Fenerbahçe Opet 3 - 0 Eczacıbaşı Dynavit (Maçın Tamamı) | 2021-22 Sultanlar Ligi

  görünümler 323,362

TRT SPOR Yıldız

TRT SPOR Yıldız

Yıl önce

Mislicom Sultanlar Ligi'nde derbi zamanı!
Minas Tenis Clube 0 - 3 Fenerbahçe Opet (Maçın Tamamı) 👉 • FENERBAHÇE DÜNYA ...
VakıfBank 3 - 0 Altay Club (Maçın Tamamı) 👉 • VakıfBank 3 - 0 A...
Imoco Volley 3 - 0 Fenerbahçe Opet (Maçın Tamamı) 👉 • Imoco Volley 3 - ...
Eczacıbaşı Dynavit 3 - 2 Fenerbahçe Opet (Maçın Tamamı) 👉 • Eczacıbaşı Dynavi...
VakıfBank 3 - 0 Galatasaray HDI Sigorta (Maçın Tamamı) 👉 • VakıfBank 3 - 0 G...
Fenerbahçe Opet 3 - 2 Galatasaray HDI Sigorta (Maçın Tamamı) 👉 • Fenerbahçe Opet 3...
VakıfBank 1 - 3 Fenerbahçe Opet (Maçın Tamamı) 👉 • VakıfBank 1 - 3 F...
TRT SPOR Yıldız Sosyal Medya Hesapları ⬇️
Twitter: trtsporyildiz
Instagram: trtsporyildiz
Facebook: trtsporyildiz
#FenerbahçeOpet #EczacıbaşıDynavit #TRTSporYıldız

YORUMLAR: 434
naz
naz Yıl önce
Arina'nın performansında biraz düşüş yaşadığı her an Vargas oyuna hazırdı, Vargas'ın düşüşlerindeyse Arina o açığı inanılmaz güzel kapattı. Sahada tüm oyuncularının oyuna gayet entegre olduğu, durdurması çok zor bir Fenerbahçe izledik bugün. Harikaydınız kızlar :'')
ilgi
ilgi 2 aylar önce
ben hala bu ikiliyi aşamadığım için açıp açıp maçları izliyorum
Alperen Özkula
Alperen Özkula Yıl önce
4:20 de marş çalınırken Arina’nın Yaşa Fenerbahçe demesi falan Allah’ım ölücem yaa. Bi kulüp ancak bu kadar sahiplenilir kurban olduğum. Hakettiğin başarıları umarım alabilirsin FB ile ❤️❤️❤️
Sevilay Tekin
Sevilay Tekin Yıl önce
Cidden hiç dikkat etmemiştim demekki o yüzden paylaşıldı sürekli instagramda ☺️💙
Caner C
Caner C Yıl önce
Yaşa diyebilmiş de Fenerbahçe diyememiş galiba : )
Güneş ve Han So-Hee
Güneş ve Han So-Hee Yıl önce
oha cidden o da eşlik ediyor :D:D:D
Şerife Coşkun
Şerife Coşkun Yıl önce
KIZLAR👌👌👌👏👏👏
Nazolog'dan Şeyler
Nazolog'dan Şeyler Yıl önce
Seyir zevki çok yüksek bir maç oldu. Bir Eczacıbaşı taraftarı olarak Fenerbahçe'yi tebrik ediyorum. Gerçekten çok başarılı bir performans sergilediler. Özellikle Arina damgasını vurdu oyuna keza Vargas da oldukça etkiliydi. Son set ne olursa olsun Eczacı'ya yakışmadı maalesef. Sonuçta ligimizin favori takımlarından birisi bu kadar fark olmamalıydı. Takım yorgun da olabilir, Cev Cup için riske atılmamış da olabilir. Yine de son seti kabullenmek istemiyorum. Bir şeyler yanlış gidiyor. Boskovic'e yardımcı olacak bir transfer lazım sonuçta o da insan ve her maç muazzam olmayabilir. Neyse Cev Cup'ta başarılar takım.
Caner C
Caner C Yıl önce
ilk set zevkliydi de sonraki setlerde Eczacıbaşı'nın kontrollü geri çekilmesi sonrası oyun tek taraflı bir hale geldi, ne yazık ki.
Fatihan
Fatihan Yıl önce
Kesinlikle haklısınız Nazolog...
Yıldırım Doğan
Yıldırım Doğan Yıl önce
@Wilhelmus Ruperno Adams
Wilhelmus Ruperno
Wilhelmus Ruperno Yıl önce
Rumor said..they will bring Voronkova back to Turkey...if that true...who will leave then?
Helin
Helin Yıl önce
Fenerbahçe gerçekten zevk veriyor izlerken çok iyi başladılar zaten maça eczacı başı da bugün pek verim veremedi ama yorgunluk olduğu belliydi şimdi finale bakması lazım umarım ordan en iyi sonucu alırlar Fenerbahçemi de tebrik ediyorum böyle devam 💛💙💛
Evi Rasman
Evi Rasman 11 aylar önce
Lollll9
Lastri Tahmid
Lastri Tahmid 11 aylar önce
@Emre Bilgin ll
شاهين مسلم
شاهين مسلم Yıl önce
و
Emre Bilgin
Emre Bilgin Yıl önce
@Tolga yazdıklarınşa davar olduğunu kanıtladığın için tşk
Alperen Özkula
Alperen Özkula Yıl önce
Yorgunluğa katılmıyorum. Bu oyuncular vnl de dkş de her gün maç yapıyolar. Yapılan şey kendi takımlarına ve Fenerbahçe’ye saygısızlık. Bence tamamen yenilginin, hezimete uğramanın kılıfıydı. Ferhat Akbaş Polonya’da şampiyon olmuş sıradan bi hoca Eczacıya yakışmıyor
semra şahin
semra şahin Yıl önce
Vargas bir pasör çaprazı olmasına rağmen harika savunma ve defans yapmış. Arina her topu hemen hemen öldürmüş bence muazzam oynamış. Meliha o nasıl savunmadır. Meliha gizemle oranın bel kemiğidir.
KENAN BALCI
KENAN BALCI Yıl önce
Vargas belki hücumda biraz geride kaldı ama bence yaptığı defanslar ve kritik anlarda hücumda sorumluluk almaktan hiç kaçmaması ile belki en iyi oyununu oynadı bu sene.
KENAN BALCI
KENAN BALCI Yıl önce
@BB gerek yok, hücumda değil savunmada idi daha önce sıkıntımız ve Meliha o sorunu büyük oranda çözdü Gizem ile beraber. Meliha'nın ağırlıklı olarak defansif sorumluluk alması Arina'yı da çok rahatlatıyor ve nerdeyse tüm gücünü hücumda kullanabiliyor bu sayede. O yüzden Meliha hiç hücum yapmasa da olur nu şekilde takımı katkısı muazzam zaten.
