Якщо просто зупинити вогонь, Росія торгуватиме нашими територіями - Павло Клімкін, дипломат

  görünümler 102,373

Радіо НВ

Радіо НВ

Aylar önce

В ефірі Радіо НВ дипломат Павло Клімкін.

YORUMLAR: 207
Владимир Владимир
Владимир Владимир Aylar önce
Спорной территорией может быть Кубань, Белгород и Воронеж.
Галина Замфереско
Галина Замфереско Aylar önce
Підтримую! Саме так.
Ім'я Прізвище
Ім'я Прізвище Aylar önce
100%
Ольга Сухоставская
Ольга Сухоставская Aylar önce
Було просто соромно читати план припинення війни від Італії. Іноді склалається враження, що маємо справу з якимись рептілоїдами, які взагалі не мають нічого від людей. У нас гинуть щодня українці, не ми розпочали цю трагедію, а нам пропонують торгуватися з Росією своїми територіями і людьми?
Dmytro Andruhov
Dmytro Andruhov Aylar önce
Бояться розгрому москвы
Jewgenia Komarova
Jewgenia Komarova Aylar önce
Стара Європа хоче власного спокою за наш рахунок, от і все. Цінностей там давно ніяких немає, крім суто матеріальних, вони не тільки заради інших не здатні чимось пожертвувати, але й заради самих себе. Вони за самих себе не воюватимуть, а здадуться будь-кому, аби жерти не заважали
Кельт Лесавік
Кельт Лесавік Aylar önce
@Петро Кіпіш Це звичайний взаємозв'язок.Гопника з підворотні,який зриває золоті ланцюжки на вулиці,та бариг в чистеньких галстучках,які заплющують очі.Та не гнушаючись,приймають їх в своєму ломбарді.Ви вірно підмітили, цілком впирається в нрави та духовність.Але насправді та насамперед, ще ,в відсутність здравого розуму!
Кельт Лесавік
Кельт Лесавік Aylar önce
". Іноді склалається враження, що маємо справу з якимись рептілоїдами..", Воно так і є! То хибна філософія світосприйняття,нав'язана тими же"рептілоїдами", забуває та не дозволяє, про це знати й розповідати..trshow.info/watch/r4yb0eO-tyI/video.html там достатньо статей та відео, на цю тему..
Lana K
Lana K Aylar önce
У нас нема спірних територій, є акуповані території. Все інше - брєд.
Edward Wood
Edward Wood Aylar önce
Шось вони скромно так, лише Донбас спірний і Крим . Хай би вже й Херсон запропонували і весь південь.. Росії явно сподобається
Елена Равлухина
Елена Равлухина Aylar önce
Пусть Италия отдаст Сицилию, Раша там сделает базу для контроля Средиземного моря. Вот Европа то будет довольна)))
VMOЯR
VMOЯR Aylar önce
👍
VMOЯR
VMOЯR Aylar önce
@Oletta 100%
Oletta
Oletta Aylar önce
Чому ж тільки Італія, нехай і Німеччина і Франція віддадуть частину своїх земель, як вони кажуть: щоб путлер зміг вийти з цієї ситуації не зганьбившись. "Міротворці"..............
Izvarena
Izvarena Aylar önce
На нашей территории происходят зверства , разрушены города и села , уничтожена экономика и мы же должны оправдываться. Нас поддерживают нормальные , развитые страны ,. спасибо им. Мы боремся и победим, мы терпим лишения и выдержим ,мы любим свою Родину и не отдадим ее никому , а кто основательно зажрался и не хочет знать ничего и никого пусть вспомнит свою историю и своих фюреров и дуче , которых вынянчили и пустили в свет ваши предки. У нас ничего подобного не было и не будет и советую вам делать выводы и не сочинять разные никчемные планы , которые не стоят бумаги , на которой они написаны.
Раїса Лук'ян
Раїса Лук'ян Aylar önce
Солідарна з Ваим.
阿山
阿山 Aylar önce
Украина держитесь Вы боритесь за свою землю. Пусть Всевышний вас оберегает. Слава Украине 🇺🇦 и демократическому свободному миру.....💖🇺🇦.....
