Kızılcık Şerbeti’nin başarılı oyuncuları Fatih Altaylı ile Bire Bir'e konuk oldu!

  görünümler 1,478,061

Kızılcık Şerbeti

Kızılcık Şerbeti

2 aylar önce

KIZILCIK ŞERBETİ OYUNCULARINDAN SAMİMİ AÇIKLAMALAR
Show TV’nin büyük bir ilgiyle izlenen ve fenomen haline gelen dizisi Kızılcık Şerbeti’nin sevilen oyucuları Evrim Alasya, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Müjde Uzman, Aliye Uzunatağan ve Ceren Yalazoğlu Karakoç dün gece Bloomberg HT’de ekrana gelen Fatih Altaylı ile Bire Bir’e konuk oldu ve samimi açıklamalarda bulundu. Doyumsuz bir sohbetin gerçekleştiği program, sosyal medyada da çok konuşuldu.
“BIÇAK SIRTI BİR HİKAYE”
Kızılcık Şerbeti’nin Kıvılcım’ı başarılı oyuncu Evrim Alasya, hikayenin bıçak sırtı bir hikaye olduğunu ve bu işin içinde olmaktan duyduğu mutluğu şu sözlerle ifade etti: “Çok zor, çok riskli ve bıçak sırtı bir hikâye. Bir kere yapımcımız Faruk Turgut bu taşın altına elini koymuş. Ben 1980 dönemi çocuğuyum, o dönemden bugüne o ötekileştirmeyi çok fazla derinden yaşadık. Altındaki meselemiz aslında bu coğrafyanın ana meseleleri; ötekileştirme, birbirimizi kabul etmeme ve yüzleşme. Bu senaryonun derdi benim de derdim.”
Oynadığı Kıvılcım karakterini ise şu sözlerle anlattı: “Kıvılcım karakteri aslında bir taraftaymış gibi duruyor ama o karakterin başkalarıyla yani önyargılı olduğu insanlarla karşılaştıktan sonraki evrilmesi beni çok heyecanlandırdı çünkü hayat böyledir. Sizin nereleriniz katıysa oraları törpüler hayat ve daha iyi bir versiyonunuza evrilirsiniz. O yüzden bu senaryoda bir oyuncu olarak bunların hepsini bir arada deneyimliyor olmak muhteşem.”
“KIZILCIK ŞERBETİ AYNA TUTTU”
Kızılcık Şerbeti'nde 'Sönmez' karakterine hayat veren usta oyuncu Aliye Uzunatağan ise, "Bu senaryonun en büyük başarısı akademik dille söylersek; gerçekçiliği. O kadar gerçek ki bu olay. Geçen gün bir hanımefendi beni yolda çevirip, 'Benim kızım aynı şeyi yaşıyor' dedi bana. Herkes kendi, örf, adet ve inancına göre yaşamalı ve biz de birbirimize saygı duymalıyız. Ayna tuttu bu dizi o yüzden sevildi. Hem muhafazakar hem de seküler bir aile anlatılıyor dizide. Senarist iç içe geçiriyor aileleri, ben de dizide anneanneyi oynuyorum. Torunlarıma hep orta yolda 'Biz karışamayız onların örf, adet ve inançlarına' diyorum.” ifadelerini kullandı.
"ELİMİ TAŞIN ALTINA KOYMAK İSTEDİM"
Kızılcık Şerbeti'nde 'Alev Arslan'a hayat veren Müjde Uzman da, "Kızılcık Şerbeti o kadar tatlı gerçekçi ki... Normalde ben bir şey izlerken gerçekçilik peşinde koşmam. Hatta tam tersi yeteri kadar 'gerçek' görüyorum hayatta derdim. Bilim kurgu seyretmeyi severim, en azından başka bir hayat daha görmek için. 20 yıldır sektörün içindeyim. Elimi taşın altına koymak, artık kurgu değil de gerçek bir şeyi yansıtmayı ben de istedim. O kadar hayranım ki bu işe. Ben bu dizide bir an gülerken bir an kanım donuyor. Herkesin dönüşebileceğini, herkesin değişebileceğini, kimsenin mükemmel olmadığını herkesin içinde bir meleğin, bir şeytanın olabileceğini ama ne olursa olsun birlikte yaşamamız gerektiğini anlattığı için ben ilk defa bu kadar gerçek bir hikâyeye bağlandım" şeklinde konuştu.
"ÇOK HEYECANLANDIM"
Dizinin Doğa'sı Sıla Türkoğlu ise “İlk senaryo geldiğinde 'Ben bu işin bir parçası olmak istiyorum' dedim. Çok heyecanlandım. Bir yandan çok tehlikeli, bir yandan da insanlar bizim vermek istediğimiz mesajı algılayacak ve bizi sevecek sayacak. Sağ olsun derdimize ortak oldular ve sevdiler." dedi.
"İKİ FARKLI AİLENİN BİRBİRİNİ ANLAMA SÜRECİ”
Pembe karakterine hayat veren Sibel Taşçıoğlu, canlandırdığı karakter ve dizi hakkındaki görüşlerini şöyle dile getirdi: “Dizi iki farklı kültürden ailenin birbirini anlama süreçlerini anlatıyor. Sokakta seyirciden sempatik bir tavır geliyor ama benim aile içindeki davranışlarım nedeniyle kızdıkları da oluyor. 'Pembe' ezberden giden bir kadın. Aslında verdiği tepkiler tipik Anadolu kadını tepkisi. Özünde iyi bir insan.”
“HERKES BENİMLE DERTLEŞİYOR”
Kızılcık Şerbeti izleyicileri Nursema’nın hikayesini büyük bir ilgiyle takip ediyor. Ailesi tarafından zorla evlendirilen ve evlendiği kişi tarafından şiddet gören Nursema’nın yaşadıkları son haftalarda tüm Türkiye’yi ekran başına kilitledi. Nursema’ya hayat veren Ceren Yalazoğlu Karakoç, canlı yayında duygu dolu anlar yaşandı. Benzer sorunlar yaşayan insanların kendisiyle dertleştiğini söyleyen başarılı oyuncu, “O kadar çok mesaj aldım ki ben zorla evlendirildim diye. Senin bu yaşadığın şeyi aynı ben yaşadım diye” dedi ve bunları anlatırken gözleri doldu. "Dizinin rahatsız eden tarafı bu kadar gerçekçi olması" açıklamasında bulunan Karakoç, "Sette çok güzel bir aile ortamı var" diye konuştu.
Kızılcık Şerbeti yeni bölümüyle Cuma 20.00'de Show TV’de!
