DOĞRUYA DOĞRU, YALANA YANLIŞ! Hakkımdaki Algılarla Yüzleşiyorum

  görünümler 493,737

Hailey Eylül Sani

Aylar önce

DOĞRUYA DOĞRU, YALANA YANLIŞ! Hakkımdaki Algılarla Yüzleşiyorum 🔔 Abone olmayı unutmayın 🤪👉🏼 bit.ly/EylulSub
📸 Instagram: @eylulsanitr
👻 Snapchat: @haileybpl
💭 Twitter: @berrypinklips
🤳🏼 TikTok - @hailsani
🎬Diğer videolarıma da göz atın👇🏼
Çaylarınızı koyun gelin sohbet edelim ☕ trshow.info/watch/_Gqr8MgVXyY/video.html
HER ŞEY PARA İÇİN Mİ? Riskli Soru Cevap trshow.info/watch/eWcUneN_M2Q/video.html
KIZ KIZA SOHBET! biraz derinlere indik... trshow.info/watch/a94YA-bryHk/video.html
LA'de Bir Hafta!: VLOG + Kıyafetler 🌴 trshow.info/watch/YuJOlj9LA9I/video.html
✉️ İşbirlikleri için: eylulsani@51digital.com
❓Selammm! Ben Hailey Eylül Sani. Türk'üm ama Los Angeles'ta yaşıyorum. Bu benim moda, güzellik, sağlıklı yaşam, vlog, eğlenceli sohbet (ve biraz da dedikodu!) dolu kanalım! Beni İngilizce 'Hailey Sani' adlı kanalımda da görebilirsiniz. İyi seyirler :)

YORUMLAR
SEVDA MIZRAK
SEVDA MIZRAK Saatler önce
Bir kere ozelestiri yapin ya. Anca biz turkler cok iyiyiz baskalari da yapiyor bla bla... ya kiza yukleniyorsunuz bu nasil hayat, zenginlik, yasam standartlari diye. Sizin bok icinde yasamanizin nedeni bu insanlar degil, basiniza sectikleriniz. Bunu dusunseniz oyle yorum yapmazsiniz zaten.
Türk kızı
Türk kızı 23 saatler önce
OLM TÜRK OLMAKTAN UTANILIR MI AKSİNE GURUR DUYMANIZ LAZIM SAÇMA SAPAN DAVRANMAYIN UNUTMAYIN Kİ TÜRK CUMHURİYETLERİ ASIRLARCA DÜNYAYA HÜKMETTİ DOSTA GÜVEN DÜŞMANA KORKU SALDI SIRF ŞUAN YANLIŞ KİŞİ YANLIŞ ŞEKİLDE YÖNETİYO DİYE TÜRKLERDEN VE TÜRK OLMAKTAN UTANIYOSANIZ ACIRIM SİZE
Türk kızı
Türk kızı Gün önce
Takipçilerinizin yüzde 80 i Türk zaten hadi onu geç izleyen Türkler de yaşadığınız coğrafyadaki hayatı merak ettiği, imrendiği için izliyo havalara girmeniz aşırı saçma. ARTI eline geçen her fırsatta Türkleri ezmeyi bırak kendi soyundan utanıyosan ne yazık sana
M
M Gün önce
Hahahah. Türk takipçileriniz olmadan bir hiçsiniz üzgünüm ama acı gerçekler. Amerikan takipçileriniz de sizi takmıyor. Kafasızsınız çünkü biliyorlar. Özellikle nil, hep kendini bir haltmış gibi göstermeye çalışıyor ki değil. Tüm görüntülenmeyi like’ları aboneleri türkiyeden alıyorsunuz. Türksünüz vah vah aksan yapmaya çalışarak “burada büyüdüm, türkçem kötü” diyerek kaçabileceğiniz şeyler değil :(( Nilin terapiye ihtiyacı var. Aşağılık kompleksinin ete kemiğe bürünmüş hali çünkü. Bi ağlamadığı kaldı türk olduğu için. Bahaneleriniz de çok saçma. Nil’in burnuyla alakalı yorumların neredeyse hepsi ingilizce. Amerikanlar için çirkin bi burnu var tabii, türklerle alakası yok bunun da. Bi tarafından bahane üretip durmasın. Başka izleyecek kanal yok sanki. Abonelikten çıkın siz de arkadaşlar, görürler sonra yOuTuBeRlığı. Bi arkadaşları kalır artık kanallarında :d
ismimi boşver
ismimi boşver 2 gün önce
Abi zorlamayın sanki izlicek başka kanal yok. Onlar da Amerikan takipçileriyle mutlu mesut yaşasınlar
zeynep
zeynep 4 gün önce
Maalesef ki sosyal medyada herkes kötü yorum yapıyor. Sırf Türkler değil. Nil'in videolarını izleyen her milletten insan kötü yorum yapabilir ki ben Türklerden kötü yorum yapan birilerini çok görmedim ama dediğim gibi Nil'in videolarını izleyen bir Türk de kötü yorum yapabilir, bir Amerikan da, bir İngiliz de, ne bileyim bir Fransız da. Bunu Türklere mâl edip videoları Türkiye'ye kapamak biraz kalp kırıcı. Şahsen Nil'i severdim ama yaptığı şeye çok kırıldım. Herkes kötü yorum yaparken, Türkleri dışlaması çok kırıcı.
