Mevzular Açık Mikrofon 2. Bölüm I HDP Milletvekili Ömer Faruk Gergerlioğlu

  görünümler 10,302,606

BaBaLa TV

BaBaLa TV

5 aylar önce

YORUMLAR: 52 074
BaBaLa TV
BaBaLa TV
Sorular soranları, cevaplar cevaplayanları bağlar, biz sadece aracı görevdeyiz…
Emre Durmuş
Emre Durmuş
3 saati gerilerek izledim. Bence bir çok insan aynı duyguyu yaşadı. Böyle bir dönemde böyle hassas bir oturumu müthiş bir dengeyle yönetmek gerçekten taktiri hak ediyor. Önce akıl ve vicdan sonra gerçek bilgilerle doğru muhalefet yapmanın ne kadar önemli olduğunu görmüş olduk. Sadece inandığı fikirleri pekiştirmek adına sorgulayan değil olan biteni tüm gerçekliği ile ortaya koyma çaban bunu izleyen hepimize ışık tutacak. Kendi adıma önce Oğuzhan abiye sonra tüm ekibe yürekten teşekkür ederim.
Kültür Mantarı
Kültür Mantarı
90 larin siyaset meydanı gibi çok zevkli ve akıcı bir program. Oğuzhan Uğur ve ekibine teşekkürler
Elyvision
Elyvision
3 saat boyunca sorulan soruların hepsine aynı cevapların farklı olayların kombinasyonuyla cevap verebildi helal olsun bu da bir yetenek.
Mehmet Karakaya
Mehmet Karakaya 14 saatler önce
Bende bir askeri personelim ve yıllardır Doğu Anadolu, Güneydoğu Anadolu, Suriye gibi yerlerde çeşitli terör örgütleri ile çatışma halindeyim. Ve bu programı izledikten sonra anladim ki birgun gerçekten şehit olursam boş yere olmadığını, bizleri unutmayacak, bizleri her zaman hatırlayacak gençlerimiz var şükür. Allah nasip ettikçe de bu bayrak için bu vatan için o terörist denilen itleri leş yapacağız.. Biz sizler için evimizden yurdumuzdan ayrıyiz sizde bizleri unutmayıp bizler adına pkkyi savunan şahsiyetleri yerin dibine sokun. Allah sizlerden razı olsun. Bu programi yapanlarada ayrıca teşekkürler.
Onur Viran
Onur Viran
Meclisten daha çok memleketi düşünen program 👍🏻
Şevket Kaya
Şevket Kaya 21 gün önce
Bu ülke dünya görüşüne bakmadan sadece hukukun üstünlüğünü ilke edinip insani olarak hak arayışına tepki göstermesi gerçek anlamda değerli. Aynı siyasi düşüncelere sahip olmasamda insani duruşu gerçekten saygıyı hak ediyor.
aslihan atik
aslihan atik
Bir asker çocuğunun, delirmelerini sakinleştirme çabaları içinde, saygısını yitirmeden gelen konuğu labirente sokmasına hayran kaldım.
Im_Belalı
Im_Belalı
2:58:02
zzz & çino ∞
zzz & çino ∞
ilk defa müthiş bir pırogram,kürtler kim ne istiyor kavga etmeden bir birin anlamak anlatmak kırmadan dökmeden kimseler ölmeden keşke hep böyle anlaşabilsek birbirimizle tşkller oğuzan süprrsin nu vatanın en büyük vatanseveri sensin.
gulhan kes
gulhan kes Gün önce
Oğuzhan inanılmaz zamanlarda öyle şeyler söylüyorsun ki duygularımıza düşüncelerimize tercüman oluyorsun sesimiz oluyorsun teşekkürler sana
onur türedi
onur türedi
55:00
Business HOUSE
Business HOUSE 14 gün önce
Sayın Oğuzhan Uğur gerçekten tüm samimiyetimle söylüyorum sabrınıza hayran kaldım. Program ve programın amacı çok pozitif olduğunu düşünüyorum. Halkın sesi olmanıza hayranım. İyi ki varsınız başarılar dilerim:)
Yasemin guler
Yasemin guler
oğuzhan abiye çok teşekkür ederiz ama ben seyirciye de teşekkür etmek istiyorum. belki içlerinde asker çocukları vardı ama hepsi sabırla dinlediler. bence herkese ders olacak bir bölüm yaşandı
Sherlocked Holmes
Sherlocked Holmes
1:23:38
Murat Sonmez
Murat Sonmez 21 gün önce
Oğuzhan bey sana helal olsun bu ve bunun gibilerin maskesini düşürmen objektif ve direkt soruların muazzam ve ötesinde bir program 👏🏻
murat özbek
murat özbek
Ülkede doktor gibi doktor çok. Ülkede her kesimden insan siyaset yapıyor. Kimsenin yapmadığı bir şeyi yapıp farklı olmak. Kimsenin söylemediği bir şeyi söyleyip, her kesimin bu adam bir şeyler söylüyor diye ünlü, yolunu bulmak ancak böyle ve bu kadar olur. Takdir ve tebrik ediyorum sayın vekil. Gençliğe hitapta söyleneni öyle bir anda ve öyle bir ortamda yaşarsınız ki at koşturduğunuz bu mecralar size dar gelir. YAPIMCI ve YAYINCILARA teşekkürler.
LabiGel
LabiGel 22 saatler önce
Koca 3 saati tam 10 kelime ile tekrarlayıp tekrarlayıp hiçbir şey anlatmadan bitiren koca yürekli adam senide unutmayacağız keşke hiç zamanımızı almasaydın.
Zehra C
Zehra C
Seyirci:“HDP Kürdistan’ı mı kurmaya çalışıyor?”
salioviç olie
salioviç olie
@oguzhanugur
Canlı yayında bir deprem daha
1:18
Yeni Şafak
görünümler 2,1 Mn
Ata Demirer - Tek Kişilik Dev Kadro 2 | Full Bölüm
1:37:37
Beşiktaş Kültür Merkezi (BKM)
görünümler 21 Mn
Güldür Güldür Show 316. Bölüm
2:12:31
Güldür Güldür
görünümler 2,9 Mn
Pargalı İbrahim Paşa'nın İdamı - Tarihin Arka Odası
3:48:52
İtiraflarım - Tolstoy / Sesli Kitap
2:49:08
Denizin Ötesindeki Sesler
görünümler 849 B