Alanyaspor - Fenerbahçe Maç Sonu | Önder Özen, Serdar Ali Çelikler, Onur Tuğrul | Nakavt

  görünümler 266,480

VOLE

VOLE

2 aylar önce

Gedik Yatırım, 30 yılı aşkın tecrübesi, güçlü sermayesi, finansal
yapısı ve yatırım ürünlerinde zenginliğiyle sizleri bekliyor. Gedik Yatırım'da hesap açmak için👉🏻 gdk.yt/IdhdTM
Tuttur Açıklama:
İlk yatırımına özel 1.000 TL’ye kadar Bonus kazanma şansı tuttur’da! bbit.ly/3ET98Ac
Önder Özen, Serdar Ali Çelikler ve Onur Tuğrul; Getir'in sunduğu Nakavt programında Alanyaspor - Fenerbahçe maçını değerlendiriyor.
VOLE+'ya abone olmak için👉 / @voleplus
#VOLE #Nakavt #Getir #Fenerbahçe #Alanyaspor #ÖnderÖzen #SerdarAliÇelikler #OnurTuğrul

YORUMLAR: 436
@burakcamkran9195
@burakcamkran9195 2 aylar önce
Önder Bey'i dinlerken , kendimi psikoloğa gitmiş gibi hissediyorum ... Muazzam pozitif ve kaliteli bir insan ...
@Masigulu
@Masigulu 2 aylar önce
Hakemlerle ilgili olarak, VAR sistemi ülkeye geldiğinden beri en skandal maçı geçen sene biz oynadık Adana'da. VAR'a rağmen mahvettiler bizi. O maçtan sonra artık her şeyin olabileceğine inandık.
@nihatalbay7056
@nihatalbay7056 2 aylar önce
Net 3 penaltıyı vermeyip havlu attırdılar o maçta be!!
@jetcarded
@jetcarded 2 aylar önce
Önceden ortasaha geçildiği an biliyorduk ki gollük atak yiyeceğiz. Şimdi ortasaha zor geçiliyor, geçilse bile stoper ikilisi, onları da geçse bile kaleci çok güven veriyor. O korkuyu yaşamıyoruz.
@Masigulu
@Masigulu 2 aylar önce
Takımın en çok beğendiğim tarafı güven vermesi. Yıllardır yoktu bu özellik. Zaten başarı çok gol atmaktan ziyade az yemekle gelir bence.
@ibrahimsahin2770
@ibrahimsahin2770 2 aylar önce
@@birandkorayHayır dostum galibiyetler vardı ama böyle güven veren ve ayağı yere basan bir fenerbahçe yoktu bak dakika kaç olursa olsun bu takımın her zaman çözüm bulabilecek kaliteli ayakları var.
@Masigulu
@Masigulu 2 aylar önce
@@birandkoray önemli olan pozisyon vermemek ve gol yememek. Güven veriyor dediğim bu. Takımda klas oyuncu çok. Elbet biri golü atıyor.
@deliibrahim3753
@deliibrahim3753 2 aylar önce
@@Masigulu Daum zamanı böyleydi en son
@Oyundehasi73
@Oyundehasi73 2 aylar önce
güvenmi veriyor bana vermiyor derbyi beklemek lazım
@yusufmert6534
@yusufmert6534 2 aylar önce
Program çok iyi zaten de özellikle Önder hocamı hayranlıkla izliyorum çok iyi ve yerinde gözlem yapıp çok net ve anlaşılır şekilde anlatıyor seviliyorsun hocam 💛💙
@hhhhhgggf2054
@hhhhhgggf2054 2 aylar önce
Avrupa'da oynadıgımız maçlarda hakemlerden yana hiçbir endişe duymazken. Ligde Türk hakemleri beni tedirgin ediyor. Fenerbahçe boşuna ugrasıyor gibime geliyor. Yabancı hakem getirilmezse yazık bunca emeğe...
@bulentbasaran3524
@bulentbasaran3524 2 aylar önce
Ofsayttan golü verdiler daha ne istiyorsun.
@mertbayraktar1905
@mertbayraktar1905 2 aylar önce
Dostum 2 adet gösterilmesi gereken net kırmızı verilmedi onu neden söylemiyorsun :D
@namikuzgun7341
@namikuzgun7341 2 aylar önce
Forma felan hiç önemli değil lütfen daha uzun yapın programlarınızı kapatmak istemiyorum çok keyif alıyorum bu üçlüyü izlemekten
@Masigulu
@Masigulu 2 aylar önce
Bizim kanat rotasyonu bayağı iyi oldu. Tadic, Kent, Emre, Cengiz, İrfan, hatta Ferdi de oynar. Hatta bu adamları arada maç içinde yerlerini değiştirerek oynatsak süper olur. Ters ayaklı olunca topu çekip kaleye vurma şansı daha yüksek. Tadic sağda oynasa da görsek arada maç içinde.