Melike Kara
Melike Kara 5 gün önce
Keşke senin şu aklındakileri herkesin aklına transfer edebilsek yani biz türkler direk eleştriye kötü yoruma geçiyoruz o kadar kötü bi psikoloji ki bu yabancı insanların vidyolarını izlediğimde yorumlarına baktığımda aslında çok farklı yerlere değiniyolar başka bi gözle bakıyorlar bizim insanlarımız kötülemek ve eleşirmekten başka bişey yapmıyolar
Biz yolun sonuna gelmişiz
Biz yolun sonuna gelmişiz 5 gün önce
Abi bu türk milleti kadar eleştiricii her şeye burnunu sokan her şeye kötü yaklaşan linç eden saygısız insan görmedim bu yorumlar ne böyle ben okuyunca daraldım kızlar napsın kız napsın haklılar tabi biraz empati yapın be saygılı olun yazık
Biz yolun sonuna gelmişiz
Biz yolun sonuna gelmişiz 5 gün önce
Nil iyi yapmış milletin dırdırını ne diye çeksin kız. Boş saçma sapan yorumlar atıyorsunuz aha iyi oldu size :))
Nazlıcan Yaman
Nazlıcan Yaman 6 gün önce
Çocuk yapmama konusunda o kadar hak veriyorum ki çünkü bilinçsiz insanlar hiçbir şey katamayacakları yoksulluktan baska hicbir sey veremeyecekleri halde 3,5 çocuk yapıyor.Ona gezegenleri,kıtaları öğretmiyor çünkü kendisi de bilmiyor .Eline bir telefon verip hipnotize edip ağlayınca tokatı basıyorlar.İnsanların üreme anlayışı beni iğrendiriyor.
Elif Oğuz
Elif Oğuz 6 gün önce
Valla Eylül sen Türkiye'de satış yapmaya başlasan bile durumu olmayan o kadar çok kişi varki batarsın. Birde tama iyi hoş sıkılmışsın ordan başka ülkede yaşamak istiyosunda (üniversite bitirmiş biri olarak) biz daha yurtdışının y sini görememiş insanlarız sen kime ne anlatıyosun
melike kahveci
melike kahveci 7 gün önce
Çocuk yapmakla ilgili düşüncelerimi tam anlamıyla aynı düşünen biri buldum ı am happy
Öykü Bıçak
Öykü Bıçak 7 gün önce
Ya arkadaşlar bırakın insanlar nasıl mutluysa öyle sürdürsünler kendi hayatlarındaki düzeni. "en başından kısıtlasaymış madem" ne demek? en başından öyle yapsaydı da bu yine büyük sorun haline gelirdi zamanla, merak etmeyin. çünkü bizim toplumumuz hiçbir şeyin hiçbir versiyonu ile tatmin olmayan, her versiyonda bir pürüz bulup onu sorun haline getirebilen bir toplum. kız türkçe altyazı eklemiş, kendini ve hayatını paylaşmış sizinle, para kazandığı halde kısıtlatacağı noktaya nasıl gelmiş diye düşüneceğiniz halde paragraf paragraf "rahatsız olmuş olması mantıksız, hak vermiyorum" vb yorumların mantelitesi nedir acaba? e rahatsız olmuş ki kısıtlamış yani????!!! şu yorumları yazarken hiç mi empatik bi bakış açısını gözetmiyorsunuz.. bırakın artık insanların hayatı hakkında çok fazla fikir sahibi olmayı. sizin gözünüzde rahatsızlık duyulmayacak bir yorum böyle şeylerle hiç tanışmamış bir insanın hayatında ciddi değişikliklere neden olabilir. herkesin bakış açısı aynı olmak zorunda da değil.
Meryem Sever
Meryem Sever 7 gün önce
geçmişte türkiyeyi kime gezdirmiş ve kazık mı yemiş
Ayşenur Kılıç
Ayşenur Kılıç 8 gün önce
Artık çarpı 7 bile değil çarpı 8.. dolar 8 oldu..
Erreb13
Erreb13 9 gün önce
Ya bu Türklerin yorum yapması olayında herkes Amerikalılar da yapıyordu yorum falan demiş. Ben olayı pek bilmiyorum ama gerçekten Türkler daha fazla kötü yorum yapıyorsa bence Nil'in yaptığı ırkçılık olmuyor sonuçta bir nedeni var.
beyza 52
beyza 52 9 gün önce
Lil insallah yorumumu görürsün seni cok seviyorum sen en iyisisin
irem t.
irem t. 11 gün önce
(Normalde çok severek aynı zamanda çok eğlenerek izlediğim bir kanaldı fakat bu video itibariyle gerçekten düşüncelerimi değiştirdi. )Yukarıdaki açıklama kısmının en altta bulunan paragrafta “beni İngilizce kanalımdan da bulabilirsiniz” demiş, şimdi de beni Türkler çok izliyor diye Türkçe altyazı eklemedim diyor. Tezatlığın böylesi!
