Toplumsal Dip Dalga Geliyor - Hamza Yardımcıoğlu - Erkan Trükten - Gizli Dosya

  görünümler 108,317

TV5 Television

14 gün önce

Araştırmacı Yazar Hamza Yardımcıoğlu ve Erkan Trükten Gizli Dosya'da buluşuyor.


- Toplumsal dip dalga mı geliyor?
- Hükümet modelleri değişecek mi?
- Faşizm, totaliter zihniyet...
- Linç kültürü...
- Türkiye'nin bir numaralı meselesi: algı operasyonu

Hamza Yardımcıoğlu'nun diğer videoları için : trshow.info/on/rfM.html...

TRshow: trshow.info​
Twitter: tv5televizyonu
Facebook: tv5televizyonu​
Instagram: tv5televizy ...
tv5.com.tr

TV5 uydu bilgileri:
TÜRKSAT 3A/4A
Frekans: 12729
Sembol: 30000
Polarizasyon: V (Dikey)@Hamza Yardımcıoğlu ile Gizli Dosya @Hamza Yardımcıoğlu @Erkan Trükten

YORUMLAR
Tolga Bebek
Tolga Bebek 23 saatler önce
Allah razı olsun korkusuzca gerçekleri söyleyenler
Sahin Türk
Sahin Türk 3 gün önce
Aşılar bağımlılık yaptı Sağlık bakanı açıkladı üçüncü dozu vurmayalar ölümle karşı karşıya kalır diyor yarın 3 olacak diğer gün 4 sonr56789 nereye kadar sınırsız esrar bağımlığı gibi oldu galiba Aşı vurdurmayan lar için 3 aşı vurulmasa diye bir ölüm tehlikesi yok Sağlıklı şekilde hayatına devam ediyor Ben allahın vücuduma koyduğu savunma sistemine güveniyorum Asla insan fiziği ni bozacak şeytani aşıları vücuduma vurdurmam
Leydi ZIRT
Leydi ZIRT 6 gün önce
Eger asi olmaniz sizi koruyorsa eyvallah, o zaman asi olmayanlari bosverin size ne! Fakat insanlar olduklari bu asilarin sonucundan ve yan etkilerinden suphede ise bu durumda bencillesip herkesin onlarla ayni kaderi paylasmasini istiyor olabilirler. Yoksa butun insanlari ayni torbaya koymanin ne anlami olabilir ki!
Ayse Odabasi
Ayse Odabasi 6 gün önce
Allah razı olsun orada bizim soylimediklerimizi söylüyorsunuz allaha emanet olun
hamza aksoylar
hamza aksoylar 6 gün önce
Aşı eşittir KISIRLIK… aşı pasaportu eşittir SOYUMUZU tüketecekler… Uyayan duyarsız bir millet olarak maalesef sonumuz hayır değil….
ayhan ünal
ayhan ünal 6 gün önce
hamza hocanin gozlugu parliyorrr ekranda kendi gorunmuyor?? yansımanın alınması gerek yakın çekim v.s. yandan çekin hocayı yüzü görünsün!!
Özcan Tektaş
Özcan Tektaş 6 gün önce
BUYUK MARMARA DEPREMI YUZDE YUZ VE EN YAKIN ZAMANDA OLACAKTIR SUANKI ZULUM VE BU ZULME RIZA GOSTEREN BIR HALK VAR ESASEN GONULLERDE DEPREM YASANIYOR VE BU ZAHIRE YANSIYACAK ILAHI ADALET YERINI BULACAKVE HAK EDENLER CEZASINI CE KE CEK ALLAH CC MAZLUMLARI KORUSUN AMIN👍👍👍👍
Salam Salam
Salam Salam 6 gün önce
Bütün Aşilari vurun salik Bakanina. Belki düz konuşdu.
erdal susehrili
erdal susehrili 7 gün önce
Bize Dayatmaya neden karşısın diyor gerizekalılar. Adı üstünde da yat ma. Dayatmayı tarlhte firavun yaptı ,hitler yaptı, musollini yaptı, Stalin yaptı bunların yaptığından bı farkı yok dso nün yaptığının.
T- Researcher
T- Researcher 7 gün önce
Harikasınız
Mehmet Şahin
Mehmet Şahin 7 gün önce
Her şey için bilim ve istatistik içeren belge şartı koşanlar Tanzanya Cumhurbaşkanı Magufuli'nin ağzından çıkan PCR testi hakkındaki söylemleri, öldürüldüğü uydurmasını; PCR testinin yalan olduğunu kanıtlamak için kullanıyorlar. Covid hakkındaki istatistiklere inanmayabilirsiniz ama PCR testi 1980'lerden beri geliştirilen bir tanı koyma aracıdır ve gayet de yüksek doğrulukla çalışır.
