Aziz ve Efnan, Dilruba’yla karşılaşıyor! | Aziz 4. Bölüm

  görünümler 168,439

Aziz

Aziz

10 aylar önce

Aziz 4. Bölümünde; Aziz ve Efnan yolda Dilruba’yla karşılaştı. Bu karşılaşmayı gören Adem hemen yanlarına gitti. Dilruba’nın elinden tutup düğün için alışverişe çıktıklarını söyledi.
Kısaca Hikaye:
Antakya'nın en büyük ve tek halı üreticisi olan Payidar ailesinin oğlu Aziz Payidar (Murat Yıldırım) refah ve zenginlik içinde bir hayat sürdürmektedir. Fransız delegesi Mösyö Pierre'in (Fırat Tanış) oğlu Teğmen Andre'yi öldürmesiyle Aziz'in kaderi değişir; doğduğu toprakları, biricik aşkını kısacası sahip olduğu her şeyi geride bırakmak zorunda kalır. İki yıl sonra öldü zannedilirken geri dönüşü herkes için beklenmedik olur. Artık hiçbir şey eskisi gibi değildir. Aziz sahip olduğu her şeyi kaybetmekle kalmamış, Fransız işgali altındaki Antakya bıraktığından daha kötü bir hal almıştır. Üstelik ilk aşkı Dilruba (Damla Sönmez) da amcası Galip Payidar'ın (Ahmet Mümtaz Taylan) oğlu Adem (Güven Murat Akpınar) ile nişanlanmıştır.
Her şeye sil baştan başlamak zorunda kalan Aziz, verdiği hayat mücadelesi ile küllerinden yeniden doğarken; basit bir köylü kızı olan Efnan'ın (Simay Barlas) beklenmedik bir şekilde hayatına girmesi ile duygusal anlamda da ikilemde kalacak, yaşadığı yoğun duygu karmaşası sonrasında zamanla hem kendini hem de gerçek aşkını bulacaktır.
Aziz TRshow kanalına abone olmak için ➡ showtv.tv/THB3nV
Aziz Facebook hesabını takip etmek için ➡ azizdizitv

YORUMLAR: 114
Aziz
Aziz
Aziz TRshow kanalına abone olmak için ➡
Ada
Ada
Ademin dilruba geliyo diyip ayaga kalkinca dilrubanin onu asla umursamadan dumduz azize dogru gitmesi ve kenanin gulmesi sjsjsj
gu
gu
Aziz ne kibirlisin Dilrubanın yanında hizmetçim demesi çok küçük düşürücüydü. Aynısı Dilruba dese burada kadına neler denilirdi ama Aziz deyince görmezden geliyor bazı ikiyüzlüler.
beyazlarülkesi
beyazlarülkesi
Dilruba ademe bakmadan hıp hızlı gidince kenanın gülmesi😂
B. T.D
B. T.D
Şurada azizin suratına tükürmek istedim... Efnan'ı bir kez daha kırdı...hele Efnanın o bakışı 😔
Damla
Damla
Aziz'e yine küfür etme moodumu açtım 😑 Güzelim sahneden sonra yine kendinden üstün görüyor Efnan'ı ! Efnan hepinize bin basar da neyse.
Gaye Aslan
Gaye Aslan
Aziz Dilrubayi cok sevmis ve Efnanin sevgisini görmüyor bile hos Dilruba hic haketmiyor Azizi
Şiir Hanesi
Şiir Hanesi
Üniversite öğrencisiyim.Aileme yük olmamak için şiir seslendirme yapıyorum..Bu kadar insan içinden 3-4 kişi bile a-bo-ne olsa cesaret ve moral verir,Şimdiden teşekkür ederim.
Betul Polat Akdemir
Betul Polat Akdemir
Şu efnanı artık bi toparlasalar saçını başını düzeltseler hala yardım etmezmi acaba aslında azizde galiba hoşlanıyor ama belli edemiyor gururundan kendine yediremiyor
Lidia Aguirre
Lidia Aguirre
Aziz ,novela preciosa ¡¡Exitos Murat!!!!❤❤
Beren Demir
Beren Demir
Gidecek yeri olsa da gitse EFNAN. Resmen kızı ezdi orda ya
Feri
Feri
Dilruba kendini bu kadar yüksekte görmesin zira her gördüğünde aslında aşağı doğru çakılıyor efnan'ın tırnağı etmezsin dilruba
Leyla Ipek
Leyla Ipek
EFNAN>dilbura lutfeb aksini iddia eden etmesin azef varsa variz
fille étrangère
fille étrangère
Aziz efnanı hep aşağılıyor biraz gururlu ol kadın
gu
gu
Efnan evenler kadar ikiyüzlü bir topluluk yok valla. Burada Efnanı küçük düşeren Aziz ama ona laf atacaklarına dertler Dİlruba olmuş yine. Siz şimdiden böyleyseniz Aziz formaliteden Efnanla evlendiği zaman Dilruba'nın yanına gidince nasıl ağlarsınız düşünemiyorum. Kıskançlıktan hastanelik olursunuz kesin
semanur
semanur
Şu kızı artık biraz süsleyin
Rabia Karagöz
Rabia Karagöz
Aziz Dilruba aşkı bitmesin 💓
Adem Yakut
Adem Yakut
Keşke senaryo efnanın bi anda zenginleşip azize aynısını yapsa ah yönetmen duy sesimi
elif buse
elif buse
Video etiketlerine simay barlası da koyun ya kız başrol ama diğerleri var o niye yok ayıp yani
yasemin
yasemin
Bu videolar altında artıq yorum okumak istemiyor insan.Survivor yarışmasına cevirdiniz diziyi.Bence oyuncularda buna hic sevinmiyorlar.Evet herkes farklı cift seviyor amma saygı cercevesinde yazsak ne olur sanki.Dizi bu deymez yani.