BB
BB Yıl önce
Melihanın hücum yapmayı da öğrenmesi lazım
Tuğçe Karasu
Tuğçe Karasu Yıl önce
Arina ve Vargas tek kelimeyle harikaydılar. Eczacının son seti salması yakısmadı.
Ufuk Kuzgun
Ufuk Kuzgun Yıl önce
Arina ve Vargas başta olmak üzere Fenerbahçe çok iyi bir maç çıkardı. Eczacıbaşı set kaybettikçe moral ve motivasyon düşüklüğü yaşadı. Son set mağlubiyeti kabullenmiş gibiydiler. (Atom karınca Simge'nin hakkını yememek lazım çok iyi savunma yaptı.)
JGAMEWORLD
JGAMEWORLD Yıl önce
BRAVO SARI MELEKLER. SİZE SEVDAMIZ BİTMEZ. GÖNLÜMÜZ FENERBAHÇE'DE OLSA DA, TÜRKİYE'DE OYNAYAN BÜTÜN KADIN OYUNCULARI DESTEKLİYORUZ. HEPSİ BU ÜLKENİN GURURUDUR. YERLİ YABANCI FARKETMEZ, ASIL ÖNEMLİ OLAN; KADINLARIN BAŞARISIDIR. TÜRKİYE, DÜNYA KADIN VOLEYBOLUNDA LİDERDİR. DEĞERLİ OLAN BUDUR.
dilan Beyazgül
dilan Beyazgül Yıl önce
Eczacıbaşı da bi yorgunluk var gibiydi. Oyunda istekli değillerdi. Maja' nın pasları her zaman ki gibi değildi. Derbi gibi değildi. İki takımın da orta oyuncuları oyuna katkıda bulunamadılar. Fenerbahçe' nin böyle bir galibiyete ihtiyacı vardı.💛💙
Ryuzaki
Ryuzaki Yıl önce
Eczacıbaşı final maçına çıkacak da olsa büyük bir takım olarak bu maratona ayak uydurmayı bilmeleri gerekiyor o kadar insan oraya derbi izlemeye seyir zevki yüksek bir maç olacağını umarak geliyor son seti bırakmaları hem seyirciye hem de karşısındaki takıma çok büyük saygısızlık. Oynayacakları final maçının fener vakıf maçından daha kolay olduğunun herkes farkındadır diye düşünüyorum. Fenerbahçe dünya şampiyonuyla yarı final oynayacakken maçı bırakmıyorsa eczacının da bırakmaya hakkı yok. Fenerbahçemi tebrik ediyorum ne kadar büyük bir takım olduklarını her zaman gösteriyorlar.
vbw
vbw Yıl önce
@Caner C Teneke bir kupa ile mi tatmin olacak yani taraftar? O zaman öyle taraftara da yazıklar olsun.
Yusuf
Yusuf Yıl önce
@Caner C eczacının yeri cev cup mı sizce ayrıca play offlarda eczacıyla fener oynamaycak mı? kaldı ki Fener’e vargas sezon yarısında geldi yoksa eczacının 2.olması çok zordu seneye en koyu eczacı taraftarı bile bu halde şampiyonluk falan düşünmez vakıfla aralarında makas iyice açıldı
Caner C
Caner C Yıl önce
@Yusuf Bu sezon CEV Cup'ta şampiyon olmaları ve Sultanlar Ligi play-offlarında Fener'i geçip Vakıf'ın karşısına çıkmaları, bence büyük ölçüde taraftarlarını ve kamuoyunu da tatmin edecek hedefleri. Boskovic konusuna tümüyle katılıyorum. Boskovic, Arina, Egonu gibi oyuncular kendi takımlarının oyun sistemlerinde oyunu tek başlarına belirleyen oyuncular.
Yusuf
Yusuf Yıl önce
@Caner C bu eczacı boskovic olmasa kimseyi mat edicek hali yok gibi final için bu maçı saldılar bakalım salı günü napacaklar
Caner C
Caner C Yıl önce
3 hamle sonrasında şah mat yapacağını düşünen birisi, bu sırada 1 piyonunu hatta kalesini yem olarak vermeyi çok da sorun etmez diye düşünüyorum.
Berkay Kapusuz
Berkay Kapusuz 11 aylar önce
1:21:11 Naz, Gizem'e "Sen pasöre bak." diye uyarıda bulunuyor. Vargas servis kullanıyor ve Elif plase bırakıyor. Gizem özür diliyor Naz'dan. Naz gerçekten büyük bir tecrübe, karşıdaki pasörün ne zaman plase atacağını bile oyun gidişatından kestirebiliyor :)
Yıldırım Doğan
Yıldırım Doğan Yıl önce
1. Set gerçekten derbiydi. Bazı yorumcular eczacının bu maça çok asılmayacağını söylüyordu. Sıralaması her halükarda değişmeyeceği için. Ama derbi izleme isteğim kursağımda kaldı. İlk sete bakarak Fener gerçekten çok güzel oynuyor. Eczacı ilk set direnmesine rağmen Fener hücumlarda çok üstündü. Takım oyuncu kalitesinin hakkını veriyor.
Yıldırım Doğan
Yıldırım Doğan Yıl önce
@Anıl T Sadece Tuba mı; Derya, Meryem, FB de tutku daha sayamadığım niceleri. Yedek kulübesinde bir yıl çürüyen oyunculardan milli takımda beklentiye giriyoruz. FB de İpar kurt U 17 de en skorer oyuncuydu, FB ona en zayıf takım karşısında bile forma şansı vermedi. Gençlere yazık oluyor. Yurt dışına gitseler, ya da bizdeki küçük takımlara bir kaç sene sonra milli takıma hazır oyuncu olacaklar.
kübiş
kübiş Yıl önce
@Kaya Güven Fizik iki takim degil genel averaja bakılır. Fb de lazereva mi vargas mi kararsizligindan cok set kaybetti. Eczavi o kadar set kaybetmedi o yuzden 2. Olacak yine
Kaya Güven Fizik
Kaya Güven Fizik Yıl önce
@kübiş ikili averaja bakılır iki takım arasındaki burada da Fener önde
kübiş
kübiş Yıl önce
@Kaya Güven set averajiyla eczaci 2. Fb baska tskimlara set verdi eczaci 3 0 la gecti maclari
sadecekalitelivideolarayorumyaparım
sadecekalitelivideolarayorumyaparım Yıl önce
@Anıl T yorumu yazarken gerçekten aklıma ilk tuğba geldi 😕
HK
HK Yıl önce
Bu maç en büyük sıkıntı Maja'nin paslarıydı. Özellikle de kritik anlarda orta hucumculara attığı zorlama paslar sayi kaybina sebep oluyor. Bunu çoğu macta yapıyor. Ayrıca Boskovic ve Hande'ye attığı bazı paslar da cok dengesizdi, hücum yüzdelerini düşürdü.