Sude M.
Sude M. 11 gün önce
nile anlık bi soğuma geldi *-*
Kpop World
Kpop World 11 gün önce
Nil sadece okul gününü anlatan bir video paylaştı ve hep kötü yorumlar geldi, Ama kızın elinde yapabilecek birşey yok, o Türkiye'deki eğitim sistemini değiştiremezki. Hep bu videonun yorumlarında "Artık soğudum, Birdaha izlemiyorum." Tarzında çok yorum gördüm bence bu konuda Nil haklı. çünkü, o kadar linç yiyip, mutlu olmak imkansız bir durum.Ayrıca aileside üzülür kızına böyle yorum geldiği için yani genel olarak ailesi ve kendisi üzülür. Ben amerika videolarında da öyle yorum görüyordum.Ama bu kadar da kötü değildi. Ama Nilin o kadar onu seven takipçisi var. Ona söylermisin, Moralini bozmasın hala hepinizi severek eğlenerek izleyeceğim💖Bu benim şahsi düşüncem.
Öylesine İzlemek
Öylesine İzlemek 12 gün önce
arkadaşlar kusura bakmayın ama Nil’in kanalı zaten yabancı içerikler çeken bir kanaldı. Biz Türkler Nil’i sonradan tanıdık. Şimdi sizin boş eleştirileriniz yüzünden erişim engeli koyması sizin onu hâlâ eleştirebileceğiniz anlamına gelmez. Uzatmayın. Ok?
perihan izmir
perihan izmir 13 gün önce
Bir şey söyleyeceğim ben Nil’in videolarını izleyebiliyorum. Yorum da yapabiliyorum. ??
PROFİTOL YEMEYİ SEVEN NERİMAN D.
PROFİTOL YEMEYİ SEVEN NERİMAN D. 11 gün önce
Kaldırmış tabii az izlenince açar😁 çoğunluğu Türk olduğu için 😂😂
perihan izmir
perihan izmir 13 gün önce
Sırf birkaç Türk kötü yorum yaptı diye tüm Türklere bu şekilde davranılması ırkçılığa girmiyor mu? Şu anda ırkımız Türk olduğu için izleyemiyoruz. Bu apaçık şekilde ırkçılık olmuyor mu?
perihan izmir
perihan izmir 13 gün önce
Kötü yorumları haklı bulmuyorum elbette.
perihan izmir
perihan izmir 13 gün önce
Sırf birkaç Türk kötü yorum yaptı diye tüm Türklere bu şekilde davranılması ırkçılığa girmiyor mu? Şu anda ırkımız Türk olduğu için izleyemiyoruz. Bu apaçık şekilde ırkçılık?
Ezgi's boring life
Ezgi's boring life 13 gün önce
Türk kitleyi istemiyorsanız Türkçe video paylaşmayın gidin "class" insanlar için videolar çekin nil 18 yaşında ve sanrm beynini kullanabiliyor günlük hayatında da eminim çoğu kişi bunu ona söylemiştir bu hayatin her alanında olan bir sey yorumları da kapatabilirdi bahane arıyorsunuz..
ASİÖDĞWŞDÜEÖDİWŞF Aşağsşdiwüdüsüfçş
ASİÖDĞWŞDÜEÖDİWŞF Aşağsşdiwüdüsüfçş 15 gün önce
Nil için okul hakkında dediklerine katılıyorum ama burnu hakkında dediklerine katılmıyorum yani Nil’in fiziksel özelliklerine sadece ama sadece türkler mi kırıcı şeyler söylüyor? İlla ki başka ülkelerin insanları da kötü sözler söylüyordur
hera
hera 15 gün önce
nilin evde ingilizce konuştuğundan ve videolarını çok saçma bir bahaneyle türkiyeye kısıtlamasından dolayı ben nilin türk olmaktan utandığını çıkardım bu arada gerçekten hayatımda gördüğüm en saçma bahanelerden biri nil prim için kullandığı bize daha iyi bir yalan bulamamış mı
Rya Aky
Rya Aky 17 gün önce
Girl talk videosu Türk versiyonunu yappp
Elchin Ezgi Özer
Elchin Ezgi Özer 17 gün önce
Mayıs ne ya bildiğin bok
oh no
oh no 18 gün önce
Herkes düşman olmuş Nil'e.Abi kız kırılmış demek ki burnuna laf etmemiş olabilirsiniz ama kimse kusura bakmasin nil'in acisindan bakarsak kendi psikolojisi iki burnuna laf eden aptaldan daha onemli.karsinizdaki bir teenager var ve her soyledikleriniz onu kirabilir neden bu kadar dusuncesiz ve kabasiniz.hamile kadin gibi davraniyorsunuz asiri alingansiniz ve ben sevmediklerini zannetmiyorum biraz daha kibar mi olsaniz??
