EKONOMİK KRİZDE YENİ HAMLE; MUHALEFET SAHAYA İNİYOR, DOLAR MİTİNGLERİ BAŞLIYOR

  görünümler 216,236

Cüneyt Özdemir

Cüneyt Özdemir

Aylar önce

Patreon'dan destek Olmak İçin ► bit.ly/cuneytozdemirdestek
Cüneyt Özdemir Katıl Butonuna basmak için ► trshow.info/on/kwH.html ...
Ethereum ile destek olmak için► 0x1E4dfE4a5B00De6e60dAa0dc7d9302c5956fb977
Solana ile destek olmak için► BMHLWsh3kUMPtXYQp35btHE8KRJaDRfkLLcApmdw83Zy
-
Kadın yolcuyu bıçakla tehdit eden saldırgan nasıl yakalandı? Kılıçdaroğlu hangi önemli açıklamalarda bulundu? Akaryakıt istasyonlarında son durum neler? Bahadır Erdem sokak eylemleri yapanlara hangi uyarılarda bulundu? Metropoll Anketi halk için neler söylüyor? Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Tayyip Erdoğan ekonominin durumu hakkında neler söyledi? Bir depo benzine ne kadar zam geldi?
Uykusuz dergisi baş kapağına kimi koydu? Lira’nın çöküşü Türkiye ekonomisi için ne anlama geliyor? Ekrem İmamoğlu sosyal medya üzerinden hangi tweet'i attı? Elidor, Unilever Saç Bakım Kategori Pazarlama Müdürü Kerem Dıramca neler söyledi? Kumpas kurulan Boji'ye hangi ünlü sahip çıkmak istedi? ABD'deki ırkçılık davasında beyaz milliyetçilere hangi cezalar uygulandı? Elon Musk attığı tweetler hakkında neler söyledi? Kanye West, boşandığı eşi Kim Kardashian’la ilgili yaptığı konuşmada neler söyledi? Kevin Spacey oynadığı hangi diziye tazminat ödeyecek? Adele ile konuşan hangi sunucunun röportajı iptal oldu? Netflix’in yeni çıkardığı hangi dizi Squid Game'i geçti? Loud and Proud'dan bugün bize gelenler neler? Gazeteci Cüneyt Özdemir gündemi yorumlamaya devam ediyor.
-
Tüm Videolar ► bit.ly/cuneytozdemirvideolar
Yeni Videoları Kaçırmamak İçin ► bit.ly/cuneytozdemiryoutube
-
Sosyal Medya ►
cuneytozdemir
cuneytozdemir
-

YORUMLAR: 358
Hakan Ç
Hakan Ç Aylar önce
Alkol fiyatlarını acilen 1-2 TL bandına cekmeleri lazım. Ayık kafa bu memleket cekılmıyor
Kenan Kafalı
Kenan Kafalı Aylar önce
Yeni konseptinize bayıldım. İşte özgür medya, işte özgür gazetecilik. Destekleyelim arkadaşlar...
Serap Genç
Serap Genç Aylar önce
İşte çocukların hayal dünyası aileler ve öğretmenler tarafından böyle engelleniyor. Bu konuya da değinmeniz çok isabetli bravo, yolunuz ve yolumuz açık olsun.
Merve Kara
Merve Kara Aylar önce
İyi 😌 çok teşekkür 😍 de
Hayrullah Kurban
Hayrullah Kurban Aylar önce
Yeni ofisiniz hayırlı olsun . Böylesine güzel çalışmaların devamını diliyoruz Cüneyt bey :)
Murat Y.
Murat Y. Aylar önce
Siz bu milletin cahilliğini çok hafife alıyorsunuz Cüneyt bey.
nikol namlos
nikol namlos Aylar önce
dogru söylüyor ögrenmeyen araştırmayan okumaan çok insan var
A. Alptekin
A. Alptekin Aylar önce
İlk başladığında diyordum The Young Turks gibi alternatif olabilirsiniz diye. Ve başardın. Tebrikler ☺️
alpan gediz
alpan gediz Aylar önce
Cüneyt Bey, iyi yayınlar, yayınlarınızı ilgi ile takip ediyorum, dünyada ne olup bittiğini sizin kanalınızdan izliyorum, kolay gelsin.