melih sarı
melih sarı 7 gün önce
O mitinge gidemeyen bir dünya insanlar var bizler gibi emin olun bizlerde sizinle beraberdik o mitinkte kalben
Günay BALCIOĞLU
Günay BALCIOĞLU 7 gün önce
Aslında gerçek realiteyi tam olarak kavramak lazım. Olan olay bi deli kuyuya bi taş atmış 40 akıllı çıkaramamış hikayesine benzetirsek aslında gerçekte olan şey deli taşı değil ucuna ip bağlı olan kovayı atmış 40 akılı ipi binlerce yıldır yapıldığı gibi çekmek yerine yüzlerce başka fikir atıyor ortaya. Şöyle ki corona tipi virüsler binlerce yıldır zaten tedavisi bilinen hastalık tipidir. Tedavisi 1.8 sineolle yani okaliptus şekeriyle bile tedavi edilir. Korona oldunda bi şeker atacaktı insanlar ağzına odasına da okaliptus yağından oda parfümü yapıp koyacaktı geçip gideceklerdi. Onu da geçelim sadece 1 gram saat gücünde bir ozon cihazı tam 100 metre çapta bi alanı dezenfekte edebildiği gibi insanların o bölgede hastalanmasını da engeler. Onu da geçelim coronayı tedavi eden kolledial gümüş,biyorezonans oleoprein, kekik yağı ,ada çayı gibi 40 tane çözümü var. Kovaya 1 değil 40 tane ip bağlı bi akılının aklına o iplerden birini çekmek gelmiyor. Kimi diyor kuyuya dalgıç sarkıtalım kimi diyor kovayı teleportasyon makinası icat edip yukarı ışınlayalım. Kimi diyor voltran oluşturalım :)
AdilNizam
AdilNizam 7 gün önce
Ankara'da yaşıyorum halk otobüsünde iğne atsan yere düşmez ama boş trenle memlekete gidecektim aşı olmamışsın diye indirdiler. Jurasik parka çevirdiler ülkemizi
Gulnar Özcan
Gulnar Özcan 8 gün önce
👍
Nergiz Zafer
Nergiz Zafer 8 gün önce
Mitinge gelemedim ama sizinleyim gelme imkanim olsaydı seve seve gelirdim
Nergiz Zafer
Nergiz Zafer 8 gün önce
Iyiki varsıniz yurt sever cesur yurtçular
TeaLeaf
TeaLeaf 8 gün önce
Ben yurtdisindayim ve baya insani takip ediyordum amerikadan, ingiltere den ve baska ülkelerden, hepsi sansürlendi gecen seneden beri, inst, fb, tw bunlarin hepsi iluminati ci siteler, hepsini silin, ben youtube vanced kullaniyorum reklamsiz, bi serefsizlere zindik yok.
mehmet balcı
mehmet balcı 8 gün önce
Bu hükumeti aşı karşıtı değil zorlayarak aşı yaptırdığınız insanlar çöpe atacak olacak olan olduğunda anlayacaksınız
Mahmut Kandemir
Mahmut Kandemir 8 gün önce
Miting toplumsal bilinçaltına atılamayacak derecede müslüman hakkı ihtiva eder ve dinsel öğeler içerir.
Mahmut Kandemir
Mahmut Kandemir 8 gün önce
Kanserden ölene kovid ,kalpten ölene kovidten deseler de TÜİK yalanlıyor. TÜİK E göre kovid Yok. TÜİK en güvenilir kurum. 2020 yılı istatistiğini yayınlayAmadı. Çünkü kovid farkı ölüm yok.2019 Türkiye ölüm istatistiğine göre genel ölüm stabil
Mahmut Kandemir
Mahmut Kandemir 8 gün önce
Bugün aşılama oranı yüzde 85 e dayandı. Aşısız ve aşılı ölümler hala açıklanmıyor. Toplam ölüm 237 . Önemli olan toplam ölü sayısı ise aşılı veya aşısız ölümün hiçbir önemi yoksa hangi akıl aşıda ısrar eder? Mesele ölüm sayısını azaltmak değilse nedir?
ADAM EVE
ADAM EVE 9 gün önce
Hayati trshow.info/watch/rGjDZ7bXhak/video.html
Çam Sakızı
Çam Sakızı 9 gün önce
Genç Sinanoğlulara saygıyla!
Atmaca
Atmaca 9 gün önce
Mitinge katılmak isteyip İstanbul dışında olan milyonlarca insan vardı. Bizim sayımızı kimse hafife almasın.
Kadir Taş
Kadir Taş 9 gün önce
Belediyeler işçilerinden aşı karnesi istiyor mecbur olucagiz maalesef
Atmaca
Atmaca 9 gün önce
Aşı zorunlulugu yok, PCR zorunlulugu var. Dava acabilirsin. PCR da çok yakın zamanda kalkacak. Bu sıvıyı olup kendini zehirleme.
Atmaca
Atmaca 9 gün önce
Olmayıp isyan edeceksin kardeşim. Hep boyun egdigimiz için bu haldeyiz. Sözde aşının içinde grafen oksit var. Tüm insanlığın sonu demek. Gerekirse aç kal aşı olma. Devlet yakın zamanda geri adım atacak.
