NİSA - SUDE KONSEYDE TARTIŞTI! | Survivor All Star 2022 - 25. Bölüm

  görünümler 1,645,553

Survivor Türkiye

Survivor Türkiye

4 aylar önce

Nisa ve Sude konseyde tartıştı. @Survivor Türkiye
Survivor Tv8 ekranlarında yayınlanan ve “Acun Medya” tarafından hazırlanan Türkiye'nin en çok izlenen en heyecanlı yarışma programı...

İzleyenleri her sezon ekrana kilitleyen Survivor 2022'nin bu yıl ki yarışmacı kadrosu nefesleri kesiyor.

Ünlüler Takımı: Adem Kılıçcı, Aycan Yanaç, Barış Murat Yağcı, Batuhan Karacakaya, Birsen Bekgöz, Çağan Atakan Arslan, Elif Gören, Furkan Kızılay, Mert Öcal, Merve Aydın, Nagihan Karadere, Sema Aydemir, Sercan Yıldırım, Bora Edin, Gizem Memiç, Parviz Abdullayev, Aşkım Burçe Tunay

Gönüllüler Takımı: Anıl Berk Baki, Ardahan Uzkanbaş, Berkan Karabulut, Berna Keklikler, Evrim Keklik, Gizem Kerimoğlu, Gökhan Keser, Hikmet Tuğsuz, Nisa Bölükbaşı, Ogeday Girişken, Seda Ocak, Sude Burcu, Yasin Obuz, Atakan Işıktutan, Ezgi Hocaoğlu, Yağmur Banda

ıssız bir adada hayatta kalma mücadelesi veren yarışmacıların zor yaşamı ve birincilik mücadelesi.