Kızılcık Şerbeti TRshow kanalına abone olmak için ➡ showtv.tv/fsGmQ8
Kızılcık Şerbeti Facebook hesabını takip etmek için ➡ kizilcikserb...
#ShowTV
#KızılcıkŞerbeti
#BireBir

YORUMLAR: 2 164
Özge Çakıl
Özge Çakıl 2 aylar önce
Programa çağrılmayan Nilay: Ben de bu evin kızı değil miyim 🤣🤣🤣
Ada Ahmet Demiryurek
Ada Ahmet Demiryurek Aylar önce
😂😂😂Aklimdan gecmedi degil
Emrecan Tüfekçioğlu
Emrecan Tüfekçioğlu Aylar önce
Nilayın öz annesi dizinin senaristi zaten. Programa gelse nolur gelmese nolur😹😹😹
Buket Yildirim
Buket Yildirim Aylar önce
😂😂😂
Filiz Canan
Filiz Canan Aylar önce
Iyiki gelmemis dizi disinda bile sevmiyorum
Ruchan Sin
Ruchan Sin 2 aylar önce
Son zamanlarda seyrettiğim en güzel dizi.Gerçek olaylar o kadar güzel anlatılıyor ki keşke sadece dizilerde kalsa.
Esra Sultan Yıldırım
Esra Sultan Yıldırım 2 aylar önce
Normalde Türk dizisi izlemem ama kesitlerine denk gelerek konusunu merak edip izlediğim bir dizi. Oyuncuların uyumu, konuyla bütünleşmeleri, her karakterin oyuncusu ile uyumu... Başarılı olacak, toplumun açıklarına ayna tutacak,insanların görüşlerini genişletecek her başarılı çalışmanın önüne itina ile taş koyuyorlar. Bahane edecek bir şey bulamayıp bu sahneye ceza kesmeleri rezil bir durum. Benim çevremde fazlası ile görülen benzer durumların aslında iyi niyet kavramı ile sevdiklerini ateşe nasil attıklarını gösteriyor. Özellikle kıvılcım karakterinin sahnelerinin bir çoğu duygularıma o kadar tercüman ki, pembenin ailemin huzuru bozulmasın laf gelmesin diyerek ailesine tepkileri çevredeki annelerin genel durumunu yansıtması bunlar çok doğru ve bütünlük göstergesi. Favorim alev karakteri ❤. Bir dizi izleyeyim diyoruz insanların seçerek izledikleri diziye de karışıyorlar. Bir rahat bırakın bizi artık ya izlemek istemeyen izlemesin biz izlemek istiyoruz, seviyoruz da. Bu ülkede insanlara silahlanmaya, çete gibi toplanıp kabadayı gibi saldırmayı öğreten teşvik eden diziler çekildi devam ediyor ve bu sebeple önüne gelen silahlanıyor çevresini suçlu suçsuz öldürüyor! Ne diziler çekildi ya kadınların dayak sahnesi, öldürülme sahnesi, taciz sahnesi, tecavüz sahnesi, uyuşturucu sahnesi o zamanlar kış uykusundaydı sanırım herkes. Ne kadar üzücü! Umarım devam eder lütfen devam etsin🙏
Deniz Can PAMUK
Deniz Can PAMUK 2 aylar önce
❤️🇹🇷❤️🇹🇷☝️☝️👏👏👏👏👏😍🤲🏼🤲🏼🤲🏼🤲🏼🤲🏼🤲🏼❤️🇹🇷
Rose Watanabe
Rose Watanabe 2 aylar önce
Todas lindas❤❤❤❤❤
Nursen Sedef
Nursen Sedef Aylar önce
👏👏👏👏👏👏❤❤❤❤❤❤❤
Nalan Aksoy
Nalan Aksoy Aylar önce
Bu diziyi çok sevdim. Tüm oyuncularımızı senaristleri tebrik ederim. Sakın hikayemizi yarım bırakmayın. Sizi seviyoruz.❤
Cenk Özperçin
Cenk Özperçin 2 aylar önce
Meyve veren ağaçlar taşlanır. Şahsen son yılların tv kanalında 3-4 saat boyunca dizi izlemeye değer gördüğüm tek yapımı. Muhteşem oyunculuklar muhteşem ekip ve hikaye örgüsü. Emeklerine sağlık ❤
Leyla Aslan
Leyla Aslan 29 gün önce
Ay Nilay iyiki gelmemissin oradaki herkezi zehirlerdin 🥰🥰🥰😅😅😅
Shahla Muslimova
Shahla Muslimova 2 aylar önce
İnsanı televiziyona kiltleyen bir dizi.dizinin yeni bölümünü sabırsızlanıyorum.çok güzel bir dizi bitmesin
Tha Lia
Tha Lia Aylar önce
Bitcek mi dizi
gidle_neviess
gidle_neviess 2 aylar önce
Son zamanlarda gördüğüm en topluma ayna tutan dizi. İslami kötülemiyor aksine yanlış yaşayan insanları eleştiriyor. İki uç tarafın da birbirinden farkı olmadığını yargılıyor. Senaristler diyalogları ve karakterleri iyi işliyor. Dizide geçen diyaloglar günümüzde tipler arasında gayet de var. Bu yüzden gerçekçi söylemine sonsuz katılıyorum.
Fatma Kanz
Fatma Kanz 2 aylar önce
Islami kötülemiyorsa iyi yaşayan bir örneğini de sunabilir ki kötülemediğini düşünelim!!
gidle_neviess
gidle_neviess 2 aylar önce
@Fatma Kanz toplumda böyle yaşayan "kötü" örnekler varken yozlaşmış olanı göstermek kadar doğal bir şey yok. Dizi zaten böyle yapmayın yanlış demek istiyor iyi olanın nesini anlatacak?
Fatma Kanz
Fatma Kanz 2 aylar önce
@gidle_neviess dediğiniz gibi yanlışı zaten görüyoruz, önemli olan doğruyu gösterebilmek insanları teşvik etmek! Toplumda uçlarda örnek çok, orta yolda birleştirebilen, doğruyu öğreten gösteren olsa belki bu uçlar normalleşebilecek ama daha çok uçlara itiyor bu şekilde, insanlar kendi tarafını savunma ihtiyacı hissediyor.