Ozan Devrani Argin
Ozan Devrani Argin 9 gün önce
Hamza Yardımcıoğlu - Erkan Trükten dostlar, sizlerin aydınlatıcı öngörülerinize, tutarlı fikirlerinize ve kararlı mücadelenize katılıyorum...Başarılar dilerim.
Fehim Yavaş
Fehim Yavaş 9 gün önce
Bir doz aşı oldum olmayanların yanındayım
mezeren
mezeren 9 gün önce
Merhaba. Ben de mitinge şehir dışından katıldım. Rakamlar konusunda gerçekçi olalım. Öyle yüzbinler yoktu, keşke olsaydı. Ben en iyimser tahminle 10 bin derdim, hadi siz ikiyle çarpın olsun 20 bin. Ama gene de değerli bir kalabalıktı. İnşallah bu direniş yayılarak devam eder.
ersin üstün
ersin üstün 9 gün önce
Fahrettin koca mehmet ceyhan yargilansın
worshipper2000
worshipper2000 9 gün önce
2 haber Bir federal yargıç, bir grup sağlık çalışanının Anayasal haklarının ihlal edildiğini söyleyerek dava açmasının ardından New York eyaletinin sağlık çalışanlarını aşı yaptırmaya zorlamasını geçici olarak engelledi. Utica'daki Yargıç David Hurd, doktorlar ve hemşireler de dahil olmak üzere 17 sağlık çalışanının dini muafiyetlere izin vermeyen bir aşı zorunluluğu ile haklarının ihlal edildiğini iddia etmesi üzerine Salı günü emri yayınladı. trshow.info/watch/E8d6p25RLfE/video.html Biden’ın zorunlu aşı dayatması gerş tepiyor. trshow.info/watch/kIqqz-60OqU/video.html
Ali Nihat Ayar
Ali Nihat Ayar 9 gün önce
Dış güçlerden daha çok iç KIÇLAR halledilmeli önce.
Abdulkadir Şentürk
Abdulkadir Şentürk 9 gün önce
Bütün konuşmalarınıza katılıyorum. Doğruları söylemeye devam ediniz.
Omer Firat
Omer Firat 9 gün önce
DÜNYA SAĞLIK ÖRGÜTÜ GİTMEDİKÇE KOVİT BİTMEZ
Omer Firat
Omer Firat 9 gün önce
HAMZA BEY BİLGİLENDİRDİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ TÜRKİYEDE MALUM MEDYADA KONUSU YOK NÜRMBERG MAHKEMELERİNİNDE EYLÜL AYINDA GERÇEKLEŞECEK OLAN DR AVUKAT SAĞLIK GÖREVLİSİ VE SUSTURULMUŞ DİPLOMATLARIN KATILACAĞI İNSANLIK VE SOYKIRIM SUÇU MAHKEMESİ NİN DURUMU NE OLDU
Omer Firat
Omer Firat 9 gün önce
ALLAH MASUMLARI KORUSUN ZALİMLERİ HELAK EYLESİN
HERA WEDDING
HERA WEDDING 9 gün önce
HARİKASINIZ
Ahmet Soanci
Ahmet Soanci 9 gün önce
az önce metro turizmi aradım 2 doz aşı yoksa pcr testi olmadan bilet satışı olmuyormuş buyurun diktaya
Atmaca
Atmaca 9 gün önce
Yakın zamanda kaldırmak zorunda kalacaklar PCR'ı. Devlet geri adım atacak
Fatihhan Fatih
Fatihhan Fatih 9 gün önce
Bir sırtlan, bir koç postunu sırtına geçirmiş ve peşine, karınlarını doyurduğu koyunları takmış. Koyunların peşindende kuzu sürüleri gidiyormuş. Bir kuzu arkadaşına demiş; en öndeki koçtan şüpheleniyorum. Hareketleri sırtlana benziyor. Arkadaşıda demişki; eğer dediğin gibi sırtlansa bizi parçalamaya götürüyor, eğer koçsa bizi kandırmağa götürüyor, sütümüzü, yünümüzü herşeyimizi elimizden alacak. Peki kurtuluş ne demiş. Kurtuluş bu koç görünümlü sırtlanın peşinden gitmemek. Hakikate geçelim; rockefeller sırtlanı, dünya sağlık örgütü postunu sırtına geçirmiş.(Dünya sağlık örgütünü kuran rockefeller ailesidir.) Bilim kurulu üyelerini, amerikada seminer adı altında her türlü memnun etmiş ve insanlarda kuzu sürüleri olarak bunların peşine takılmış. şeytandan daha şeytan , sırtlandan daha sırtlan bu rockefeller ailesi dünyadaki bütün insanların maddi-manevi her türlü hukukuna tecavüz ediyor. Dünya ağlarken, bir tek bu sırtlanlar gülüyor. Kurtuluş çaresi, dsö( rockefeller) nün peşinden gitmemek.