Muhammed YILDIZ
Muhammed YILDIZ Aylar önce
Abi seni yıllardır severek izliyorum. Çok başarılı çok eğlenceli ve ayrıca bilgilendirici bir proğram akışın var. Eşimede tanıttım sizi her proğramınızk akşam işten geldikten sonra aeverek izliyoruz. İyi ki varsı. Cüneyt Özdemir seni çok seviyoruz😍
Duygu Grúz
Duygu Grúz Aylar önce
Seçimlere aday olanlara 50 yaş sınırı getirilmeli. Bugün bir fabrikaya sorumlu alırken en yüksek düzeyde diploma, genç, dinamik ve 2-3 tane yabancı dil, vizyon sahibi olması isteniyor, analitik zeka testi yapılıyor. Koskoca ülkeyi veya bir siyasi partiyi yönetecek insanlar neden daha az donanım ile seçilebiliyor? Bu ülkeyi asıl kalkındıracak olan gençlerin ne suçu var? Okula, sınava giderken gelecekten endişe duymaya veya işe gidenler bugün eve sağlam dönebilecek miyim, karnımı doyurabilecek miyim diye düşünmeye mecbur bırakılıyor?
Nevzat Onur
Nevzat Onur Aylar önce
@herhangi biri liseyi bitirdiğimde taide staj yaptım ama üniversitede bilgisayara yönelip yazılımcı oldum. Mümkün mertebe de gelişmek için ne bulsam okumaya çalışıyorum. Amacım ülkemi ve halkı kötülemek değil, kötü yanlarını yüzüne çarpmak. Birileri çıkıp sorunları söylemek zorunda. Bir umuttur bir gün saçma sapan ideolojilere kapılıp linçlemek yerine öz eleştiri yapıp kendinize çekidüzen verirsiniz diye. Yoksa böyle kör kütük ideoloji papağanlığı yapandan bir halt olmaz.
herhangi biri
herhangi biri Aylar önce
@Nevzat Onur Bi bitmediniz ya. Kendi milletini aşağılayandan, ülkenin insanının çoğunluğuna cahil diyenden hiç bir halt olmaz. Senin vasfın ne acaba.
BÜŞRA UÇAK
BÜŞRA UÇAK Aylar önce
Yüzde yüz katışıyorum altına imzamı atarım
Nevzat Onur
Nevzat Onur Aylar önce
çünkü siyaset zenginler için kimin daha çok rant sağlayacağı, cahil içinse kimin ağzının daha iyi laf yaptığına göre şekilleniyor bu ülkede. Malum cahil yuzdemiz inanilmaz seviyelerde. Bizzat insanlar kendileri diyor "ya tamam ülkenin durumu kötü filan da Reyisimiz çıkıpta 'Eeeeyyy Amerika' diyor ya hani. işte ben ona bitiyorum ya." diyorlar. Başka ülkede yaşasam doğaçlama sitcom dizisi gibi komedi fışkırıyor dört bir yandan. Ama işte içinde olunca gülmek zorlaşıyor.
Thomas Tailor Shop
Thomas Tailor Shop Aylar önce
Ağzına sağlık kardeşim çok güzel söylemişsin bir şirket adam alacaklari zaman yok şu yaşın altında olsun yok birkaç dili olsun oysa Türkiye yönetecek adam bir mal adayı bile olamıyor 11 seçim kaybetmiş bir kişi halen koskoca Atatürk’ün kurduğu parti de oturabiliyor korkunç bir şey
Nevzat Onur
Nevzat Onur Aylar önce
Sevgili Cüneyt Bey; konu başlıklarını video açıklaması veya yorumlar kısmında sabitlediğiniz bir yorumda zaman etiketleriyle yazarsanız çok makbule geçer. Malum hayatımız çok hızlı akarken tek bir konuyu merak ettiğimiz için açtığımız videoda 1 saati diğer konulara harcamak istemeyebiliyoruz. Şayet özellikle uzun izlenme süreleri almak için zaman etiketi yazmıyorsanız yanlış politika izliyorsunuz. Şayet genelde hiç videoya bile tıklamıyorum mevzu bahis gibi durumlarda. Zaman etiketi koysaniz en azından izlemek için geldiğimiz konuları izler, merakımızi cezbederse diğer konular için de izlemeye devam edebiliriz. Az, hiçten çoktur Cüneyt Bey. Saygılar, sevgiler, iyi yayınlar diliyorum.