Ganna Levchun
Ganna Levchun Aylar önce
Дякуємо 💙💛🙏🙏🙏
Spring Spring
Spring Spring Aylar önce
*Украденные = захваченные силой территории никак не могут считаться "спорными"* . Если вор украл у вас сумку и забрал ее содержимое, то никто не считает украденные вещи "спорными". Вор обычно несет покарание. РФ осуществила военную агрессию против Украины, в результате которой убиты тысячи людей, разрушена инфраструктура, миллионы беженцев -- и, как результат, силой захватила территории, принадлежащие только Украине. И что? Эти территории считать "спорными??? Как это? По какому праву? Странная логика. Такие территории являются *оккупированными* ! И никак иначе. *Или это еще одна версия плана "сохранить лицо" пу* ? Только по-итальянски?
VMOЯR
VMOЯR Aylar önce
👍
Mayya Sukhanovska
Mayya Sukhanovska Aylar önce
Мой дядя погиб в Польше в 1945 году под Краковем ,было ему 22 года ,не для того что бы делить или отдать территорию УКРАИНЫ!!!!! Он похоронен в Польше в Братской могиле.
Раїса Лук'ян
Раїса Лук'ян Aylar önce
Все "просто" за чийсь рахунок. Світова спільнота може повправлятися в "збереженні обличчя" кривавого диктатора, не розуміючи, що ризикує втратити свою прекрасну планету під іменем Земля? Які ж ці люди бувають дурнуваті, навіть якщо виглядають більш-менш пристойно. Ну-ну, пограйтеся... Рятуватися може бути запізно.
Валентина Тацій
Валентина Тацій Aylar önce
Так і тільки так! Гади ті макрони і всякі італ.і шульці...Метуть хвости і нашим і вашим,починають розхитувати
Анна Жосан
Анна Жосан Aylar önce
Нехай Італія віддасть Рим Московії, тоді папа буде не римський,а московський. Україна сама без Італії, Франції, Германії вирішить ,що її краще. Слава ЗСУ. Все буде Україна.
Olena
Olena Aylar önce
Вони що курять? Які спірні території ? З ким мирний договір підписувати? Вони що, не сповна розуму? Чи це пу заплатив їм? От як їх назвати, після цих слів, щоб не заматюкатись?!!!
Ganna Levchun
Ganna Levchun Aylar önce
Не матюкайтеся, тому що заблокується. Мені заблокували на сутки. Раніше такого не траплялося. 🇺🇦🙏🙏🙏
Юлія Шостак
Юлія Шостак Aylar önce
Після того, що росія наробила в Україні розмовляти? Це така демократія, таке верховенство права в Європі? Безнаказанність веде до рецидиву. Гітлера вже умовляли.
Izvarena
Izvarena Aylar önce
Когда уже до Меркель доберутся . Вот уже кто приложил массу усилий и всего остального для развязывания войны ее дружком в Украине. Жду этого момента с нетерпением и надеюсь , что в Германии победит не лицемерие и коррупция , а здравый смысл и правда.
nataliya magilevskaya
nataliya magilevskaya Aylar önce
Україні потрібно посилити "другий фронт" (дипломатичний), який буде постійно приводити до тями цю сплячу красуню (Европу).
primavera primavera
primavera primavera Aylar önce
Україні перш за все потрібно мати чітку визначену позицію, яка б не залишала Західній Європі простору для подібних маневрів.
Олександр Шепель
Олександр Шепель Aylar önce
Италия отдаст России Сицылию, это сохранит лицо Путину и наступит мир!
NADIYA PETRISHCHENKO
NADIYA PETRISHCHENKO Aylar önce
Sicilia нельзя отдать,там базы Нато,а вот Sardegna - Да.. там уже и так почти 60% бизнеса принадлежит людям близким путина + сети дорогих ресторанов от Sanremo (it.) и по всему французскому средиземноморью....
Ольга Николаенко
Ольга Николаенко Aylar önce
Европа, при всём уважении не смейте предлагать нам такие ганебни планы, цеж не ваших детей , жинок гвалтуюиь та вбивают можно поторговаться. Давайте этому зверю сохраним личоко , только не ценой наших детей.Сором,опять зрада
Валентина Асанова
Валентина Асанова Aylar önce
Почему все хотят пожалеть Путлера? Вспомните, кого пожалел он? Далеко ехать не нужно, приезжайте в Украину посмотрите на наши города,кладбища и увидеть, что он натворил.Да его за это немедленно под трибунал а не беречь лицо.
