
Armağan Bey siz bir efsanesiniz. Ne çok şey kaybetmişiz ne ömürler geçmiş.. sayenizde aydınlanıyoruz... nolur kitap yazın bütün bu hayatları kitap haline getirin.
@nzl7594
@nzl7594 Yıl önce
Yaşadıklarının çok azını anlatabildi, bu kadarını duymak bile içimi çok acıttı. İnsanca yaşamak, bu kadar zor olmamalı…Toplum baskısı yüzünden ailesinden dahi kabul görememesi, babasının cenazesine çağırılmaması çok çok acı… Armağan Bey bu yarayı görünür kıldığınız için teşekkürler…
@gizemsatiogluocmenler3133
@gizemsatiogluocmenler3133 Yıl önce
Kimse çocuğundan vazgeçmemeli. Mahalleden ayrıl şehir değiştir çocuğunu kaybetme. Allah bütün çocukların yardımcısı olsun😔
@dilekdabakoglu9514
@dilekdabakoglu9514 Yıl önce
Ahh,çok zor bir hayat geçirmiş.Toplumsal baskılara rağmen böyle bir mücadeleden bugünlere gelmesi büyük başarı.Yaşadıklarını, hissetmemek mümkün değil. Sevgili Armağan Çağlayan, izlenmesi gereken videolardan biri..Emeklerinize sağlık.Çok teşekkür ederiz..
@sarpwatts432
@sarpwatts432 Yıl önce
Harika bir program. Çok güzel bir insan. Armağan Bey hem tebrik ederim hem de tesekkür ederim böyle güzel, mücadeleci ruhlarla bizi tanıştırdığınız için
@NilUlusoy
@NilUlusoy Yıl önce
Çok güzel anlattın Herşeyi gerçeklerden kimse kaçmamalı bizleri yaşarken nefes almamaya zorlayanlar utansın
@seldaapaydn7000
@seldaapaydn7000 Yıl önce
Ne harikasınız ve de ne kadar da güçlü.. Gurur duydum sizinle.
@hasanyldz7054
@hasanyldz7054 Yıl önce
Kendini nasıl güzel ifade ediyor, nasıl saygılı ve yaşadıkları insanlık dışı, gençliği yok edilmiş hemde insan denilen varlık tarafından, belkide Niler hanım şanslı olanlardan daha psikolojik şiddet gören bir çok can var, duruşuna hayran kaldım 😊😊😊
@edadilarakartal5958
@edadilarakartal5958 Yıl önce
Öylesine izlenemicek ve bence bu röportajı yapmakta bir hayli zor olmuştur, gerçi sizde bir noktada göz yaşlarınızı tutamadınız :( Niler hanıma başarı ve mutluluklar diliyorum kendisinin dilekleri benimde LGBTİ+ üyesi olmasamda benimde dileklerim umarım bir gün mecliste bu ülkede yaşayan tüm vatandaşların ayrım yapılmaksızın temsil edilir. Sizi de tekrar tebrik ederim, sevgiler :)
@hilalyldrm1890
@hilalyldrm1890 Yıl önce
Ne güzel bi insansın👏🙏
@heleninkalbi5756
@heleninkalbi5756 Yıl önce
Bazılarının sadece normal olmak için ne büyük çaba sarf ettiğini kimse farketmiyor... @Armağan çağlayan bu programlar sayesinde yüreğinizi görebilmek öyle güzel ki çoğu zaman sizinle hayali röportajlar yapıyorum. Bir gün belki 😊😊😊😊😊
@callmetheconqueror
@callmetheconqueror Yıl önce
Sizlere biçilen işleri değil, kendinize biçtiğiniz işleri yapabildiğiniz bir memleketimiz olmadığı için üzgünüm, ama tam tersi için de çok umutluyum. Atatürk'ün ülkeyi emanet ettiği gençliğin yönettiği memlekette eski kafalı boomer'lar eksildikçe bu ayrımcılıkların hiçbiri olmayacak ! Acımasız bir yorum, ancak gerçekleri konuşmadıkça ve acımasız yorum yapmadıkça acınacak duruma düşüyoruz...
