Mevli&Aventurat e Julit Dashnia

  görünümler 2,890,737

Mevli Official

27 gün önce

✔️ Did you subscribe to MEVLI’s Official channel? 👇🏼
//
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.
____________________________
🎵 Music by: Stine Records & Grazia
🎵 Audio Production by: Stine Records
🎵 Lyrics by: Stine x Grazia x Juli
🎥 Video by: Aventurat e Julit (JULI)
✔️ Published by : ARKIVA SHQIP
____________________________
🎤 Connect with MEVLI :
Instagram ► mevlanshaba
🎤 Connect with JULI :
Instagram ► aventuratejulit
✔️ Connect with STNE RECORDS :
Instagram ► stine_records
✔️ Connect with Estia FILM :
estia_film
✔️ Connect with GRAZIA:
grazia__official
℗ & ©️ MEVLI . All Rights Reserved.

YORUMLAR
Zanarabja Zanarabja
Zanarabja Zanarabja 13 saatler önce
P
lina kalo
lina kalo 18 saatler önce
Bravooooo mevlan
Albioni Bossi
Albioni Bossi 18 saatler önce
Mevli ka zë te omël 😍😎
Transport mallrash brenda dhe jashte shtetit
Transport mallrash brenda dhe jashte shtetit Gün önce
👍
Eljesa Qaja
Eljesa Qaja Gün önce
Aaaaaaa juli sibon
Anna23 Anna23
Anna23 Anna23 Gün önce
Allall qumshi nenen qe ke pir te rujt zoti mevlan
Seldi Seldi
Seldi Seldi Gün önce
O Ajzet kjo eshe kenge👍🤑
Antonio Godaj
Antonio Godaj 2 gün önce
On fire juli
Roksana Roksana
Roksana Roksana 2 gün önce
Dayfske
Klevis Beqiraj
Klevis Beqiraj 2 gün önce
Ju lumte keni shume talent jeni me te miret 💓💓💓
Elsida Rrucaj
Elsida Rrucaj 2 gün önce
Lum si ti mevli
blerim bardhi
blerim bardhi 2 gün önce
🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
Andrin Hoxha
Andrin Hoxha 2 gün önce
Kto kenge nuk i kendon Mevlani Ai vetem lun gojen se i kendon stine
Adis Dauti
Adis Dauti 2 gün önce
Ytyy56655h0
Kanina Kanina
Kanina Kanina 3 gün önce
Vazhdoni kështu
egi egushi
egi egushi 3 gün önce
😁😁😁👌 Shum te mir
Constantine The Great
Constantine The Great 3 gün önce
2.7 milione shikime. Qr , ku ka perfunduar Shqiperia LoL, ne dore te ketyre karave🤣
Bledi Shaho
Bledi Shaho 3 gün önce
Nevlan Juli jeni me specialet
Donika Zana
Donika Zana 3 gün önce
Mevlan ledjana mevlan antonela
Lume Memini
Lume Memini 3 gün önce
😍😍😍
Amarildo Skarra
Amarildo Skarra 3 gün önce
😎
Olsi Deejay
Olsi Deejay 3 gün önce
trshow.info/watch/JOWkHR2RkMs/video.html
Selavdi Nevzadi
Selavdi Nevzadi 4 gün önce
🔥🔥🔥🔥
Hello Bro
Hello Bro 4 gün önce
Dikur kengetaret dilnin nga Liceu Artistik ,sot dalin nga perputhen .
Edi Kukeli
Edi Kukeli 4 gün önce
Super
Bleonë Bilalli
Bleonë Bilalli 4 gün önce
Te lutem ma be follow ne tik tok ._.dunkin_charli._
Samsung Eljon
Samsung Eljon 4 gün önce
Start janzoa
Violeta Violeta
Violeta Violeta 4 gün önce
Esht keng shume e bukur
Reshat Ruci
Reshat Ruci 4 gün önce
Qq
Kela Alla
Kela Alla 4 gün önce
Shumë bukur
Vlore Vlore
Vlore Vlore 4 gün önce
Jeni te papar kshtu vazhdoni
Edin Iseni
Edin Iseni 4 gün önce
Shikoni flokë e julit në minutën e 2
Eminemin Behluli12
Eminemin Behluli12 4 gün önce
O juli shikoi pak floket
Alba Hyskajysyyahsh
Alba Hyskajysyyahsh 4 gün önce
Hahhahahahhahaha
Rea Tenezhdolli
Rea Tenezhdolli 4 gün önce
👏👏👏👏😍
Lani Malka
Lani Malka 4 gün önce
Bravo çuna
Mina Stasi
Mina Stasi 4 gün önce
Dashnia ime je ti isi sanja sfinjari ti je kuptimi i jetes time ❤❤❤❤❤❤flm o zote qe te kam parn ty jeta ime fjalet jane shum pak pre te then sa te dua ty bosi