Fatma Kanz
Fatma Kanz 2 aylar önce
@gidle_neviess bu şekilde anlatımı siz yorumluyorsunuz hangi bölümde sahnede geçiyor bu şekilde yapmayın yanlış dediği, yabancı izleyiciler de var nereden bilecekler anlayacaklar bunu? Ben de üç düşüncelere karşıyım bu arada, Saygıdan yanayım.
gidle_neviess
gidle_neviess 2 aylar önce
@Fatma Kanz mesela ilk bölümde kıvılcımin kapalı bir kadına olan yargısını yanındaki kızı eleştirmisti böyle davranma anne diye. Zaten genelde bir karakterin yanlışını diğer karakterin cümleleriyle gösteriyor senarist. Şunda haklı olabilirsiniz diziyi izleyip muhakeme yeteneği olmayanlar direk yanlışı doğru anlayabilir. Ama dini kötülüyor diyenleri anlamıyorum çünkü zaten İslami yanlış lanse edenleri gösteriyor. Öyle olsa dizide kıvılcım gibi uç bir seküler karakter olmazdı. O da çok yanlış davranıyor çünkü.
Aylin
Aylin 2 aylar önce
Gerçekleri yansıtan bir dizi.. 👏👏👏 oyuncular rolünün hakkını veriyor👏👏👏
Ayşegül
Ayşegül 2 aylar önce
Hepsi aynı anda konuşurken Aliye hanım konuşurken birden susmaları 🥰 Sıla ve cerenin büyüklerine saygısı 🥰
meh kerim
meh kerim 2 aylar önce
Ben de o detaya dikkat etdim cok guzel
Anonim
Anonim 2 aylar önce
👍🤗bende beyendim
mixella
mixella 2 aylar önce
Ne alakası var saygı sadece büyüklere mi diğerlerine saygısızlık değil mi? Söylediğiniz şeyde mantık yok.
Jale Yilmazer
Jale Yilmazer 2 aylar önce
Doğru ✅
Melike Kaya
Melike Kaya 2 aylar önce
Evrim alasyanın bu konuda ders alması lazım cart diye herşeye atlıyo ve pembenin adı neyse o da
buket akbin
buket akbin 2 aylar önce
Bu yaşıma kadar o kadarrrr dizi izledim ki İlk defa bu kadar can alıcı Bu kadar akılda kalıcı Bu kadar gerçekçi Bir dizi daha görmedim Emeği geçen herkese ama herkeseeeee çokkk tşkrler EmeğiniZe sağlık
cemre uzun
cemre uzun Aylar önce
daha iyilerinide izledik...
Yesim Cakir
Yesim Cakir 2 aylar önce
Bizi bize anlatan şahane bir dizi. Kızılcık Şerbeti kadınları, sizi çok seviyorum 💜
Lale Solmaz
Lale Solmaz 2 aylar önce
Bu diziyi ilk bölümü izleyen bir kişi kesinlikle devam ediyor asla bırakamaz gelmiş geçmiş türk dizilerini unutsun bu başka bir şey. Emeği geçen herkese teşekkür ederim ❤
Tülay Akkaya
Tülay Akkaya 2 aylar önce
Sanıyorum 3. bölümüydü gece yayınlanan tekrarı vardı. Bir takıldım ve bir daha hiç kaçırmadım. Dört dörtlük bir dizi. Ötekileştirmenin süreç içinde nasıl evrileceğini büyük bir heyecan ile bekliyorum. Dizi çok tuttuğuna göre demek ki halk saçma sapan senaryoları değil böyle gerçek işleri istiyormuş. Ömer dizisi de bunun bir göstergesidir. Çok gerçek. Hayatın içinden. Sanırım bu gerçek hikayelerin insanların üzerinde olan farkındalık yaratan etkisi doktor hanımın Kırmızı Odası ile başladı. Evrim Alasya o dizide de Meliha karakteri ile efsane bir iş çıkarmıştı. Bir dönem hiç dizi seyretmemiş biri olarak şu an ekranda çok kaliteli en az 4 dizi olduğunu söyleyebilirim kendim adına.
Rabia Irklı
Rabia Irklı 2 aylar önce
Biliyor musunuz aynı bölümü, gece vakti tekrarı varken denk gelip izledim. Ben arkada ses olmadan ders çalışamayan bir insanım. O yüzden sürekli dizi açarım, arkada o oynarken çalışırım. Gece belki 3 civarındaydı ve ben arkada ses olsun diye açtığım diziyi izlerken sosyoloji vizeme çalışıyordum. Bir yerde konuyu bırakıp diziyi izlemeye devam ettim ve sabah 10'da sınavım vardı. 40 saattir uykusuzdum🤦🏻‍♀️ Sınava korka korka girmiştim ama sonra eve gelip uyuduktan sonra, uyandığım an diziye başladım. Sonraki gün de yeni bölüm vardı zaten🙈 Niye anlattım bilmiyorum ama bölüm yoldaşı olmuşuz gibi hissettim😅
Kanarya Gülü
Kanarya Gülü 2 aylar önce
@Rabia IrklıEe sınav ne oldu sınav sen onu de hele🫣🥰
Serap Güneş
Serap Güneş 2 aylar önce
çol güzel bir dizi debam etmesi dileiyle
Selviy Vary
Selviy Vary 2 aylar önce
Dizi o kadar günümüzdenki...hatta her ailede yaşanan günlük hayatından oluşan bir dizi....Türkiye’nin böyle bir diziye gerçekten ihtiyacı vardı....
Antonio Inácio
Antonio Inácio Aylar önce
Sou brasileira e estou encantada com essa série, porque estamos vendo que a mulher pode ser feliz e se realizar sem desmerecer qualquer religião e costumes.Esses país tem que mostrar muito a sua cultura
E Hook
E Hook 7 gün önce
Hello amigo, my friend. I am living in the CA over 13 years and I am so happy and proud that many Hispanic people love our weird/long//over dramatized Turkish series or movies☺️👍
Serap Gucluer
Serap Gucluer Aylar önce
Çok güzel bir dizi, o kadar gerçekçi ki.. kendimizde, çevremizde yaşadığımız gördüğümüz öğeler ile bire bir örtüşüyor ve toplumsal dönüşümümüzü cok iyi yansıtıyor. Yasaklandiktan sonra keşfettim ve merakımı gidermek için TRshow den izledim. Emeği geçen herkese teşekkürler, umarım devam eder.
Muhendishanim
Muhendishanim 2 aylar önce
Annem 62 yaşında emekli bir öğretmen. Kendimi bildim bileli tv ve ordaki dizilere savaş açmış asla bir dizi izlemeyen bir kadın. İnanılmaz bir şey oldu ve her cuma kızılcık şerbeti izliyor. Hatta bu hafta uyuyakaldığı için bugün tekrarını açtım ona. Kendine şaşırmış durumda. Bu haline hem gülüyoruz hem de ilk defa annemle oturup bir dizi izliyoruz. Dizinin eleştirilmesini anlıyorum ama resmen bu ülkedeki ailelerin özeti.