Morales Odie Antioch
Morales Odie Antioch Aylar önce
20:15 Ülkede çoğu üretimi Yabancı sermaye yapıyorsa, ekonomiyi bizim kadar takip etmeleri şaşırtıcı değil. Raflardan hangi ürünleri çekip, hangi ürünleri bizim yerimize ihraç edeceklerini düşünmeleri lazım tabi. Kendi işçimizin ürettiği metaları dahil yakında ülkede raflarda göremeyebiliriz. Umarım hal böyle olmaz.
Tamer Batur
Tamer Batur Aylar önce
Sevgili Cüneyt bey bir gün de fonda ışık el veriyorsa yayını arkanızda İstanbul manzarası ile yayın yapsanız harika olur inanın içim açıldı bukadar sıkıntılı günler de memleket güzel inşallah iyi de yönetilir ise güzel olucak saygılar...
Onur Avcu
Onur Avcu Aylar önce
Muhalefetin dilini değiştirmesi fikiri artık aşikar. Lakin bıktık, biz zaten iktidarın neler yaptığını görüyoruz. Ancak muhalefet bize ne vaat ediyor bunu öğrenmek istiyoruz. Heyecanlanmak istiyoruz.
Medine Canli
Medine Canli Aylar önce
Maalesef muhalefet akp nin değirmenine sadece su taşıyor
Hit the Road
Hit the Road Aylar önce
@incognito Cerrah diyor ki sende damar tıkanıklığı var tıkanan damarı anjiyoyla mekanik olarak açacağım. Bana güvenin
Hit the Road
Hit the Road Aylar önce
@Ingichia her türlü oy vericez tamam ama oy vermeyecek olan yada kararsız kitleyi bu şekilde ikna edemezler. Biz yaparızla olmaz
Ingichia
Ingichia Aylar önce
Ne yapmacakları bile yetmez mi birader. Hiç bişey yapmasınlar öylece dursunlar ülke zaten düzelir. Yeter buramıza kadar geldi.
incognito
incognito Aylar önce
@Hit the Road ameliyata gireceksin cerraha diyorsun ki anlat bana ameliyatı nasıl yapacaksın.
Gezen Adam
Gezen Adam Aylar önce
"Beni Katarlı Zenginlere Emanet Ediniz." -Recep Tayyip Doymayan...
Genki Horiguchi
Genki Horiguchi Aylar önce
@incognito nefretiniz 70 IQ ile birleşince böyle saçma sapan yorum atabilecek bir seviyeye düşüyorsunuz ilginç :)..... aman ha sürüden ayrılmayın.!
incognito
incognito Aylar önce
@Genki Horiguchi 3 gün önce şerefsiz dediğine sonra "noolur gel abi yatırım yap" diye yalvarmakta sorun yok ama.
Nergensz
Nergensz Aylar önce
@Genki Horiguchi assaglik adamlarsiniz
Mesut  kocaman
Mesut kocaman Aylar önce
Helal
Ataberk Ercan
Ataberk Ercan Aylar önce
@Genki Horiguchi geroge soros olunca hele daha cok memnun okuyor reis. Sorosun evladi sonucga
Hamza Mert Durmuş
Hamza Mert Durmuş Aylar önce
allah razı olsun cüneyt abi. türkiyeden nasıl kaçarım diye düşünüyodum çıkış kapısını da gösterdin :D
EL NİNO
EL NİNO Aylar önce
*Resmi Gazete'de yayımlandı; aralarında şeker fabrikalarının taşınmazların da bulunduğu 9 arazi (41.7 milyon ₺) satıldı*
Eddie Adam
Eddie Adam Aylar önce
@Playboi Carti satamazsın, zaten çoktan satılmış
Playboi Carti
Playboi Carti Aylar önce
@ERDI seni de satalım
ERDI
ERDI Aylar önce
Ee sattık nolmuş sanane hocam
Nevzat Onur
Nevzat Onur Aylar önce
fakat kime? mühim olan kimin, daha doğrusu hangi şirketin aldığı. Bu şirketin hangi ülkenin olduğu.