Nilza Lione Fernandes
Nilza Lione Fernandes Yıl önce
Maja está afundando o esacsibassi kkk, assim como deu o título p o conegliano na Champion liga no último jogo que só sabe jogar com a oposta
G.R. Tamayo
G.R. Tamayo Yıl önce
Baladin and Sahin are like twins, same style. They're both good but Fedorovtseva and Vargas are unstoppable this time.
G.R. Tamayo
G.R. Tamayo Yıl önce
@Pit Stop Baladin is a great player and so is Sahin. And there is of course Boskovic and Beyza. Winning a championship cup is no joke!
Pit Stop
Pit Stop Yıl önce
Baladin is a joke, she just have lots of fans. Sahin is intermediate, open to progress but FB attackers are wicked, Lazareva is injured, will be back shortly I hope, they have a strong team for a possible win against Vakıf. Poorly coached Eczaci is already settled with CEV joke cup.
Nurcan S
Nurcan S Yıl önce
Sanırm bir daha hayatımda unutamayacağım anları yaşadığım bir maçtı.. gelen acıbadem sağlık ekibine, orada her türlü su, kolonya, bisküvi uzatanlara, müdahale eden hemşire ablaya, sağlıkçıya bağıran fener taraftarlarına herkese teşekkür ediyorum, orada aceleden söylemeyi unutmuştum. Neyseki sorun sadece tansiyon düşmesiymis..😌 Ayrıca maç sonunda yanımıza gelip geçmiş olsun dileklerini ileten fener oyuncularına da çok teşekkürler. Her ne kadar son sayıları görememiş olsakta.. Tebriklerr Fenerbahçe🏆
Gizem A.
Gizem A. 11 aylar önce
Maç esnasında mı oldu bahsettiğiniz olay? Ekranlara yansıdı mı? Baktım ama bulamadım da. Geçmiş olsun bu arada
layezalss
layezalss Yıl önce
Maja maçta asla ağırlığını koyamadı. Toplar hiç eşit dağılmadı. Elif'ten daha çok yararlanılmalıydı. Tebrikler Fenerbahçe👏
Faruk Tayfar
Faruk Tayfar Yıl önce
Fenerbahçe OPET i tebrik ediyorum son derece etkili bir performans gösterdiler Eczacıbaşı takım olarak gününde değildi akıllar Cev kupası finalinde doğal olarak ama özellikle son set performansi Eczacıya yakışmadı 2-0 dan sonra sanki Ferhat hoca maçı kafasında bitirmiş gibiydi maç sonunda bizi kirmadigi için Meliha ya teşekkür ederim
Hanife96
Hanife96 Yıl önce
2-0 dan seti kazanmak için 5 sete uzatmak gerekiyordu bu da hem sakatlık hem yorgunluk açısından riskli gördü ve yedeğe döndü tamamen
Cenk Ceyhun KILIÇ
Cenk Ceyhun KILIÇ Yıl önce
Fenerbahçe takımı kalitesini ortaya koydu. Tüm takım oyuncularını tebrik ederim. Bravo Sarı Melekler...
Ela Durna
Ela Durna Yıl önce
Maç çok keyifliydi. Eczacıbaşı taraftarıyım ama Fenerbahçe de iyi bir performans sergilediler tebrik ederim
Bekir Özkurt
Bekir Özkurt Yıl önce
Fenerbahçe nin şampiyonlar ligi maçi ne zaman bilen varmi
Diljen Akan
Diljen Akan Yıl önce
Bravo takım! Vakıf maçında da bundan bir tık daha iyi bir performans sergilersek CL finali hayırlı olsun💛💙. Ama her zaman dediğimiz gibi orta oyuncuların blok çalışması gerekiyor.Arina ve Vargas üzümlü keklerimiz her zamanki gibi şaşırtmıyor. Özellikle Arina bugün orta oyuncuların yapamadığını yaptı düşünsene smaçörsün ama bir maçta 4 blok yapıyorsun😍.Vargas'ın özlellikle defansları muazzamdı👌.Bošković'i kaç kez durdurduğunu sayamadım bile😍 ikisine de maşallah diyelim💐💎. Kaptandan da bugün çok bir verim alamadık umarım Vakıf maçında Kaptan ve Naz play-off modunu açar💛💙
Pembelim Pembelim
Pembelim Pembelim Yıl önce
Arina Fedorovtseva birkaç yıla dünyanın bir numarası.. 🌼🧿❣️
steven evans
steven evans 8 aylar önce
@Caner C You are wrong.Arina is better than Gabi.In fact Arina is better than anyone.Period.
KENAN BALCI
KENAN BALCI Yıl önce
@Pembelim Pembelim kesinlikle katılıyorum. Arina hücum olarak Gabi'den kat ve kat daha iyi. Gabi de defans olarak zaten dünyanın en iyi smaçörü hatta pek çok liberodan bile daha iyi. Sultanlar liginde en çok sayı, set başına sayı, Ace hepsinde açık farkla Arina, Gabi'den daha iyi. Elbette Gabi de servis karşılama yüzdesinde daha iyi. Zaten Gabi defansta bu kadar iyi olmasaydı sıradan bir smaçör olurdu. Ama Arina şu an bile dünyanın en iyi hücumcularından. Savunması da Gabi seviyesine asla gelmeyecektir ama gelişecektir zamanla. Kaldı ki böyle bir hücum silahından hiçbir koç ekstra savunma katkısı beklemez.
Pembelim Pembelim
Pembelim Pembelim Yıl önce
@Caner C Size katılmıyorum. Arina her maçta takımın en skoreriydi. Genel olarak da hep bir dengede oynadı. Aldığı bazı sayılar ayakta alkışlanacak türdendi. Zaten birkaç maçını bile izlemişseniz eğer görmüşsünüzdür. Ayrıca Fedorovtseva 17 yaşında FIVB Dünya Kadınlar Şampiyonası'nın en iyi smaçörü seçildi ve bunu 17 yaşında başardı. 17 yaşında dünyanın en büyük kulüplerine karşı oynanıp rüya takıma girmek kolay mı? Üstelik de ilk şampiyonasında. Bunu başarabilen başka bir oyuncu var mı? Şu an 18'inde ve büyük maçlarda yaşından büyük oynuyor, çok iyi servis atıyor, blokları çok iyi, manşetini de geliştiriyor, bileğini çok iyi kullanıyor, akıldışı sayılar alıyor, özgüveni yüksek, egosuz, soğukkanlı bir oyuncu. Ve önünde daha çok uzun bir süre var. Gabi gayet iyi bir smaçör bunu inkar eden yok, tecrübe olarak da ama Gabi'ye verilen paslar ile Arina'ya verilen paslar aynı değil bunu da unutmayın. Arina'ya en iyisi diyebilmek için Gabi'nin jübile yapmasına gerek yok aralarında 10 yaş var ve şu anda böyle oynayan Arina'yı bir 10 yıl sonra düşün. Zaten böyle giderse bir iki yıl içerisinde sadece smaçör mevkisi için değil mevki fark etmeksizin genel olarak dünya bir numarası olacak. Bu sadece benim değil objektif bakabilen çoğu insanın görüşü.