Murat Gurcan
Murat Gurcan 9 gün önce
En son habere yorum yaptım. Fatih erbakan ın aşı ile ilgili. bir kaç defa yazdığım şu not . Basın toplantısını dinlemenizi tavsiye ederim diye bu not ahlak kurallarına aykırı imiş.
Meraklı Kâşif
Meraklı Kâşif 9 gün önce
Bu oyunları illaki bozulacaktır
Suna Gürbüz
Suna Gürbüz 10 gün önce
Allah türkiyemize yardım etsin ama ıyanamak lazım allahu ekber
Suna Gürbüz
Suna Gürbüz 10 gün önce
Türkiye herzaman uyutuldu allah uyandırsın inşallah türkiye ayakta kalmazsa bilinsinki cevre komşularımızda çöker bence dünya çöker
Bebe Babenco
Bebe Babenco 10 gün önce
Yavasabyykycyayyavaaahay
Bebe Babenco
Bebe Babenco 10 gün önce
Aabylumevedesyynstantacumsytmetodeclaretykflessycok2
islim çapan
islim çapan 10 gün önce
Selam olsun dürüs insanlara her zaman ALLAH sizinle olsun.Her zaman doğrudan yanayız rabbim yardımcımız olsun🌹🙏🙏🙏
Bebe Babenco
Bebe Babenco 10 gün önce
Yavasssabyeoracaldaazaztevaadacumplec
Melisa Asli
Melisa Asli 10 gün önce
Akıllı ve iyi niyetli insanlari seviyorum
Hüseyin Barutcu
Hüseyin Barutcu 10 gün önce
Sizleri tebrik ediyorum , Rabbim yar ve yardımcınız olsun inşaallah. İnsanlįğa karşı açılmış bir savaştır , toplumu aydınlatmaya devam inşaallah .🤗
Murat Şahin Atay
Murat Şahin Atay 10 gün önce
Stalin'le Hitler'i bir tutan komik moderatör , Stalin'e Stalin olduğu için karşıymış . Acaba Stalin'in tırnağı olabilir misin ? Boş beleş konuşmak bedava dimi ama
Semra Bahcivan
Semra Bahcivan 10 gün önce
Delta variant‘I Covid asilarin sadece yuz de 5 koruyor, virolog bildirdi, Hollanda
Suna Çayan ben sansun termeliyim
Suna Çayan ben sansun termeliyim 10 gün önce
Buyrun cenaze namazına derdik eskiden böyle komik durumlarda,dıkda rejimi diyene kızıyorlar halklar üzerinde dünyaca dikdatörlük sürdürülüyor insanların yaşam haklarını kasp etmek pahasına en çok endişemiz de minicik çocukların da bu kausa sokulması bu dünyada dürüst vicdanlı bilim insanları ülke liderleri istiyoruz kötü niyetlere karşı duran 🙂😶🙂
Oğuz Özenç
Oğuz Özenç 10 gün önce
Aşı belasını bize dayatan, bu oyunun değirmenine su taşıyan Türkiye deki bütün yönetici ve yönlendiriciler derhal yargılanmaya başlanmalıdır.Yargı,yargının bağımsız olduğunu,hukukun üstünlüğünü göstermek için büyük bir fırsat yakalamıştır diye düşünüyorum.
Suna Çayan ben sansun termeliyim
Suna Çayan ben sansun termeliyim 10 gün önce
Allah aşkına ne olacak bundan sonraki süreç hocam sizler bir şekilde araştırıyor eleştiriyor haberdar olabiliyorsunuz mesleğiniz gereği imkanlar oluşuyor şükürler olsun ki sizler gibi çok profsler avukatlar bilim insanları haberciler araştırmacılar bizlere doğru ve mantıklı bilgiler ulaştırıyorsunuz teşekkürler Allah razı olsun hepinizden Allah doğrunun yar ve yardımcısı olsun inşallah 👍👍👍💜💜💜
Hasene Goksu
Hasene Goksu 10 gün önce
Ben aşı karşıtı mitinge gelmek isteyenim gelemedim.Benim gibi milyonlar var.
Abidin Kaya
Abidin Kaya 10 gün önce
"SAKARYA'da özel bir hastanede ortopedi doktoru olarak görev yapan ve koronavirüs aşısı yaptırmayan Hasan Feyzi Katıöz (50), virüse yenik düşerek hayatını kaybetti."/Bilimle inat olmaz...
hayrett hıdır
hayrett hıdır 10 gün önce
15.09.2021 akşam haberlerinde yeni doğan bebeğin koranaya yakalandığı haberi yapıldı. Çok yakında yeni doğanlara aşı yapılması istenirse hiç şaşırmayacağım çünkü büyüklere yapamadılar doğuştan ele geçirmeye çalışacaklar. Anneler ve babalar o an o aşıyı yapmaya çalışana ne tepki verir bilmiyorum. Hamile olduğu gerekçesiyle aşı olmayan annenin başına gelmiş sanki aşı olsa gelmeyecekti. Belkide başına gelmedi algı oluşturulmaya çalışılıyorda olabilir. Tv5 bu akşamki haberi araştıra bilirmı?