Nurgül Koçyiğit
Nurgül Koçyiğit Aylar önce
😭😭😭
Nurcan Yanarcan Doğan
Nurcan Yanarcan Doğan Aylar önce
Tam TSMC datası işlerken, TSMC haberlerini dinlemek 😀 Seviliyorsun Elif 😀
Serap Genç
Serap Genç Aylar önce
Cüneyt bey eczaneleri bir tarafa bırak 6 aydır izlediğim bütün gazetecilere yazdım. Rica ettim kimse oralı olmadı. Bence dolardan daha önemli devlet hastanelerine 6 aydır randevu alamıyoruz, keza diş hastanelerinede halka randevu verilmiyor. Böyle hayati bir konuyu kimse araştırmıyor. Malum bazı hastalıklarda erken teşhis önemlidir. Sadece Aile hekimlerine gidebiliyoruz. Onlarında yapabilecekleri sınırlı.
m.a. s
m.a. s Aylar önce
keşke TV de böyle kaliteli programlar olsa helal olsun cüneyt abi yine kalitesini ispatliyor
Metin Metim
Metin Metim Aylar önce
Bir araba 200 bin ise askeri ücretinde 20 bin TL olması lazımdır 🌹🌹
Ahmet GENÇ
Ahmet GENÇ Aylar önce
Bence olay kadına şiddet değil ki, memlekette kadın erkek herkez bir birinie şiddet uyguluyor, insanlar çok akıllı karşısındaki saniyeler içinde tartıyor ben bunu istismar edersen ne yapabilir bana diye, karşısındakinin bir şey yapamayacağını anlayınca ne isterse onu yapıyor, yaşlılar da kadınlar da ve de işçilerde bu memleket de istismar ediliyor. Kimse kanunlardan korkmuyor çünkü kanunlar uygulanmıyor, kanun sadece hükümete bir şey dersen uygulanıyor.
QueenEsma
QueenEsma Aylar önce
Bana da yapıldı ama ben tepkimi çok iyi uyguladım ve tepkimi ortaya koyarım ucunda ölüm olsa bile
Morales Odie Antioch
Morales Odie Antioch Aylar önce
13:26 Cüneyt Bey anladığım kadarı ile Yurtdışı kaynaklı bir kredi sağlanabilirse, bu kredi ile Kanal Istanbul projesini hayata geçirmeyi planlanıyor. Eğer Proje tamamlanma yoluna girerse yüksek miktarda dolar akışı sağlanacaktır ve kur 9 veya 8 Tl civarlarında bir iki yıl sabitlenecektir. Bu süreç içerisinde zaten zamlar geri alınmadığı gibi alım gücü pahalılığı normalleştirilecek ve dış yatırım ucuz iş gücü ve meta sayesinde ülkeye çekilecektir. Görünürde ekonomi az da olsa ferahlıyacaktır (Görünümde) pahalılık sabitlenecek ve ılımlı gözükecektir. Lakin görünen köy klavuz istemez ve tarih tekerrür eder, bu sonuçlar neticesinde hem Istanbul'a biraz daha ihanet etmekle beraber hemde kesin bir çözüm bulamamış olacağız. En geç iki yıl içerisinde daha korkunç bir tablo ile karşılaşmak kaçınılmaz olacaktır diye düşünüyorum. Bunlar tamamen benim şahsi düşüncelerimdir. Umarım Hükümet farklı bir yol izler, Ülke olarak hepimiz refaha ve huzura kavuşuruz. En iyi dileklerimle.
Onur Çalık
Onur Çalık Aylar önce
55:10 Cüneyt Bey Umut istiyoruz diyorsunuz, somut şeyler duymak istiyoruz dıyosunuz... Deva Partisi şu ana kadar 5 eylem planı yayınladı. Sunum şeklinde bunu halka duyurdu. Özellikle en son açıkladıkları "YARINA ATILIM EYLEM PLANI" nı bir gazeteci olarak açıp izlediniz mi ? Bakın burası çok önemli; İlk 90 günde ve ilk 360 günde yapılacaklar üzerinde çalışılarak finans boyutları analiz edilerek hazırlanmış bu çalışmalara göz attınız mı ?
Önder Künden
Önder Künden Aylar önce
Alkol ve sigaradan 55 milyar geliyor türkiyedeki en büyük 100 şirket 40 milyar iman ın maaşını ödemen için içilmesi gerek biraz halk alkoliklere hakkettiği değeri vermesi lazım en büyük gelir kalemin bu
Fatih Dogan
Fatih Dogan Aylar önce
Cüneyt bey bari siz yapmayın lütfen mutlakaki sevdiğinizden bagırabiliyorsunuzdur.