Caner C
Caner C Yıl önce
@Knight märe haha I watch every single second of Vakifbank Istanbul competitions. Of course every player is having a bad time, once in a while. But if we are talking of GABI, it is once in a blue moon : )
Knight märe
Knight märe Yıl önce
@Caner C lol idk if you have been watching the Turkish league this season. Gabi has up and downs too. No one can sustain a high level performance in every game even the best players in the world like Egonu or Boskovic has a bad game. I wasn’t just talking about specific games, I based my answer on their performance this season in Turkey. Over all Arina has higher stat except for reception which is her weakness ever since. Even in CL Arina’s offensive stat is higher. Anyway, I would love for Arina to improve her defense like Gabi but it will take time.
irem deniz toğuz
irem deniz toğuz Yıl önce
Fenerbahçeyi tebrik ederim gerçekten iyi bi maç çıkardılar ancak eczacıbaşı iki set verdikten sonra rotasyonla beraber oyundan iyice düştü eczacıbaşı gibi bi takıma yakışmadı oyunu hemen bırakmak 2-0 dan ne oyunlar dönüyor sonuçta pes etmiş gibi oldu bana göre adına derbi diyebileceğimiz bir maç gibi olmadı pek daha çekişmeli ve daha rekabet gücü yüksek olan bir maç bekliyordum o konuda biraz hayal kırıklığı yaşadım :(
Caner C
Caner C Yıl önce
@Esma Cokelez haha hangi rûyam? Fener Eczacı'yı ister yensin ister yenmesin. Sizin bileceğiniz iş. En nihayetinde dönüp dolaşıp Vakıfbank'ın karşısına çıkacak 2 takımdan biri neticede : )
Esma Cokelez
Esma Cokelez Yıl önce
@Caner C play-offlarda da eczacıbasini yenecegimiz için bu ruyan çok gerçekleşmeyecek
Caner C
Caner C Yıl önce
Ferhat Bey akıllıca ve profesyönelce davrandı. Stuttgart maçı daha belirleyici sonuçta. Fenerle Eczacı play-offlarda her harükarda karşılaşacaklar. Değişen bir şey olmadı. Salı günü öncesi Fenerbahçeli dostlarımız biraz daha yorulsa bizim avantajımıza olurdu orası ayrı : ) Ama Eczacıbaşı'nın bu maçta hiçbir kaybı olmadı. Fener ilk yarıda Vakıf'ın yedeklerini de Avrupa maçı öncesi böyle yenmişti hatırlarsanız : ) TERZIC Vakıf maçı öncesi B takıma dönmediğine göre oyuncularının kondisyonuna fazlasıyla güveniyor olmalı : )
Lizbeth Magallanes
Lizbeth Magallanes Yıl önce
It was an exciting match! Turkey’s ligue is the best
Tarık Akan
Tarık Akan Yıl önce
Şirket takımını tokatladık yine harikasınız Fenerbahçem 💙💛🔥😎
elif çelik
elif çelik Yıl önce
Feneri tebrik ederim çok iyiydiler özellikle arina ve vargas hucumda da savunmada da iyi iş çıkardılar. Eczacıbaşına gelirsek oyuncular kendini maça vermedi ilk set çok güzeldi ama sonrası tam bir hayal kırklığı oldu cev cup final maçı olmasa güzel bi derbi izleyebilirdik ama ferhat akbaş belli ki oyuncularını dinlendiriyordu umarım bari final maçını kazanırlar.
Kübra Çayır
Kübra Çayır Yıl önce
Bence Eczacıbaşı maça rahat girdi maçı kaybettiren de bu rahatlıktı. Nasılsa fener bu maçı alırsa da alsın skorda Eczacıbaşını geçemeyecekti. Bunun etkisinin çok olduğunu düşünüyorum+ ilk set çok iyiydi çok çekişmeliydi son set hariç derbinin hakkını verildi bence, siz ne düşünüyorsunuz 🤷
Vadim Panin
Vadim Panin Yıl önce
arina yine yargı dağıtmış :) Çok güzel bir maçtı. Umarım ligin yüksek kalitesi gelecek sezonlarda da devam eder.
RHdo Rodriguez F
RHdo Rodriguez F Yıl önce
excelente partido, Arina super espectacular, uno de los mejores partidos, Naz ha ido mejorando, por el lado de eczacibasi Beyza y Boscovich bien acompañadas por el resto. Fenerbahce sencillamente arrollador. Un partido excitante ..
origamiyim
origamiyim 11 aylar önce
Maçın sonucunu başlığa yazmasanız da spoiler vermeseniz ne güzel olur aslında! Birkaç gün sonra izlemek istediğimizde bütün heyecanı kaçıyor.
Jorge Valbuena
Jorge Valbuena Yıl önce
Tremendo juego, lleno de emociones,gracias por compartirnos semejante espectáculo deportivo
lsol Maymd
lsol Maymd Yıl önce
Me pregunto a donde se fue Ana Lazareva, podrias decirme porfa
Elif Meşe
Elif Meşe Yıl önce
Fenerbahçe bu ligin en iyi takımlarından birisi olduğunu tekrar gösterdi tebrik ederim 👏👏 ilk iki set çekişmeli ve seyir zevki veren bir maçtı ama üçüncü set sadece fenerbahçeyi izledik eczacibasi berbattı tabiki rotasyona gitti aslarını degistirdi ama yine de bu kadar kötü oynamamalıydı.