@kanalabak520
@kanalabak520 Yıl önce
İzlediğim en anlamlı video ağladım izlerken. Artık sizin gibi düşünmeyen veya olmayan insanları yargılamayı bırakın herkesin yaşama hakkı var.
@fatmaogretmen8581
@fatmaogretmen8581 Yıl önce
Çok teşekkür ederim.Bize bu hayatları daha yakından görmek ve empati yeteneğinimizi geliştirerek kendimizi eleştirme. İnsanlığımızı sorgulama fırsatı bulduk.Minnetarim.Hanimefendiye de hayran kaldım.Yolu açık olsun.
@denizcolak3785
@denizcolak3785 Yıl önce
Çok üzgünüm yaşadıklarınız için. Çok çok üzüldüm. Bundan sonrası için gönlünüze göre bir hayat dilerim size.
@basakkoyuncu2156
@basakkoyuncu2156 Yıl önce
Yaşamak insan olarak bukadar zor olmamalı. Azim ve kararlılığınız takdire şayan.
@filiztan4756
@filiztan4756 Yıl önce
Gerçekten çok duygulandım, gözlerim doldu,hepimizin bu acılarda ne kadar payı var kimbilir, her şeyden önce insan olduğumuzu unutmasak keşke, harika bir program olmuş.
@magnoliamoon5603
@magnoliamoon5603 Yıl önce
Çok ağladım. İnsanlardan nefret etmek istemiyorum ama zorla ettiriyorlar. Her şey güzel olsun Niler hanım hakkınızda.
@asumancetin8989
@asumancetin8989 Yıl önce
Umarım ki öyle olacak başaracaksın hatta bu başarının ötesine geçeceksiniz.Siz ve sizin gibilere butun kapıların açılması dileği ile
@b.melismrhp8410
@b.melismrhp8410 Yıl önce
Bir insanın babasının mezarına gidememesi, ailesinin evine ziyarete gidememesi nasıl bir kul hakkıdır bu nasıl bir taciz???? Rahat bırakın bu insanları artık!
@mariecurie4306
@mariecurie4306 Yıl önce
Bu programda yalnızca insanları dinliyoruz ve çoğunun altına yapılan yorumlar hep anlamış, merhametli, takdir eden hoş görülü şeyler. Umarım hayatımızı yaşarken herkesin farklı hikayesi olduğunu, bunu bilmeden onlara haksızlık yapmayı, yargılamayı bırakırız. Aile içinde de dışında da sevmekten, merhmetli olmaktan, desteklemekten geri durmazsak, kim olursa olsun, kendini gerçekleştirmek için desteğe ihtiyacı var. Toplum yıkıcı değil yapıcı oldukça güçlenir.
@1008tantan
@1008tantan Yıl önce
Aynen..gelde inan
@niluferyasar1270
@niluferyasar1270 Yıl önce
Tüm bölümlerini izleyen biri olarak yazıyorum,Armağan Çağlayan'nın bırakın kahkaha atmayı tebessüm dahi edemediği bir program olmuş. Tüm alkışlar size👏👏👏
@dramaimago8368
@dramaimago8368 Yıl önce
Translar vardır dediğiniz ve vesile olduğunuz için her ikiniz de iyi ki varsınız...
@fundaakdas1984
@fundaakdas1984 Yıl önce
Ne kadar güçlü bir kadın.. Ve o kadar güçlü görünmek zorunda kalmış ki, babasından ilk bahsettiğinde bile (birçok insanın aksine) ağlamamaya çalıştığı o anlara bakarsak.. Güçlü görünmek zorunda olmak, güçlü olmaktan daha zordur .. Ne mutlu ki güçlü olmayı başarmış Asil bir kadını tanıdık sayenizde Armağan bey 🙏🏼☯️💚🍀🤍
@sedabaskaya605
@sedabaskaya605 Yıl önce
Görünür kıldığınız tüm ötekileştirilen bireyler için teşekkürler. 🙏🏻💞İyi ki varsınız.