Chili Lemon
Chili Lemon Aylar önce
@Oğuz Çelik kime neye bağırıyordu? olay ne detaylı açıklayın lütfen.
Ahmet Oğur
Ahmet Oğur Aylar önce
Ne demokrat adam değil mi ? Bağırdığı saniyeleri çıkartmış Yorumları da siliyor bir bir :)
Oğuz Çelik
Oğuz Çelik Aylar önce
Patron Cüneyt ne guzel bagırıyosun masallah.
Sena
Sena Aylar önce
Ekonominin çöküşüne verelim
Hakan
Hakan Aylar önce
Keşke bizim polisler de Amerikan polisi gibi soru bile sormadan elinde bıçak olan bu pisliği vursaydı...bir pislikten kurtulmuş olurduk.
Hakan
Hakan Aylar önce
@Baş Belası boşver ya...çokta önemli değil...uykunuzu bölmek istemem.
Baş Belası
Baş Belası Aylar önce
Anlamadım kimden bahsediyorsunuz
Huseyin Ozdemir
Huseyin Ozdemir Aylar önce
Havuz tvye hayir.. Cuneyt Ozdemirle gercekler ✌🏾💪🏾🇹🇷
Morales Odie Antioch
Morales Odie Antioch Aylar önce
10:11 Cüneyt Bey sonsuz katılıyorum. Bende böyle düşünüyorum.
İştahsız
İştahsız Aylar önce
Ne kötü bir görüntü ,maalesef,sehirlesme cok kötü ama hayirli olsun
Y.Efe SARIHAN
Y.Efe SARIHAN Aylar önce
Cüneyt Bey Cebimdeki 1000 TL param dolar kuru 9,80TL iken 102 $ Aldım Bugün Dolar 12,00 TL oldu ve 1225 TL Param oldu yani kenarda duran 1000 TL param 1225 TL oldu 225 TL ile de market alışverişimi yaptım 1000 TL yine cebime kaldı Neden kenarda duran 3 krş paramın alım gücünün düşmesine seyirci olayım ki 10.000 TL de bir aylık kira paramı çıkardım.
Gülderen Uyanık
Gülderen Uyanık Aylar önce
Elif'in gülüşü muhteşem ya :) enerji, mutluluk saçıyor...
incognito
incognito Aylar önce
O gülüş beni benden alıyor, tam Zincirlerini koparmış modda, görür görmez anında kapatıyorum ne yalan söyleyeyim.
Ersun Gezer
Ersun Gezer Aylar önce
Cüneyt bey merhaba Meral Akşener i davet etseniz bunları ona sorsanız sanırım muhalefet partileri bazı cözüm önerilerini anlatıyorlar örneğin iyi parti artagan diye bir projeden bahsediyor
WallWing
WallWing Aylar önce
Seviliyorsunuz❤️
Adem BAŞTÜRK
Adem BAŞTÜRK Aylar önce
Parti kur oy verelim Cüneyt Başkan ☺️
serkan öztürk
serkan öztürk Aylar önce
resmi pra birimimizi DOLAR yapalım hiç sıkıntımız olmasın
FOTO ÖZEN
FOTO ÖZEN Aylar önce
cüneyt bey eğer yorumları okuyorsanız, 2. el araba piyasasının al satcılar ve galereciler tarafından fiyatların nasıl abartılı şekilde arttığını haber yaparmısınız.
Serap Genç
Serap Genç Aylar önce
Türkiyede okunabilecek bir gazete kaldı mı. Elbetteki yurt dışındakileri dinliyoruz.
Tugrul Sen
Tugrul Sen Aylar önce
Dış minnak olayı bitti artık.. enflasyonu %40ın üstündeyken sen faizi %15in altına çekersen insanlar bedavaya kredi alıp dolara yatırır..
Emrah Yüksel
Emrah Yüksel Aylar önce
Harikasınız.. Şu doğallık herkesin aradığı şey
Emrah Göral
Emrah Göral Aylar önce
Asgari ücrete şuan zam yapsalar 4200 tl olsa zam yapti diye alkışlarlar yanlış asgari ücret ezildi paramiz değersizleşti
Nurkan Doğruel
Nurkan Doğruel Aylar önce
CHP Cüneyt Özdemir ile basın danışmanlığı anlaşması yapmalıdır! Yeni ofis Cüneyt bey ve tüm ekine hayırlı olsun bu arada 👍
Zafer Öztürk
Zafer Öztürk Aylar önce
Elif Hanım'ın enerjisi ve kahkahası muhteşem. Kenan Taş ve diğer tüm arkadaşlar Cüneyt Özdemir'den ne kadar kıymetli şeyler öğreniyorlardır kim bilir. Başarılarınız daim olsun efendim.