@fatihceylan3784
@fatihceylan3784 2 aylar önce
Önder Hocam sabaha kadar sizin analizlerinizi dinleyebilirim. Profesyonel bir kulübün hala sizden faydalanamıyor olması çok üzücü.
@denizgunes1394
@denizgunes1394 2 aylar önce
Ben olsam Önder hocayı, İsmail hocaya başdanışman yapardım
@nightman831
@nightman831 2 aylar önce
Abi kimse Osayinin pozisyonu konuşmuyor,resmen adamın ayağına bastılar ,birde üstüne faul çalıp adama kart gösterdiler😡Operasyon çocukları
@goekmencakir8137
@goekmencakir8137 2 aylar önce
Önder Özenin cim hakkinda verdigi bilgiler harika,bu tür aciklamalar bu adami farkli kiliyor!Vole de olmasina seviniyorum ama aslinda Federasyonda bu tür bilgilerle futbolumuza katkisi olsa ve özelliklede adami rahat birakip yaptirsalar Türk Futbolu belkide baska yerlere evrilir!
@estarabim5915
@estarabim5915 2 aylar önce
Her zaman söylüyorum Vole'de gerçekten kaliteli insanlar var. SAÇ abiyi de severiz, problem yok. Ancak yönetim ekibine veya ayarlamaları yapan kişi Onur Tuğrul ise ona söylemiş olayım. Bence maç sonu programlarında sadece aynı takım yorumcuları veya mustafa demirtaş tarzı daha objektif kişiler yerine biraz daha karşıt görüşler buluşabilir. Mesela bu programda SAÇ abimin başak maçına verdiği referansa karşılık olarak birinin Pelkasın şut zaten bizim eve geldi demesi lazım. Hani ofsaytı gördü sonra vurdu gibi bi durum olmadı baya vurdu top bizim eve geldi sonra ofsayt ikazı geldi. Ha ofsayt değil falan onlar doğru da gol olsa zaten VAR'dan verilirdi. Mesela İcardi geçen attığı gol kolu önde ona ofsayttı vermediler dedi. Koldan nasıl ofsayt oluyor :D Bence birinin bu tarz karşıt görüşlerin dile getirmesi lazım. Eski sezonlarda SAÇ'ın olduğu programları keyifle izlerdik ama artık TV'de suratını görünce kanal değiştiğimiz kişilere doğru kötü bi yöne gitmeye başladı. HIMYM'daki dost müdahalesi gibi bir şey lazım. Söylediklerine karışmak değil de karşı fikri olanın belirtmesi lazım. Ayrıca çok genel bir değerlendirme yapmak istiyorum bu doğrudan Vole'nin gidişatı açısından bir değerlendirme. Programların %60'ı falan kişilerin bireysel kanalı gibi olmaya başladı. Anlatmak istediğim şey şu ki örneğin birine söz geliyor kendi fikirlerini aktarıyor karşıdaki ona katılmıyosa halinden hareketinden belli oluyor ancak hiç bir şey söylemeden başka bir yere geçiyor konu. Bu kanalın 4 senedir izleyicisiyim. İlk seyircilerden olduğumu biliyorum. O zaman daha samimi ilerlerdi fikirler tartışılırdı. Eğer "profesyonellik" ağır basmaya başladıysa uzun vadede zararı olacağını düşünüyorum. Burası TRshow ve buranın avantajı TV samimiyetsizliğinin olmaması. Yani biraz daha eskisi gibi fikirlerin tartışıldığı "abi öyle şey mi olur" diye laflara girildiği gerçekten birbirlerine katılmadıklarında bunların "seviyeli tartışmasının" döndüğü o zamanlara dönmek gerekir diye düşünüyorum. Uğur Karakullukçunun TV'de "İZLEMİYORSUNUZ ABİ" çıkışıdır aslında güzel olan. Onur Tuğrul'un en sevdiğim yanı bu mesela. Katılmadığında direkt farklı bakış açısını dile getiriyor. Ancak moderatör olduğu için daha tartışmadan uzak şekilde ilerliyor. Mesela geçenlerde Mustafa Demirtaş-Ali Ece-Metin Tekin-Onur Tuğrul yayınında dönen scout tartışması son zamanların en iyi programı. Çünkü farklı görüşler var (takım aynı ancak sözünü esirgememe açısından) ve Metin hoca neyse benim partım gelince başka bi şeyden bahsederim demek yerine doğrudan katılmadığını söyledi aktı gitti program. Ha orada ben mustafa-ali abiler tarafındaydım ama yine de Metin hoca ile olan tartışma kısmını sevmiştim.