@suzanaksoy
@suzanaksoy Yıl önce
Niler Hanım ,verdiğiniz bunca zorlu mücadeleden sonra her zorluğa rağmen başaran bir kadın olarak tebrik ediyorum..Yolunuz açık olsun..Sizi sevdim sevginin ötesinde saygılarımı gönderiyorum💜
@noahtumer1
@noahtumer1 Yıl önce
Bizim topraklarımız adeta hüzün ve acı yeşertiyor. Her defasında daha ne kadar kötü olabilir diyorum ama bir şekilde beni şaşırtmayı başarıyor. Çok dokunaklı bir hikaye izlerken Allah im bir fani bu kadar kötülükle ve çileyle nasil baş edebilir dedim. Sağolun konuk ettiğiniz için...
@aytenaslantekin5326
@aytenaslantekin5326 Yıl önce
İstemsizce gözyaşlarıma engel olsaydım😥 insan olmak bu kadar mı zor? Hayat kime ne getirir bilinmez, şansınızı bol olsun, sizi tebrik ediyorum
@y.cihankaplankran3670
@y.cihankaplankran3670 Yıl önce
Söylediği, yaşadığı her şeyde malesef payımız var..Ne kadar üzücü tanımadığımız birine ne kadar kötülük yapabiliyoruz farkında olmadan….
@zeyzey8006
@zeyzey8006 Yıl önce
armağan bey, sizden küçükken biraz korkardım her şeyi herkesi ağır eleştirdiğiniz için, sonra aradan seneler geçti ve siz topluma farklı bakış açıları olan, farklı oldukları için çok acılar çekmiş değerli insanlarla röportaj yaptıkça hem toplumun duyarlılığını arttırıyor, hem hayranlığımı kazanıyorsunuz. Bu insanları bulmak, getirmek, onların hassas duygularını incitmeden hikayelerini güzel güzel anlatmalarına yardımcı olmak çok zor bişey, ve siz bunu hakkıyla başarıyorsunuz. Size transları, drag queenleri, ve daha pek çok dezavantajlı insanı röportaj konusu yapıp onları anlamamıza, davalarına yardım etmek için bizi harekete geçirdiğiniz için, bu insanlar yok olmasın diye uğraştığınız için ayrıca teşekkür ederim. hep sizi dinliyorum arkadan artık
@kutayofficial5421
@kutayofficial5421 Yıl önce
LGBTIQ+ görünürlüğünü, yaşam mücadelerini görünür kılmak için çabalarınızın devamını dilerim.
@leaelisadamermer8440
@leaelisadamermer8440 Yıl önce
16 yaşında trans+ bir genç kız olarak söylüyorum gerçekten çok güçlü bir kadın...
@leonezez
@leonezez Yıl önce
İnsanlar böyle yaşamayı hak etmiyor . Dinlerken canım acıdı kıyamam ya 😞
@pnarsert3370
@pnarsert3370 Yıl önce
Çok duygulandım, bundan sonra ki hayatınızda herşey gönlünüzce olsun 💐
@nsrtclyr4319
@nsrtclyr4319 Yıl önce
Evlatlarınıza sahip çıkın. Her ne olursa olsunlar. Kalpleri aynı kalp, ruhları aynı ruh. Siz kabul etmezseniz toplum da etmez. Siz kabul edip sahip çıkarsanız kimse bir şey diyemez...