oh no
oh no 18 gün önce
Abi Nil'e neden yukseliyorsunuz ki. O yaslarda bu tur seyler kirici olabilir bu cok normal.turklerde terbiyesizlik yapmayip bunu dusunselerdi.soylediklerimizin birinin hayatinda onemli bir yer aldigininin farkinda degiliz.ilk basta kirilmistim ama bu videoyu izleyince hak verdim bence nil hakli...
just paradise
just paradise 18 gün önce
kiz istemiyorsa kapatabilir kimse insanlarin kabaligini çekmek zorunda degil ve trnin ne kadar cahil kaynadigini hepiniz biliyorsunuz linclemeniz sizi asiri komik duruma dusuruyir
Esma Yavuz
Esma Yavuz 19 gün önce
Çok güzel açıklama yapıyor çok beğendim videoyu
Melike Yagbasan
Melike Yagbasan 19 gün önce
Tomla sevgili misiniz
Nurgül Dağ
Nurgül Dağ 19 gün önce
Resmen asimile olmuşsunuz ve kendi milletinizden olanları aptalca bahanelerle dışlıyorsunuz. Burun konusunu falan asla bahane edemezsiniz, zira böyle yorumlar çoğunlukla yabancılardan geliyordu. Aksine size gelen sevgi içerikli ve motive edici birsürü yorum Türkçe idi. Ayrıca linç her zaman gelebilir, drama queenliğin lüzumu yok. Sosyal medya maalesef böyle bir yer, bu işi yapıyorsa bunu çoktan göze almış olması gerekmez miydi? Bir de ırkçılık karşıtı gösterilere katılmıştınız. Şimdi kendi milletinize ırkçılık yapıyorsunuz. Sanırım sizi yanlış tanımışım. Arkadaşlar azıcık gururunuz varsa takipten çıkarsınız. Size de saf iyi kalpli Amerikalı takipçilerinizle mutluluklar.
İlke Ünlütürk
İlke Ünlütürk 19 gün önce
12:16 abi bırak aşıyı çoğu kişi aşıdan yoğun bakımlarda kalıyo (seni seviyorum)Bir de nilin yaptığı gerçekten kırıcı çünkü herkes kötü yorum alıyo aldırmaması gerekiyo !
Melek Nur Doğan
Melek Nur Doğan 20 gün önce
Çok çok özur diliyorum ama ellerinin kırmızı olması daha çok dikkatimi çekti video boyunca 🤭🤭 ( bu arada kotü amaçla soylemedim arkadaşlar linç yemek istemem Eylülü seviyorum ve videoları da bir harika😁❤)
Duru ́dan Birşeyler
Duru ́dan Birşeyler 20 gün önce
Nil’in adı doğduğu gün de Nildi. Peki :D
• zehrasude •
• zehrasude • 20 gün önce
Tüm Türkiye'yi erişime kapatması doğru mu bilmiyorum.Ama kaba insanların Nil'e saldırması kesinlikle doğru değil. Birkaç kişi yüzünden böyle yargılanmak beni bile utandırdı. sonuç olarak insanların tercihine saygılı olmalıyız...
Gamzeli
Gamzeli 21 gün önce
Ben Azerbaycanlıyım.Sizi de çok severek takip ederdim.Ama şu videona kadar.Kendi milliyetinden utanmak da ne demek.Amerikalılar hepsi ELİTE mi ya da kusursuzlar mı?Hiç mi linçlemiyorlardı.Bakıyordum da Nil'in burnuna zayıflığına hep laf atanlar Amerikalılardı.Madem hoşuna gitmiyordu diyelim.Nil hanım neden videolarını Amerika için de kısıtlamadı?Ve şimdi bunun açıklamasını ablası veriyor.Herhangi bir açıklama vermek zorunda bile hissetmedi kendini.Türkiyeli kardeşlerime sesleniyorum.Türk olmak bir ayrıcalık, türk olmak bir gurur.Kendisini türk hissetmediği için değil de hissedemediği için Nil üzülsün.Siz değil.Nereden geldiğini bilmeyen nereye gitdiğini bilemez.Bence ergenlikten dolayı olan bir şey değil bu.Bundan 10 yıl sonra da Nil hanım aynı tavır sergileğecek.Sevimli kardeşlerim sizinle aynı ırkı paylaştığı için utanan birilerinin videoıarını izleyip de dakikalarınızı boşuna harcamaktansa zamanınızı kendinize ve sevdiğiniz şeylere ayırın.Mutlu olmak işin kendinize zaman tanımanız gerek.Geçmişinden utanan birini izlemek değil.İnanın çok mutlu olacaksınız💙🦋
Gk
Gk 22 gün önce
Eline makyaj mı yapıyosun
Jae's Darongie
Jae's Darongie 23 gün önce
İnsanların sahip olamadıkları şeylere sahip olan insanları neden bu kadar yargıladıklarını anlayamıyorum. Bir başka kişi sizden daha mutlu ve huzurlu diye yargılamanız aşırı anlamsız.