Ibrahim Gokdere
Ibrahim Gokdere 10 gün önce
ikinizide canı gönül den tebrik ediyorum. allah yardimciniz olsun.bunlar insanların aklıyla dalga Geçiyorlar.ama allah yolunda olanların yardımcısıdır. sabır edenler Devamlı kazananlardir.
Ibrahim Gokdere
Ibrahim Gokdere 10 gün önce
Oyumu herdefasida ak partiye verdim .1,5 yildan beri her gün bu partiye ve kendime vah vah diyorum R.t.e bu kadar hizmette sonra bu yanlışa düşmemeliydi.
rustam_17leqione spesefekt
rustam_17leqione spesefekt 10 gün önce
TURK istiparati nereye bakiyor? devlet kureselciler tarafindan kusatiliyor! nasilda turk bakanina guvenmisdim! DSO-NUN turkiyeden derhal kovulmasi lazim!
rustam_17leqione spesefekt
rustam_17leqione spesefekt 10 gün önce
Brezilya bakabibada helal olsun o da halkina seslenerek olkesinde hik bir korana politikasi kisitlamalari masqe takilmasi olmayacak ! niye suan? orada olenler yok vaka palavrasi yok mesFE yok? tserefsiz trollere soruyorum nye insanlar kranadan olmuyorlar? tek goze hizmet edenler gehennemi mutlaka boylayacaklar!
Rabia
Rabia 10 gün önce
trshow.info/watch/c9TbQibc5kIh/video.htmlttps://trshow.info/watch/ESEd4GJ9a8Y/video.html
rustam_17leqione spesefekt
rustam_17leqione spesefekt 10 gün önce
kreselci seytanlari destekleyen trollere yasasin gehennem! deccalin gennetine kosanlar mahv olacaklar! koranayi propoqanda YAPANLAR geci tezi yanilacaklar !
RCP
RCP 10 gün önce
Bende gönülsüz oldum 2800 TL calisyorum ası olmazsam is yeri fabrikaya almiyacagini söyledi borcum var mecbur oldum
Fatih Emin GENÇAY
Fatih Emin GENÇAY 10 gün önce
GERÇEĞİN GÜCÜ 👍
Ozan Ozanay
Ozan Ozanay 10 gün önce
Bu yetersiz TRshow şarlatanını izleyip hak veren de, ne bileyim? Hamza kendi söylediğini anlamaktan aciz ama takip edenler ne söylediğini anladığını iddia ediyor ;)
7-Fatih c
7-Fatih c 10 gün önce
Sizi izlerken bile kaç kere internet kesintisi yaşadım.. :) Lanet olsun sansürcülere...
faruk gungor
faruk gungor 10 gün önce
Siz kahramansınız.
Emine Tok
Emine Tok 11 gün önce
Test korkusundan sıvıyı kabulleniyor kızım sınıf 11 sağlıklıyız nedü belirsiz kanıtsız maddelere karşıyız.
EXCALIBUR
EXCALIBUR 11 gün önce
Bir hafta önceden hazırlanıyodum malesef katılamadım.Karantinada olduğum için.Bu öyle böyle bir salgın ki eşim Pozitif ben negatif çıktım ve aile olarak karantina uygulanıyo.Etrafımda neredeyse aşı olmayan kalmadı ben hariç.En az 5 sefer test oldum yanımda yakınımda kim varsa pozitif çıktı ama ben semptomlar olmasına rağmen hiç pozitif çıkmadım.Bakan 11 martta ilk vaka açıklandığı gün ben Kartal Lütfi Kırdara acile nefes darlığı şikayetiyle ikinci kez başvurmuştum.Ve nöbetci doktora yanına gelen arkadaşı nasıl gidiyo diye sorduğunda doktor sonunda açıkladılar gayet rahatım dedi çünkü korkudan insanlar hastaneye gidemez olmuşlardı.Ben hastalık yok demiyorum tabiki hastalık var fakat abartıldığı gibi bir ölümcüllüğü yok.Hiç bir pandemi aşılarla son bulmamıştır.Sürü bağışıklığı tek yöntem ve 2 yıl içinde tüm pandemiler kendiliğinden sönümlenir.
serap ata
serap ata 11 gün önce
Maalesef devletlerin içi boşaltılıp, değerlerimizi ruhumuzu yok edip, maddi manevi yok edip, şirketlerin hegomanyasını ilan etmek istiyorlar, anlayabildiğim.
Sevgi Collins
Sevgi Collins 11 gün önce
Allah icin sizi cok seviyorum ve size cok tesekkur ediyorum butun emekleriniz, cabalarinizdan dolayi, iki yuzlu insanlarin iki yuzlu uygulamalari, ithamlarindan dolayi uzulmeyin biz onlarin Kim olduklarini tasmalarinin Kimlerin elinde oldugunu cok iyi biliyoruz, bizleri sindiremeyecekler, akil, fikir sahibi herkes bu oynanan oyunlarin ve bu oyunlarinda kimlerin masa olarak kullanildiginin farkinda. Sizlere sahsim adima minnettarim.
jupiter saturn
jupiter saturn 11 gün önce
Sağ olun, var olun. Dünyanın sizi kimi insanlara ehtiyacı var. Allah sizi qorusun.