Talha Yayci
Talha Yayci 2 aylar önce
Senarist, yapımcı ve oyuncularını yürekten kutluyorum. Türkiyenin hayat gerçeğine parmak basıyor ve mükemmel oynuyorlar. Teşekkürler.
Pınar Patis
Pınar Patis 2 aylar önce
Kesinlikle topluma ayna tutan bir dizi hepsinin de oyunculuğu harika 👏
Umran Kanmaz
Umran Kanmaz Aylar önce
Sadece aileler değil eğitime ,öğretimde olması gerekeni de vurguluyor.
Zehra Karaca
Zehra Karaca 2 aylar önce
O kadar güzel bir oyuncu ekibi Bir araya gelmiş ki mükemmel oldular Birde asil Türk kadınları karşımda olması bana çok mutluluk verdi Teşekkür ederim Fatih bey
Fatma KİBAR
Fatma KİBAR Aylar önce
Türkiye'nin büyük yarasını anlatan anlamlı ders çıkarılması gerekli bir dizi başta değerli yazara yönetmene emeğini geçen herkese ayrıca kızılcık şerbetinin güzeller güzeli gönlü güzel kadınlarına çok teşekkür ediyorum emeğinize yüreğinize sağlık harika dizi sizde harikasınız çiçekler 🌼🌼🌼🤍🌼🌼🌼
Hacer Bolsoy
Hacer Bolsoy 2 aylar önce
Tekrarlarını bile soluksuz izlediğim herkesin hayatından aynısı olmasada benzer karelerin olduğu yapıcısı sensristi oyuncularıyla muhteşem diyebileceğimiz bir dizi emeği geçen tüm ekibe ve show TV ye teşekkürler.❤❤
Emine Alp
Emine Alp 2 aylar önce
Kızılcık şerbeti ekibine emeği geçen herkese teşekkürler başarılar müthiş bir kadroyla usta oyuncuları ile🎉❤,
Blake Griffin
Blake Griffin 2 aylar önce
Bu tarz dizileri artık görmek istemiyorum. Topluma ayna tutuyoruz diye her türlü pislik normalmiş gibi lanse ediliyor. Haberlerde kınana şiddeti dizilerde sansürsüz izliyoruz. Ne güzel aynaymis arkadaş. İnsanlar artık bunaldı. Bu tarz içerikler izlemekten gına geldi. Sırf çok izleniyor diye aynı yemeği ısıtıp ısıtıp önümüze koyuyorlar. Herkes aynı kafada. Tutturmuşlar bir aynadır gidiyor.
zehra esen
zehra esen Aylar önce
Tek kelimeyle mükemmel bir dizi.Cuma günlerini iple çekiyorum.Oyuncuları o kadar harika cuk diye oturtmuslarki,bitmesin bu dizi
funda toran
funda toran 2 aylar önce
Fatih Altaylı biraz dinlese ve laf bölmeden işini yapsa daha saygılı bir program olucak
Inaknow
Inaknow 2 aylar önce
‼️‼️ Bu diziyi İsveç'ten izliyorum. Amacım Türkçe öğrenmekti. Birkaç dizi izledikten sonra Türk kültürünü ve Türkiye'deki inanç ve gelenek farklılıklarını öğrenmeye ilgi duymaya başladım. Türkiye'ye birçok gezi yaptım ve Antalya ve İzmir'in köylerinden İstanbul ve Bodrum'un en lüks restoran ve kulüplerine kadar insanların acısını duydum. Türkiye'nin bütün denizlerinde ve kumsallarında yüzdüm. Uzun bir aradan sonra bu dizi ilgimi çekti. Kültürel farklılıklar konusunun gündeme gelmesinden memnunum. Kadına yönelik şiddet tartışılıyor. Bu şiddeti sokakta eşinden dayak yiyen bir kadın şarkıcının sahnesinde gördük ve ardından gelenekçi ve dindar bir aileden kendi kızlarına yönelik gördük. Zorla evlilik ve... Ama Türkiye'deki asıl acı, kendisi de anti-feminist olan dindar bir köy kadınının kültürü ile Avrupa'nın İstanbul'a gitmiş modern eğitimli erkek ve kadınları arasındaki farktır. Türkiye'nin acısı sınıf farkıdır. Türkiye'nin acısı yüksek düzeyde meydana gelen zimmete para geçirme ve hırsızlıktır ve biliyoruz ki, bilimsel araştırmalar yoksulluğun yolsuzluğa yol açmadığını, ancak bir ülkede zimmete para geçirme, rüşvet ve yolsuzluğun yoksulluğa neden olduğunu göstermiştir.
Fadime Aslan
Fadime Aslan 2 aylar önce
👏👏👏🤔
İrem Engin
İrem Engin 2 aylar önce
Söylemeden geçemeyeceğim ne kadar güzel bir Türkçe... Tebrik ederim hedefiniz başarıya ulaşmış demek. 👏
Bilge Kalemkuş
Bilge Kalemkuş 2 aylar önce
İzlemeye devam edin o zaman Türkçeyi ve Türk halkının sorunu en iyi anlatan dizi 😊👍
Refika Uzer
Refika Uzer 2 aylar önce
Şahane bir dizi Cuma akşamlarını iple çekiyorum ve diziyi seyrederken zamanın nasıl geçtiğini hiç anlamıyorum bütün sanatçılar çok başarılı hepsini tebrik ediyorum Yolları açık olsun
CANAN SOYTÜRK
CANAN SOYTÜRK 2 aylar önce
Anlayana çok şey anlatan bir dizi ve kadroda harika zevkle izliyoruz 👏👏💙
Hale Nesime Sonmez
Hale Nesime Sonmez 2 aylar önce
Severek izliyorum. Zamanın nasıl geçtiğini bile anlayamıyorum. Önemli bir konu ve iyi oyuncularla zirveye taşındı. Yapımcıdan senaristler den oyunculara kadar tüm ekibin başarısına büyük bir alkış.
linda
linda 2 aylar önce
🎉🎉🎉🎉🎉🎉👏
Нармина Гусейнова
Нармина Гусейнова 2 aylar önce
Ne kadar da kültürlü insanlar, alkışlıyoruz 👏🏻👏🏻
just Human or HuWoman
just Human or HuWoman 2 aylar önce
Müjdenin kendini tutamaması, ironik gülüşleri o kadar iyi ki. Kadın oyuncu, istese gizler kendini ama o kadar olduğu gibi ki. İyi ki, varsın Müjde, seni seviyorum balım.