Sibora Gashi
Sibora Gashi 4 gün önce
Bravo Mevli❤
Cim Ibrahim
Cim Ibrahim 5 gün önce
Cuna varikarsa julit si falet
Nazmi Kallo
Nazmi Kallo 5 gün önce
❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
Shuke Doci
Shuke Doci 5 gün önce
Super
saimiri fier
saimiri fier 5 gün önce
O JULI RREGULLO CIK FLOKET hahaha
Enkelejda Pjeci
Enkelejda Pjeci 5 gün önce
👏👏👏👏👏
don xhon fann
don xhon fann 5 gün önce
Super keng
erkida mhilli
erkida mhilli 5 gün önce
Kjo dashnia per ledianet ta kish ba mevlani
Keli Llojku
Keli Llojku 5 gün önce
Bravo mevlan dhe juli💥💥👏👏
ST BRUDA
ST BRUDA 6 gün önce
#50K
Ilda Hoxhaj
Ilda Hoxhaj 6 gün önce
Super
Ela Tatej
Ela Tatej 6 gün önce
,.tvvfvv
Yo Yo
Yo Yo 6 gün önce
Kot fare.
Johnny Johnny
Johnny Johnny 6 gün önce
se cfare ka kjo keng per te pelqyer nuk edi keshtu si kendon ti e shoku as per ne banjo nuk ben
Korc Korc
Korc Korc 6 gün önce
🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂
Enea Albajrami
Enea Albajrami 6 gün önce
Gabime
Alma Fetahaj
Alma Fetahaj 6 gün önce
ndale o izett hahahahah juli😂😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Kevi Xhebraj
Kevi Xhebraj 6 gün önce
Ddsmfndnfm
Nazmi Hidri
Nazmi Hidri 6 gün önce
Super
Altin Almadhi
Altin Almadhi 6 gün önce
Yll te dy ju lumt goja
Ardjana Mena
Ardjana Mena 6 gün önce
♥️🤩🤩🤩😍😍😍🤩😍😍🥰
Mani Hoxha
Mani Hoxha 6 gün önce
Shume kenjg e bukur 😜😍😘
Altin Deda
Altin Deda 7 gün önce
Bukur shum my shqipe 🇦🇱
Besjan Avdo
Besjan Avdo 7 gün önce
Bravo juli mevli
Rinora Metaj
Rinora Metaj 7 gün önce
Shuuuuume e bukure❤️❤️❤️❤️❤️
Arbiensa Shahini
Arbiensa Shahini 7 gün önce
Juli i kapet emocionet
Selca Edonis
Selca Edonis 7 gün önce
Ooo zot mevlan qka du shum si dahen tem klea selca jom
BONA KEVIN
BONA KEVIN 7 gün önce
MEVLI & JULI --- DASHNIA Kjo dashnia porsi zjarri Ah medet n'ty m'ka zon halli. Du me t'dashtë, por jo s'ta fali Bash për mu ka me t'marr malli..(4X) Para se ta dija per cfare po flisja Dashuria u gjet aty ku nuk e prisja Si lulja ne nje shkemb,si uji ne shkretetire Dashuria u gjet dhe ska ku shkon me mire Kur shpresat kisha humbur Kur isha dorzuar Dashuria u gjet dhe jam i lumturuar Universi u tregua me mua duarleshuar Dashuria u gjet dhe kam per ta festuar Kjo dashnia porsi zjarri a medet n ty mka zon halli du me t'dasht por jo s'ta fali bash per mu ka me t mar malli(2X) Se ti ke bo gabime(ke ngel ne klase) Shkaktare ndjenjes time (do kthehesh pas) Ne shpirt ishe katile(e veme me bast) Dashnin doje me hile(vetem nje rast) E ty malli kur te mari Per dashnin qe ta fali djali Plot gabime ndjenja ime eshte e shtrenjte ne jeten time (2X) Ndale o Izet Se ti ke bo gabime(ke ngel ne klase) Shkaktare ndjenjes time (do kthehesh pas) Ne shpirt ishe katile(e veme me bast) Dashnin doje me hile(vetem nje rast) (2X)
Kejsi Sadikaj
Kejsi Sadikaj 7 gün önce
So zjarr eshte vertet
Imarius Cili
Imarius Cili 7 gün önce
Ooo djema jenibte papar zoti ju bekoft
Esmeralda Myslymi
Esmeralda Myslymi 7 gün önce
🥰🥰🥰🥰🥰
Ela Ela
Ela Ela 7 gün önce
Ky juli do te behet si mr. Bin😂
Donalda Ndreaj
Donalda Ndreaj 7 gün önce
Shum keng e bukur🥰🥰🥰
Tori Tabakusv hvzhsbj on hxhhxhhshhdxuhxhxhh
Tori Tabakusv hvzhsbj on hxhhxhhshhdxuhxhxhh 7 gün önce
Dggeudugdugdudy7rfyemfituu7dhuhrr8rhuheuehicyhduhdugeif8ywfufy
Jonny boy
Jonny boy 8 gün önce