Trend Medya
Trend Medya Aylar önce
Çok büyük mücadele veriyorsunuz bunu gözlemliyorum. Başarılarınız daim olsun bu günler geçecek inan.
Chili Lemon
Chili Lemon Aylar önce
Elif Çetin Hanım ne tatlı bir kadın yahu. Vallahi seviliyorsun sırf Cüneyt Bey'le küçük imalı konuşmalarınız için bile izlenir bu kanal. Bu aralar müptelası oldum buraların... Seviliyor ve destekleniyorsunuz.
AnzOf
AnzOf Aylar önce
Türkiye’de asgari ücretli bi insan günlük 6€ ya çalışıyor
eskerilk
eskerilk Aylar önce
Medyada devrim yaptın be Cüco 👏👏👏
Buğra Çekin
Buğra Çekin Aylar önce
Ofisiniz hayırlı olsun cüneyt abi
Mustafa DİNÇ
Mustafa DİNÇ Aylar önce
Cüneyt bey, bağış toplamak izne tabi olması lazım, bir araştırabilir misiniz? sonra farklı bir durum ile karşılaşmayın.
Mustafa DİNÇ
Mustafa DİNÇ Aylar önce
Eksen kayıyor, Cüneyt bey, Amerika ve batıdan yapılan ithalatlar doğuya kayıyor, tahminim bu, Amerika ve batıya yapılabildiği kadar ihracat yapılıp hesaplar kapatılacak öyle tahmin ediyorum,
Zorlu Çavuş
Zorlu Çavuş Aylar önce
BirZamanlar 200 -300 bin di . Mavi kameranın arkasında top oynardı . Şimdi büyük bir aile oldu . Cüneyt Özdemir bir marka idi ama teknoloji yi yakalayarak uluslararası bir marka olmaya doğru gidiyor .
Şükrü Elgün
Şükrü Elgün Aylar önce
Görüntü kalitesi nereden nereye geldi sonunda seyirciyi mutlu ettiniz
Spartacus scofield
Spartacus scofield Aylar önce
mevzu kadına bıçak çekildiği için değil herseyde önce bir insana yapılamaz bu
Selin S
Selin S Aylar önce
Elifin anlattığı teknoloji ve siyaset haberlerinde, siyaset haberleri tek bana mı daha uçuk geliyor.🙄😬 mars daha ulaşılabilir geliyor, liyakat nasılda uçuk bişey öyle vay be😬
WallWing
WallWing Aylar önce
Çok güzel programlar yapıyorsunuz.İşbirlikleriniz de çok faydalı
Deniz Korkmazer
Deniz Korkmazer Aylar önce
Sıfır atsinnnn 1dolar gibi 10dolar gibi alım gücümüz olsa rüya görmek iyidir kafayı siyirmaya az kaldı
Muhammet Basaran
Muhammet Basaran Aylar önce
cüneyt özdemir adamdır gerisi yalandır.
Serap Genç
Serap Genç Aylar önce
Bu ülkenin yüzde sekseni dolar artışından önce bile yoksulluk sınırının altında yaşıyordu. Doları da parası. Olanlar aldığına göre zenginleşenler, onlardır.
Serkan Serez
Serkan Serez Aylar önce
Abd başkanı seçilirken o okuldan mezun olma şartı var bizlerde de olmalı
Burhan Alp Karabaş
Burhan Alp Karabaş Aylar önce
Seçimlerde ne olacaksa kötünün yerine daha az kötüsünü mu seçeceğiz?
herhangi biri
herhangi biri Aylar önce
Seçimlere kadar dünya tersine döner. Seçime daha 1.5 yıl var.
can özyavuzgil
can özyavuzgil Aylar önce
Tüm büyük fabrikalar (Laminant parke ve seramik üreticileri) Türkiye içi satışları durdurdular.