Taner Şahin
Taner Şahin 11 gün önce
Bu Hamza denen şahsi yıllar önce akp yandaşı kanalda izlemiştim bir iki programını böyle kuranla alakalı hurafe seyeleri uydurmuş kendi kendilerine anlatıyorlardı işte böyle doğa dışı şeyler mesela periler vardır gibi bu ayetleri doğa üstü olaylara büküyor lardı :) komediydi baktım bunlar deli saçması bir daha izlemdim Neyse o zaman akp nin bu PKK ya yakın olduğu zaman hani çözüm süreci Öcalan mı serbest bırakmak istemişlerdi hatırlarsınız bu Hamza da bunu isteyen tiplerden o kafadan şimdi akp MHP ye kayınca bu şahıs ta heralde ters düştü :) şimdi hükümeti eleştiriyor kardeş akp çözüm süreci yaparken PKK denen terör örgütü ile masaya oturken destekliyordun Araştırmacı gazeteci adı altında her boka atlıyorlar küresel güç bilmem ne hep aynı safsata altı boş ezber laflar aynı Doğu Perinçek in Amerika oyunu geyiği gibi En basit küresel bir şey olsa İsrail Amerika kendi ülkesini aşılamaz :) Grip le covid ölüm oranlarını kıyaslamak saçma çünkü pandemi yokken insanlsr hijyene dikkat etmiyordu ve maske yoktu bu kadar önleme rağmen 4 milyon kişi öldü hiç önlem alınmazsa sosyal mesafe olamssa bunun kaç katı ölecekti bunu niye soylemiyirsunuz işinize gelmiyor Ayrıca bakın dünyada karantina ve maske kullanma artınca doğal olarak grip virüsü 2 senedir az görülür o nedenle de grip ölüm oranları düştü bunu dikkate alın kelime oyununu bırakın
aysegul uyar
aysegul uyar 11 gün önce
Her seyi biliyoruz ama ?. Care nedir ne yapabiliriz cevap yok
Taner Şahin
Taner Şahin 11 gün önce
Benim adım Taner toplam 4 doz aşı oldum 2 SinocAv 2 de Biontech program ı yapan arkadaş istersen özelden sana bilgilerimi aşı kartımı atayım Bir iki gün yan etki oldu normal olarak kalıcı hiç bir yan etki olmadı 2 doz sinovac dan 3 ay sonra malesef iş yerinde birinden covid kaptık kendim verdikleri ilaçları kullandım çok hafif geçirdim öksürük hiç olamadı hapşırık ve baş ağrısı oldu sadece sinovac aşısına ben sıcak bakmadım ama hafif gecirmemi sağladı annem in ciğerine indi sadece oda o zaman aşı hakkı gelmemişti antibiotik ve kan pıhtılaşma iğnesi ile kurtardık kadını Arkadaşlar bu Hamza ve turevlerine inanmayın bunlar tıp insanı değil reyting kaygisı olan tipler ben hastalıkta geçirdim 4 doz da aşı oldum hiç bir şey olmadı bu adamların lafına baksanız şimdi ben ölmüştüm yada yaratığa dönüşmüştüm Öz teyzem hastalık kaptı eşi ilaç içme demiş 3 hafta hastanede yattı Bilimin yanın da olun lütfen aşınızı olun pandemi nin bitmemesinin sebebi aşısızlar virüs onların yüzünden mutasyona uğruyor
Meryem Yavuz
Meryem Yavuz 11 gün önce
Üniversite öğrencisiyim. Çok güzel bir okulun çok güzel bir bölümünde okuyorum. Istediğim bölümü kazanana kadar gecelerimi gündüzüme kattım, her gün stresten ağladığım geceleri hatırlıyorum. Ama şimdi aşı vurulmak istemediğim için ve sonuna kadar kararımda direneceğim için üniversiteme gidemiyorum, uzaktan eğitimime devam ediyorum, daha doğrusu edicem. Ben şimdi ne diyim neyy!! Eğer bu aşının, pcr testinin zararlarını bildikleri halde bu kısıtlamaları yapıyorlarsa eğer yeterince araştırmayıp bilinçsizce yapıyorlarsa hakkımı asla helal etmiyorum aslaa! Herkesin derdi kendine ağır görünürmüş tabii ki benim şuan ev geçindirme derdim yok, tuzum kuru ama ben bile bu kadar üzgün ve ruhen yorgunsam ailesini geçindirmek, çalışmak zorunda olan insanlar kim bilir ne kadar çaresiz. 😔 Allah onlara yardım etsin
Fatma Şen
Fatma Şen 11 gün önce
Kardeşlerim Rabbim sizleri korusun. Bu saçmalığın bu dayatma nin biran önce bitmesini diliyorum. artık gündemde Çocuklar da var onlarda bizleride rahat bırakın dünyamızı dar ettiniz.sizlerin bu İşten çıkarınız açıklayın..... Kaş yapayım derken göz cikartan bu iş leme" SON" verin.kimse kimsenin deney kobayi değil!