@saitbugdaci1180
@saitbugdaci1180 Yıl önce
Cennet gibi bir ülke ama eğitimi kültürü yaşam şekli örfleri öğretileri hep dışlamak yok etmek kendi gibi yapmak üzerine sevgisizliğin nefretin başkent olduğu herşeyin karanlık olduğu bir ülke nefes almak bile zor bu karanlığa rağmen niler hanım hayatına ve tüm ezilen ötekilerin hayatına bir mum yakmış Tebrikler
@grcugillerden8520
@grcugillerden8520 Yıl önce
Bu kadar çok acı yaşadığınız, yükleriniz için çok üzgünüm. Dilerim geleceğiniz tüm yaralarınıza ilaç olur. Sağlıklı, sevgiyle kalın❤
@veterinerhomeopati
@veterinerhomeopati Yıl önce
Geri vitese takıp asfalta yayılmış insan kalıntılarının üstünden geçmek nasıl bir hırstır, nefrettir. Üç-beş saat önce bu ülke en çok da başkaları adına utanmayı öğretti bana demiştim. Anlaşılan başkaları adına utanmakla geçecek ömrümüz. Yaşadıklarınızı göğüslemek gerçekten de çok zor. Azınlık olmak her türlü zordur ama sizin yaşadıklarınızla kıyaslayınca benimkiler drama queen'lik. Sizi sevgiyle kucaklıyorum elimden başka türlüsü gelmediğinden
@murataydin4366
@murataydin4366 Yıl önce
Kanalınızı sürekli takip ediyorum. Yine bir hatırlatma geldi ve izlemeye başladım. Ama ilk defa bir programınızı ağlayarak, gözlerim yaşlı izledim.
@Ergo-Oz
@Ergo-Oz Yıl önce
İçim paramparça oldu. Gözümün önünde çocukluğum film şeridi gibi geçti.
@sevilcaglar2092
@sevilcaglar2092 Yıl önce
Tebrikler Armağan Bey, emeğinize sağlık, değişik hayatlara dokunduğunuz için teşekkürler 🤗
@sehrazat7455
@sehrazat7455 Yıl önce
Armağan Bey bile dinlerken üzüldü..benim anlamadığım size ne kimin ne olduğu,başkalarına ne erkekmi kadın mı bırakın artık insanları be kim nasıl mutluysa öyle yaşasın.çok üzüldüm yaşadıklarınıza ileriki hayatınızda size gerçekten mutluluk ve sağlık dilerim ablacım
@gunes_kralicesi
@gunes_kralicesi Yıl önce
bu günlere gelen bu insanları dinledikçe başka insanların vijdansızlığını, merhametsizliğini, kendi inançlarını başkalarına nasıl da dikte ettiğini daha iyi anlıyor insan. Bu dünyayı sevgi değil, saygı kurtaracak.
@LuneNoir88
@LuneNoir88 Yıl önce
Anladığım kadarıyla çon uzun süre önce çekimi yapılmış ve bekletilmiş röportajlardan biri. Nedenini bilemiyoruz tabi. "Umarım bu röportajdan sonra başına bir şey gelmez." demekten kendimi alamıyorum. Sürekli bu endişeyi taşıyarak yaşamak hiç de kolay değil bizim için. Niler hanımı bize tanıttığınız için, başarısını anlatabilmesine imkan verdiğiniz için teşekkür ederiz Armağan bey. LGBTİ+ birey olarak rahatça söyleyebilirim ki bizim yanımızda olduğunuzu çok iyi biliyor ve hissediyoruz. Niler hanım, başarılarınızın/başarılarımızın taçlanmasını dilerim.
@eceturkoglu3499
@eceturkoglu3499 Yıl önce
Niler hanım ,bir gün bir firmam olduğunda muhakkak istihdamı sağlayacağım.bu gençlik hayalimdir.çünkü fuhuş mecburi yön olabilecek birşey değildir,olmamalıdır.trans yada değil kadın olmak delikli birşey olmaktan çok fazlasıdır.
