Fethullah Gülen'i kimler nasıl kandırdı? Ahmet Dönmez'le 15 Temmuz sohbeti yeni bölüm (2.kısım)

  görünümler 26,227

Sevgi Akarcesme

Sevgi Akarcesme

6 aylar önce

Patreon hesabımdan beni desteklemek ister ve yazılarımı okumak isterseniz:
www.patreon.com/sevgiakarcesme
Sürgüne zorlanmış ve ikinci hayatında kendine yeni bir rota çizen bir gazeteci olarak gazeteciliği artık bir nevi hobi olarak yapmak zorundayım. Zaman buldukça kısa videolarla sizlerle sohbet etmek istiyorum. Kanalıma abone olur ve yayınları beğenirseniz bu çabama katkı vermiş olursunuz. Yorumların tamamını okuyor ve makul olanları dikkate alıyorum. Sorularınız bana yeni videolar için fikir ve yön verebilir.
Twitter Türkçe: @sevgistanbul
Twitter English: @SevgiAkarcesme

YORUMLAR: 242
Huriye Kenel
Huriye Kenel
İrdeleyici, merak edilen sorular ve cevapları içeren güzel bir röportaj olmuş. İkinizin de emeğine sağlık.Ahmet Dönmez’in bazı sorulara sadece kendi yorumu olduğunu söyleyerek cevap vermesi de hakkaniyetli bir üsluba sahip olduğunu gösteriyor.
FenerliMusti82
FenerliMusti82
Sizi Today's Zaman dan beri zaman zaman okuyorum Sevgi hanım.Zaman daki birkaç tane gerçek gezeteciden biriydiniz.Ahmet Bey ile yaptığınız programda emin olun çok önemli ve tarihe not düşecek cinsten.Bu anlatılanlardan anlıyoruz olaylar adeta Bizans oyunu gibi,oyun içinde oyun,herkes birbirinin kuyusunu kazmış Cem Yılmaz ın GORA filmindeki gibi sonra herkes bahçıvana mevzusu.Emin olun Türkiye de milyonlar sizi izliyor.
DeeSua
DeeSua
Çok net, açıklayıcı bir program olmuş. Emeğinize sağlık 👏🏻
Erdem압둘라
Erdem압둘라
Ellerinize sağlık Sevgi hanım,
dalgıç naci cirit
dalgıç naci cirit
Elinize yüreğinize sağlık hakikatın ortaya çıkmasından rahatsız olanlar olacaktır aldırmayın siz hakkın yanında olduğunuz sürece bizlerde sizin yanınızda olacağız.
Mustafa Kayabaşı
Mustafa Kayabaşı
İkinizi de severek takip ediyoruz. Emeklerinize sağlık.
Sayha Nur
Sayha Nur
Çok güzel bir röportajdı. Çok teşekkür ederim. Mülaeneye içtenlikle amin diyenlerden biriyim. Çünkü gerçekten cemaat mensuplarının bileğinin hakkıyla belirli yerlere geldiğine ve orada devlet adına güzel işler yaptığına inanıyordum. Çoğunluk için hala öyle düşünüyorum. Ama haksızlıklarla belirli makamlara gelen, devletin içerisinde ayrı bir devlet gibi yapılanmış çok küçük bir azınlık olduğunu acı bir biçimde öğrendim. Ne yazık ki bu küçük azınlığın yediği haltların bedelini Naat gecelerinde güzel dünya çocuklarının peygamber efendimize söylediği harika ezgilerle gözleri yaşaran ve Allah, peygamber, varan sevgisi ile cemaate destek veren yüzbinler ödedi. Cemaatte yetişip dürüstlüğüyle, yetenekleriyle, ahlakıyla harika işler ortaya koyabilen binlerce kaliteli insan bu bir avuç kifayetsiz muhterisle aynı