@OnurTugrul
@OnurTugrul 2 aylar önce
İlginiz için teşekkürler. Değerlendireceğim bu konuyu 🤝
@estarabim5915
@estarabim5915 2 aylar önce
@@OnurTugrul Teşekkürler. 🙌 Bilyoner FC çok iyi bir örnek mesela. Oradaki diyaloglarınız aşırı sarıyor.
@ozgurucak102
@ozgurucak102 2 aylar önce
Kimse yalandan yere SAÇ a Sallamasın. Keremin pozisyonuna da penaltı değil dedi szymanskiye de öyle dedi Herkes işine geldiği gibi Adam 2016 dan beri bu hakemlerle olmaz diyor zaten neden üstüne gidiliyor anlamıyorum..
@burakgurtekin4774
@burakgurtekin4774 2 aylar önce
Ofsayttan attilan golü, berkayın kırmızı karta konusamıyor o nolacak.
@Meskaaa
@Meskaaa 2 aylar önce
Vole ekibini ve kadrosunu gerçekten çok beğeniyorum. Ama programlara dağılımlarının biraz daha farklı olmasını isterim. Beşiktaş maçında ali ece ve metin tekin, fenerde saç ve Önder özen sabit hale gelmese daha iyi olur. Bazı yorum farklılıklarının olması daha iyi olur
@yasinle5485
@yasinle5485 2 aylar önce
En sevdiğim kadro bu özellikçe Serdar Ali nin tespitlerine kulak verek lazım TFF göreve!
@canx1
@canx1 2 aylar önce
Öncelikle siyasetten ayrılması lazım tff nin. Sonra gelişilir
@serdarduzgun6929
@serdarduzgun6929 2 aylar önce
Bu sene böyle sıkıcı maçları çok izleyeceğiz. İşkence gibi geldi maçı izlemek.
@aytacyapici
@aytacyapici 2 aylar önce
bu 3 lu gercekten super, doyamiyoruz yorum ve sohbetlere
@roger7044
@roger7044 2 aylar önce
Bazı çiçekler bazı topraklarda olmuyor Önder Hocam.
@ertankorkmaz4593
@ertankorkmaz4593 2 aylar önce
yayın zaten çok iyi de yazlık muhabbeti efsaneydi asdasdasdas Önder Hocayı ilk defa kahkaha atarken gördüm asdasdas
@Apple.Help.Center
@Apple.Help.Center 2 aylar önce
Serdar bey 84 de kadar 2 sıfır olsaydı farklı olurdu ama o zamana kadar 1 sıfır girildiği için İsmail hocay arkayı sağlama alması normaldi çünkü kaza golü olabilirdi
@mstfozzcnn
@mstfozzcnn 2 aylar önce
önder özeni ömür boyu dinlerim öyle bi adam
@BersuKocaman
@BersuKocaman 2 aylar önce
Saç ve önder hocanın tespitlerine katılıyorum hakem konusunda ve benzetmelerde örneklerde SAÇ'a daha bi ayrı katılıyorum
@kursatturkmenli8457
@kursatturkmenli8457 2 aylar önce
Böyle hakemler oldukça biz doğrandıkca bi 10 sene daha şampiyon olamayız yeter be artık
@muhammetekin7050
@muhammetekin7050 2 aylar önce
Sac tan uzun bir aradan sonra kırmızı çizgi enstanteleri gördüm çok keyifli bi programdı saç olunca ayrı güzel selamlar Önder hoca ve Serdar Ali Çelikler
@kvancatakul2755
@kvancatakul2755 2 aylar önce
Galatasaray taraftarı Fenerbahçe maçları nedeniyle çıldırmış. Olmayan ofsayt neden verilmedi diyor. Tadic ile defans oyuncusunun ayağı aynı yerde. Ofsayt olması için Tadic'in önde olması lazımdı. Dzeko'ya neden kırmızı kart verilmedi diyor. Dzeko'ya verilen ilk sarı kart bile hatalıydı. Neden ikinci kart gösterilecekmiş birisi anlatsın. Galatasaray ve Galatasaraylılar istiyor diye olmayan ofsaytı verip olmayan sarı kartlarla Fenerbahçe'yi 10 kişi mi bırakalım?
@huseyindurmus4285
@huseyindurmus4285 2 aylar önce
Siz hak yemeye devam edin daha çok şampiyonluk görürsünüz hahahaha
@bugraakbay
@bugraakbay 2 aylar önce
Himmetçiler işine baksın.
