MasterChef Türkiye 126. Bölüm Özeti | MASTERCHEF ALANYA'DA!

  görünümler 197,125

MasterChef Türkiye

MasterChef Türkiye

5 aylar önce

MasterChef Türkiye 126. Bölüm Özeti
MasterChef Türkiye’ye Abone Olmak İçin Tıklayın!: trshow.info/on/rZfd.html...

TV8 ekranlarında yayınlanmaya başladığı günden itibaren izleyicileri ekran başına kilitleyen yemek yarışması programı MasterChef Türkiye’de her bölüm nefes kesiyor!

TV8'in heyecan dolu yemek yarışması MasterChef yeni sezonda da tüm hızıyla devam ediyor. Dünyaca ünlü şefler Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna'nın karşısına çıkacak yarışmacılar, adeta ecel terleri döküyor. Peki kendilerinden istenen yemekleri, servis edilebilir hale getirmek için tüm gayretlerini ortaya koyan yarışmacılardan hangileri geçer not alacak?

🍳 SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ 🍅
Instagram : mastercheft...
Twitter : TvMasterchef
Facebook : MasterChefTu...
Web Site : www.tv8.com.tr/masterchef-tur...

YORUMLAR: 215
Murat DÖNMEZ
Murat DÖNMEZ
Görkemin sonradan gelmesi kesinlikle yapımcıların zevzekliğidir adamın hiç suçu yok, ama yukarıda oturanların aşağıdakilere laf atması da tam bir terbiyesizlik...
Ozan Taşdemir
Ozan Taşdemir
Görkem sonradan geldiği için emek hırsızlığı olduğu düşünülüyor bu yüzden herkes Görkem e karşı ama bu Görkem in suçu değil programın saçmalığı
mine
mine
bence görkem kötü biri değil dobra ve tezcanlı biri bukadar nefret edilecek bir tarafını görmedim , Tahsin yanlış çıkış yaptı, Araz inşallah elenirsin, dilarayı hiç söylemiyorum bile keşke gitse itici biri...
Esra Açıkel
Esra Açıkel
Yarışmacıların Görkem'e böyle davranmalarını nedeni Görkem'in elenip tekrar gelmesi muhtemelen. Ama bunun Görkem'in suçu olmadığını bilmeleri gerek. Ne yapsaydı? Bir şansınız daha var dediklerinde yok ben almayayım mı diyecekti?
Halil Avcılar
Halil Avcılar
Kimseyi tutmuyorum; Görkem'e yarışmacıların çoğu haksız ve kaba davrandı, ayıp ettiler ve bana da itici geldiler.
Zeynep Doğan
Zeynep Doğan
Bu tarz programlar ile bu mesleğin önemi de artıyor. Keşke öğretmenlik konu alan bir program da açılsa Ülkemizin geleceğini hazırlayan öğretmenlere de önem verilse farkındalık oluşturulsa...
Emre Türker
Emre Türker
Dilara belki yıllarca çalışmış, emek harcamış, iyi de tabak yapmış, anladık. Fakat bu Görkem’den ne istiyor anlamıyorum. Ego tatmini. Allah böyle düşman vermesin başına. Umarım elendiğinde Görkem’in suretini görürsün Dilara, yine yüzün düşer.
znukhsoc
znukhsoc
Dilara bide dışardan görsen kendini... O kadar iticisinki başarının bir önemi kalmıyor. Kendini havalı zanneden ortaokul ergeni gibi her haraketin. İki saniye gıcıklanmadan izleyemiyoruz.
Nuri
Nuri
Bravo Görkem! Eren'i yazmak yemedi demiyor da bıkbıkbık. Yürü be Görkem! Kaos işte bu! Görkem torpille gelmedi, rahatsızlığı olan varsa Acun Medya'ya içindekileri kussun.
Kendine Yorumcu