Facebook: SurvivorTurkiye
Instagram: survivortur...
Twitter: survivorturkiye

YORUMLAR: 4 335
Dilara
Dilara
Son yedek yarışmacı olarak makbule getirilsin olaylar çözülsün
Space
Space
Acunun Batuhana karşı “kendi adanızda halledin” demesi kadar saçma bir cümle duymadım. Aşk üçgeni, erzaktan daha önemli olamaz, olmamalı.
Meryem Kara
Meryem Kara
Acun Bey bence sizi ilgilendirmeyen ve konuşulmaması gereken konu Mert ve Sude'nin özel hayatı. Batu'nun bahsettiği erzak olayı survivor doğası ve gayette sizi ilgilendirir diye düşünüyorum
queen lalisa™
queen lalisa™
Sude'nin Mert'e bu konunun açılmasını istemiyorum, kameralar önünde olmayalım demesinden sonra ekran önünde onunla flörtleşmesi, samimi konuşmalar yapıp konuyu aslında en başından beri kendisinin ortaya atması iğrenç. Mert'e hiçbir sözüm yok, o battığı kadar batmış zaten. 2020 senesinden sürekli bahsetmesi de mide bulandırıcı. Böyle yaparak kendi takım arkadaşı Sercan'ı da kirlettiğinin farkında değil. Nisa'nın da dediği gibi, “Sanki dünyanın en iyi insanıymışsın gibi.” Dünyanın en iyi insanıymış gibi yaptıklarını söylemesi çok kötü. İyilik yap, denize at demişler sonuçta. Berna ve Yağmur'un fısıldayarak Nisa'ya “konuş” demesi bile çoğu şeyin kanıtı. Ayrıca Sude'nin “Nisa'nın laflarını kaldıramam.” demesi? Sen ikinci kadın olmayı kaldırmışsın canım, şimdi gerçekleri mi kaldıramıyorsun?
Azerin Farah
Azerin Farah
Metres olmaktan gurur duyan bir Sude için söylenecek pek söz yok. Sana gelince de Nisa, keşke senin gibi bir tane arkadaşım olsa başka kimseye ihtiyaç duymam.
Bensu Arca
Bensu Arca
NİSA’NIN İKİ KADINA YAPILAN HAKSIZLIĞA KARŞI SUSMAMASI, KARAKTERİNİ KORKMADAN ORTAYA KOYMASI, BENCE TÜM KADINLARA ÖRNEK OLMALI. SUDE NİSA’NIN DEĞERİNİ ÇOK GEÇ ANLAYACAK. TEBRİKLER NİSA SENİNLE GURUR DUYUYORUZ!
Yorumcu
Yorumcu
Batuhan’ın tüm olaylardan sonra “Abi ben erzağa takıldım.” demesi sezonun en iyi üç olayından birisi olabilir.
EKA.
EKA.
Acun Bey Batuhan'a ne diyor? O kendi aranızda mı?? AŞK KONULARI NE O ZAMAN? Batuhan seni o kadar iyi anlıyorum ki
İnci İncş
İnci İncş
Ya kadınların aldatmayı normal bir olaymış gibi görüp sindirmelerini hazmedemiyorum ya... Ya diğer kızı havalanında öpüp,seni seviyorum demiş. Sen nasıl normal bir şey duymuş gibi hala savunabiliyorsun adamı? Nisaya helal olsun. Sudenin kendine saygısının olmadığını yüzüne karşı söylediğinin için tebrik ederim. Çiçek verilişinden hemen sonra ağlaman beni çok duygulandırdı. Kalbin umarım hep böyle güzel kalır.
scorpion
scorpion
Benim en yakın arkadaşımı sevgilisi gözümün önünde aldatsa Nisa'dan daha ağır tepkiler verirdim. Gel gör ki bazı midesizler Nisa'yı haksız buluyor.Sude ile aynı karakterler..Ayrıca Nisa'yı 2020 ile vuramazsınız..Sanki Sercan ile büyük aşk yaşamışta sonra Barışa gitmiş gibi konuşmalar.Ula sanki görmedik...Bu konuşmalar hem evli olan Sercan'ı hem Nisa ile ilişkisi olan Ogeday'ı yıpratır.
oğuz ardc
oğuz ardc
Acun Batuhan’a kötü davrandığı gibi kimseye davranmıyor
Fatma Geçkin
Fatma Geçkin
Mert diyemiyor ki ben makbuleyle sevgiliyken sudeyle birlikte değildim diye anca konuyu kapama peşinde. Nisa fazlasıyla haklı. mert'in hem makbuleye hem sude'ye yaptıklarını kaldıramıyor ordada diyor zaten "yalan söylemek bu kadar kolay olmamalı" diye.
Ilayda Selin Kaya
Ilayda Selin Kaya
Aldatılmayı kaldırıyorsun ama nisanın cümlelerini kaldıramıyorsun. Biz ekranlarda güçlü kadınlar görmek istiyoruz sude gibi aldatılmayı sineye çekebilecek güçsüz karakterler değil.
GizliOzne83
GizliOzne83
Sude bence sen Nisa'nın söylediklerinden daha fazlasını hak ediyorsun. Nisa'yı hiç sevmem ama hangi gururlu kadın sevgilisinin başka kadınla da birlikte olduğunu bilip gurursuzca ilişkisine devam eder? Survivorda performansınız kadar kişiliğiniz de size sms getiriyor ve Sude sen ne yazık ki bu hareketinle seni izleyen genç kızlara çok kötü bir örneksin. Hiçbir genç kız bir erkek için karakterini bu kadar düşürmemeli!
Heartstrings
Heartstrings
Edep algısı yerde olan insanlar Nisa’nın nasıl da hiç yere üstüne geliyor. Dünya böyle bir yer işte.
Sara
Sara
Yasin sen adamsin .
ayxan ismayilov
ayxan ismayilov
Nisayi pek sevmem aslında ama burda dibine kadar nisa hakli. Çok delikanli kizmiş. Helal olsun valla👏
Mattheos Matt
Mattheos Matt
Sude kendini iyi ifade etmen hakli oldugun anlamina gelmez. Mert kendini hakli cikartmak icin hep nisayi bel alti vurman zaten karakterini belli ettirmis. Nisa sen elimden geleni yaptin halk ds bunu gördü karakter olarak cok iyi yetistirilmissin ama artik birak bu ikiyuzlu insanlari ve hedefine odaklan
Yegana Bashirova
Yegana Bashirova
Sudenin Nisanın laflarını kaldıramıyorum demesi 🙄 ablacım sen neleri kaldırmışın gerçekleri niye kaldıramıyorsun
ay Se
ay Se
Nisa senin gibi 1 tane dostum olsun insallah..Ne kadar durust ve saglam bir insansin sen.Helal olsun sana..
Bal mı bal Rain 😍
0:10
Yakari 7
görünümler 1,9 Mn
Mahmoud Trézéguet   İmza Töreni
9:24
Trabzonspor
görünümler 45 B
Ah Nerede - 2. Bölüm Fragman
0:54
Ah Nerede
görünümler 389 B
Race Highlights | 2022 British Grand Prix
7:17
ALEYNA'NIN ANNESİNDEN ŞOK MESAJLAR! | Survivor 2021
26:11
ACUN ILICALI ÇILDIRDI! | Survivor Ünlüler Gönüllüler
21:23
Nisa Bölükbaşı şampiyon edit
1:20
Brave_edit_
görünümler 1 B
NİSA'NIN SURVİVOR 2020 SERÜVENİ | Survivor 2020
8:41
Survivor Türkiye
görünümler 8 Mn
ALEYNA ANNESİYLE KONUŞTU! | Survivor 2021
12:01
Survivor Türkiye
görünümler 1 Mn
SUDE - NİSA KAVGASI! | Survivor All Star 2022 - 25. Bölüm
12:05
Bal mı bal Rain 😍
0:10
Yakari 7
görünümler 1,9 Mn