@mehmetyilmaz5888
@mehmetyilmaz5888 2 aylar önce
Ofsayt oğlum pozisyon. Nasıl bi gözün var senin. Böyle devam edin yine şampiyonluk göremeyeceksiniz
@havhavtv0
@havhavtv0 2 aylar önce
benim hakemim işini bilir cümlesi rahmetli turgut özal’ın “benim memurum işini bilir” cümlesinden alıntıdır. Anlamını merak edenler araştırsın ama genel olarak “rüşveti biliyoruz ama görmezden geliyoruz” demenin farklı yolu ❤ yani sistematik yozlaşma 😊😂
@ilkerpalit8820
@ilkerpalit8820 2 aylar önce
Yorumlama kalitesi olsun konuşmalarda birbirlerini bölmemeleri olsun süper hakkını sonuna kadar veriyorlar yayınlar keşke uzun olsa
@emre.11
@emre.11 2 aylar önce
Harika maç formu yakaladık
@ilkadim-nl2ud
@ilkadim-nl2ud 2 aylar önce
Hep yerleşik savunma diye tabirleri duyardık ama bu sene fenerbahce yerleşik hücum yapıyor gol de herkes olmasi gerekn yerde tadic szmankk kafayla dokunuyor dzko irfan servis ve kanat oyuncusu gol yapıyor bunu geçen haftada yaptılar ama geçen senelerde feberbahcenin öyle karmaşık bir oyunu vardı ki kim kanat kim forvet kim orta saha çözmek çok zordu bence en büyük kazanm sürekli oynayan oyuncular ve oynanan oyun umarım bozulmaz bu
@ugurozturk4737
@ugurozturk4737 2 aylar önce
Bu yayın süresini ve fikirlerin sündürülmeden konuşulmasını beğendim. Belki 60 dakikaya bile inip sabitlenebilir program süresi. Ağzınıza sağlık.
@beterali1995
@beterali1995 2 aylar önce
Sevgilimle izliyoruz programı çok keyifle izledik böyle devam :))
@vamortec4769
@vamortec4769 2 aylar önce
Abiler çok iyisiniz çok seviyoruz eyvallah da naçizane ben podcast tadında sadece dinliyorum. Ancak mikrofonla mı oynuyorsunuz ne yapıyorsunuz bilmiyorum ama hışırtıdan baş ağrısı tutuyor. Biraz dikkat edebilirseniz muazzam olur. Seviliyorsunuz
@meliharslan7490
@meliharslan7490 2 aylar önce
İsmail konusunda saç haklı çok topla oyalanıyo tekte oynamayı bilmio 8 e daha yatkın sorlanıyo o bölgede ama güvenimiz tam
@yigitdurhan3343
@yigitdurhan3343 2 aylar önce
Öğretile bilir bişey bence ama gerçekten basit oynasa sıkıntı olmıycak kimse ondan de brune beklemiyor biraz basit oynasa oda rahat edecek
@mesutunortabacag264
@mesutunortabacag264 2 aylar önce
Serdar Ali Çelikler her şeyden önce çok güzel bir dinleyici Önder hoca konuşurken asla laflarını bölmüyor.
@mkorkmaz8604
@mkorkmaz8604 2 aylar önce
Sıra kendisine gelinde szymanski skorer değil diyor dinlemesi o yüzden çok yerinde
@zubeyrarici6357
@zubeyrarici6357 2 aylar önce
​@@mkorkmaz8604bellingham real madride geldiginde skorer dermiydin
@hayrlkuyumculuk4525
@hayrlkuyumculuk4525 2 aylar önce
SERDAR ALİ SADECE FENERBAHÇE İÇİN OLAN POZİSYONLARI GÖRÜNCE BİZDE DE Bİ HEEE DİYORUZ SORU İŞARETİ BAŞLIYOR.
@sametakyildiz
@sametakyildiz 2 aylar önce
Ekvator ve kutup hikayesi ne zaman gelir Önder hocam 😅 Anlattığı videonun konu başlığını ekvator ve kutup yapabilir misiniz sayın Vole editörleri eğer canlı yayında anlatmazsa Önder hoca, bulması kolay olsun 🙃
@ahmtyrl
@ahmtyrl 2 aylar önce
Ali ece olmayınca ne kadar akıcı oluyor program.
@sametcakmak2757
@sametcakmak2757 2 aylar önce
Premier ligdeki hakemlerde çok iyi değil sanki SAÇ. Ama izleniyor gibi bence. Sence? Katıldığım yorumlarına gelirsek bunu ilk dillendiren yorumculardan biri olarak zemin konusunda her programda konuşursan zevkle dinlemeye devam edeceğim sizi. Saygılar skorer değil reyiz😎
@kral65
@kral65 2 aylar önce
Serdar Ali bey doğru söylüyor fenerbahçeye yine operasyon başlandı, önümüzdeki maçlarda önceki sezonlar gibi yine fenerbahçenin önünü kesecekler, fenerbahçe şampiyonluk için her maç sadece rakip takımı değil tff ve mhk yıda yenmeli...