The Bebek Ekmek Jeongin
The Bebek Ekmek Jeongin 23 gün önce
Nil'in videolarını izliyordum, severek takip ediyordum ve erişimi kapatıcak kadar linç geldiğini görmedim.Linç gelse bile Nil global bir platformda sevenler olduğu kadar nefret edenlerde olucak sadece türkiyeden linç gelmiyor ayrıca sosyal bi platforma,alana video atıyosan eleştiriye açık olman gerek.Yaptığı asla doğru değil ve bu durum hakkında özür dileyen türk fanlar var? Sosyal bir platformda eleştiriye açık olmayacaksan hayatını videolara sığdırman saçma linç tayfa çok fazla var ve bunun olduğunu bilmen gerek,sadece 2-3 kişi için binlerce kişiye erişimi kapatman,çöpe atman...
siyah kadin
siyah kadin 23 gün önce
10 yil sonra bu vidiolara bakinca kendinle gurur duyacaksin eminim 😘
Beyza Nur Gecü
Beyza Nur Gecü 23 gün önce
I hope we will see you at the fountain in summer :)
Şeyda Durak
Şeyda Durak 23 gün önce
Senin videolarını izledikten sonra farketmeden bende senin gibi konuşuyorum ajxjsnxkakc
mariposa miel
mariposa miel 24 gün önce
Nil hakkında bu kadar çok yorumun yapılmasının sebebi nili sevmemizdi ,videolarını güzel,eğlenceli bulmamizdı ve nilden böyle bir şey beklemememizdi ve nil biraz ırkçılık yaptı gibi geldi çünkü nilin videolarının yorumlarını okuyordum kötü yorumla hiç karşılaşmadım belki siliyirdu bilemem ama genelde o burun muhabbeti yabancılarda açılıyordu türklerdende destekleyici yorumlar geliyordu ve çoğunlukla turkler yorum attığı için top türklerde patladı olan bize oldu ama kendiside bunu ayırt edebilirdi neyse artık ne diyebilirimki başka dostumdan kazık yemiş gibiydi....
Muazzez Karataş
Muazzez Karataş 24 gün önce
Tek işiniz türkiyeyi türkleri kötülemek olmuş bizim ekonomimize laf edip duruyorsunuz tamam ekonomimiz iyi değil ama bu kadar aşağılamanız anlamına gelmiyor çok değersiz davrandınız bu işide para için yaptığınız ortada sevdiğinizden değil bunları takipten çıkmayan türkler türklüğünden utansın hangi ülke bizim gibi milliyetçi duygusu var siz ufak bi zorluk gördüğünüzde ülkenizi satıyorsunuz biz öyle değil iyi günüylede kötü günüylede yanındayız.
melek boğa
melek boğa 25 gün önce
Bence ikimizde içiniz ve dışınız mükemmel 🥺😍❤️🌸
lâl fizuya
lâl fizuya 25 gün önce
Gu deve te
bir cat mommysi
bir cat mommysi 25 gün önce
Nil’in yaptığı şey cidden ırkçılık olmuş. Hani kötü yorum geliyor diye toplu olarak bir ırkı kategorize etmek yani böyle bir düşünce tarzı bie ırkçılık çok net. Her ülkeden kötü yorum gelebilirdi ki amerikalıların da kötü yorumları vardı. Irkçılık yürüyüşleri yapmakla olmuyor gerçekten ya zencilere gelince herkes süper ilgili türkiyede de böyle suriyelilere gelince ırkçılık had safhada. Çok iki yüzlüce
Zehranur Koyun
Zehranur Koyun 25 gün önce
Eylül itiraf et Türk Kanalında daha rahat daha kendinde orjinal oluyorsun;)
Detya Gjls
Detya Gjls 25 gün önce
Nil neden linç yiyor anlamadım
Bige Gulersen
Bige Gulersen 25 gün önce
Fark ettiniz mi bilmiyorum ama nilin olaylarinin yalan olduğunu söylerken bile linç attınız , kızın görüşlerine ve özel hayatına bi saygı lütfen, onun kanalı ve belliki sizden daha iyi bildiği için bu kararı verdi. Madem Türklerden utandığını düşünüyorsunuz o zaman izlemeyin ya da abone olmayın gereksiz yere linç atıp kızı kırmayın.
mavi limon
mavi limon 26 gün önce
Müslüman olmayan hailey kıyametin kopacağına inanıyo sjsjsjjsn
reyhan mustafayeva
reyhan mustafayeva 26 gün önce
göçük hedjjezjajJa
Berfin Baskale
Berfin Baskale 26 gün önce
Kendi ırkına ırkçılık yapan da ne bileyim!?
Vainsire
Vainsire 27 gün önce
Sadece bir şey merak ediyorum, videoları erişime kapayan kişi Nil. Neden bazı yorumlarda Eylül'e de nefret kusuyorsunuz. Ya da neden, Eylül'ü takipten çıkıyorsunuz. Sadece, kardeşinin söylediklerini bize söyledi. Açıklama yaptı.