Fatma Şen
Fatma Şen 11 gün önce
,"theend"
Esat Özdemir
Esat Özdemir 11 gün önce
Siz hangi projenin adamisiniz.
Gökhan Ö
Gökhan Ö 5 gün önce
👌 🤏
özgür tozkoparan
özgür tozkoparan 11 gün önce
Hem sesini kıstılar hem bağırarak seni susturmaya kalktılar seni konusturmadılar esas kendileri saygısızlık yaptı sana.Gercekler acı geliyor tabi ama öyle ses kısmakla yalanlarına inandıramazlar benim hem dayım hem teyzem öldü bunların tedavileri sayesinde covitten.
Gulsah T
Gulsah T 11 gün önce
İkinci dozu almanın sonunda Biontech aşısı koruyuculuğu yüzde 95.3 olarak açıklandı. Kalanlar da hastalığı yoğun bakıma girmeden hafif atlatacak madem, neden aşı olmayanlardan bu denli korkuyorlar?
Fırat Kurt
Fırat Kurt 11 gün önce
Misal hükumetin haksız yaptirmlarina kuralkarina uyan uygulayan kolluk kuvvetleri savcı hakim kul hakkina girmisolurmu?
Fırat Kurt
Fırat Kurt 11 gün önce
Sema maraşlı abla bu küresel hainlere karşı öyle kukrediki dso bilim kurulu tırstı böyle aslangibi ablalar vaarolduktan sonra evelallah bizde canimizla yanindayiz hepiniz vaarolun
Ayse Kurcer
Ayse Kurcer 11 gün önce
Siz bu ülkenin en delikanlı, doğru sözlü, vicdanlı, kafası çalışan, farkındalığı yüksek çocuklarısınız bu işi İnşallahhh Allahım lütfetsin merhamet etsin o masum küçücük çocuklarının aşkına iyiki varsınız hakkınızı helal edin ...(Sizleri sonuna kadar destekliyor alnınızdan öpüyoruz.)
Hatice Kursat
Hatice Kursat 11 gün önce
ABD milyonlarca Ameirkalilar covid-vaccine olmamislar, hepsi teker teker geberiyorlarmis, bizler vaccinelerimizi olduk allaha sukurler olsun, bakin hic bir hastaligada kolayca artik yakalanmiyoruz. Covid-vaccieni bana cok iyi geldi, nedenini bilmiyorum. Covid ten once nereye gitsem Amerikada bogazim gunlerdir agriyor idi, simdi vaccine oldugum halde yine maskemi takiyorum, cunku cogu insanlar halen amerikada hastalikli geziyorlar. Her hasta evet covidli degiller, artik hastaliklari ne ise, bizlerede bulastiriyorlar. Covid cikmadan once ABD de bornsit cok var idi, bogmaca da cok var idi, cunku 2007-2010 yil arasinda bizler durduk yere sanki bronsit gibi ufak oglum ben aniden hastalandik, o zamanda bird-flu var dediler, bizler yine vaccineleri vurulduk, eger o zamanda artik ne hastaliklar var ise, iyikide vaccinelerimizi vurulmusuz, yoksa covid ciktiginda belki bizlerde geberecektik, inain bak. Insanliga ve ulkelere bence bilerek birileri virusleri veriyorlar, bence CDC center veriyor galiba, cunku ben abD ye ilk geldigimde 1985 de gelmistim, hic bir hastaliklar gormemistim bu ulkede, heryerde oksuren amerikalilarda gormemistim, ne olduysa, hastaliklar 2000 den sonra yayildi, bilmek isterim neden gittikce daha cok virusler yayiliyor,duyduguma gore insanligin nufusunbu azaltmak istiyorlarmis. Turk milleti vaccinelerinizi vurulmak istemezseniz, sizler bilirsiniz, ama hastenden gebereceginiz zaman kimseyi sucliyamazsiniz ki, hepimiz geberecegiz ama vaccinelerini zamaninda vurulanlar kurtuluyorlarmis. Nasil olsa hepimiz vefat edecegiz, viruslerle acilarla geberecegime vaccinelerimi vurulurum, hastanede covid virusunden dolayi bogazima borularmi girsin, hayir efendim, vaccine ile gebereceksem, geberirim, ama vaccine vurulmayip acilar icinde geberemeyi ben istemiyorum. Olumden korkmuyorum ama virus ile acilar icinde gebermek o kadar kotuymus ki, virusten kurtulan Amerikali bir adam soyledi, adam zor kurtulmus, zenci amerikali adamin karisi kurtulamamis, adam halen maske takiyor, yazzik, gozleri virusten dolayi oyle sismis ki, gozundeki sismislik halen gitmiyor, adam aniden abese gibi sismis, vucudumun sismesi bir turlu inmiyor diyor, yazzik nasil acilar cekmis hastanede bir ay kalmis. Virusten kurtulan adamin cektigi aciyi dinleyince, bizler maskemizi cikarmiyoruz ki, kimsede bana maskemi cikarttiramaz ki, benim insan hakkimdir maskeli gezmek istiyorsam, nasil giyinmem benim insan haklarim ise, maskeli gezmekte hakkimdir, takmiyan takmasin sizler bilirsiniz. Belkide Turkiyeye bilerek daha cok virusleri getirenler olmasin, belkide bunu yapiyor turk-islam dusmanlari, cunku turkiyeye binlerce kisiler ucak aktarmasi yapmiyorlarmi, o zaman birileri bilerek virus havaalanina sacabilir, hava alanina inen herkesi ariyorlarmi, tabiki hayir. Amerikada 1990larda bir filim izlemistim, Avrupali bir adam bir ulkeye ucaktan ininde ufak sisede virus cikarmisti, o filim gerceklesti, inain bak. Bnece ulkelere birileri gidiyorlar vede havalanaina virusleri birakiyorlar, bence cuynku izledigim filim gerceklesti yillar sonra. Viruslerle ilgili izledigimiz butun filimler o zaman niye gerceklesiyor ki????