@yusufsametkeles
@yusufsametkeles 2 aylar önce
Tadic biraz hareketsiz son zamanlarda bana da öyle geldi
@alibakirhan
@alibakirhan 2 aylar önce
Yaptı Fenerbahçe Göztepe gol attı iptal etti, Alanya içerdeki maçta penaltıyı gördü elle oynamayı hakem vara bile gitmeden devam etti Ersun Yanal dönemi bitti
@ferhatgezeren718
@ferhatgezeren718 2 aylar önce
SAÇ e şu açıdan katılıyorum. Hakemleri sadece gol mü, penaltı mı diye degerlendiriyoruz oysa maçlarda taç, korner, faul gibi ihlallerde çok büyük hatalar yapılıyor. Atak kesiliyor, takımın hızı düşürülüyor, oyun yavaşlatılıyor vs.. vs.. kornere aut veriyorlar, taraftarin tepkisine gore karar veriyorlar gibi gormediklerine, emin olmadiklari duduk caliyorlar...
@Ramazan.Esen2121
@Ramazan.Esen2121 2 aylar önce
Allahtan Ali Ece yok ha bire Serdar abiyi bölüyor🙏
@ahmetdurmaz3904
@ahmetdurmaz3904 2 aylar önce
Önder Özen saatlerce dinlenir❤
@alper8726
@alper8726 2 aylar önce
ANLAŞILDI.BUNDAN SONRA HEP ERDEN TİMUR SEZONU.
@ugurkasap6209
@ugurkasap6209 2 aylar önce
Emeğinize sağlık
@muslumgozcu1907
@muslumgozcu1907 2 aylar önce
Ben hem vole hemde vole + abonesi olarak . Eğer olur da forma bana denk gelirse . Önder ÖZEN imzalı olursa sevinirim :)
@volkanatalay6524
@volkanatalay6524 2 aylar önce
YUSUF GÜNAY SEZONU...
@koraysezer7289
@koraysezer7289 2 aylar önce
Koyu cimbomluyum. Onder hoca en iyi yorumcu. SAC da 2. Bu ekip cok iyi. Karakullukcu da yetisiyor.
@onthemoon1480
@onthemoon1480 2 aylar önce
Bu kadar hakam hatasi normal degil bence senaryo dahilinde konusulup rating artirmak icin yapiliyo bunlar , tum sezon devam edicek
@emirrsylmz2418
@emirrsylmz2418 2 aylar önce
Serdar Ali ağabeyin yorumlarına aynen katılıyorum, benim düşüncelerimi anlattı sanki. GS lobisi her zaman çalışıyor, TFF de BJK ve FB'ye doğramalar yaparken, GS'a penaltılar kaymak gibi kararlar veriliyor.
@beyinspor
@beyinspor 2 aylar önce
Aboneyiz full izliyoruz. Gece 3 de 5 de . Forma yok. Bisey yok😮
@ahmetefe2512
@ahmetefe2512 2 aylar önce
Alanya’nın tartışmalı pozisyonu niye konuşulmuyor. Fenerli Onur
@peruzzi5650
@peruzzi5650 2 aylar önce
Şu gözlüklü adamın konuştuğu yerleri hızlı geçin çok güzel program.
@mustafaarslan1845
@mustafaarslan1845 2 aylar önce
Saç ı Galatasaray maçlarının yayınlarındada görmek isterim
@mehmetsahin1857
@mehmetsahin1857 2 aylar önce
Saç tespitleri inanılmaz başarılı
@onurkbb8724
@onurkbb8724 2 aylar önce
Önder abiyi dinleyip spor toto tek kolonda 15 bulurum.
@necmidurak3687
@necmidurak3687 2 aylar önce
Uzatma 6 dakika,Uzatmanın uzatması 3,5 dakika bu neyin ne olduğunu gösteren en büyük gösterge,Galatasaray maçında alelacele maçı bitiren hakemi görünce insan taraftar olarak bunu kabullenemiyor.
@ozangoz1789
@ozangoz1789 2 aylar önce
Fred tadic sut atamiyor delireceğim. Ya adamlar üstüne vuruyor kalecinin. O yüzden forvet arkası simanski harici becerili sut atan yok
@hyuseinmehmed9464
@hyuseinmehmed9464 2 aylar önce
Skorer olmayan sebastiyan bu maçta gol 🥅 atmadı futbuldan zerre. Kadar anlamayan SAÇ HAKLI 😂😂😂😂
@Hasan-zc3xx
@Hasan-zc3xx 2 aylar önce
Onur iyi uyumadan bitirmiş programı. Yazık şu çocuğa yav😁
@MrStudent360
@MrStudent360 2 aylar önce
Serdar bey 11. Dk verdim like .çünkü sizden başka değinen olmadı o pozisyona
@ChiliPep
@ChiliPep 2 aylar önce
Tadici sadece Şampiyonlar Liginde izlemiş başgan, Tadici çok izledim her sezon Ajax’ta ara sıra bu modu vardı. Burada değişik bir şey yapmıyor zaten öyle o adam!