Duygu Yener
Duygu Yener 27 gün önce
Yorumlarda herkes iki kardeş türkiyeyi sevmiyor demişsiniz sizede sevmeseydi yabancı videolarında altyazı eklemek isteyip Türkiye’deki takipçilerini bırakmak isterdi ama bırakmadı
Duygu Yener
Duygu Yener 27 gün önce
Nil konusunda bence kimsenin ne dediğine bakmasın çok iyi ve güzel bir kız onu geçtim iyi biri olması yeter
Halime Sena
Halime Sena 27 gün önce
Yav he he Türk olmakdan utaniyorum desene
Dilek Erkmen
Dilek Erkmen 27 gün önce
Gigi =hailey Bella =nil
Şilan Aka
Şilan Aka 27 gün önce
Nil' i çok severek takip ediyordum ama bildiğin "NANKÖR" çıktı başka bir açıklaması yok bahane üretip durmayın artık.
YEK
YEK 27 gün önce
Türklerin yorumlarinin kötü olup olmamasindan çok Nilin kendi benliğini güçlendirmesi lazım sanki yani herkes bunu yap diyor diye gidip yapması birisin zaten kendi fikirlerine önem vermediğini gösterir yani türk yada Amerikan hiç fark etmeksizin ünlü olmayı göze aldıysanız bunlar çok olağan şeyler malesef
Alina Alp
Alina Alp 27 gün önce
Nilin yaptığı şey gerçekten ayıptı bence türk olup bizi kullanıp çöpe attı resmen türk olduğunu unutmuş sanırım ve videolarda türklerin değil yabancıların linçleri vardı direk türkiye sizden utanıyorum deseydi biz takipten çıkardık zaten😌
godtierjg
godtierjg 27 gün önce
o videoyu izlerken nedense içimde kötü bi his vardı ki nil'i çok izlemezdim :d bilmiyorum olay çok garip, objektif bakmam gerekirse gerçekten nil'in misyonerlik gibi bi iddiası yok ve bazı yorumları sinir bozucu/kırıcı bulabilir ve cidden teenager ama türkiye'ye mal etmesi cidden entresan olmuş. neyse küçük bi olay, eğer gerçekten kırıldıysa boş versin. sosyal medya çok sığ bi yer zaten :d
godtierjg
godtierjg 27 gün önce
maalesef amerika sanıldığı gibi bi yer değil, türkiye de sanıldığı gibi bi yer değil. pencerelerinizi açın
Yıldız ARMY
Yıldız ARMY 27 gün önce
Nilin videosunu izlemiştim de eğitimle alakalı hiçbirşey yoktu ki niye bunu Türk eğitimi kötü biz napalıma bağlıyorsunuz saçma ergen hayatını paylaşmıştı eğitimle ne alakası var Türklere bok atmayı bırakın kendi ülkesine ırkçılık yapmanız ne komik
Safiye Şura
Safiye Şura 27 gün önce
Bizim ülkemizin insanında aşağılık kompleksi var. Bu kızlarıda gereksiz çok övüyordunuz zaten (kötülemek için söylemiyorum fazla abartılıyordu). Babası da bir videosunda kapalı kadınlardan yana “kim kızının o kadar kapanmasını ister” demişti, yorumlarda kimse tepki göstermemişti
Moonlight Blimy
Moonlight Blimy 27 gün önce
Nil konusunda ciddi anlamda hepimiz olayı duyunca "Ne? Bu gerçek mi?" tavrı sergilemeye başladık. Çünkü cidden üzücü ve şaşırtıcı bi durumdu. Birçok kişi "Nil Türk olmaktan utanıyor" falan yazmış. Evet Nil'in videolarını Türklere kapatması çok saçmaydı ve salak linçlemeyi seven bi tayfa yüzünden onu gerçekten seven Türk izleyicilerini de kaybetti. Hepimiz senin yanındayken bu olay yüzünden abonelikten çıkanlar bile oldu. Nil senin videolarında da isteksiz gibi duruyordu zaten. Çünkü daha yapmacık olmayı tercih ediyordu. Kesinlikle "Bizi istemiyor bizi sevmiyor" mantığında değilim. Sadece daha nazik ve anlayışlı olabilirdi. Bi anda bunu yapması hepimizi üzdü. Hâlâ seviyorum evet ve hâlâ çok sempatik bi kız gibi geliyor ama yaptığı şey yüzünden büyük bi kitleyi kaybettiği ortada. Her ne olursa olsun senin gibi daha samimi daha tatlı ve daha eğlenceli olabilirdi. Nil'in yaptığı ırkçılıktan farksız...
Rabia Yilmaz
Rabia Yilmaz 28 gün önce
Ich würde dir sehr vieles sagen, aber was mich nervt ist also was ich bei euren Mimiks und Gesten gesehen habe hr meint, dass ihr besser englisch sprechen könnt als uns oder besser gesagt seit ihr in der USA seid meint ihr seid die Besten und danach wo Corona-Lockdown war hast du immer gesagt verbringt bzw. bleibt daheim weil es sehr gefährlich ist wegen corona, danach geht ihr in die türkei macht da urlaub was weiß ich was. Und außerdem sei froh zumindest, dass du ein gutes Leben bei dir hast manche haben das nicht einmal.