Bay Bilo
Bay Bilo 11 gün önce
ne yapıcaz nasıl kurtulucaz diyenlere cevaben; Atatürk ün vasiyetini açtırcaksınız orada benden bahsedilen kısmı bulup sonrada beni bulup başa geçireceksiniz Atamız benim için.. çıktığında yönetimi devredin demiş diyorlar videoda doğruysa elimden geleni yaparım ben burdayım gerçek Mehdi benim erdoğan süfyandır (zarar ettiren)
Bay Bilo
Bay Bilo 11 gün önce
1:20:21 anayasa takmayan 1 yönetim teröristtir yani akp teröristtir diyebiliriz evet erdoğan buradaki Barzanidir cüce-deve hikayesi vardı ya işte onu yaşıyoruz 😕😒🙄🤔
Bay Bilo
Bay Bilo 11 gün önce
1:00:20 Bravo! aynen katılıyorum 👍😏😉
Abdurrahman Sunbul
Abdurrahman Sunbul 11 gün önce
Video çok uzun,makul sürede olursa izleyen çoğalır diye düşünüyorum
Bay Bilo
Bay Bilo 11 gün önce
25:31 gizli 1 tayyip krallığı kuruldu Hamza kardeşim onu ben sanıyorlar papazlara kahinlere kanıyorlar gerçek Mehdi benim aslında ama çoğunluk deli sanınca 1 şey yapamıyorum papaz ayrı haham ayrı hadis uydurmuş tanınmamı engellemişler ama pes etmiyorum videolar yapıp uyarıyorum.. sizlere de yardım diliyorum.. tavsiyem bu hormoncu virüsçüleri firavunları lanetleyin! düşmanlar şunlar; Amerika + avrupa + uşakları akp
Bay Bilo
Bay Bilo 11 gün önce
asıl problem hormonlu gıda, sahte tohumda insanları hem bağışıklık sistemini kırıp zayıflatıyorlar yetmiyor birde aşı dayatıp evlere hapsediyorlar kim onlar? ABD AB ve uşağı akp, lanetleyin asla seçmeyin!
FATİH YAMAN
FATİH YAMAN 11 gün önce
Allah ikinizdende razi olsun
Harun Erken
Harun Erken 11 gün önce
#dsökapatılsın
Harun Erken
Harun Erken 11 gün önce
#fahrettinkocaistifa
Harun Erken
Harun Erken 11 gün önce
#dsökapatılsın
Harun Erken
Harun Erken 11 gün önce
#cocuklarimizadokunma
Harun Erken
Harun Erken 11 gün önce
#köleolmayacagız
Harun Erken
Harun Erken 11 gün önce
#mehmetceyhantutuklansın
Harun Erken
Harun Erken 11 gün önce
#billgatestutuklansın
Brawl Stars: Brawl Talk - New Legendary Brawler!!
3:46
Yalancı 3. Bölüm Fragman
0:42
Yalancı
görünümler 369 B
Kardeşlerim 21. Bölüm
2:12:10
KARDEŞLERİM
görünümler 1,1 Mn
Brawl Stars: Brawl Talk - New Legendary Brawler!!
3:46
Yalancı 3. Bölüm Fragman
0:42
Yalancı
görünümler 369 B
Kardeşlerim 21. Bölüm
2:12:10
KARDEŞLERİM
görünümler 1,1 Mn
Müge Anlı ile Tatlı Sert 24 Eylül 2021 Cuma
2:13:22
Müge Anlı ile Tatlı Sert
görünümler 801 B
CINDY
2:00
Uzi - Topic
görünümler 122 B
Gecenin sonu yatakta bitti - Aşk Mantık İntikam 14. Bölüm
3:48
KRAL ŞAKİR: Telefon - 167. Bölüm
13:09
Kral Şakir
görünümler 186 B