Dilara Gülkan
Dilara Gülkan 2 aylar önce
Konuşturmadılar bir türlü
Özlem Akcay
Özlem Akcay 2 aylar önce
​@Dilara Gülkan aynen konustirmadilar
nesrin ardahanlı
nesrin ardahanlı 2 aylar önce
sanatçılarımızı yürekten kutluyorum her biri muhteşem kutluyorum ekibi ve emeği geçen herkesi başarıları daim olsun sevgiler
suzan cehiz
suzan cehiz 2 aylar önce
Yıllardan sonra ilk kez bir dizi izliyorum. Cesur dokunuşlarla topluma ayna tutmuş
Filiz Ege
Filiz Ege 2 aylar önce
Oyuncular çok kaliteli, çok uyumlu. Meyve veren ağaç taşlanır. Çağımıza uygun bir dizi. Anlayarak izlenmeli, muhteşem.
NARGIZA Talibjanova
NARGIZA Talibjanova Aylar önce
Diziyi o kadar özledim ki bu hanımları izlerken diziyi izlemiş gibi oldum ve gerçekten doğru bir kadro seçıldığına emin oldum. Gerçekten bir kadın olduğuna gurur duyabilecek kadınlar…
Beautifull Lady
Beautifull Lady 2 aylar önce
Hayatta herkesin doğrusu var birbirimizin doğrusunu kabul etmek ve saygı duymak dizide amaçlanan aslında bu
N. Y.
N. Y. 2 aylar önce
Ceren Karakoç’un oyunculuğu, mütevaziliği müthiş, eğitimin etkisini gösterir cinsten. Çok tebrik ederim daha önce tanımamış olmanın üzüntüsü içindeyim
napimagamnapim
napimagamnapim 2 aylar önce
Gercekten cok naif ve tatlı bir insan.
Kenan TÜRK
Kenan TÜRK 2 aylar önce
Bazı tiyatro kökenliler günlük dizileri tercih ediyor, Nursema'da onlardan biri ;)
Ruhumun ikiziymiş
Ruhumun ikiziymiş 2 aylar önce
Kesinlikle bende .. bir önceki dizisi günlük diziydi sanırım hiç izlemedim çok beğendim nursemayı 😘
Lot 4656
Lot 4656 2 aylar önce
Ilk kez izledim.Egitimi nedir?
Nurcan YILDIZ
Nurcan YILDIZ 2 aylar önce
Beni affet’te yıllarca oynadı Oyunculuğu da iyiydi Zamanında en çok izlenen günlük diziydi
derin mavi
derin mavi 2 aylar önce
Ne kadar dogal, mütevazi, samimi ve içten sanatçılar, bu özelliklerini de sanatla bize geçirebiliyorlar, ve bu özelliklere sahip insanları ekranda seyretmek dizinin gerçekçiliği dogallıgını inandırıcılıgını daha da artırıyor, sizleri saygı ve sevgiyle ayakta alkışlıyorum, harikasınız, emeginize saglık❤
Nly Turan
Nly Turan 2 aylar önce
Ben en son“ Muhteşem Yüzyıl “ la olayı kapatmıştım. Bu dizinin üniversitede ders olarak verildiğini duyunca merak edip. TRshowdan 3 günde 21 bölümü bitirdim. Artık siyaset dinlemekten bıktık. Birbirimizi kabullenmeyi ve sevmeyi öğrenmeliyiz. Şimdi kucaklaşma zamanıdır. ( Bu arada Alev karakteri favorim 🤗❤️)
burcu öncel
burcu öncel Aylar önce
Muteşem yüzyıl hariç diğer yazdıklarına aynen katılıyorum
Adil Aljaryan
Adil Aljaryan Aylar önce
Ben Möhteşem yüz yılı hala kapatamıyorum….! Bu dizi beni Hürremden çıkmama sebeb olmuşdu ne yazıkki durdu…devam etmesi için dua ediyorum…
Canan Aydın Bıçak
Canan Aydın Bıçak Aylar önce
Dizinin RTÜK tarafından aldığı cezayı çok haksız bulduğumu belirtmek isterim. Televizyonlarda devam eden tarihi, mafya ve polisiye dizilerde o kadar çok şiddet yer alıyor ki!… Kılıçlar, tabancalar, savaş sahneleri…😒 Bu sahnelerden gına geldi… Tarihi dizi seyredemez olduk, zira çok ağır şiddet var…
sss
sss 2 aylar önce
Muhteşem bı dizi klasik töre,namus sözleşmeli evlilik yok konusu mükemmel 👍 oyuncularıda öyle topluma uygun gerçekçi.umarim hiç bozulmaz❤️❤️😍😍👍👍
Burcak Ülger
Burcak Ülger 2 aylar önce
6 kadın kültürlü, bilgili, oturaklı, samimî, icten , sıcakkanlı çok hoş bir sohbet olmuş ya ...
Ali Dermanci
Ali Dermanci 2 aylar önce
Hakıkaten sadece Türkiye’de değil bir çok Avrupa ve Asya ülkelerinde hayranlıkla izlenen bir dizi ❤ Düşünceler ve insanlara bakma açım çok değişti 😊 Başarılar diliyorum 🫶🏻
isabella lengua
isabella lengua 2 aylar önce
So true! I'm italuan and a really love Kilizic Şerbeti! It's wonderful 👏👏👏
lissy405
lissy405 2 aylar önce
También hay un muy buen público latino americano que estamos mirando estás series tan encantadoras🥰😍💕💕 y que nos sorprende que aunque halla diferencias culturales amamos mucho este país y las grandes historias que nos envuelven cada día 🥰💕💕
Neco Neco
Neco Neco 2 aylar önce
Bu ve bunun gibi ögretici aydınlatıcı dizilere cok cok ihtiyaç var, ülkeme faydası olur birlik beraberligimizi güclendirmeye yardimci olur.yapımcılar ve tüm ekibi tebrik ederim
Shelale Humbatova
Shelale Humbatova Aylar önce
Çok güzel bir dizi. Gerçekler acı olduğundan eleştiriliyor ve hatta ceza veriliyor.
Cevdet YILMAZ
Cevdet YILMAZ 2 aylar önce
pek dizi izlemem şahsen. ama bir vesileyle bu diziyi farkettim 2-3 gün içinde peşpeşe youtube dan izledim. gerçekten çok harika toplumsal sorunlara değinmiş harika dizi. oyunculuklar da harika. ben nursema yı oynayan arkadaşı tebrik ediyorum, zor bir karakter ama hakkını vermiş... başarılar...