Vini rripat o rrypaa
alketa tashi
alketa tashi 8 gün önce
Je super ti mevlan te perqagoj. Dhe juli super faleminderit per muziken
Bardhule Elmazi
Bardhule Elmazi 8 gün önce
Ju jeni ye fare
Arjon Marra
Arjon Marra 8 gün önce
Kur do beni ndonje keng tjeter
Ona Topi
Ona Topi 8 gün önce
Kjo ishte nje bombe tjeter e mevlanit per ledianen🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
Yll Ukperaj
Yll Ukperaj 8 gün önce
Hahaha o jul je shum gallat😂😂😂😂💖💖
Amarildo Skarra
Amarildo Skarra 8 gün önce
☝️
Amarildo Skarra
Amarildo Skarra 8 gün önce
💯
shpresa allushi
shpresa allushi 8 gün önce
mevli shume bukur👑💖💖
Antoneta Bletaj
Antoneta Bletaj 8 gün önce
🇦🇲🚺👞
albania albania
albania albania 8 gün önce
Fhgtujvhyyuy🤩
Ona Topi
Ona Topi 8 gün önce
Juli dhe mevlani jane dyshja fantastike per te kenduar👍👍🥰
Mario Martin
Mario Martin 8 gün önce
NaSn
Kamer Maloku
Kamer Maloku 9 gün önce
Hdue e a e
FF BENARD GAMERS
FF BENARD GAMERS 9 gün önce
Ne durres😐😐😐
Asllan Jonuzi
Asllan Jonuzi 9 gün önce
- 2hsguiyvkjhuhiiihtbo89kbsio💏
Papi Musaja
Papi Musaja 9 gün önce
Shumirjulbhmes
Vjollca Lumaj
Vjollca Lumaj 9 gün önce
Mevlani je yll bote te dua shum 💖 💖 💖 💖 💖 💖 💖 💖 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟😤😤😤❤❤❤❤💖❤💖😘😘😘😘😘😘😘
Bona Molla
Bona Molla 9 gün önce
Jdbgd nbsjkwg🌹jd
Deo Bici
Deo Bici 9 gün önce
🙂🙂🙂😃😃😃😃👏👏👏👏
Enina Allkurti
Enina Allkurti 9 gün önce
Nermina Bytyqi
Nermina Bytyqi 10 gün önce
Kush menon qe lidijana edhe mevlani jan super qift jan mat mirit
Jola Limaj
Jola Limaj 10 gün önce
Bravo 2 shja me e mir ❤️❤️
Petrit Ndoci
Petrit Ndoci 10 gün önce
O sat bura I ke këti këngë
AlbanianXgames
AlbanianXgames 10 gün önce
A12ju
Lejla Tara
Lejla Tara 10 gün önce
🤣🤣🤣🤣🤣😍✌
Griselda T
Griselda T 10 gün önce
👏👏👏👏
Kleo Muraci
Kleo Muraci 10 gün önce
Mevlan dhe juli jeni te papare
Kleo Muraci
Kleo Muraci 10 gün önce
Mevlan je i papame
Mevli & Aventurat e Julit - (X5)SE
02:30
Mevli Official
görünümler 2,9 Mn
Mustafa Ceceli - Başaramadım
3:04
Mustafa Ceceli
görünümler 447 B
SEREMONİDE İDDİA OLAYI! | Survivor 2021
11:51
Survivor Türkiye
görünümler 601 B
Kırmızı Oda | 36. Bölüm | "HAYAT DEVAM EDİYOR"
2:20:16
Fifi ft Bruno - Fiksim (Kenga Magjike 2021)
03:26
FIFI OFFICIAL
görünümler 1,8 Mn
Episodi i plotë - Dua të të bëj të lumtur, 8 Maj 2021
1:49:24
Klanifornia - Opinion - Edi Rama
33:14
RTV KLAN
görünümler 906 B
Alban Skenderaj ft. Arilena Ara - A I SHEH (Official Video 6K)
03:11
Elvana Gjata - Mos u ngut
02:58
Elvana Gjata
görünümler 4,8 Mn
Dhurata Dora - Harrom
03:37
Dhurata Dora
görünümler 27 Mn
Deoni - Hajde Ti
02:50
n'Kosove Show
görünümler 3,1 Mn
Mevli ft. Sabiani - Gurbet (Official Video 4K)
03:41
ArkivaShqip
görünümler 4,8 Mn
Mevli - Hajde Dalim (Official Video 4K)
02:32
ArkivaShqip
görünümler 2,3 Mn
Mustafa Ceceli - Başaramadım
3:04
Mustafa Ceceli
görünümler 447 B
SEREMONİDE İDDİA OLAYI! | Survivor 2021
11:51
Survivor Türkiye
görünümler 601 B
Kırmızı Oda | 36. Bölüm | "HAYAT DEVAM EDİYOR"
2:20:16
HABERSİZ KIŞKIRTMA! / BİLAL HANCI
23:34
Kafalar
görünümler 1,4 Mn
Benim Adım Melek 65. Bölüm Fragmanı
0:52
Benim Adım Melek
görünümler 805 B
Yasak Elma 110. Bölüm Fragmanı (Sezon Finali)
0:46
Biraz gururlu ol - Sadakatsiz 28. Bölüm
4:41
Sadakatsiz
görünümler 708 B
Çukur 4.Sezon 36.Bölüm Fragman - Her Şey Bitti!
8:04