@Pitis7988
@Pitis7988 Yıl önce
Hikayenizin başını büyük bir öfke ve üzüntüyle dinledim. Fakat başarınızla gurur duydum. Sn.Başkanımızı zaten sever sayardım, sizin sayenizde bir kez daha saygımı kazandı. Siz de, sizin hayatınızda size destek olanlar da, bu işte çalışmanıza vesile olanlar da; hepiniz iyi ki varsınız! Yakın gelecekte farklılıklara karşı bu saygısız ve bencil tutumların sonsuza dek yok olması ümidiyle...
@aynurgamzealici5977
@aynurgamzealici5977 Yıl önce
Tebrik ediyorum hayallerinizden hiç vazgeçmeden direnerek devam etmissiniz. Tebrik ediyorum kimseye boyun eğmeden saklama gereği duymadan devam ettmissiniz
@Se57Ue
@Se57Ue Yıl önce
Bırakın insanlar istedikleri gibi yaşasın.. Ön yargılı olanlar ya önce kendinize bakın.. Neden insanların hayatlarına bu kadar müdahele ediyorsunuz? Niler hanıim üzüldüm yaşadıklarınızdan dolayı, mutluyum şimdi düzenli hayatınız oldugundan... Armagan bey ve ekibine teşekkürler. 🌼
@elifnidakekoc8568
@elifnidakekoc8568 Yıl önce
Maşallah size tebrik ediyorum ayaklarının üzerinde durabilmek için elinden gelen çabayı sarf etmen büyük bir cesaret fakat toplum baskısı bazen büyük bir hayalkırıklığına uğratabiliyor Rabbim tüm gönlü güzel olan kardeşlerimin bahtını yolunu açık etsin inşallah 🥰
@zeynepenoz5358
@zeynepenoz5358 Yıl önce
İnsana yakışır bir şekilde var olmanın bu kadar zor olduğu bir ülkede, Niler hanımın yaşadıkları ve gerçekleştirdikleri hepimize örnek olmalı. Her insan toplumun ona biçtiği değerden, etiketlerden çok daha fazlasıdır. Kimsenin bu dünya üzerinde başka bir insandan daha fazla değeri yok. Niler hanımın karşılaştığı tüm kötülüklere rağmen, inancı ve gücü beni çok etkiledi. kendisinin de dilediği gibi bir gün onu TBMM’de görmeyi canıgönülden isterim💜
@hakantat5414
@hakantat5414 Yıl önce
Bir insanin guzelligi, netligi ve samimiyeti ile nasil da guzel ortaya cikiyor. Seyrederken hem icim acidan ezildi hem gurur duydum.
@elifada9697
@elifada9697 Yıl önce
Armağan Bey, sayfanızın sıkı takipçisiyim, ilk defa ağlayarak izlediğim bölüm oldu bu.😢😢 66 yaşında emekli mat öğretmeniyim.Çocukları çok seven biriyim ve anneyim. İnsanlar doğarken Allah'ın verdiği özellikler ile doğuyor. İçinde hepsi donanımlı olarak doğar. Tercih hakkımız yok ki. Nil hanım da yaratıldığı haliyle, duygu ve hislerini yaşamak istemiş, dürüstçe. Saklamamış dışına yansıtmış. İnsanların eğitime ve insan olmaya çok ihtiyacı var. Hiç kimseye kalmayacak Dünya da her canlının yaşama hakkı var. Insanları yaratıldığı gibi kabul etmeliyiz. Bizler yaratıcı değiliz. Madem Müslüman bir Ülke de yaşıyoruz. Allah'ın yarattığı canlıyı olduğu gibi kabul etmeliyiz. Dışlamak, sorgulamak kimin haddine.Cehennem kalabalık olacak ,anladığım kadarıyla. Nil Hanımın yaşadıklarını izledikçe göz yaşlarımı tutamadım. Anne ve babası, kardeşleri de aynı acıyı yaşadılar ister istemez. Birbirlerine , hasretle, kaygıyla,özlemle yaşadılar. Herkesin empati yapmayı öğrenmesi gerekiyor. Ülkemizin ; Herkesin, özgür, mutlu, huzurlu yaşayabileceği, insanların birbirini anlayışlı, davranabileceği ,kanunlarla hakların korunduğu, Güneşin parladığı Ülke olması dileğiyle. Çok tşkler, güzel bir konuya değinmişsiniz. 👏👏👏 Nil Hanıma bundan sonra ki hayatında, sağlıklı, mutlu, huzurlu, gönlünce yaşayacağı, güzel günler diliyorum.Allah hiç kimseyi, hiç kimseye muhtaç etmesin, kimseye avuç açtırmasın, kendinden başka. 🤲💗🤲💗🤲 Sağlıkla mutlu kalın.🤲💗🤲 Sevgilerimle.💗💗💗😊🤗🙋‍♀️
@fatosnsir9683
@fatosnsir9683 Yıl önce
Cok üzüldüm hayatinizin zorluguna....ilerki hayatinizda mutluluk ve huzurlu bir yasam dilerim..