Sibel Çelikkeser
Sibel Çelikkeser 2 aylar önce
Hepsi birbirinden değerli oyuncular. Rahatsız olduğum tek şey Fatih beyin sunumu soruları ve aralara girişleri oldu
Marisa Mendes
Marisa Mendes 2 aylar önce
Que espetáculo essas atrizes 👏👏👏🙌🌎🟢🟡🔵⚪ Muito feliz com a série ( Brasil )
Alina Alina
Alina Alina 2 aylar önce
Sıla Türkoğlu Güzelliğini sempatikliğini geçtim her şeyden önemlisi yaşına göre o kadar olgun biri ki konuşması hareketleri her şeyi çok güzel
Ayşegül SONER
Ayşegül SONER Aylar önce
Her bölümünü heyecanla bekliyorum. Bir çok noktada kendi aile yapımızı gözlemliyoruz dışardan. Artılarını eksilerini değerlendirme fırsatımız oluyor. Dizinin ceza alması. gösterimden kaldırılacağı vs söyleniyor. Sırf bu yüzden yazıyorum bu yorumu. Dizi devam etmeli.
Esengül Tur
Esengül Tur 2 aylar önce
Herkes kendi örf ve adetine göre yaşamalı ve herkes birbirine saygı duymalı. 😊
Saadet Özen
Saadet Özen 2 aylar önce
Hiç kimse kimseyi kendine benzetmeye çalışmasa ,bir birimizin yaşam tarzına saygı duysa ,hayat çok güzel olacak
Hasret Doğan
Hasret Doğan 2 aylar önce
Güzel bir program olmuş, bu kadar donanımlı kadını bir arada görmek hoştu. Sıla`nın sessizliğini diğerlerinin deneyimine bağlaması ve öğrenme halinde olduğunu belirtmesi çok olguncaydı. Bravo 👏
Yettie Ade
Yettie Ade Aylar önce
What I like most is the fact they don’t dwell on one theme forever . And All the characters are important . The theme is universal not only in Turkey🎉 . Well done everyone .
Kenan Kilavuz
Kenan Kilavuz 2 aylar önce
Toplumumuzun içinden geçtiği sosyolojik dönem, dizi sektörünün gerçekleri, sinema ve tiyatro, dünya oyunculuğu üzerine 90 dakikalık son derece keyifli bir sohbetti. İzlerken büyük keyif aldım. Tebrikler 🎊
ilay Berker
ilay Berker Aylar önce
Bu dizi gerçekten çok güzel konu diğer dizilerden çok değişik ve televizyon başına oturduğumuz da çok sürükleyici ve bu dizinin bitmesini istemiyoruz harika bir dizi
Sunny US
Sunny US 2 aylar önce
Muhteşem bir kadro ve senaryo! Eşim ve ben Cuma gününü sabırsızlıkla bekliyoruz. Fatih beyinde dediği gibi, helal olsun sizlere! Başarılarınızın devamını diliyorum. Nursema 20. Bölüm’de göstermiş olduğun son 10 dakkalik sahne efsaneydi…
kısmet gedik
kısmet gedik 2 aylar önce
Çok doğallar, içtenler, soluk soluğa izlediğim merak ettiğim tek Türk dizisi oyunculuklarına bayıldım, Kurtlar Vadisini de izledim ama çok ağır bir hikaye (yıllar sonra izledim o olgunluğa ulaşınca izledim ) keza bu dizi de ağır, hayranım gerçekten,çok tebrik ediyorum böyle devam edin lütfen 🎉❤ kendi seslerini kullanmaları da onları samimi kılıyor. dizi karekterlerine kendimizi kaptırıp çevremizden biriymiş algılamamız sanatçının o rolü başarıyla icra etmesi, harika bir şey. 🎉❤🧿🫶🏼💪
Татьяна Татьяна
Татьяна Татьяна Aylar önce
Bizi bize anlatan şahane bir dizi. 💯Kızılcık Şerbeti kadınları, sizi çok seviyorum 💥💥💯💯💯💯
Rüveyda isin
Rüveyda isin 2 aylar önce
Dizi şayet doğa ve Fatih aşkı üzerinden ilerleseydi içimiz bayılabilirdi. Ama işin içine Nursema Umut girdi, Sönmez hanımla Mustafanın dostluğu girince izledikçe izleyesimiz geliyo
AYŞE ESRA ASLAN
AYŞE ESRA ASLAN 2 aylar önce
kızılcık şerbeti toplumdaki kutuplaşmayı çok güzel veriyor. iki gruba ait bakış açısıni da olduğu gibi veriyor. senaryo oyuncular çok bütünleşik ve çok başarılılar
mira lili
mira lili 2 aylar önce
İzlediğim en güzel dizilerden biri. Dini kötüleme yada aşağılama yok. Yanlış yapılan davranışların ve söylemlerin insan da nasıl etki bıraktığı ile ilgili. Mesele çok güzel şekil de yansıtılmış. Bu dizide ki olayları içinde bulunduğum çevreden biliyorum. Hiç eksiği yok maalesef birebir aynı..
S.I.
S.I. 2 aylar önce
Tüm oyuncuları tebrik ediyorum ve alkışlıyorum 👏🏻👏🏻👏🏻 tabiki tüm kamera arkasındaki ekipe de 👏🏻👏🏻👏🏻
Asuman Uygur
Asuman Uygur 2 aylar önce
Fatih bey çok teşekkürler bu kadar güzel oyuncuları tanıma fırsatı verdiniz;çünkü dizi gerçekten çok zor ve zamanlaması enterasan toplumu böyle bir yüzleşmeyle karşı karşıya bırakması anlamında da çok anlamlı!!!ama bu kadar güçlü bir kadro görmek çok güzel bir geceye vesile oldu🙏🙏
Zöhre Akkuş
Zöhre Akkuş 2 aylar önce
Bu dizi çok güzel insanların ders alacağı bir konu gerçek hayatta bunlar var inkar edilemez eğer yanlış buluyorum diye düşünülüyorsa insanlar hala empati yapamıyorlar ve de bir çok şeyin farkında olarak veya olmayarak yaşamaya devam ediliyor 🙇
Seniha Goksel
Seniha Goksel 2 aylar önce
Harika bir dizi , izlemiyordum ,ama arkadaşımın tavsiyesiyle 1 bölümden itibaren izledim ,toplumumuza bu coğrafyanın insanına ayrıştırmadan işlenmiş konusuyla ,oyncularda cuk oturmus,harika bir dizi severek izliyorum tebrik ederim oyuncularimizda müthiş
Nehir
Nehir 2 aylar önce
Ülkeyi tiyatro sanatçıları yönetsin her alanda Çok bilgi sahibiler
Toprak Aydın
Toprak Aydın Aylar önce
Sanatçı nın siyasetle ne işi var
Gül UluTürk
Gül UluTürk Aylar önce
Çok süper bir dizi cuma günlerinin hemen gelmesini sabırsızlıkla bekliyorum çok severek izliyorum yönetmene bütün oyunculara selamlar çok güzel bir dizi inşallah uzun yıllar devam eder arkasokaklar gibi devam eder oyuncular da gerçek anlamda dizinin hakkını veriyorlar ayriyetende oyuncularımıza teşekür ederim hepsinide çok seviyorum alevde dizideki rolü süper oynuyor gerçekci ve dobra ve adaletli onun neşesine ve güleryüzüne hayranım dizideki rolünün hakkını candan vererek oynuyor bazı huyunu bana benzetiyorum süper bir kişiligi var hepsine saygılar 🌿🌹🌿👍👍👍👍👍😊
Ayla Acar
Ayla Acar 2 aylar önce
Bitmesin çok anlamlı ve güzel bir dizi 👍👍
Ventus COR
Ventus COR 2 aylar önce
klişelere kafa tutan tek dizi olabilir. Muhteşem erkek yok aşırı haklı ve gururlu kadın yok. Sonuna kadar Kusursuz sonsuz kötü karakter yok! Her şey aşırı gerçek! Artık aptallaştıran dizilerin devri bitsin ve gerçekler anlatılsın!