Bir yudum
Bir yudum Yıl önce
İlk sette handenin katkısının ne kadar önemli oldugunu gördük! Voleybol artık tek bir yıldızla lider olunacak bir oyun degil. Pasör caprazına, etkili bir smaçörün yardımı sart! Fener bunu yasatarak gösterdi bugün. Bugün fener tam bir takım oyunu ile kazandı helal olsun! Vakıfı şampiyonlar ligi yarı finalinde yenecek güçte💪
İsmail Çepni
İsmail Çepni Yıl önce
Fenerbahçe köşeleri çok iyi işliyo savunma harika rotasyonda iyi vakıf ile şanslar eşit türk voleybol tarihinin en çekişmeli play of finalini izleyeceğiz 3 maçta kıran kırana geçecek Avrupa'nın ilgi odağı olur FB vakıf maçı
Caner C
Caner C Yıl önce
Fenerbahçe'nin Vakıf'ı yenme ihtimali yaklaşık %16 kadar. Elbette takımınızı desteklemeniz güzel ama ihtimallerin eşit olduğuna katılmıyorum.
mert kemal albay
mert kemal albay Yıl önce
Boskovic biraz kötü başladı ama devam ettirdi gibi maja düzgün pas atamadı bazen, bu maç gerçekten laura heyrman müthişti tek ayak hareketleri ve blokları muazzamdı. Son sette ise ferhat akbaşın böyle bir kadro yapmasının nedenini stutgartz maçına iyi gelsinler diye yapmıştır yoksa ilk kadroyla devam ederdi bence
Deryy
Deryy Yıl önce
Arina nın geleceği çok parlak çok iyiye gidiyor. Fenerbahçe çok iyi ilerliyor
Ilgaz
Ilgaz Yıl önce
Çok güzel bir maçtı uzun ralliler mükemmeldi Arina bugün çok başka oynadı tebrikler fenerbahçem
Tuncay Karadas
Tuncay Karadas Yıl önce
FENERBAHCEYİ TEBRİK EDERİM ECZACİ OLARAK SAGLİK OLSUN ELİNİZE YUREGİNİZE SAGLİK
Osman Öngör
Osman Öngör Yıl önce
İlk sette tek derbi heyecanı yaşandı
Arkady KK
Arkady KK Yıl önce
When I examine all aspects of the match, it is inevitable that Eczacibasi team needs to assign another coach as distinct from current coach. The main reason is that he doesn't seem to take a delight in managing the team. Besides that, although the opponent team shows a positive sign of winning the match, Eczacibasi shouldn't have decrease in their performance. Also, I am sure that the headcoach's unwillingness lead to decreased in the game of intensity. Meanwhile, I mustn't underestimate Boskovic's performance. Thanks to her, the team stands an excellent chance of catching up with its opponents.
ismail ç. emiroğlu
ismail ç. emiroğlu Yıl önce
arina fenerbahçedir. emeğiyle, kalitesiyle, güzelliğiyle, saçıyla, gözüyle...fenerbahçe'nin vücut bulmuş halidir
Fran Blagorskaya
Fran Blagorskaya Yıl önce
Как это не...русский....!
Onur K
Onur K Yıl önce
İşte böyle sarı melekler 💙💛💙💛
Grey
Grey Yıl önce
Ferhat hocanın maçın son sayılarında bile oyuncuları sayı aldığında alkışlaması destek vermesi
Georgij Vlasov
Georgij Vlasov Yıl önce
Арина всегда хороша, но Варгас некоторые отрезки провела просто великолепно. Противник силён, но выглядит усталым. А как посует Наз, загляденье. Конец 1-го сета давит противник, но два удара Арины и...всё. Ещё большая метаморфоза произошла с Ак Барсом. Железные нервы у этой малолетки. "То ли ещё будет, ой, ёй, ёй".
Erdinç Altun
Erdinç Altun Yıl önce
İki takımıda tebrik ediyorum. Maç içinde uzun ralliler izledik. Hafta içi kupa mücadelesi olan Eczabaşının yorgunluğu hissediliyor. Zaten 3. sette takımı riske atmayıp rotasyona gittiler. Eczacıbaşı gelecek yıl CEV şampiyonlar ligi için, Boskovicin skor yüküne katkıda bulunacak oyuncu ve pasör almalı. Ferhat Akbaş sistemi hala oturtamamış gibi.. eksilik var takımda. vakıfbankla 10 maç oynasa hepsinde kaybeder. Kupada başarılar şimdiden Ayrıca belirtmek lazım özellikle Milli takım bütün yaz boyunca.. vnl, olipiyat, avrupa şampiyonası demeden 90 günde 30 maç çıkardı . yani her sporcu teknik adam hazır olmalıdır. Büyük takım olmanın gereğidir. kimse bahane etmesin.
Erdinç Altun
Erdinç Altun Yıl önce
@Hanife96 Ferhat Akbaş soru işareti her zaman için. Eczacıbaşı daha iyi yerlere gelmeyi hak eden ve her maçı final havasında oynaması gereken takımın 3. seti boş geçip yenilgiyi kabullenmesi açıkçası hayal kırıklığı yarattı.
Hanife96
Hanife96 Yıl önce
@Erdinç Altun altyapıyı Marco motta döneminde pek etkin kullanılmadi galiba ya da adam çıkmadı demek ki birde kadroya bu yıl alınan Adams ve heyrman gibi yabancı oyuncular da bekleneni veremedi boşuna kontenjani doldurduk üstüne yasemin sakatlandı. malesef ecz şu an FB ve vakifin kalite olarak baya arkasında umarım sakatlık olmadan play offlara gideriz ve ben ne yazık ki Ferhat akbastan da hiç ümitli degilim
Erdinç Altun
Erdinç Altun Yıl önce
@Hanife96 bir takım hem avrupa hem lig maçlarına çıkıyorsa rotasyon yapmayı da planlıyordur. kadro genişliği ne kadar iyise ayakta kalmanız mümkün olur. Eczacıbaşı yılların deneyimli takımı. avrupa ve dünya şampiyonluğu yaşamış defalarca. Bu da antrenörün planlamasıyla mümkün. Ayrıca alt yapısı olan bir kulüplerin başında geliyor.
Hanife96
Hanife96 Yıl önce
Mt da rotasyon yapılıyor yazın simge hariç hemen hemen hepsi rotasyon yaptı naz-cansu orta oyuncular,smacorler Ebrar ve Meryem sürekli rotasyondaydi ama ecz yedekleri rotasyon yapılacak kapasitede degiller bu yüzden hep aynı ilk 6 çıkıyor neredeyse ve yorgunluk ve sakatlık durumunda yerine geçebilecek oyuncu yok
Kıllanan Adam
Kıllanan Adam Yıl önce
pasör değil hoca iyi değil bence...
yakışıklı
yakışıklı Yıl önce
polonya takımı rzesow hafta içinde vakıfbankın yenilmez bir takım olmadığını gösterdi bence zoran terziç taktiksel kurguyu iyi yaparsa şampiyonlar liginde finale kalabiliriz.
