Fantastik Canavarlar: Dumbledore’un Sırları - Türkçe Altyazılı Resmi Fragman 2

  görünümler 211,121

WarnerBrosTurkey

WarnerBrosTurkey

9 aylar önce

Warner Bros. Pictures’tan “Fantastik Canavarlar: Dumbledore’un Sırları/Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore”, J.K. Rowling tarafından yaratılan Büyücülük Dünyası’nın (Wizarding World™) en yeni macerası.
Profesör Albus Dumbledore (Jude Law), güçlü Karanlık büyücü Gellert Grindelwald (Mads Mikkelsen)’ın, büyücülük dünyasını kontrol etmek için harekete geçtiğini bilmektedir. Tek başına onu durduramayacağından, bir Büyüzoolojist olan Newt Scamander (Eddie Redmayne)’i, büyücüler, cadılar ve cesur bir fırıncıdan oluşan bir takımı yönetmekle görevlendirir. Bu tehlikleli görev için eski ve yeni canavarları biraraya getiren takım, Grindelwald’ın büyümekte olan takipçileriyle ile çarpışacaklardır. Ama, riskler bu kadar yüksekken, Dumbledore daha ne kadar kenarda kalabilir ki?
Film Oscar ödüllü Eddie Redmayne (“The Theory of Everything”) liderliğindeki, iki kez Oscar adaylığı bulunan Jude Law (“Cold Mountain,” “The Talented Mr. Ripley”), Ezra Miller, Dan Fogler, Alison Sudol, Callum Turner, Jessica Williams, Katherine Waterston, ve Mads Mikkelsen’den oluşan bir oyuncu kadrosuna sahip.
“Fantastik Canavarlar: Dumledore’un Sırları”nı David Yates, J.K. Rowling’in senaryosundan uyarlanan ve J.K. Rowling & Steve Kloves tarafından yazılan senaryondan yönetti. Filmin yapımcıları; David Heyman, J.K. Rowling, Steve Kloves, Lionel Wigram ve Tim Lewis. Yönetici yapımcılar; Neil Blair, Danny Cohen, Josh Berger, Courtenay Valenti ve Michael Sharp.
Filmin kamera rakasındaki yaratıcı ekibinde yer alan isimler şöyle sıralanıyor; yapım tasarımcısı George Richmond (“Rocketman,” “Kingsman: The Golden Circle”), üç kez Oscar ödülü kazanan yapım tasarımcısı Stuart Craig (“The English Patient,” “Dangerous Liaisons,” “Gandhi,” “Harry Potter” “Fantastic Beasts” filmleri) ve yapım tasarımcısı Neil Lamont (“Solo: A Star Wars Story,” “Rogue One: A Star Wars Story”), dört kez Oscar ödülü kazanan kostüm tasarımcısı Colleen Atwood (“Chicago,” “Memoirs of a Geisha,” “Alice in Wonderland,” “Fantastic Beasts and Where to Find Them”), ve Yates’in uzun süredir çalıştığı editör Mark Day (“Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald,” son dört “Harry Potter” filmi). Müzikler dokuz kez Oscar ödülü adaylığı bulunan James Newton Howard (“News of the World,” “Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald,” “Defiance,” “Michael Clayton,” “The Hunger Games” filmleri)’a ait.
Warner Bros. Pictures bir Heyday Films Production yapımı, bir David Yates filmi, “Fantastik Canavarlar: Dumbledore’un Sırları”nı sunar. Dünya çapında 7 Nisan 2022’den itibaren gösterime girecek film, Kuzey Amerika’da 15 Nisan 2022’de sinemalarda gösterime girecek. Dünya çapında belirli sinemalarda ve IMAX’te Warner Bros. Pictures tarafından dağıtılacak film Türkiye’de de 15 Nisan 2022’de vizyona girecek.