Poncik tv
Poncik tv 2 aylar önce
Ne güzel bir sohbet olmuş. Kaliteli insanların sohbetini dinlemek ayrı bir keyif
MAHİR ÖMER KESKİN
MAHİR ÖMER KESKİN 2 aylar önce
Cuma gününü mübarek kılan tek sebebim 😀 Şuan ailemle izlediğimiz tek dizi... Tüm emeği geçenlerin tüm oyuncuların Yüreği var olsun ... 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
ijlal günan
ijlal günan 2 aylar önce
Bayılıyorum bu diziye çok çok guzel tam güncel konulara parmak basıyor bütün oyuncuları tek tek tebrik ediyorum❤❤❤❤❤
Firangiz Mirzazade
Firangiz Mirzazade 2 aylar önce
Cok sukur turkce yorumu buldum😅
HZ#69 DENIZ
HZ#69 DENIZ 2 aylar önce
​@Firangiz Mirzazade 😂😂😂😂❤👍👍👏👏
Özlem Arslan
Özlem Arslan 2 aylar önce
Mükemmel bir dizi hiç bitmesin bayıldım ❤️❤️❤️❤️❤️
Nicat Nebiyev
Nicat Nebiyev 2 aylar önce
​@Firangiz Mirzazade 😂
just hilal
just hilal 2 aylar önce
O kadar harika bir kadro ki saatlerce dinleyebilirim:,)
Aliye Ergün
Aliye Ergün 2 aylar önce
Senaristi tebrik ediyorum...Son zamanların en güzel dizi si
Serendipity
Serendipity 2 aylar önce
En iyi tiyatrocu oyuncular,daha doğrusu gerçek sanatçılar burda.Hemşerim Aliye hoca ve Ceren,Çanakkale'mizin gururusunuz !❤ Nasıl güzel konuşuyor hepsi...Ata'mızın aydınlık yüzleri... Nilay'ı getirmedikleri çok iyi olmus.Iki lafı bir araya getiremezdi zaten,gördüm birkaç konuşmasını magazinde 😅Torpilli kız, dizideki senaryoda onu kaşık yerine kullanmış annesi,yoksa gereksiz bir karakter😂Annesi de çok yetenekli bir senarist oysa ki...
Naz KONAÇ
Naz KONAÇ 2 aylar önce
Aliye Uzunatağan Müjdat Gezen'den eğitim görevlisi bir oyuncudur. Okuduğum dönemde kendileri ders verirdi. Çok hoş güler yüzlü bir eğitmendi. ❤ 🎉
Fatih Bozkurt
Fatih Bozkurt 2 aylar önce
Harika bir program olmuş.Dizi çok başarılı,izlediğim tek total dizi.Rtük'ün 20 bölüm dayabilmesi bile şaşırtıyordu beni.Bu dizi 5 bölüm bile yayınlanmasa reytinginden bir şey kaybetmez.Kanalın arkasında durması lazım ama Rtük'ü karşısına alabileceğini sanmıyorum.5 hafta sonrası seçim zaten.Rtük'te de gerekli değişikliklerden sonra dizinim önü açık.Kutluyorum tüm ekibi👏🏻👏🏻
Emre Başaran
Emre Başaran 2 aylar önce
Son yıllarda ve annemin ısrarı ile başlayıp bırakamadığım bir dizi bütün oyuncuları kutluyorum hepsi rolünün hakkını fazlasıyla veriyor büyük bir keyifle izliyoruz
prmyeliss
prmyeliss Aylar önce
Allahım! Canım Kadınları birarada görmek 😍 Nasıl keyifli, nasıl gözüm gönlüm şenlendi ❤
Can1907 Fenerbahçe
Can1907 Fenerbahçe 2 aylar önce
bir seküler olarak, seküler ve muhafazakar aile yapısını bu kadar güzel anlattığı ve ışık tuttuğu için senaristinden oyunculara emeği geçen herkese teşekkür ediyorum 👏👏👏👏👏👏👏
uniquelf
uniquelf 2 aylar önce
Muhafazakar aile yapısı tv deki şekilde değil yalnız
Nur
Nur 2 aylar önce
Gerçek muhafazakarlar böyle olmuyor ki. Bunlarınki muhafazakarlık değil geleneklere göre yaşamak
schlange
schlange 2 aylar önce
​@uniquelf yok aynen böyle şahit olduğum olaylar var siz görmediniz diye genelleyemezsiniz
schlange
schlange 2 aylar önce
​@Nur Muhafazakarlık aslında dindarlık demek değil bu aile de zaten gelenekleri muhafaza eden bir aile
Metanet VELİYEVA
Metanet VELİYEVA 2 aylar önce
Çok haklılar gercekçi bir dizi. Bıktık entrikalı diziler izlemekden. Dizide hanımların dürüst, açık sözlü olmaları mühteşem. ❤❤👏👏
Necmiye
Necmiye Aylar önce
Ben de bayılıyorum diziye. Oyuncular harikalar, her şey o kadar gerçek ki.