@erguninhodesouza761
@erguninhodesouza761 2 aylar önce
İlk 5 maç çok farklıydı. Daha fit ve zihin açıçı
@cohbilmis1118
@cohbilmis1118 2 aylar önce
Muazzam 3lü
@ogun46
@ogun46 2 aylar önce
Önder özen pisikolok gibi dinleyince rahatlıyorum
@cagdasozgul6658
@cagdasozgul6658 2 aylar önce
Önder Özen çok iyi analiz yapıyor seviyoruz hocam seni
@naimatli6103
@naimatli6103 2 aylar önce
serdar ali yeni forma giriyor😂
@Caglar-xp9vg
@Caglar-xp9vg 2 aylar önce
Galatasaray maçındaki kırmızı kart verilmeyen penaltıyı konuşursan samimi gelebilir söylediklerin numaradan uyuz olmana gerek yok
@hitokirireaper
@hitokirireaper 2 aylar önce
Gol çizgisi teknolojisini de alsınlar.
@mustafa1734
@mustafa1734 2 aylar önce
50:00 *Abicim belki ilerleyen dakikalarda konuşacaksınız ama hiç Cengiz mi İrfan mı demeye gerek yok formül belli* *çok kişi konuşuyor zaten bunu İrfan Başak şehir de oynadığı yere dönecek orta alan ya 10 numara yada 10 numara arkası . cengiz de sağda.* *aga bir deneyin yahu bir deneyin bakalım nasıl bir şey çıkacak .*
@Cetinaksak
@Cetinaksak 2 aylar önce
Serdar Ali Çelikler e katılıyorum tadic son 2-3 maçtır sinyalci gibi takılıyor sahada hiç yok. Eğri oturup doğru konuşalım adam uyarıyor şimdiden..Bizim taraftar başlar saldırmaya yalandan yere saç a
@erdincusta
@erdincusta 2 aylar önce
Peki Ferdi'ddn memnun musun?
@Cetinaksak
@Cetinaksak 2 aylar önce
​@@markrobertson3054 Yıllık4.5 m euroyu sadece pas atsın diye mi veriyoruz ilk zamanlar ki tadic başkaydı şimdi başka biraz daha sorumluluk almalı bu senenin affı yok
@ozerfernweh2432
@ozerfernweh2432 2 aylar önce
Boş konuşma boş konuşma, serdar ali ye bakacak olsan, ozan Tufan gibi orta saha yoktu.. Tadicnin ederi bu, gayet de iyi oynuyor..
@haydarakgul4708
@haydarakgul4708 2 aylar önce
Serdar ali neresinden izliyor, golün baslangici tadic den, biri net olmak la 3 tane pozisyon var ücündede tadic var.
@kubilayozyurek1460
@kubilayozyurek1460 2 aylar önce
önder özen ve uğur karakullukçu fenerbahçe maç yorumları gelsin
@oguzhanzengin4066
@oguzhanzengin4066 2 aylar önce
Serdar abi çok güzel yorumcusun hep haklıyı söylüyorsun ama bir konuyu 3/4 defa tekrarlayınca yanlış anlaşılıyor biz zaten sana inanıyoruz ama devamlı Keremin penaltısı yok , fenerin ofsaytı , yok beşiktaşın korneri diyorsun hepsini 3/4 defa tekrar edince sadece kendi maç sonunu izleyen insanlar taraf tutuyorsun sanıyorlar
@hukumdarsavas8888
@hukumdarsavas8888 2 aylar önce
Vole ve Vole+ abone oldum Fenerbahçe formamı bekliyorum sevgili vole görevlileri :)
@evsanetepe1473
@evsanetepe1473 2 aylar önce
bu akşam malum kişi görevini başarıyla gerçekleştirmiştir darısı diger takımların başına
@markrobertson3054
@markrobertson3054 2 aylar önce
Fenerbahçe hakeme karşı kazandı
@mrtylmaz35
@mrtylmaz35 2 aylar önce
İsmail hocam ne güzel susturdun be bıdı bıdı edenleri. S.A ayrı S.A.Ç ayrı Ü.Ö ayrı. Allah seni başımızdan eksik etmesin.
@etyen21
@etyen21 2 aylar önce
Münasip değil mi o Hocam? Mütenasip orantılı demek😊
@tuncellerkasap
@tuncellerkasap 2 aylar önce
Çok delikanlı çok muhabbetli kendini dinlettiren adam spor yorumculuğunun Ronaldinhosu resmen Seviliyosun SAÇ!!!!
@cagatayulker7654
@cagatayulker7654 2 aylar önce
Önder Özen Futbol Yorumculuğunun Ekmekle Dibini Sıyırıyor. :) FUTBOLDAN ANLAYAN ADAMLARI İZLEMEK ZEVK VERİYOR.