YORUMLAR: 306
By [B4L!C!]
By [B4L!C!]
Bu seriden sonra voldemortun hogwartstan ayrıldıktan sonra yaptığı şeyleri, ilk zümrüdüanka yoldaşlığının toplanmasını ve voldemortun harryi öldürmeye gittiği geceden sonra nasıl bir yaşam sürdüğünü, neler yaptığını, nerelerde saklandığını, detaylı bir şekilde işleyen bir seri çekilse mükemmel olur
Mete.
Mete.
fragman tek kelimeyle harikaydı dumboldere ve grindwald 'ı karşılıklı konuştuğunu gördüm an kalbim duruyordu neredeyse Film için sabırsızlanıyorum!!!(Mads Mikkelsen gerçekten iyi iş yapmış)
Kübra Yılmaz
Kübra Yılmaz
Fragman aşırı güzel ama içim biraz buruk Dumbledore ve Grindewald'un karşılıklı konuşma sahnesi de aşırı güzel ama keşke Johnny Depp'i görebilseydik o sahnede.. Ama her ne olursa olsun mükemmel olacağına eminim.
Little Wolf
Little Wolf
Çok iyi duruyor... Johnny i arıyor gözlerim.. 😭
Sait Temirak
Sait Temirak
Dumbledore seride ki favori karakterimdi. İlk 2 filmde neredeyse hiç görmemek canımı sıkıyordu. Bu filmde bolca görecek gibiyiz. Fragmana bayıldım. Vizyon tarihini iple çekiyorum!
Sebastien
Sebastien
Sonunda Gellert ve Albus'u yan yana görebiliyoruz. Efsane bir diyalog olacak gibi
LuckySe7il
LuckySe7il
Grindelwald'u gördükçe ağlayasım geldi. Johnny'nin yarattığı Grindelwald karakterinin yanında ne kadar da sönük kalmış. Johnnysiz hiçbir anlamı yok gibi 🤦🏻‍♀️🥺 Yaptınız bir hata, aldınız adamı rolden bari yeni Grindelwalda biraz karaktere uygun makyaj yapsaydınız.
Lucky Luke
Lucky Luke
Evet bir kez daha anladım ki her şey tadında bırakılmalı…
E Blcc
E Blcc
Bir harry potter serisi etmese de oldukça mükemmel ❤
Helin
Helin
İnanılmaz bir fragmandı özellikle
Celty Sturluson
Celty Sturluson
Jacob ne kadar şanslısın öyle. Muggle olmana rağmen sana Dumbledore tarafından asa verildi. Büyük ihtimalle onlardan biri görünmen için. Dumbledore ve Grindelwald yemek sahnesi ve düello sahnesini merakla bekliyorum. Fragman insanı heyecanlandırıyor. Umarım hayal kırıklığına uğramayız
Şabalaba
Şabalaba
İlk film bence iyi bir giriş filmiydi eğer seriyi üçten beşe çıkartmasalardı ikinci filmin bu kadar boş geçeceğini sanmıyorum. Ama sanırım bu film ile ikideki hatalarını epey bir toparlayacaklar ve artık gerçek olaylara giriş yapacak gibiyiz. Filmin havası daha karanlık olacak gibi. Jacob ile ilgili açıkçası tam emin olamadığım bir takım şeyler var. Ezra'nın karakterinden bir twist bekliyorum. Şuana kadar hep Gellert'in etkisi altında gördük onu ama Albus'un da Gellert'dan daha aşağı kalır yok. Bir noktada Credence'ı kendi tarafına çekmiş manipüle etmiş olabilir. Açıkçası fragman beni heyecanlandırdı. Gellert ve Albus iki büyük deha ve onların kapışmalarını akıl oyunlarını izlemek eğer bu defa işleri batırmazlarsa çok keyifli olacaktır. İkinci filmde ortaya attıkları ikilinin birbirine saldırmasını engelleyen antlaşmada bizim bilmediğimiz bir şey olduğu kesin. Fragmanlar bir kaç yerde üzerine odaklanmalarının bir sebebi olmalı. Queenie'nin karanlık yanı müthiş bir seyir keyfi sunacak gibi. Tina'yı ele geçirmiş olması ya da Tina'nın çok özlü iksir ile filmin belli bir noktasına kadar Jacob ya da Queenie olarak casusluk yapması ihtimali olduğunu düşüyorum. Üstelik Albus ile Credence arasındaki anka ile ilgili de izleyicilere bir şeylerin ipucunu veriyor olabilirler. Nisan'ı iple çekiyorum. Yıllar sonra sonunda filme kavuşacak olmamız çok iyi. Umarım her şey mükemmeldir.
Hilal Demirel
Hilal Demirel
Johnny Deppi görmeliydik tam bir hayal kırıklığı
Sophie Jenkins
Sophie Jenkins
Mad Mikkelsen ve Jude Law çok çok çok yakışmış büyücülük dünyasına.💖💖💖
sadece kübra
sadece kübra
Ayyy nasil heyecanlandim. Filmler cok iyi olmasa bile her fragmanda kalbim atiyor. Jude Law sen nesin yaaaaa😍😍😍😍
Mehmet Hilkat
Mehmet Hilkat
Film, günümüzde yaşanan gelişmelere ışık tutuyor. Biz Mugglelar'a savaş açıldı ve savaş her yeri saracak.
Sayısalcı Uçak muhendisi
Sayısalcı Uçak muhendisi
Tek kelimeyle mükemmel fragman
Asosyal Sosyolog⁉️Asosyaliçe💛
Asosyal Sosyolog⁉️Asosyaliçe💛
Potterheadlık damarım aşırı kabarıyor 😍💚💚💚
Faruk özgün
Faruk özgün
bu film kesinlikle hayatım boyunca izlediğim filmlerden biri
Duygu Ayık
Duygu Ayık
İzlerken şok oldum harika. İlk fragmandan sonra ilaç gibi geldi cidden harika
DC Süper Evciller Takımı Şimdi Sinemalarda
0:15
WarnerBrosTurkey
görünümler 197 B
1 HAFTADIR BAŞIMDAN GEÇENLER
11:11
Tolunay Ören
görünümler 268 B
JİTEM ve APO - DERİN JANDARMA
12:41
Yusuf Kayaalp
görünümler 430 B
Dune:Çöl Gezegeni | Türkçe Altyazılı Ana Fragman
3:28
Dune: Çöl Gezegeni - Türkçe Altyazılı Resmi Fragman
3:05
Matrix Resurrections-Türkçe Altyazılı Resmi Fragman 2
2:50