Çağla Yurdakul
Çağla Yurdakul 28 gün önce
ingilizceni nasıl geliştirdin ya da nasıl ingilizcemizi geliştirebiliriz onla ilgilide bir video yapar mısınız ablacım?
Gökçen
Gökçen 28 gün önce
Eylülün videolarını izlerken bir sürü kelime öğreniyorum çok iyi 😃
YASEMİN GÜVEN
YASEMİN GÜVEN 29 gün önce
Billie.Eilish.
Billie.Eilish. 29 gün önce
Yorumlar neden bu kadar uzun?
azra -
azra - 29 gün önce
Bir insanın kötü yorum yapması onun kendisiyle alakalı bir sorun ırkıyla değil ¿
Yagmur Kurklu
Yagmur Kurklu 29 gün önce
sana annene kardeşine aboneydim izlerdim zevk alırdım hepinizi takipten çıktım yapılan resmen ırkçılık ve bunu kendi ırkına yapan kardeşin ve habersiz tak diye insan düzgünce açıklama yapar gider neyse bundan sonra sizi izleyende kendine yapılan saygızlığı görerek izliyodur umarım insan nerden geldiğini unutmamalı......
Irmak
Irmak 29 gün önce
Popularitenin degistirmedigi insan gormedim cidden. Sizi cok seviyordum ve bi anda o kadar sogudum ki yazik
Ahmet Ekrem Sönmez
Ahmet Ekrem Sönmez Aylar önce
psikolog olsana beeee
Ahmet Ekrem Sönmez
Ahmet Ekrem Sönmez Aylar önce
2:17 asüdflkasşdisld şasld isaşdlasdği,asd.çüias
Berra B
Berra B Aylar önce
yorumlarda baya bi nilin ve eylulun fikirlerine saygi duymayip konusan turkleri gordum bence hani gayette haklilar. herkes kendi isini dusunuyo mesela eylul dedigi gibi yabanci bir kanal global olmasi gerekirken neden sadece turkiyeye ozel olsun?? ya da nilin sebebi kotu yorumlar, eylulun soyledigi gibi daha 17-18 yasinda kotu yorumlari daha fazla dusunuyo ve mental olarak kotu hissediyo. ister turklere acarlar ister acmazlar sizene?? bruh.
Aylin Sadıkova
Aylin Sadıkova Aylar önce
3:20 çok iyi bi bakış açısı var ya
Aysenur t
Aysenur t Aylar önce
Nili türkiyeden başka kim izliyor ki
Elif Amusak
Elif Amusak Aylar önce
İkinizide seviyorum haklida kız kötü yorumlar için fakat bu yorumları Türkler yapmıyor hatta kendi yabancı takipçileri yspiyo ve bunu bilip ingilizce gönderi atmıştı burnu için Türkler yapıyorsa neden ingilizce attı? Direk istemediği belli ama onunda anlıyorum fakat bahaneler saçma yinede kendini kötü hissetme umarım.
saliha
saliha Aylar önce
samimiyetiniz kalmadı, şimardınız. kendi halinizde yabancı kanalınızda yaşayın umrumuzda değilisniz
Sdr Cvn
Sdr Cvn Aylar önce
Nilin ismini mayısa değiştiriceklerdi nil martta doğdu bende ekimde doğdum neyin kafasını yaşıyolar ahhahahaha koptum
Ada Temizel
Ada Temizel Aylar önce
ben 5 saat yukari ineyim...
Damla Özdemir
Damla Özdemir Aylar önce
mayıs dahybjadkbfajhdkfbjhdf
büşra doğan
büşra doğan Aylar önce
doğu tarafına da gidin kebap ,çiğ köfte yeyin ,sıra gecesine gidip eğlenin sonraaa karadeniiz turuuuu
Little step prints
Little step prints Aylar önce
Subtitlessss 😭😭
Begum Karahan
Begum Karahan Aylar önce
Nil'in ve senin haklılık seviyen aşağıdaki yorumları gördükten sonra anlıyorum gerçekten...
M Zeren
M Zeren Aylar önce
4:12 Kıyametin kopsa dâhi elinizdeki fidanı dikiniz Hz.Muhammed(S.A.V.)
Beth Harmon
Beth Harmon Aylar önce
Sende Nil'de Vatan haini. Türkiye üzerinden prim kasmayı bırakın. Beyin dışında her şeyi taşıyan mahluklar.
shee eesh
shee eesh 29 gün önce
sis vatan haini? OSMWKSNWKXHWJHXKSKC
AvaSakura Çakır
AvaSakura Çakır Aylar önce
Başından beri Nil biraz soğuk ve kendi soyundan utandığı belli bir tipti. Eylülü hala seviyorum yaptığı tek şey kardeşini savunmak sonuçta kardeşi ancak nilin yaptığı ırkçılık... Bundan utanıyorsa Türkleri kullanıp onlardan görüntülenme ve yorum kazanıp sonra kısıtlaması. Çok acınası bir şey önce kullan sonra 2 3 bahane ile sakla ırkçılığın her türlü şekline karşıyım.