Kati Aslan
Kati Aslan 2 aylar önce
Ülke'de ki ana sorunlara filmler araciligiyla dikkat çekilmesi harika bir fikir tebrikler 👍👍👍
Mine Aşkın
Mine Aşkın 2 aylar önce
Çok severek izliyorum diziyi.Kutluyorum emeği geçen herkesi. Ekipte herkes payına düşeni hakkıyla yapıyor.Teşekkür ederiz.
Chicken Yard
Chicken Yard 2 aylar önce
One of the best series in recent times. Great performance by all the actors, Wonderful cast!💯💢👌❤🦄🙏🙏
Meral Ceylan
Meral Ceylan 2 aylar önce
Muhteşem bir dizi
Baby latte
Baby latte 2 aylar önce
Yes you right 👏
Chicken Yard
Chicken Yard 2 aylar önce
sezgin arslan USA
Etelka Kelemen
Etelka Kelemen Aylar önce
What a brilliant cast...extremely talented ,power house lady 's/ actresses. Power women 💪! A delightful tv series ,great subject with a really message . Congratulations " girls" !
#AYLİN HOLLAND LAHEY
#AYLİN HOLLAND LAHEY Aylar önce
Çok güzel ve Türkiye'deki gerçekleri anlatan harika bir dizi.Oyuncular inanılmaz uyumlu ve çok güzel oynuyorlar.Lütfen bu dizi devam etsin.Neden durduruldu?
Rita De Cássia
Rita De Cássia 2 aylar önce
Eu,vejo essa série como uma prestação de serviço em todos os aspectos.Chega logo sexta-feira!
Lurdes
Lurdes 2 aylar önce
Grandes actizes, adoro esta série, isto sim vale a pena assistir porque todos são fantásticos e falam de situações de muito interesse para todos
Nurten Bilenoglu
Nurten Bilenoglu 2 aylar önce
Ben de o dram tiyatrosunda tüm oyunları seyrettim üniversite yıllarımda. Ne şanslı bir gençliktik. Taksim -Tunel arası 36 tiyatro aylarca aynı oyunu her gece kapalı gişe oynardi. Dram tiyatrosu yandığında çok ağladım coook. Viyana'da aynı tiyatroda oyun izlerken de içim sızlamıştı. Ne güzel anılarımız geri döndürdünüz. Şu konuşmalarınızıla, uyumunuzla, paylaşımınızla da ağlattınız. Çok değerlisiniz. Çoğalın, çok çoğalın... Bizim 68 kuşağı, yaşıyoruz, ama ....
macide arbağ
macide arbağ 2 aylar önce
❤7😊
Nina Saydam
Nina Saydam 2 aylar önce
Ben de 68 kusagiyim !😊
luiza santiago simoes
luiza santiago simoes 2 aylar önce
👏👏👏👏Parabéns SR.FARUK por contratar nossa Sila para nós fã conhecer essas maravilhosas atriz? Desses estasendo omelhor Sorvete com uma delicia de calda dessa atriz da TURQUIA bjsBRASIL
esra bozatlı
esra bozatlı 2 aylar önce
Evrim Alasya muhteşem bir oyuncu 🎉oynamıyor ,, yaşıyor rolünü 😊😊
Гюля
Гюля Aylar önce
Tüm oyunçuları çok seviyorum. Şahane bir dizi! Azerbaycandan selamlar
YuYu
YuYu 2 aylar önce
O kadar güzel bi diziki ❤❤❤ ❤❤ mesaj çok çok güzel anlayana sivrisinek sazdır anlamayana davul zurna az…
Nadide Eser
Nadide Eser 2 aylar önce
Muhteşem oyunculuğunuzun karşısında Saygıyla sevgiyle eğiliyorum Size sevglerimi göderiyorum Çok başarılısınız👏👏👏❤❤
Dilek Has
Dilek Has 2 aylar önce
Muhteşem ötesi bir dizi emeğinize yüreğinize sağlık Avusturya dan sevgiler 🇹🇷🇦🇹iyiki böyle bir dizi çekiliyor bu kadar ötekilestirme tavan iken 👏👏👏👏👏
hürriyet çetiner
hürriyet çetiner 2 aylar önce
Çok keyifli bir program olmuş bayıldım.Dizi müthiş gerçekçi . Oyuncuları senaristi yönetmeni ve yapımcıyı yürekten alkışlıyorum.Bu ayrışmayı canlı canlı yaşayanlardanım.80 sonrası başladı bu ayrım şuan zirve çok üzücü .
Songül Kaya
Songül Kaya 2 aylar önce
Nursema karakteri herkesi diziye kilitledi.. Bu bir gerçek.. çok iyi oynuyor..
Nilgun
Nilgun 2 aylar önce
evet bence başrol Nursemanın
E Quliyeva
E Quliyeva 2 aylar önce
Süper dizi,süper oyuncular ❤ Çox sevərək izləyirik❤
Nursen Sedef
Nursen Sedef 2 aylar önce
Dizinin Kıvılcımı senaryoyu çok güzel acikliyor hayatta yaşanan hakikatler oyuncu kadrosu çok değerli muhtesem❤❤❤❤❤❤❤❤
Sengul Guducu
Sengul Guducu 2 aylar önce
Harika bir dizi cuma günlerini iple çekiyorum ❤❤
Esengül Tur
Esengül Tur 2 aylar önce
İslam kusursuzdur ama insanlar kusurludur hataya düşebilirler.hangi din örf ve adet olursa olsun birbirimizi sevmeli ve saygı duymalıyız. .
Şükür ve Teşekkür | Gönül Sadası
33:41
Yasak Elma 177. Bölüm 2. Fragmanı
01:04
50.000 kez açılıp kapanan bilgisayar!
00:53
ShiftDelete.Net
görünümler 78 B
İçerisinden dolar çıkan sabun denedim #shorts
01:00
Jealous Cat Slaps a Girl
00:12
ViralSnare Rights Management
görünümler 4,7 Mn
Kızılcık Şerbeti Full Bölümler - (CANLI YAYIN)
Kızılcık Şerbeti
görünümler 265
Отличайся  Шейх Усман Хамис
53:27
Фетвы Учёных
görünümler 545 B
Kızılcık Şerbeti 27. Bölüm @showtv
2:30:16
Kızılcık Şerbeti
görünümler 7 Mn
Sonuncu efsane ahahajjaha 😂
0:47
Mertlia
görünümler 411 B
Who Is That Behind? #asher #shorts
0:12
Asher Lara
görünümler 19 Mn
Piyasa Değeri | Bölüm 13
0:56
Mackolik
görünümler 180 B
Kind Sigma Girl #tiktok #sigmameme #funny
0:21
CRAZY GREAPA
görünümler 3,7 Mn