KENAN BALCI
KENAN BALCI Yıl önce
@yakışıklı yorgunluk kısmına katılmıyorum pek. Tam tersine maç yaparak ve daha konsantre gitmiş olacak bizim takımlardan biri finale ama Imoco maç pratiği ve konsantrasyonu konusunda muhtemelen sıkıntı yaşayacak.
Suzan KÖYCÜ
Suzan KÖYCÜ Yıl önce
@yakışıklı evet bende öyle düşünüyorum gönlüm vakıftan yana ama fener vakıf farketmez benim için imoco birazcık oyundan düştüğünde üst üste hatalar yapıyorlar ve toparlanamiyorlar dediginiz gibi yorgun olmycaklar ama hallederiz inşallah 🙊
yakışıklı
yakışıklı Yıl önce
@Suzan KÖYCÜ tabiki vakıfbank favori ama o maç 3-0 bitmez ..asıl kabus finalde..conegliano yarı final maçı oynamadan direk finale kaldığı için bizim takımlardan birisi yorgun çıkacak sahaya iyişallah kupayı gene biz kazanırız.
Suzan KÖYCÜ
Suzan KÖYCÜ Yıl önce
Vakıf biraz dağıldı fener oyundan düşmezse finale çıkarlar bencede
Grey
Grey Yıl önce
Bi maç görmedim özlemişim kaptanımı
nevv
nevv Yıl önce
Fenerde arina ve vargas etkili hücüm ederken eczacıda sadece boskovic etkili hücüm edebillen oyuncu skor normal bence eczacıdaki hande servis atmasını ve smaç vurmasını geliştirmesi gerekiyor manken gibi sahada gezmeyle olmuyor bu işler 18 yaşında kız smaç vuruyor topunu çıkarabilen yok sakatlık geçirmesin arina kariyeri boyunca efsane voleybolcular arasına adını yazdırır.
Cihat Kayci
Cihat Kayci Yıl önce
Eczacıbaşı liberosu aşırı atletik. Çok beğendim.
melike
melike Yıl önce
Hande ilk set blok defans ve hucümda çok iyiydi demek ki neymiş ferhat hoca handeyi sadece defansta kullanmak hata
vbw
vbw Yıl önce
Sezon bitti daha yeni anladı bunu maalesef.
Veli Akay
Veli Akay 11 aylar önce
Naz iyi olmadığında Buse, Cansu olmadığında Buketi oynatıyor hocalar ve gayet de başarılı da oynuyorlar ve gelecek için çok umut vaad ediyorlar. ama Maja iyi olmadığında ise yerine kim pasör oynuyor yeterince göremiyoruz.
Caner C
Caner C Yıl önce
TEBRIKLER FENERBAHÇE. ECZACIBAŞI VE FENERBAHÇE'ye AVRUPA'da BAŞARILAR. FB'nin epey ihtiyacı olacak 😇 💙💛🖤🧡
Sevilay Tekin
Sevilay Tekin Yıl önce
Fenerbahçe mükemmel oynadı sadece 2 libero sistemi gerekli bir de iyi bir orta oyuncu şart.. Eczacıbaşı cidden sadece boskovice bağımlı
Grey
Grey Yıl önce
Middle Blocker’ım durdurulamıyo KAPTAN EDA 💙
Nomad
Nomad Yıl önce
İlk set tarihe geçer muhteşemdi. Arina tüm dünyada rus sporcular izole edildi lisansları iptal edildi umarım. Sende bunun kıymetini bilirsin seni uzun yıllar burada görürüz zira ülkene dönsen bile avrupa kupaları hayal
Wilhelmus Ruperno
Wilhelmus Ruperno Yıl önce
If Fener allow her, she would go to China like Vargas and Kosheleva, she has that thought perhap got influenced or while talked with Kosheleva, the only few russians who plays in many clubs and countries. Btw...her contract with Fener only for two years duration.
Suzan KÖYCÜ
Suzan KÖYCÜ Yıl önce
Vargas defansfa iyileşmeye başladı takım hemen toparlanıyor
A. Kağan KURT
A. Kağan KURT Yıl önce
Voleybolu sevmem ama Fenerbahçem çekişmeli maçın oldu mu yine dayanamıyorum.. Futbolda bizi çok üzdün..
William Shakespeare
William Shakespeare Yıl önce
Fenerbahçeye acilen orta oyuncu takviyesi gerekiyor..
Elif Özdemir
Elif Özdemir Yıl önce
Çok heyecanlı bir maçtıı🤭
Kuyruklu yıldız 💫
Kuyruklu yıldız 💫 5 aylar önce
Bu maçta smaçör katkısı çok ön plana çıktı tabi pasör performansı da naz vargas ve arinayı çok güzel bir şekilde kullandı ama maja boşkovice güzel paslar çıkaramadı boşkovic ona rağmen fena bir performans göstermedi ama Hande+Saliha
Tolga Tolga
Tolga Tolga Yıl önce
Eczacıbaşı bu kadro ile Fenerbahçe yenemeyeceği aşikar , çok fazla ortalama kalite oyuncusu var yurtdışı ve yurtiçi büyük bir başarısı olamaz
Yağız Yılmaz
Yağız Yılmaz Yıl önce
Fenerbahçe Taraftarı ile zevk veriyor 💛💙
Z Tay
Z Tay Yıl önce
Ferhat Akbas'in bu kadar cabuk oyundan dusmesi en basta kendi sporcularina haksizlik. Bu seviyede her maca kazanma hirsiyla cikmali bir coach. Bu bezgin bakis acisini, genc Turk oyuncularina sahada zaman veriyoruz, boyle bir misyonumuz var gibi sekilde aciklamasi da cok komik. Sonucta kamu gorevlisi degil kendisi, competitive bir ligde competitive bir takimda koc. Ilk misyonu kazanmak olmali.
Utku Karamuk
Utku Karamuk Yıl önce
Cev başkanı bundan sonra her maça gelsin , Stuttgart maçı olmasa belki de ligin en iyi maçını izleyecektik .
Wilhelmus Ruperno
Wilhelmus Ruperno Yıl önce
CEV think...let we ban russian athletes who was part of any team, not just for individual sport.
esilemsi
esilemsi Yıl önce
Voleybol Maja'yı bırakmış. Attığı paslar resmen facia. Boskovic kaç defa topu parmak pasla ya da manşetle göndermek zorunda kaldı sayamadım bile.
vbw
vbw Yıl önce
Ununu elemiş asmış, posası çıkmış oyuncuyu alırsan olacağı bu. Kafa olarak Eczacı'da değil sezon başından beri öylesine takılıyor.