@furkankemalozbek1432
@furkankemalozbek1432 2 aylar önce
Penaltı pozisyonunda Serdar Ali'ye katılmıyorum. Dünkü Kerem'in pozisyonuna penaltı çalınıyorsa Szymanski'ye de çalacaksın. Ben öyle karar verdim diğer hakem böyle olmaz bu kabul etmiyorum. Çünkü burada yıllardır malum takim lehine Fenerbahçe aleyhine dönüyor bu işler. Ayrıca büyük liglere bakarsanız bir ekolü temsil ederler. Ve değerlendirmeleri de buna göre yapılır. Aynı ligte bir hakem öyle bir hakem böyle demez. Orası burası ayrı oynuyor bu ligin hakemlerinin.
@mustafaozturk3087
@mustafaozturk3087 2 aylar önce
Önder hoca bazen insanı o kadar boğuyorsun ki dinlerken insan hem sıkılıyor hem uykusu geliyor.Birde daha önce fb de çalışmış olup hemde fb taraftarı olabilirsin ama tarafsız yorum yapmalısın aşırı pozitif yönden bakarak olmuyor bu işler.
@candemirkiran6042
@candemirkiran6042 2 aylar önce
Çim denetimini geçemeyen takımlara transfer cezasını vereceksin sıkıysa bozulsun bir daha.
@berkealtekin9074
@berkealtekin9074 2 aylar önce
serdar ali bey'in kirli sakalı ve gözlüğü ciddi anlamda göz zevkimi bozdu. Vole yetkililerinden Önder bey gibi İstanbul beyefendisi gibi hareket edip sinek kaydı traşı ve yüz tipine uygun bir gözlükle gelinmesi hususunda gerekli adımın atılmasını talep ediyorum
@AhmetBurak-gl4yb
@AhmetBurak-gl4yb 2 aylar önce
Kardeşim adamın tarzı bu adam memur değilki Sinek kaydı tıraş olsun saygı duymak gerek sakalı kendine yakıştırıyorki bırakıyor
@mustafayalcin3786
@mustafayalcin3786 2 aylar önce
Önder Özen konusmasa çok iyi adam aslında ama çok konuşunca doğru tespit olmuyor konu kayıyor başka yerlere dolaşıp geri geliyor sonra.
@JordanPapel
@JordanPapel 2 aylar önce
Serdar Ali, Şu ön almalarını görünce kahkaha attım, seviyorum seni, komik adamsın. 55 yaşında bir ergen izlemek çok komik oluyor gerçekten. Keyifle dinledim, böyle devam.
@fatihdere8023
@fatihdere8023 2 aylar önce
😂 sen kaç yaşında bir ergensin takma isimle ona buna salliyorsun
@Onderrrrrrrr
@Onderrrrrrrr 2 aylar önce
sac ne ara 55 yasina geldi 47 yasindaki adam
@JordanPapel
@JordanPapel 2 aylar önce
Yorum yaparken tc kimlik ve ikamet adresimi veririm bundan sonra canısı, büyük laf soktun Einstein.
@fatihdere8023
@fatihdere8023 2 aylar önce
Tamam sanal boy boş yapma.
@JordanPapel
@JordanPapel 2 aylar önce
Wow. Gerçek isminle “boş yapma” gibi alemlere rahmet olan bir yorum yazdın. Umarım ben de bir gün senin kadar cesur olur ve dolu şeyler konuşurum aslan parçası. Büyük dersler verdin bana. Hadi kal selametle
@aykrsesler3049
@aykrsesler3049 2 aylar önce
Sonunda fb nin haklarını savunan bir saç
@hayalleri.7673
@hayalleri.7673 2 aylar önce
Dün 1 penaltımız ve rakibe verilmeyen kırmız kart var ama 80 de yanlış ofsayt verildi diyor...Allahım sen sabır ver.
@user-kj4ks1px4q
@user-kj4ks1px4q 2 aylar önce
S.a.c her gün yayin olsun seyrederiz
@ayhanilhan
@ayhanilhan 2 aylar önce
Hakemlerin büyük kısmı bahis oynuyordur
@user-gz1mk7no8k
@user-gz1mk7no8k 2 aylar önce
Fenerbahçe’ye iki defa 90 + da aleyhine verilmeyen penaltı var
@eren8bora
@eren8bora 2 aylar önce
Iyi izle samet topa vuruyo
@Kutyy205
@Kutyy205 2 aylar önce
Galata’nın en büyük özelliği bu işleri sezon başında yapıp sezon sonunda “hak etti” şampiyonluğu dedirtiyor.