@nuryanarates
@nuryanarates Yıl önce
Hem Armağan Beye hem niler hanıma teşekkür ederim acı gerçeği bizimle paylaştığınız için umarım gönlünce hayatın olsun niler💞🌷🌸
@basakburcutavsanl3592
@basakburcutavsanl3592 Yıl önce
muhteşem bir bölüm daha, Türkiye'nin gerçek sesi olduğunuz için çok değerlisiniz, siz bu mecranın en değerli isimlerinden birisiniz belki de. 🌹 medya içerisindeki onlarca sahteliğin ve kalabalığın arasında ''gerçek'' kalabildiğiniz için size teşekkür ediyorum.
@betulben3418
@betulben3418 Yıl önce
Avcilar Belediye Baskanini yürekten kutluyorum 👏🏻👏🏻👏🏻
@biranne9726
@biranne9726 Yıl önce
2020 çekimi yeni yayınlanmış belkide işten çıkarılmıştır.
@ondergonen2711
@ondergonen2711 Yıl önce
Çok özel bir bölüm olmuş. Toplumu birde sizin yaşadıklarınız üzerinden görmüş olduk. Üzüldüm ders aldım ama umutlandım da. Umarım sizi mecliste de görürüz. Tecrübeleriniz fikirleriniz yeni bir toplum inşa ederken ışık olur milletimize. Yolunuz açık olsun👏
@mzayl
@mzayl Yıl önce
Aslolan insan olmak.. İyilere çıksın yollarınız.. Umarım beklediğinizden güzel olsun hayatınız❤️
@go-stilmimarlkduman6907
@go-stilmimarlkduman6907 Yıl önce
Niler hanım , güçlü ve mücadeleci kişiliğinize hayran oldum..Yaşadığınız onca olumsuzluklara rağmen bu günkü konumunuz takdir edilecek alkışlanacak bir durum.Bundan sonraki yaşamınızda hep mutlu ve huzurlu olun .Umarım size yaşama azmi veren dileğiniz gün gelir gerçekleşir..Armağan bey size de teşekkür ediyorum Niler hanımı tanıtdığınız için..