Şevval KILIÇ
Şevval KILIÇ Aylar önce
Lütfen saçma sapan bahanelerin ardına saklanıp böyle bir açıklama yapmayın. Bu kadar izleyicinin aptal olduğunu sanmıyorum. Elbette kötü yorumlar geliyordur ama siz bu yola bunu bilerek girdiniz. Kötü yorum yapanları asla haklı bulmuyorum fakat birkaç tane aşağılayıcı yorum gördünüz diye bunu tüm ülkeye bağlamanız bana oldukça komik geldi. Ayrıca biraz da ırkçılık gibi geldi. Nil, kendi ırkına ırkçılık yaptı. Hoş bir durum değil ama bundan sonra ben de takip etmem. Bu size elbette bir şey kaybettirmeyecektir. Her neyse, çok komik bir duruma düştü Nil.
at kafası
at kafası Aylar önce
Eylül selam, şuan vanda üniversitede okuyorum ve gerçekten seni çok seviyorum gelip burayı da gezmelisin gerçekten bayilacagina eminimm
Rana Kececi
Rana Kececi Aylar önce
Bu tarzda daha fazla video gelsin🥰❤
minel damla şimşek
minel damla şimşek Aylar önce
inan bana senide nilide melike ablayıda çok uzun süredir severek takip ediyordum tabii ki nilin kendine göre haklı sebepleri var buna bir şey demiyorum zaten kendimde gidip videoların altına yapılan yorumlara baktım ve gerçekten türkiyeden gelen linçler kadar yabancılardan gelenlerde var ve ben açıkcası amerikada güzellik algısının türkiyeden daha fazla olduğunu düşünüyorum sende nilde gayet güzelsiniz emek vererek bir yerlere gelmişsiniz buna çok saygı duyuyor ve takdir ediyorum fakat şahsım adına konuşucak olursam nili her zaman destekledim videolarına olumlu yorumlar yaptım ki bu şekilde davranan bir sürü türk takipçide gördüm ama doğal olarak türkiyede ki ekonomik şartlarla amerikadaki şartlar kıyaslanamaz şuanda sizin yaşadığınız hayatı yaşamak eminim bende dahil bir çok kişinin hayali ve bu sebepten dolayı videoalrınız altına keşke bizimde hayatlarımız böyle olsaydı gibisinden yorumlar atıyoruz elbette aralarında hoş olmayan yorumlarda var ama sırf bunlar yüzünden takipçi kitlesinin büyük bir kısmını oluşturan türklere erişimi kapatması dürüst olamk gerekirse bana koydu
Damla Nur Sakarya
Damla Nur Sakarya Aylar önce
İnşAllah unutulursunuz.. Arkadaslar gözünüzü dört açın bunlar amerikan özentisi kendi özünü unutmuş Türkiye ve Türkler denilince utanan tipler nolur ya biz var ettik bu insanları bilindik hale getirdik bırakın Amerikaya yaransınlar. Siz bunlara samimi içten mi diyorsunuz safi ego patlamasısınız saniler
Ecrin Ceysu Tatar
Ecrin Ceysu Tatar Aylar önce
Kızları niçin linçliyorsunuz rahatsız olmaları çok normal değil mi
precious bitches don't sleep with a man
precious bitches don't sleep with a man Aylar önce
Yabancılar da Nilin burnuna laf ediyordu.Saçma bir bahane.Resmen Türk yorumlardan bıkmış işte
LA'de Bir Hafta!: VLOG + Kıyafetler 🌴
25:50
Hailey Eylül Sani
görünümler 1,2 Mn
ANNEME KIZLARIN MERAK ETTİĞİ SORULARI SORDUM!
31:05
Hailey Eylül Sani
görünümler 1,4 Mn
Bir Zamanlar Kıbrıs 3. Bölüm
2:26:49
Bir Zamanlar Kıbrıs
görünümler 1,4 Mn
İbrahim Tatlıses - Gelmesin - (Official Video)
3:32
Poll Production
görünümler 1,2 Mn
SAĞLIKLI MARKET ALIŞVERİŞİ! Bir haftada neler yiyorum?
24:52
KARDEŞİMLE SOHBET! KARANTİNA SORU CEVAP
24:57
Hailey Eylül Sani
görünümler 1,7 Mn
K-POP'U YORUMLUYORUM ARKADAŞLAR
23:18
Hailey Eylül Sani
görünümler 370 B
YouTuber'ın Hayatında Bir Gün! | VLOG
16:06
Hailey Eylül Sani
görünümler 1,8 Mn
Çaylarınızı koyun gelin sohbet edelim ☕
24:13
Hailey Eylül Sani
görünümler 643 B
Bir Zamanlar Kıbrıs 3. Bölüm
2:26:49
Bir Zamanlar Kıbrıs
görünümler 1,4 Mn
İbrahim Tatlıses - Gelmesin - (Official Video)
3:32
Poll Production
görünümler 1,2 Mn
İbrahim Selim ile Bu Gece #66: Cihangir Ceyhan, Manitas
1:48:06
Zorlu Performans Sanatları Merkezi
görünümler 609 B
Ramo - 40.Bölüm (Final)
2:1:00
Ramo
görünümler 1,4 Mn