@ramazanutku7070
@ramazanutku7070 2 aylar önce
Serdar abiii adamsın
@corleoneklc981
@corleoneklc981 2 aylar önce
Fenerbahçe önemli bir iş yaptı. Samsun, Ankara ve Alanya gibi 3 önemli deplasmanı hatasız atlattı. İçerdeki maçlarda zaten farklı bir enerji ile oynuyoruz. Ondan cidden o sene bu sene gibi
@yusufbukan2888
@yusufbukan2888 2 aylar önce
Serdar ali abi bu erden bey in bahsettiği dosyalar nerede nie sormuyorsunuz şu ligi bitirmeyiz laflarını neden unutuyorsunuz unutturuyorsunuz bunları bir sorun lütfen nerede bu evrkalarrrrrrr
@merttheplaguedoctor6630
@merttheplaguedoctor6630 2 aylar önce
1907 KARAOĞLAN FENERİ SIRTLIYOR HELAL OLSUN 🔥💛♥️♥️
@muhammeteminbarulay6268
@muhammeteminbarulay6268 2 aylar önce
😂😂😂😂😂😂
@mesutcubuk
@mesutcubuk 2 aylar önce
Biz heralde farklı bi maç izledik. Fenerin niye şampiyon olamadığı belli. Dünkü GS maçından sonra neler dendi bi de onu açıp izleyin. Üstelik Başakşehir'e karşı.
@ozanyigit7849
@ozanyigit7849 2 aylar önce
Ofsayt çizgisi gs maçında olsa 30 dk boyunca ben bir çizginin çekilmesi neden bu kadar uzun sürdü anlamadım. Bu durumdan kıllandım miğdem bulandı vs diye algı yapacak olan sayın SAÇ gel görelim ki lafı öyle güzel çevirip farklı yerlerden algı yaptı ki hayretler içinde izledim.
@ismailcuneytgokce9621
@ismailcuneytgokce9621 2 aylar önce
Adamlar 3 dakika uğraşıp cidden ofsaytı bütün millete gösterdi. Ama buna rağmen gol verdiler dalga geçer gibi
@bugraakbay
@bugraakbay 2 aylar önce
Ofsayt falan yok ne biçim adamsınız lan siz. Utanmıyorsunuz da…
@ismailcuneytgokce9621
@ismailcuneytgokce9621 2 aylar önce
@@bugraakbay terbiyeni takın önce. Gözlük tak bir daha bak pozisyona. Ayak burun farkıyla neredeyse 10 santim ofsayt. Bütün hakem yorumcuları ofsayt dedi hiç mi TV izlemiyorsun
@nejdetburakalbayrak5880
@nejdetburakalbayrak5880 2 aylar önce
Yine Galatasaraya taktı salsana galatasarayı serdar ne adamsın ya
@dogubeyler
@dogubeyler 2 aylar önce
serdar ali gözümüzün önünde yılbeyıl tribün amigosuna dönüştü. yazık, çok yazık.
@Onur4698
@Onur4698 2 aylar önce
Fenerbahçe iyi gidiyor. Bu sezon 2.'lik garanti, zirve için Galatasaray'ın önde bitireceğini düşünüyorum. Serdar Ali Çeliker'in söylediği birçok şey doğru fakat Galatasaray kollanıyormuş gibi bir hava vermeye çalıştı, umarım ben yanılıyorumdur.
@ugur4634
@ugur4634 2 aylar önce
Sezon sonu buraya bakarız 1. Fenerbahçe 82 2. Galatasaray 77
@Onur4698
@Onur4698 2 aylar önce
@@ugur4634 77 puan ne kardeşim, fb' de Galatasaray'da 85 puan ortalaması tutturur en az. Sen yanlış ligi izliyorsun herhalde. Ben fb'nin bu başlangıcına rüzgar diyorum. Daha geçerli bir rakiple karşılaşmadılar.
TELEFONUMA 10 TL SÜPER ÇİP YAPIŞTIRDIM | AT YA DA ÖP
21:15
This is wholesome. 🤣🙌 (via @bex) #shorts
00:43
House of Highlights
görünümler 42 Mn
Sakla Beni 5. Bölüm
2:13:23
Sakla Beni
görünümler 5 Mn
Ben Bu Cihana Sığmazam 48. Bölüm @atvturkiye
2:13:21
Ben Bu Cihana Sığmazam
görünümler 1,9 Mn
Tek başına en büyük boykotu yapan adam!
0:17
Galatasaray’dan sonra hangi takım yapayım
0:20
Alfa Saplar
görünümler 390 B
Transfer Haberleri 2024 Kış Geldi
10:28
Transfer Fısıltıları
görünümler 121 B
10 yaşındaki yeni Mbappe'ye bakın 😯
0:15
Ahmet Karaduman
görünümler 84 B
HANGİSİ GERÇEK FUTBOLCU?
23:03
Nevzat Özkur
görünümler 275 B