torbaya konuldu. Olan sadece cemaat mensuplarına değil aslında Türkiye’ye oldu. O kifayetsiz muhterislerin “meşru olmayan yollarla meşru bir hedefe varılamaz” düsturunu ayaklarının altında çiğnemesi yüzünden oldu tüm bunlar. Allah onların belasını versin. Kimler olduğunu net bir biçimde söylemek zor üstelik niyetleri konusunda da çok farklı fikirler öne sürülebilir. Ama iyi niyetle de olsa ülkeyi yüz binlerce güzel insan için cehennem yerine döndürdüler. Asla hakkımı helal etmiyorum. Sebep oldukları bunca belanın bedelini dünyada ve ahirette ödemelerini yüce rabbimden niyaz ediyorum. Sevgili Ahmet Dönmez’e bu araştırması için teşekkür ediyorum. Şu anda sus pus olup görmezden gelenler olsa da, bu zulümleri yaşayan milyonlarca insan var ve çoğu her şeyi sorguluyor. O kifayetsiz muhterislere kötü bir haberim var, çevrelerinde kalan üç beş insan haricinde artık kendilerine güvenen ve kendilerini “ağabey” olarak gören bir “cemaat” bulamayacaklar. Boşuna heves etmesinler. Dilerim herkesin karşısına yiğitçe çıkar ve “Ben bu haltları yedim, özür dilerim, Allah beni nasıl biliyorsa öyle yapsın” diyerek özür dilerler.
Sevil
Sevil
Sevgi hanım sizi ve Ahmet beyi kutluyorum içtenlikle. Bugüne kadar 15 Temmuz ile ilgili araştırmalarımda ki , (cidden hemen hemen her yayını ) en mantıklı en anlaşılır yoruma vardınız. Tebrikler
COOL Blumen
COOL Blumen
Daha sık lütfen ve devam .
Ozgur Ruh
Ozgur Ruh
ALLAH razı olsun sizlerden
Hazal Seyitoglu
Hazal Seyitoglu
Benim aklım, işte bütün dünyada bu kadar yükselen bir "barış-sevgi" hareketinin, başarısız olma ihtimali olan ve içinde şiddeti barındıran ve milyonları etkileceyek bir kalkışmanın bile isteye yapılması.. Hiç bir mantık içermiyor.. Bana tek mantıklı gelen; Sedat Peker'in de dediği gibi cemaatinde içinde bir derin yapılanmanın olduğu.. Umarım gerçek arayışınız da yollarınız açılır..
İlhan Altındağ
İlhan Altındağ
Allah razı olsun sizlerden
faruk özden
faruk özden
Analizlerinizi çok değerli buluyorum
Ozgur Ruh
Ozgur Ruh
ALLAH ' a emanet olun
İbrahim Güneş
İbrahim Güneş
Çok faydalı bir söyleşi olmuş çok teşekkür ediyorum sizlere.
Engin Kutlu
Engin Kutlu
Emeğinize sağlık. Teşekkürler!
Ozgur Ruh
Ozgur Ruh
Emeğinize sağlık hepinizin
Salim Civelek
Salim Civelek
Herkes mahallemizdeki yanlışları söyleyebilir ve çok da yanlışlar vardı bize koyun sürüleri lazım değil
Kutlu Murat Tuna
Kutlu Murat Tuna
Bu yayinin devamini bekliyoruz
Ozgur Ruh
Ozgur Ruh
Ellerinize sağlık hepinizin
Teşkilat 31. Bölüm
2:35:38
Teşkilat Dizisi
görünümler 2,1 Mn
Ceg - Gökyüzü Limit (Official Video)
3:27
Tozkoparan İskender 36. Bölüm
1:4:29
Tozkoparan İskender
görünümler 2,2 Mn
Ekrem Dumanlı'ya cevabım
1:01:22
Ahmet Dönmez
görünümler 100 B
Лекция Андрея Фурсова
2:00:12
МГИМО
görünümler 52 B