Раїса Лук'ян
Раїса Лук'ян Aylar önce
Є розуміння, що цих осіб, які так ратують за "збереження пики злодюги та убивці", цікавить не він, а його криваві "бабки". Скнари, які готові продаватися за мідяки, це теж тупі виродки.
Andrew Rozhen
Andrew Rozhen Aylar önce
Тому що їм пофіг і вони не відчувають наскільки для них самих є небезпечними їх пропозиції
Tanya Pavlovskaya
Tanya Pavlovskaya Aylar önce
Потому ,что они не присутствуют в Украине и не видят своими глазами что натворил Путлер! Сами сидят в тепле,в спркойствии,пьют кофе и рассуждают,не голодают ,в комфорте.
олена юрків
олена юрків Aylar önce
Ось яка справедливість
Черемшина
Черемшина Aylar önce
Очередная версия " сохранить лицо ," Путлера по - итальянски.
Людмила Кривич
Людмила Кривич Aylar önce
А давайте краще "сохраним " його дупу
Corio Lan
Corio Lan Aylar önce
Пока ФСБ не будет уничтожена - а это самая главная скрепа РФ - безопасности для Украины не будет. А уничтожить ФСБ без капитуляции РФ невозможно.
Valera Dushenok
Valera Dushenok Aylar önce
Разом з кремлем.
Inna Anatolievna
Inna Anatolievna Aylar önce
И не только Украине ((
Raisa Potopaeva
Raisa Potopaeva Aylar önce
Никогда,никогда с Россией не иметь никак их переговоров,договоренностей и вообще ничего общего с этой мерзопакостной страной
Nata Ukraine
Nata Ukraine Aylar önce
Україна має право сама вирішувати свою долю.
Людмила Кривич
Людмила Кривич Aylar önce
@Nata Ukraine далі все можуть поставити на тормоза, ось в чому загвоздка, тому саме зараз треба усі заявки закреслювати
Nata Ukraine
Nata Ukraine Aylar önce
@Надежда Пасичник вибачте, але в чому ми ліземо на рожон? Якщо Захід та США хотіли нас здати, то вони взагалі б не давали нам зброю, тим більше не прийняли б ленд- ліз. А те, що там хочуть проросійські політики, то хай собі хочуть і далі...))
Надежда Пасичник
Надежда Пасичник Aylar önce
Вопрос в том, что Запах и США поставляют нам вооружение, и если лезть на рожон, то не будет чем воевать, а отсутствие определенного вооружения поставит УКРАИНУ в сложное положение, а нам нужно сохранить целостность Украины и вернуть все наши территории
Глория Когут
Глория Когут Aylar önce
Ну Италия и придумала !! Честно, просто возмущает такое отношение к Украине Спасибо Климкин за трезвый профессиональный подход к провокации Италии Франции Германии Это мы должны отдать ещё территории Украины??? Мне. очень не нравится позиция Венгрия,которая заблокировали пакетсанкций ,но очень плохо,что Венгрия забыла ,как танки СССР давили людей ,подавили свободу, демократию Переговоры для Украины это идти на уступки РФ и дать ей время перегрупироваться ,мне очень позиция Германия Франция Италии ,,которые занимают пытаются поддержать РФ Пан Климкин вы умный и прекрасно. понимаете,какие ,как наглеет РФ ,главное не сдаваться и не идти на условия Франции Германии Италии (Италия ни чем выделиться не могла ,хоть этим выделиться ) Финляндия и Швеция не любят РФ Как то непорядочно поступают многие страны идут против добра за зло ,а если выторговывают себе какие то выгоды меняют свою точку зрения,все это очень непорядочно Конечно для нас хотя бы так непорядочным способами пусть поддерживают Украину Живут они конечно хорошо ,но как то просматривается двойная мораль
Petro pihlyk
Petro pihlyk Aylar önce
До Клімкіна потрібно дослухатися. Він хороший міжнародник
Old Cat
Old Cat Aylar önce
Ніколи ним не був
Djon Zeebert
Djon Zeebert Aylar önce
Та вы уже достали кульками, пускай франция и германия отдают свои территории, достали уже, Донбас це Україна.
Валентина Копаница
Валентина Копаница Aylar önce
Смішно слухати багатьох західних політиків! Пропонують якісь плани з приводу України,намагаються "зберегти" якесь лице путіну, щось "мутять" із санкціями... Не набридло, панове? Створили виставу і грають!