@ayseyldrm4053
@ayseyldrm4053 Yıl önce
Gerçekten tebrik ediyorum sizi Niler hanım bu kadar hengameli bir hayatın içinden mücadele ederek başarmış sınız başarılarınızın devamını diliyorum Sevgili Armağan bey sizi kutluyorum her kesimden her meslekten insanları konuk edip bizleri aydınlattığınız için teşekkür ederim sizi çok seviliyorsunuz ❤❤
@akkzoz1142
@akkzoz1142 Yıl önce
Armağan bey,sizin sayenizde her kesimden insan tanıyoruz. Asla ön yargılı biri olmadım. Dinledikçe daha çok tanımaya çalıştım. Emeğinize sağlık. Elleriniz dert görmesin. Sevgi ve saygılarımı gönderiyorum.❤
@denizcansipahi
@denizcansipahi Yıl önce
Teşekkürler, Armağan bey! Bu hayatları toplumsal, psikolojik ve sosyolojik olarak incelemeniz üstün bir meziyet. Bu ülkeye fazlasınız, bence 😘 seviliyorsunuz, sağlıklı günler dilerim 🙏🏻 (Artık, Sezen Aksu gelsin, diye tutturmayacağım, anladım gelmek istemiyor)
@cenkacar5679
@cenkacar5679 Yıl önce
Ne kadar iki yüzlü, sistem yeter ki bozulmasın diye aslında her türlü bozgunu umarsızca yapan bir toplum olduğumuzun en gerçek örneği aslında Nilerin yaşadıkları. Bize bizi tanıttığınız için çok teşekkürler Armağan bey.
@remziyeozgul653
@remziyeozgul653 Yıl önce
Çok yakınım birinin komşusu niler abla. Cok güçlü olduğu kadar , çok çok da iyi bir insandır. Umarım bundan sonraki hayatı çok güzel olur 🙏
@sulesualp6369
@sulesualp6369 Yıl önce
Biz de bu ülkede çile çektiğimizi sanıyoruz. Asıl bu ülkenin kahrını çeken sizlersiniz.. :(((
@cigttk7679
@cigttk7679 9 aylar önce
Sizi tebrik ederim Niler hanım haklarınızın peşini bırakmadığınız için 👏🏻
@bizdenbiri2212
@bizdenbiri2212 Yıl önce
Ah ah nasıl bir toplum ,ne kendisini seviyor neden kendisinden doğanı vicdanınızın ateşinde yanmanız dileğiyle.Niler Hanım mücadeleniz insan olmayı başaramayandan daha değerli.
@nesrinschuchhardt5728
@nesrinschuchhardt5728 Yıl önce
Bırakın insanlar istedikleri gibi yaşasınlar. Kimse kimseye karışmasın. Babasının son isteğini yerine getirmeyenden ne beklenir. Babacığı nurlar içinde yatsın.Sahip çıkmış çocuğuna.
@seraptastan7536
@seraptastan7536 Yıl önce
👏👏👏👏👏
@hanifenaksc9420
@hanifenaksc9420 Yıl önce
Ağlamamak için kendimi zor tuttum ne kadar zorlastirilmis bir hayat mücadelesi helal olsun Niler hanım söze inşallah son isteğiniz de gerceklesir👏👏
@Fatos1983
@Fatos1983 Yıl önce
İnsanların ne kadar kötü olduğunu vicdan ve merhametlerinin olmadığını birkez daha anladım. Rabbim herdaim yardımcınız olsun
@Selmast.
@Selmast. Yıl önce
Her ne olursan ol ge,l sev, oku ….. benzeri kelimelerin sadece yazılarda kalmadığı anlamlarının gerçek olduğu yarınlara umut bir kadın Niler Albayrak sevgiler, armağan bey saygılar 👏🧿
@gulifornia1
@gulifornia1 Yıl önce
Türkiye’de diğerlerinden farklı olmanın bedeli hep çok ağırdır:( Gerçekten bir kez daha bu gerçekle yüzleştik😞 Kendisini gönülden tebrik ederim👏🏻👏🏻👏🏻Haklı mücadelesinde o ve tüm hemcinslerinin yolu açık olsun💕Avcılar belediyesinin bu davranışı örnek olsun tüm kurumlara 👍🏻 Armağan Çağlayan böyle konukları daha çok görmek isteriz 👍🏻
Sakla Beni 5. Bölüm
2:13:23
Sakla Beni
görünümler 2,4 Mn
bi' ilhan irem vardı
29:25
140journos
görünümler 793 B
Katarsis X-TRA: Mehmet Civelek -  Cezaevinde 33 Yıl!
40:15