Mesut Süre İle İlişki Testi | #47 Ayşegül & Özcan Çeri

  görünümler 367,876

Konumuz Ne TV

Konumuz Ne TV

3 yıl önce

1 ayda 6 cm saçlarınızı uzatmanıza yardımcı olan Diamond Hair'i incelemek için; www.diamondhairturkiye.com

TrendyolMan
ty.gl/mesutsure_trendyolman_0...

TrendyolMilla
ty.gl/mesutsure_trendyolmilla...

Yeni videolardan haberdar olmak için abone olmayı, videoyu beğenmeyi ve abone ol butonunun yanındaki çan simgesinden bildirimleri açmayı unutmayın.

Konumuz ne? Instagram; konumuzne
Konumuz ne? Twitter; Konumuzne

* Yeni nesil TV. Siz de kanalımızda içerik hazırlamak istiyorsanız ab@socialand.com.tr adresinden bize ulaşabilirsiniz.

* Kanal içerisinde yer alan tüm konseptler birbirinden bağımsız ve özgürdür. Videolarda söylenenler sadece söyleyenin sorumluluğundadır. Kanal yönetimi bunlardan sorumlu değildir.

YORUMLAR: 298
Oğuzhan Gündoğdu
Oğuzhan Gündoğdu 2 yıl önce
Bu programın formatı bir yerden mi alıntı bilmiyorum ama, ilk defa Türklerin yabancı programlardan bile daha kaliteli bir iş çıkardığına tanık oluyorum. gerçekten her bölümü birbirinden komik ve özgün olan, olağanüstü bir sunucuya sahip program.
Yucel Sahin
Yucel Sahin 2 yıl önce
sakin tipler olmasına rağmen ben muthiş eğlendim. özellikle ayşegül utangaç utangaç sağlam espriler patlattı. mesut da baya iyi günündeymiş sanki.
Noluyoya?
Noluyoya? 2 yıl önce
Ayrıca o son bonus bölümdeki 1-2 dakikaya güldüğüm kadar buradaki 1 saatlik konuşmaya gülemedim.Beni tanı Mesut.Ezan okunmadan eve gelen adam ve akademisyeni haftaya isteriz.Valla gülmekten yarılarım.
Black Jack
Black Jack 2 yıl önce
Kesinlikle bonus bölümdeki çift konuk olarak gelmeli. Biz beleşçiyiz mesut istediğimiz çifti getirtiriz bizi tanı.
FUNDA GÜR
FUNDA GÜR 2 yıl önce
İyi ki gelmişiz canlı canlı izlemişiz 😄 gülmekten yarıldık resmen . Harika bir çift, mutlulukları daim olsun 🤗🤗🤗
Seher
Seher 2 yıl önce
Eski bölümleri izlerken yeni bölümün bildirimini görünce,
Özcan GÜZEL
Özcan GÜZEL 2 yıl önce
Çok keyifli bir bölümdü, çok güldük, çiftimize teşekkürler.
Simar Demir
Simar Demir 2 yıl önce
Haftaya sizinle başlamak mükemmel. ❤😊
derin mavi
derin mavi 2 yıl önce
Hanımefendinin ağırbaşlılığı, anaçlığı, özverililiği, ölçülülüğünü takdir ettim. Beyefendinin bir nebze bencilliğini, ev yükünü neredeyse hepten eşine bırakmasını bir erkek olarak yanlış buldum. Elbette bunlar bir saatte kameralara yansıyanlar. Bu kadar sürede kimseyi etraflıca tanıyabilmiş gibi çözümlemelerde bulunmak doğru olmayacaktır.
Nejla Özdemir
Nejla Özdemir 2 yıl önce
Ayşegül harikasınız ve inan Özcan bey dünya gezisine çıkamayacak 3-4 yaşındaki çocuk onu asla bırakmaz
yorgunsamuray
yorgunsamuray 2 yıl önce
Uzun bir sırtçantalı Asya turu yapmış biri olarak söyleyebilirim ki, mutlaka tavsiye ederim. Çift olarak, hatta çocukla böyle turları yapanları biliyorum ama tabi o kadar düşük bütçeyle olmaz. Aslında ben bu tur sayesinde hijyen ve konfor standardımın düşündüğüm kadar düşük olmadığının farkına vardım diyebilirim. Muhtemelen yola çıkınca Özcan bey de varacaktır. Çok yerde otobüs-tren fiyatları da, hatta bazen "tuktuk" denilen taksimsi taşıtları da fazla pahalı değil ama sonuncusu için baya pazarlık yapmak gerekebilir. Otostop benim de pek sevmediğim bir taşıma. Hem bulabileceğiniz garanti değil, hem de karşınıza çıkacak kişilerin kim olacağı da belli değil. Bence taşımaya bütçe ayırmak isabetli olur. Ne şeytanı gör, ne salavat getir.
Emre Şeyh Ahmet
Emre Şeyh Ahmet 2 yıl önce
"Mükemmel değilsin. Seni şüpheden kurtarayım, tanıştığın o kız da mükemmel değil. Asıl soru, birbiriniz için mükemmel olup olmadığınız.” Can Dostum - Good Will Hunting
Gokmen Kaya
Gokmen Kaya 2 yıl önce
İzmir'in insanı gerçekten bi' başka. Yİne müthiş bir bölüm olmuş. Seyircisine kadar harika bir bölüm. Bravo Mesut. İzmir'de devam aslanım.
Büşra Y
Büşra Y 2 yıl önce
Kadın muazzam tatlı yahu bayıldım, hem çok doğal bir mizahi var hem sakin. Cok guldum jude law kısmına 😄 Adam şanslı valla.
Nevin Berkay
Nevin Berkay 2 yıl önce
En efsane bölümlerden biri!Konuklar da komik ve kendi oldukları gibi,Mesut Süre de kendini aşmış :D Keşke hep böyle çiftler olsa...Çİftlerde lütfen daha seçici olun.Hadi biz 'beleşçi'yiz, dandik bir bölümde para verip gelene yazık değil mi?Parayı da boşver ya zamanı?...Onları düşünün asıl.
Lumi
Lumi 2 yıl önce
Akademisyen hanım ve eşi çok tatlı umarım onlarda konuk olurlar 😄
Almila Boran
Almila Boran 2 yıl önce
Mesut valla çok tatlısın, Allah razı oldun senden. Gülüyoruz beleşten bayağı burda. Sevaba giriyorsun epey.
oguzhan alperen
oguzhan alperen 2 yıl önce
Mesut Bey, bölümü beş kere izledim, beş tane 20 liralık indirim kodu kullanarak 100 liralık alışverişi beleşe getirdim, ben gerçek beleşçi, beni tanı...
Ceysu E.A.
Ceysu E.A. 2 yıl önce
İlk bölümden beri izliyorum. Haftada iki olsun diye baskılayanlardanım. Bunlara ramen aslaa iki bölüm dahii biiirikmedi! tatilde dahda bayırda hastanede bu nedir yaa. Arkadaşlarım bağımlılık yaptı diyo herkes ha sıçam diye bağırıyo ve büyük beleşçiyiz teşekkürler
Derinuyku Derinuyku
Derinuyku Derinuyku 2 yıl önce
süpersin inş formatı bozmadan devam edersin.