Татьяна Подвисоцкая
Татьяна Подвисоцкая Aylar önce
Сподіваємось,наш уряд має розум і не піде на сволотні згоди.
Kir Jacob
Kir Jacob Aylar önce
а еще этими фашистами и колаборантами каши не свариш кто такие Италия, Германия и Франция - Муссолини, Гитлер и Виши так что ориентируемся на Черчиля и Рузвельта
Alina Dudyin
Alina Dudyin Aylar önce
В нас прекрасний розумний грамотний народ , будьте обережні не робіть помилок.Уераїна понад Усе Мирного чистого Неба вам усім.
Людмила Кривич
Людмила Кривич Aylar önce
Нажаль, в нас також повно глупого або несвідомого народу
Тетяна Іваненко
Тетяна Іваненко Aylar önce
Ну , звичайно , Італія ! Там же Берлусконі --- друзяка Путіна , вони там постараються йому допомогти , щоб зберегти тому кривавому негіднику обличчя , яке він вже втратив і безповоротно! Навіть за рахунок України , як вони говорять:" Fare buon viso a cattivo gioco !" ....
Олександр Дейкун
Олександр Дейкун Aylar önce
Тільки повне звільнення наших територій і вступ до НАТО можуть забезпечити мир у майбутньому.
Ирина Белых
Ирина Белых Aylar önce
дякую за Вашу роботу
NADIYA PETRISHCHENKO
NADIYA PETRISHCHENKO Aylar önce
Хотелось бы,чтобы Di Maio сам лично повез свой план путину ...раз они его сами придумали....макароны " думают что они самые "мудрые....
Anastasiya Kh
Anastasiya Kh Aylar önce
Дякуємо! Дуже цікава і потрібна інформація!
Татьяна Йес
Татьяна Йес Aylar önce
Спасибі за ефір. Лайк на підтримку каналу
Olga Marsh
Olga Marsh Aylar önce
Який план?! Ви не бачите звідки стирчать вуха цього «плану»? Сам той факт що ніби-то Італія висуває якийсь план АЛЕ не обговорила це з Україною вказує на те що це чергова провокація Кремля бо саме гебня не вважає Україну міжнародним суб’єктом і постійно намагається принизити і Україну і президента! Лише цього фактора вистачає щоб зрозуміти звідки ростуть вуха цієї депеші і ті фуфлячі пункти які там перераховані вже можна й не читати. А якщо вам так хочеться прочитати то читайте щоб ще раз переконатись що сморід від цього «плану» тягнеться з Кремля.
Vasylisa Korneva
Vasylisa Korneva Aylar önce
Ганьба тим, хто не хоче бачити правди про агресію росії проти нашої Країни. Італія собі таке б хотіла? І щоб такі цинічні пропозиції що до неї хтось би надавав, коли б в них було горе що ні в кожній родині через вбивць російських?..
Roman _108
Roman _108 Aylar önce
"Бабки", очень большие "бабки" стоят на кону... Но, ОРКОстан уже проиграл.
Serge
Serge Aylar önce
Хотят мюнхен повторить. Хрен им! Все будет Украина!🇺🇦🇺🇦🇺🇦❤️
Nikolai
Nikolai Aylar önce
Позор старой Европе, о каких ещё ценностях они там разказывают, просто мерзость
Раїса Лук'ян
Раїса Лук'ян Aylar önce
Павло Клімкін, солідарна з Вами.
lyubov lohvinenko
lyubov lohvinenko Aylar önce
Климкин--,красава!
Анна Евтушенко
Анна Евтушенко Aylar önce
А чому lталiя повинна радити, що нам робити? У нас е своi мiзки, е украiнськии народ, якии вирiшить, що нам робити далi. Нiяких домовленостеи, якi б зашкодили Украiнi не може бути! Тiльки звiльнення всiх територiи! Нехаи звiльнять нашi землi I катяться пiд три чорти!
олена юрків
олена юрків Aylar önce
Власне,хай щось зроблять для України,тоді будуть радити
Mariia Iatsenko
Mariia Iatsenko Aylar önce
Тиц пездець моя Марусю??? Італія нехоче вийти з НАТО??? Вони вийдуть ,а Україна війде! Тільки так!