Keyi Keyi
Keyi Keyi Aylar önce
Operasyon, dış güçler artık inanan var mı gerçekten çok merak ediyorum 😂😂
Emrah Göral
Emrah Göral Aylar önce
Asgari ücrete şuan zam yapsalar 4200 tl olsa zam yapti diye alkışlarlar yanlış asgari ücret ezildi paramiz değersizleşti
fener fe
fener fe Aylar önce
👏👏👏👏👏👏👏👏👏
N C
N C Aylar önce
Iyi tarafından bakalim.Yeni bir meslek kolu oluştu.Etiket değiştirme elemanı..😂
Recep Aytekin
Recep Aytekin Aylar önce
Dün kadar 15 temmuz Arap lar var arkasın da diye diyeee ortalığı ayakaldır dılar bugun ise sarılıp gardaşım diyor lar
Mehmet Özer
Mehmet Özer Aylar önce
Cüney abi Hayırlı olsun yeni ofis.böyle güzel devam edin
Aron Janson
Aron Janson Aylar önce
Ayranimiz yok icmeye altin tasla gidiyoz helaya. Sonuc: kriz
erol celik çelik
erol celik çelik Aylar önce
Rayına oturur ama bıraktığı etkiyi piyasa esnaf millet ne kadar sürede ve nasıl atlatır önemli olan bu
Aysel YILDIZ
Aysel YILDIZ Aylar önce
Ne olur Cüneyt Bey' e kışın saatlerin geri alındığını anlatın. Dediği gibi saatler ileri alınırsa, çocuklar ikinci derse bile karanlıkta girer.
El Elin
El Elin Aylar önce
Biz nasil parcasi oluyoruz biz mi arttiriyoruz faizi
kadir yalçın
kadir yalçın Aylar önce
İthalat ödemesi olan şirketler de alıyor mesela doları mecburen
ist 34
ist 34 Aylar önce
Olumsuz seyler oldugu zaman dış güçler, olumlu seyler oldumu biz yaptik reis yapti :)) boyle ddusunnler ile ayni ulkede yasamak :))
Merve Sonmez
Merve Sonmez Aylar önce
Hayırlı olsun canım cünom. Seni izlemek bende morel bozukluğu ve iç sıkıntısı yaratıyor ama ne yapalım. Gerçekler…
Osman Özcan
Osman Özcan Aylar önce
Kış Saati uygulamasına geçilen yerlerde saat 7 de her yer aydınlıkmı acaba ? Almanyadan bakınca hiçde öyle olmuyor özellikle burada vatandaş saat atarından şikayetci
Serap Genç
Serap Genç Aylar önce
Evet süper hep aynı yüzlerden bıktık. Çok mantıklı.
ÇORUMlu Vücutçu
ÇORUMlu Vücutçu Aylar önce
kenan taş yemesin diye diye köşeyi döndünüz maşallah helal olsun :)
Uykusu Kaçan Sincap
Uykusu Kaçan Sincap Aylar önce
Merhaba Cüneyt bey ,Kenan bey ...İyi yayınlar ...Yeni ofisiniz hayırlı olsun.
Hüsam PEHLİVAN
Hüsam PEHLİVAN Aylar önce
Türkiye den büyük göç olur mu yunan adalarına olsun sınırlardan avrupaya geçiş olsun 1 milyon kişi avrupaya göçer mi?
Kaan ERGİNER
Kaan ERGİNER Aylar önce
Çalışanına o şekilde bağırmak hiç yakışmadı Cüneyt ! Bence yarınki yayında özür dilemelisin…
Kaan ERGİNER
Kaan ERGİNER Aylar önce
@Nina Sarihasan Evet sonradan açıp baktığımda kesilmişti
Nina Sarihasan
Nina Sarihasan Aylar önce
Bu sahneyi kesmis mi ? Ben goredim !
Soner Acikgoz
Soner Acikgoz Aylar önce
herseyi kaybediyoruz gitgide
tayfun göre
tayfun göre Aylar önce
%10 kesimde döviz üzerinden kazananlar olmasın ?
Kerim Kürkçü
Kerim Kürkçü Aylar önce
Ben metroya bilgisayar ile biniyorum cik cik ötüyor çantama bakmak istiyorlar adam koca bıçakla nasıl giriyor
Hill Schak
Hill Schak Aylar önce
Cüneyt bey takmış saat değişimine. Kuzey avrupada Karanlıkta kalkıp işe /okula gidiyoruz, karanlıkta geri dönüyoruz, gün yüzü görmüyoruz (kışları günler kısa). Bilimsel araştırmalara göre saatleri öne geriye almak kalp rahatsızlıklarına ve ölümlere sebep oluyor ve buna karşı enerji tasarrufu istenildiği gibi sağlanamadığından dolayı AB ülkeleri de saatlerin değişiminden vazgeçmek istiyor, sadece yaz mı, kış saati mi diye karar veremediler.