Kendine Yorumcu
Görkem adamsın hadsiz dilaraya haddini bildirdin tebrikler
Karabey
Karabey
Görkem bey geçen hafta Pelin’in tabağı kaybetmemesine rağmen sırf kolay rakip diye potaya göndermeyi biliyorsa ağlamamayı öğrenecek
Ömer Ali Anlar TR
Ömer Ali Anlar TR
Araz, Dilara ve Safanur'dan zerre pozitif enerji almıyorum. Kendini haklı görüp tek doğru oymuş gibi davranmaktan öteye gidemiyorlar. Yemek konusunda çok iyiler fakat özeleştiri yapamayan, egoları kabarmış insanlar. ister kabul etsinler ister etmesinler. bunu aşmaları lazım.
b s.
b s.
Dilara kötü bi insansın, bu egonun altında çok ezilir asla yükselemezsin. Kısa zamanda elenmen dileğiyle
Zeynep Altıntaş
Zeynep Altıntaş
Dilara’yı izlemeye bile sırf SERGEN için katlanıyorum, bu yüzden kesinlikle senin kazanman lazım genç adam 🏆
Enes Yildirim
Enes Yildirim
görkeme haksızlık yapılıyor resmen göndermek için her şeyi yapıyorlar özellikle dilara çok terbiyesiz ve seviyesiz birisin inşallah seninde gittiğin günü görürüz
Emre Türker
Emre Türker
Birinin Görkem’e kendini ifade etmenin yolunun sadece sözle olmayabileceğini, yazarak, resim yaparak, hatta tabak hazırlayarak bile kendi ifade edebileceğini öğretmesi lazım. Bu ne dikkat dağınıklığıdır arkadaş. Bu farklı bir çeşit zeka belirtisidir bence. Zeki olduğu için böyle oluyor. Valla ben için için üzülüyorum.
esra babaoğlu
esra babaoğlu
Bir yarışmacı var aile terbiyesi, toplum içinde konuşma adabı almamış. Şefler de buna çanak tutuyor. Devam etsinler kendi ayaklarına sıkmaya.
Tuna Kurum
Tuna Kurum
Dilara herkes emremi, Görkeme cevap veremedin kala kaldın, aferin Görkem. Dinsizin hakkından imansız gelir. Her kuşun eti yenmez Dilara. Bu Tahsine ne oluyor Allah aşkına bukalemun Tahsin.
Adl Ad-le
Adl Ad-le
Ben bir yabancı olarak bu sezon izlemeye başladım, gerçekten severek izliyorum…..ama neden bilmiyorum şu Dilara’yı ilk izlediğimden beri hiç sevemedim bir türlü 😂, Hamza’yı bile sevdim ama tek Dilara’yı sevmeyi beceremedim ya, hiç bir fikrim yok 🤷‍♀️….
Yaren Çelik
Yaren Çelik
görkemin gereksiz yere üstüne gidiliyor. bu duruma artık üzülüyorum görkem hepsinin içinde tek kalmış gibi ve kendini savunamıyor.
Gazapizm - Dünya Bu (Official Video)
5:26
Gazapizm35
görünümler 1,6 Mn
حفل عرس كريم و لين 💍 👰🏻
10:26
Ziad & Sara زياد و سارة
görünümler 1,8 Mn
Gönül Dağı 64. Bölüm 2. Fragmanı
0:59
Gönül Dağı
görünümler 1,1 Mn
MasterChef Türkiye 124. Bölüm Özeti | DÜELLO ZAMANI!
1:41:51
MasterChef Türkiye
görünümler 208 B
MasterChef Türkiye 66. Bölüm Özeti | HAFTANIN TAKIMLARI!
1:55:54
MasterChef Türkiye 118. Bölüm Özeti | EĞLENCELİ ANLAR
1:45:22
MasterChef'in En Özel Yarışı | MasterChef Türkiye 145. Bölüm
1:23:41
MasterChef Türkiye 108. Bölüm Özeti | YENİ KAPTANLAR
1:50:21
MasterChef Türkiye
görünümler 227 B
MasterChef Türkiye 123. Bölüm Özeti | GÜNLERDEN YAĞLAMA
1:44:55
Gazapizm - Dünya Bu (Official Video)
5:26
Gazapizm35
görünümler 1,6 Mn