Kübra Çayır
Kübra Çayır Yıl önce
Aynen maja saldı bu maçta kendini
Plyyy
Plyyy Yıl önce
Tebrikler FB, cok keyifli ilk iki set izledik. Eczacibasi'nin son sette maci birakmasini acikcasi saygisizca buldum, hem rakibe hem bize. Sporda boyle ince hesaplarin karmasi kotu olur, Sali gunu dikkat etsinler. Neden kotu karmadan korktugumu yaziyim; Stuttgart Eczacibasindan sonra 2. favori olarak gorulen Busto'yu once deplasmanda 3-1 yenildikten sonra Almanyada kendi evinde 0-3 yenerek eledi ceyrek finalde!
Plyyy
Plyyy Yıl önce
youjn87 gider tabi ki. Sultanlar liginde playoff sistemi var. Lig siralamasin en uste 8'izi finaller oyniyacak. Bu lig sampiyonlugu icin. Bir de turkiye kupasi var ayri olarak. Onda da Eczacibasi yine fenerle yari final oyniycak
Plyyy
Plyyy Yıl önce
@Fulya hah Ben de onu diyorum
Plyyy
Plyyy Yıl önce
youjn87 karisik yazdim galiba soyle soyleyim; bu hafta Eczaci cev finali oyniyacak, cev avrupa 2. ligi (uefa gibi bir sey). FB ve VB de bu hafta avrupa sampiyonlar ligi (yani avrupa 1. ligi) yari finali oyniyacak, iki turk takim avrupa sampiyonasinda denk geldi. Eczacibasi bu ligde yok bu yil onun yerine cev'de oynuyor. Sultanlar ligi finallerine daha var.
shw
shw Yıl önce
youjn87 fener ve vakıf şampiyonlar liginde yarı final mücadelesi verecek. eczacı bir alt ligde, cev kupasında final oynayacak.
Fulya
Fulya Yıl önce
@Plyyy ki vakıf maçı eczacının stuttgart maçına göre çok daha zor bir maç olacak yine de as kadro çıktı fener
Leyla Yazgan
Leyla Yazgan Yıl önce
4:21 kaç kez kalbimi bıraktım inanın bende sayamadımm 🤍
Reni767
Reni767 Yıl önce
Арина, Казань тобой гордится! Ты великолепно играешь!
nisa
nisa Yıl önce
Bugün boskovic kötü değildi aslında, hiç güzel top gelmedi maja kötüydü bu sefer
vbw
vbw Yıl önce
Maja'nın iyi olduğu maç yok gibi bir şey zaten.
Mirie Shii
Mirie Shii Yıl önce
Arina. What a shame. She will miss the world championship at 18. Could have been an awesome start for her. It will be another 4 years.
Caner C
Caner C Yıl önce
tom joad karşındaki insana hakaret edince söylediklerin daha bir haklılık kazanıyor sanırım. Eğer söylediğin gibi "alık" birisi değilsem bana hakaret etmiş oluyorsun. Eğer kendi akıl yürütmen neticesinde iddia ettiğin gibi, basıt gerçekleri göremeyecek zeka düzeyinde bir "alık" isem de boşuna bana laf anlatmaya çalışmış oluyorsun. yanılıyor muyum? argumentum ad hominem kullanmasaydın ve sadece görüşlerini güzelce ifade edebilseydin söylediklerine yanıt verebilirdim.
Caner C
Caner C Yıl önce
@сергей евстифоров The chems might or might not be in Iraq. Maybe It was a lie. But finding no chemical WMD doesn't necessarily mean, they never existed. They were present in 1988 and they were used on Kurdish civilians in northern part of Iraq.
Yasemin Tutkun
Yasemin Tutkun Yıl önce
Maja’nın pasları neden bu kadar kötüleşti? Sadece bu maç da değil genel olarak eski performansı yok! Boskovic iyi pasla değil doğaüstü güçleriyle sayı alıo resmen…
Grey
Grey Yıl önce
CANIM TAKIMMMMMMM💙💛
Dag A.
Dag A. Yıl önce
Ferhat Akbaş hiçbir şey yapmayıp sadece Vakıf'ın oynadığı taktik ile oynatsaydı daha iyi olurdu. sonuçta film izler gibi kenardan seyretti:))
Mehmet Türk
Mehmet Türk Yıl önce
Arrina Foderetseva resmen Eczaci basinin icinden gecmis.
steven evans
steven evans 9 aylar önce
I have literally watched hundreds of these volleyball games.There is no one as good as Arina Fedorvtseva.She is the best female volleyball player I have seen.If her teamates just get the ball to her,she would score a point almost every time.
steven evans
steven evans 9 aylar önce
Lisa Vargas is pretty good too.
Elif Özdemir
Elif Özdemir Yıl önce
Arina nin blokları muhtesemdi..
Hanife karakoyunlu
Hanife karakoyunlu Yıl önce
Eczacıya gabi veya arina gibi bir hücumcu lazım smaçörsüz sampiyon olunmaz
Baki KILINÇ
Baki KILINÇ Yıl önce
eczacıbaşına da arina veya vargas ayarında yeni bir smaçör lazım.
efebabaprokral
efebabaprokral Yıl önce
daha çok arka çekim isteriz.
Hakan coşgun
Hakan coşgun Yıl önce
eczacının kadrosundan boskoviçi çıkart orta halli bir takım oluyor. Eğer eczacı vakıf, imoco ve fener seviyesine tekrar çıkmak istiyorlarsa bu yaz transferde çok işleri var. Fenerbahçe`de ise popoviç dışında sadece melihayı eleştirebilirim, savunma mükemmel ama birazda hücumda sayı yapmalı. Popoviç umarım kendine kulüp aramaya başlamıştır. Fenerbahçe haklı galibiyet aldı evet ama vakıfa yada imoco`ya yetecekmi göreceğiz.
Fatihan
Fatihan Yıl önce
Seneye klas bir orta oyuncu, iyi bir Hoca olursa bu kadro korunursa Feber'i kimse tutamaz artık...
Fatihan
Fatihan Yıl önce
Takımın 2 sorunu var: 1.si Terziç, 2.si Popoviç.. Popoviç Sırp olmasa bu Takımın ancak 4. Orta oyuncusu olabilirdi...
Wiwi Channel10
Wiwi Channel10 7 aylar önce
Kim yeon koung, pemain legendaris. Pertahanan kuat, smas yang keras, cerdas dan pandai mengolah bola, meng over bola sulit, mengambil bola sulit semuanya kim ahlinya. Boskovic butuh kim, tanpa kim, ezcasibasi akan selalu kalah dalam setiap pertandingan. Seperti pertandingan ini, ezc vs fb, 0 - 3 untuk fenerbace.
floridith mariscal
floridith mariscal Yıl önce
Arina ! is great ! at her age! so sad 😞 russia is out in VNL and world championship!