『 ISMAIL KOR 』
『 ISMAIL KOR 』 Aylar önce
Elifin hanim kahkahasi ile cuneyt beyin yayini yime yarida biraktim, teşekkürler Elif hanim!
Mr. Ergin
Mr. Ergin Aylar önce
Muhalefet hiçbirsey yapamaz
saadet kayal
saadet kayal Aylar önce
🤲🤲🤲🌹❤️🌹
Ümit Deniz AYDIN
Ümit Deniz AYDIN Aylar önce
Derdi vardır...dertsiz biri kaldı mı kii
cuneyt mermer
cuneyt mermer Aylar önce
Tek yeşil alan var manzarada((( O da mezarlık kuvvetle muhtemel
Züleyha Türksever
Züleyha Türksever Aylar önce
Yeni ofisiniz hayırlı olsun. Zavallı sokak köpeklerini hedef göstermekten vazgeçmişsindir inşallah. Madem masumların sözcülüğünü yapıyorsun, sokak köpeklerini de linç ettiremezsin.
Opos
Opos Aylar önce
Boş yapma
asil öğücü
asil öğücü Aylar önce
Mitinge çıkıyorlar ama aday kim olucak belli değil ki ? Bunun cevabı ne zaman gelicek artık
rezaa
rezaa Aylar önce
Muhalefetmi? Etme abi 2 gün önce Sen demedinmi hani çözüm öneriniz ne?
Serap Genç
Serap Genç Aylar önce
Saldım çayıra Mevlam kayıra.
Zebat Septioğlu
Zebat Septioğlu Aylar önce
Yeni ofisiniz hayırlı olsun
ERKAN ÜNAL
ERKAN ÜNAL Aylar önce
Doğal yayınlar 👍👍
Tuğba Öztürk
Tuğba Öztürk Aylar önce
Elidor peta onayı, cruelty free gibi sertifikaları da alsın.
Demir Han
Demir Han Aylar önce
oha o nasıl giriş :)
kadirrr
kadirrr Aylar önce
02:32 Sadece kadına değil, herhangi bir insana bıçak çekmenin bedeli olmalı
Ercan Kartal
Ercan Kartal Aylar önce
Bu ulkeyi 19 yilda bu hale gwtirdiler ya baska soze gwrek yok artik ne yaosalar bu iktidar bitti artikkkkk
Gurbetçi 1453
Gurbetçi 1453 Aylar önce
Ahpam 19 yil once ferrariye binip villa da oturuyordu…
akf arc
akf arc Aylar önce
Cüneyt sen riyal mitingi yap Torunlardan beleş ofisi kapmışsın
Aki Arn
Aki Arn Aylar önce
Cüneyt Londra asfaltı görünüyormu ofisden kartallar yüksek uçar
KALA KAL
2:40
Motive - Topic
görünümler 75 B
EN ÇOK İZLENEN FAN VİDEOLARI (Tepki)
16:16
Enes Batur
görünümler 1,2 Mn
Aşk Mantık İntikam 29. Bölüm Fragmanı
0:45
Aşk Mantık İntikam
görünümler 2,7 Mn
SEDAT PEKER VİDEOLARINDA KİMLERİ HEDEF ALDI?
3:53:17
Cüneyt Özdemir
görünümler 259 B
Çok Güzel Hareketler 2 - 100.Bölüm
2:05:14
Çok Güzel Hareketler
görünümler 3 Mn
Sedat Peker'i Yakalayacaklar | Teferruat 18.01.2022
18:35
ONLARLAYDIM AMA ONLARDAN DEĞİLDİM
38:10
Cüneyt Özdemir
görünümler 79 B
İbrahim Selim ile Bu Gece #89 Hazal Kaya, Ezgi Aktan
1:51:49
Zorlu Performans Sanatları Merkezi
görünümler 2 Mn
REZALET KELİMESİ AZ KALIYOR! KORKUNÇ İTİRAFLAR…
1:02:52
KALA KAL
2:40
Motive - Topic
görünümler 75 B