Чуб
Чуб Aylar önce
Тільки по яцях Пукіну,
Brynhilda Misss
Brynhilda Misss Aylar önce
Після того,що раша зробила з Україною, все пробачите? Підписати угоду ,як їм хотілось,ради своеї спокою, своїх податків? УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД НЕ БУДЕ ЦЄ ТЕРПІТИ,БУДЕ БОРОТИСЯ ДО ОСТАНЬОГО.ПОБЕДА ЗА НАМИ! Ми обретем свою свободу великою кровю!!! Другого сценарію не буде!!! І ці процеси ,які почались колихатися, будуть зїдати велику рашу! Дайте тільки час.
Володя Мрочко
Володя Мрочко Aylar önce
Нічких перемовин!!!! Заганяти нечить в пекло!!! Гниди!!! Клімкін МОЛОДЕЦЬ!!!
olga kravchenko
olga kravchenko Aylar önce
💯💯💯
Katka H
Katka H Aylar önce
А якого біса італія взагалі робить якийсь план щодо того що нам робити зі своїми територіями і як нам завершувати війну яка проти нас ведеться?
Volodymyr Maksymenko
Volodymyr Maksymenko Aylar önce
Браво Павел
Олександр Соловйов
Олександр Соловйов Aylar önce
Ніяких спірних тереторій у нас з Росією немає. Є тереторії окуповані Москвою, ми їх повернимо силою.
Alina Dudyin
Alina Dudyin Aylar önce
Італійці дуже злосні на нас ,ніби то ми винні ,вони тільки думають про свої інтереси.На свою користь,не на користь нашої держави.Ми маємо триматися нашої ідеї ,і довести нашу справу на користь нашої країни нашого народу.Ніколи не йти на їхню поводу.Ми сильна Україна ,Ми переможемо Боже Благослови Бережи Нашу Україну, Наш прекрасний Український народ..Треба бути розумними не міняти нічого не Ми йдемо правильною дорогою,
Evgen Qqq
Evgen Qqq Aylar önce
У нас немає "спірних територій".
Tanya Pelekh
Tanya Pelekh Aylar önce
Дякую за випуск. Залишаю коментар та вподобайку у підтримку відео
Яська Оса
Яська Оса Aylar önce
А якби ми сказали нехай стріляють по Італії,а ми перестанемо.Це швидко протверезить
Денис Возов
Денис Возов Aylar önce
1. Це ж було вже! 2. Вологі фантазії Європи не мають нічого спільного з реальністю.
Сергей Северин
Сергей Северин Aylar önce
Експорт зерна може бути розпочатий тільки після виведення російських військ. Як що ООН турбується про голод - треба зупиняти агресію РФ. Без цього буде голод. Україна зерно не експортувати до виведення російських військ!!!
Ганна Сокол
Ганна Сокол Aylar önce
Враження від плану,це ніби Україна потребує опікуна,як не дієздатна особа.Моє НІ !
Afrodita 🍨
Afrodita 🍨 Aylar önce
Павло Климкин‼️👍🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Rostyslav duda
Rostyslav duda Aylar önce
Як не дивно,ініціативи ідуть із країн,які були союзниками гітлера.
Соня Ступак
Соня Ступак Aylar önce
Чому би не поступитися своїми територіями для параші Франції. Італії. Германії .. без жодного пострілу.
Раїса Лук'ян
Раїса Лук'ян Aylar önce
Ці пропозиції за власний рахунок ніхто не хоче спробувати? Якщо убивцям і злодіям поступатися своїми людьми і територіями, то пробуйте у своїх межах, а до нас не лізьте. Нам не по дорозі.
Борис Музика
Борис Музика Aylar önce
Тільки сильна озброєна держава може себе чути в безпеці
Survivor Ekstra 124. Bölüm | 1 Temmuz 2022
1:16:18
Survivor Ekstra
görünümler 390 B
j-hope 'MORE' Official MV
3:28
HYBE LABELS
görünümler 27 Mn
ISSEI funny video 😂😂😂 | July 2, 2022
0:34
ISSEI / いっせい
görünümler 4,9 Mn
Прямий ефір Радіо НВ
Радіо НВ
görünümler 28
Телеканал Рада. Прямий ефір
Телеканал Рада
görünümler 676
Survivor Ekstra 124. Bölüm | 1 Temmuz 2022
1:16:18
Survivor Ekstra
görünümler 390 B