Caner C
Caner C Yıl önce
Certainly. It is hard to be a professional Russian national athlete. They are out of game due to war, aggression and invasion on one hand and doping scandals on another. Russia, unfortunately, couldn't adapt to 21st century. They still live in 20th century.
İrem Şahin
İrem Şahin Yıl önce
Bu maça bakınca bu sezon Sırbistan ı yeneceğiz gibi hissediyorum. Maja ve Tica köreldi gibi geliyor. Mina da aynı bilemedim bu sene Milli takımda güzel şeyler yapacağız bence 🙏🏻🙏🏻
Ekonomi Aşığı
Ekonomi Aşığı Yıl önce
Bizim hic smacor yok hande saliha ikisini 10 carp bir boskovic etmez
Wilhelmus Ruperno
Wilhelmus Ruperno Yıl önce
@büşra yildiz yes of course...banning Russia make some peoples happy, the eliminated is not correct word, but I guess they will came out soon with different faces as we know today. I also worries about Turkish volleyball, their still lacking in attacking line other than Karakurt, the youth team also is not that good recently if we look at the last event i.e. CEV U17, FIVB w/U18 and FIVB w/U20.
Jessel Baterna
Jessel Baterna Yıl önce
In your dreams,
Wilhelmus Ruperno
Wilhelmus Ruperno Yıl önce
Serbia's years would ended soon alongside their olders players, they need someone else to help Bosko. Lazovic, Busa, and Bjelica is not enought, maybe they still has power on their hand but not as scariest as before. But what make me worries is Russia, they has so many skillfull youngsters recently.
büşra yildiz
büşra yildiz Yıl önce
bu maç kıstas değil özellikle Boskovic için ama evet Majanın yaşı Sırbistan için en önemli sıkıntı o yorulup berbat paslar atınca haliyle boskovici de oyundan düşürüyor ama yine de belli olmaz birçok kişi bu seneki maç için de aynı şeyi söylüyordu Maja kötü paslar atsa bile Boskovic her türlü topu öldürmeyi becermişti bize karş
Feyzanur S. D.
Feyzanur S. D. Yıl önce
Bir Eczacılı olarak küplere bindim...
shw
shw Yıl önce
son sette elif tek başına dayanmaya çalıştı resmen pasör ya kimse mi katkı vermez ilk sette çok güzel derbi olacak dedim ama ferhat akbaşın amacı zaten kazanmak değilmiş. kaybetseler de bir şey değişmeyecek açıkçası o yüzden riske atmadı, sonuçta ha 2 ha 3 fenerle eşleşecek bunu telafi şansları olacak. ha profesyonellik anlamında benim pek hoşuma gitmedi o ayrı. fener de benim vakıfla maçım var diyip satsaydı madem
Sarcasm Unlimited
Sarcasm Unlimited 6 aylar önce
Fedorovtseva and Lazareva are best friends but they play on opposing teams.
Lethe
Lethe Yıl önce
1:21:10 naz gizeme sen pasöre bak diyor, sonrasında elif please atıyor....
Fatihan
Fatihan Yıl önce
Naz bu, öngörür...
Royal Reign
Royal Reign Yıl önce
@Beyza hayır elif'in plasesini öngörüp gizem'i uyarmış yani
Kadir Sugar
Kadir Sugar Yıl önce
Harika yakalamışsın
Beyza
Beyza Yıl önce
Kötü bir şey mi demiş
melihcan
melihcan Yıl önce
Arina Fenerbahce bin sloganini soyluyor 4:20 de cok tatli ya😍❤️
abe
abe Yıl önce
💛💙🇹🇷
Batu Dizdar
Batu Dizdar Yıl önce
güzel maçtı
Canary
Canary Yıl önce
Fenerbahçem yine BOSKOVIÇ VİTRA nın tozunu attı,bu kadrolarıyla bize rakip olamazlar,Türkiyede tek rakibimiz Vakıfbank
Canary
Canary 11 aylar önce
@iamjensick ZAVALLI 😁😁😁
iamjensick
iamjensick 11 aylar önce
Yenildiniz vakifbank sampiyon
Yağız Yılmaz
Yağız Yılmaz Yıl önce
Arina Şov 💛💙
KaaN
KaaN Yıl önce
Arina topları mükemmel öldürüyor!! Yönetim en az 5 yıllık kontrakt hazırlamalı acilen
Wilhelmus Ruperno
Wilhelmus Ruperno Yıl önce
I agree...She will perfect in Fener up to Paris 2024 Olympic...but she said before that she also want gain any experiences in another league especially China. She and Lazareva has initial contract for two years.
Fatih Fuquayy
Fatih Fuquayy Yıl önce
Ya şu özet resmine kazanan takımı koymayı bırakın artık. Ben kazananı izleyerek öğrenmek istiyorum.
Taha Ada Işıklı
Taha Ada Işıklı Yıl önce
Fener güzel oynadı
Fatma Bilmemne
Fatma Bilmemne Yıl önce
4:20 YAŞA FENERBAHCE diyen arina 😍🥰 sen fenerbahce olmuşsun güzelim bizdensin biz de seni seviyoruz
aricisan01
aricisan01 Yıl önce
Bu gidiş hiç iyi gidiş değil. Stuttgart son durak olacak gibi.
cfhklhog
cfhklhog Yıl önce
Arina - one love!😍❤️
KpsNNT93
KpsNNT93 Yıl önce
FEDOROSEVA ❤️❤️❤️
DM
DM Yıl önce
Lise öğrencisiyim 11'e gidiyorum. Aileme yük olmak istemiyorum TRshow'dan harçlık çıkartmak istiyorum bu kadar insandan 5-6 kişi bile görüp takip etse çok iyi olur. Şimdiden çok teşekkür ederim. Bunu sürekli belirtiyorum samimi kalın en iyi dostunuz kendinizsiniz kendinize iyi bakın.
Pit Stop
Pit Stop Yıl önce
Ferhat hoca çok yeteneksiz, tek sayı için boskoviç ile maja yı çıkarıp, Gözde ile diğer setter ı neden alır bir açıklasın. Finalde stuttgarta kaybederse biletini keserler. Sen koskoca Eczacıbaşısın 2 maç oynayamıyorsan bırakın bu işleri, baktı maç gidiyor, oyuncularım yorulmasın ayağı yapıp yedekleri soktu, sonrada yedi farkı.
63 Yıl Sonra Gelen REKOR!
0:43
Top Mu Kale Mi
görünümler 82 B
Epic Ball Controls 🤩 #shorts
0:20
Galinho FC
görünümler 3,3 Mn
EVERY TOP BINS = $100! ⚽️🤑🎯
0:32
Ben Nuttall
görünümler 644 B
messi vs ronaldo fans #short
0:27
RNB FOOTBALL
görünümler 6 Mn